Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 05:37:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 151524 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юли 19, 2017, 16:00:03 »

Брей, тези мъже все супер специални. Като ги тръшне настинка краят на света е дошъл, като им дойде криза пред нищо не се спират, и на това му казват силният пол girl_impossible girl_impossible

Роклята е жестока good
Обожавам такава динамика,а водните кончета са много специален детайл smile, браво на Булчето, цветът също е много готин.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #391 -: юли 19, 2017, 16:03:39 »

На мен пък ми прилича на човек търсещ собственото си щастие покривайки очакванията на другите. pardon Горко на жена му и децата му! Това с уреждането не го разбирам. Какво значи уредени? Как ще ги уреди, ако имат нужда от мъж вкъщи? Баща и мъж под наем ли ще си вземат?
Панде, много си шик Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юли 19, 2017, 16:23:43 »

мен пък ми прилича на дълго крита друга  pleasantry  сексуалност.
Па може и да е бърн аут от работа, общество и прочие.

Пандич, напоследък си много секси. Какво си си променила? Не мога да уловя. Освен роклята де.

Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юли 19, 2017, 16:33:02 »

Панда,роклята е страхотна.
Севки,като чуя за нещо подобно изпадам в ужас,дано само да е здрав,причини може да има 1000000.
Аз още съм под влияние на снощната емоция.Тържествена заря-проверка като тези ,които сме гледали по ТВ.Отдавна не ми се беше случвало на живо.Зарята беше уникална,от три места изстрелваха.
Да ви споделя Янка Рупкина ме разочарова,може би тръгнах с големи очаквания
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юли 19, 2017, 17:06:47 »

Панди, роклята е много хубава. Булче, чуден избор  Bravo

Свеки, дано да не е това което си мисли майката на момчето. Но и неговото си е бая сериозна криза на средната възраст. Да си зарежеш работата го разбирам. Да си хванеш млада любовница също (поне на теория), ама да си зарежеш семейството, малко повече е ...
Направо почвам да се чудя ММ на къде ще го избие след 5 години  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юли 19, 2017, 17:18:09 »

Маши, аз за моя се надявам да го доизбие на тема спортни автомобили и оръжия, както досега върви.  crazy

Цвете, и аз гледах, тоз път президентшата беше сравнително добре облечена и с красива коса- без ланецО huhhuh.gif
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юли 19, 2017, 17:25:30 »

Маши, аз за моя се надявам да го доизбие на тема спортни автомобили и оръжия, както досега върви.  crazy

Да и аз "следя" нещата в тази посока да вървят lol lol lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юли 19, 2017, 17:25:52 »

Благодаря на всички, най-вече на Булче give_rose

Еми, аз го написах във Фб, ям вафли и шоколади Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 19, 2017, 18:08:38 »

Свекс, Какво за Ямболската снаха? Не го мисли, все някак се нареждат нещата, пък може и да се върне...
Пуууу, да не вземе и инж. да ми психяса, че тая година ми става на 39...
Всички са по морета, а петък е РД на Кари. Така се притеснявам, че приятелките й няма да дойдат. Искам да й е забавно...
Панде,  heart heart heart heart heart звяр сииии
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #399 -: юли 19, 2017, 20:50:27 »

Привет и от мен... завърнах се от долината на розите аз. Както винаги там е друг свят, прекрасен и щастлив. Малкия Змей кръстихме в същата църква, в която се венчахме преди 5 години, същият свещеник ... само ресторанта смених и беше за добро.

И обратно в действителността Пепеляшка цял ден слага къщата в ред, защото Арт Близначката я беше превърнала в ателие преди да тръгнем. Всичките атрибути за кръщенето, книга за пожелания, вазички, картички и бутониерки бяха самоделно измайсторени. Смазах се от работа в последните три седмици, но така е като ми хрумват краткосрочни проекти, а джуджетата на дядо Коледа са на МальдивитИ и не могат да ударят едно рамо. Хич не ви се оплавам, мен майсторенето ме зарежда с енергия. Отделно вече половин година не работя и добре ми се отрази малко да си създам динамика.

