Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:38:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150946 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юли 18, 2017, 18:46:14 »

Аз купувам много бг автори. Ваня Щерева в Образцов дом е просто ужас- няма фабула, даже не дочетах. Но Стъклен дом беше хубав роман. Даже на Кичка Бодурова си взех книгата. беше ме малко срам- но от любопитство.  Тъй или иначе си купувам списания, та и такива книги си взинам за развлечение. За сериозни нямам време, а и желание май. Всичко важно съм го изчела тъй или иначе.  чета вдичко без книги за самопомощ и философски.  Дразни ме някой да ми обеснява теории и неговата визия. Фантастика също не обичам.
Емил Конрад е за ученички май.
На маникюр и педикюр си ходя редовно. Бих ходила и на фрзьор редовно, но ми е мазна косата и трябва да ходя през ден. иначе ми се иска вече да съм винаги добре изглеждаща, по-елегантна, но....
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юли 19, 2017, 11:50:41 »

Здрасти!
Да, аз съм чела Емил Конрад,  Yes но си е за тийнове де, взех го от едни ученички назаем. Използвах го за параван когато правехме контроно, за да ги оставя да попрепишат малко. Райкова не съм я чела. В момента чета последната на нюансите. Още не съм свършила "Грей", но ще си я взема с мен на следващото море.
Ходя на Шеллак в БГ редовно, а в РУ по-рядко. На прическа сънм ходила достатъчно много пъти по РД на Кари, наши годишнини и сватби. Освен това винаги ме боядисва и прави кичури моята си фризьорка.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #377 -: юли 19, 2017, 12:55:22 »

Захари Карабашлиев ми харесва от българските съвременни и Георги Господинов (но не всичките му неща са за моята душа), разказите му са страхотни. Предполагам, че има и други, които ще ми допаднат, но не ми остава време от четене на специализирана литература  huhhuh.gif

На маникюр ходя само като ми скимне, че искам да се разнообразя, което се случва 2-3 пъти годишно. Иначе изобщо не ми е мания, макар и вкъщи да имам поне 20 лака, ползвам ги основно лятото да си правя педикюра smile Фризьор ми е редовно (на няколко месеца) за подстрижка на връхчета и мноооого рядко за прическа, трябва поводът да е наистина много специален. На козметик също ходя от дъжд на вятър да се поглезя малко или да ме поизтерзвават (почистване на лице). Доскоро обаче ходех ежеседмично на Боуен терапия докато майка ми не реши да става терапевт и сега тя ме "обработва" безплатно  yahoo Много е полезно и в помощ на по-лесно нормално раждане, на което най-искрено се надявам.

Разбирам усещенето, което Пандето опсива за старите хубави рокли. Аз също се чувствам странно, когато обличам повторно официална рокля, която съм си поръчала за специален повод, а не трябва, защото съм много против това да се купуват неща, които ще се ползват веднъж. Залитам си към минималистичния стил на живот и вече си създадох навика редовно да си "почиствам" гардероба и да дарявам/подарявам неща, които с месеци не съм обличала или съм обличала един два пъти. Удовлетворението от това за мен е много освежаващо духа.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юли 19, 2017, 13:22:05 »

Много тихо тук, я се стегнете!

Scillа, какво е Боуен терапия?  huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юли 19, 2017, 13:35:45 »

Ай привет.Ние днес пак на път, направо взе да ми писва, ами