Панде, Булка, чудна работа smile Роклята и модела са трепач!

Препоръчайте ми книга, моля! Ама не на Венетка, нещо смислено.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #400 -: юли 19, 2017, 21:01:49 »

Панде, роклята е страхотна, а жената в роклята още повече girl_wink Много обичам водни кончета като мотив heart

Киви, Честито Християнче heart Да ви е здраво и щастливо smile Голямо труд и творчество е паднало.
Препоръчвам Нарине Абгарян, предавам лично, по Еконт, пощенски гълъб...
Също Никос Казандзакис "Рапорт пред Ел Греко"  girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 19, 2017, 23:20:49 »

Киви, честито християнче!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юли 20, 2017, 06:31:36 »

Добро утро smile

Киви, честито християнче! Да ви е жив и здрав малкият прекрасник  heart Звучи ми толкова романтично, кръщене в църквата, където сте се венчали  Bravo give_rose Погледни Господин Господинов, ако не си чела нещо.. Не помня, кой още освен мен и scilla каза, че го харесва, но е интересен определено  good Някакси мисля, че Нарине Абгарян, няма да е твоята, но опитай smile  pardon

Днес съм от рано рано на работа.. Довечера с моята приятелка пътуваме към Враца, за да сме там по-рано и утре да можем да пригодим всичко, за да не се бутаме, като дойде булката  heart

Хубав ден на всички  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 20, 2017, 06:49:39 »

Димитър Динев- Уникат.
https://www.book.store.bg/c/p-pc/id-2419/knigi-ot-dimityr-dinev.html

Теодора ДИмова- също.

Приказка за Боговете - даже я имам и мога да я пратя или предам, библиотеката на колела/крака на форума ни, лятото запрашва с пресни сили да разменя и раздава smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #404 -: юли 20, 2017, 07:22:19 »

Панди heart Като една пърхаща водна конка си good  Със стария костюм да напускате дансинга само за ядене Wink
Киви, честито ви християнче, дано сте му издухали всичкото нечестиво smile
Не е честно да не покажеш творбите. Добре си ти, с Арт Близначка  под ръка Bravo good. На мен руното ме пречи, а и капките сега като се дават само на близки познати, съвсем нямам стимул Wink
Ина, майката набожна ли беше преди да стане монахиня? Вчера само слушах, не ми беше удобно да задавам въпроси. Първо щял да е послушник няколко месеца и чак тогава щял да влезе в общността.
Али,, момичетата са големи по американските разбирания, 14 годишни. Имат заделени пари за училище и колеж, жилището е изплатено, жена му работи и печели добре, вероятно и с пенсионния му фонд разполага. Не всеки може да го направи, та затова се споменава като добро финансово осигуряване. pardon Много се надявам да е добре осмислено решение, а не направено под натиск. Трудно е да го разберем, нямаме нужната култура, а и не знаем цялата истина.
Хехе, от вчера НИ2 ми праща слонове, но вече с текст. Били на нещо като сафари, в специални коли гледали /по- точно търсили/ животни 36 часа. Така и не успели да намерят тигри и лъвове, само слонове и крокодили. Ако пък и това не е вид лудост, та на  nea
Казах му за монаха и реакцията му направо ме смая Oh my ... Пораснало ми е детето, много му е минало през главата и когато реши, може да е незаменима духовна опора.  heart heart heart Имал близък познат богослов, ще говори с него как да успокоят майката.
Ураааа! Днес е четвъртък, не е горещо и много се надявам да дойде леля ми, че да хукна пак по любов Wink
Понякога много ми дотежава и ми се прокрадват разни мисли из главата, за които после съжалявам и ми става кофти. Ей на, вече не е разумно да идва племенникът вкъщи за по- дълго. Миличкият, той ще е на възрастта на моите сега, когато ще има възрастен родител. Хубаво се е ориентирал да е с две жени, белким една от тях е грижовна blum
Та така, ползотворен ден на всички! Животът е такъв, какъвто е в момента, няма какво да го мислим толкова напред или назад! smile
Еми, Приказка за Боговете бих я искала. Още малко и ще предлагам Чамкория.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines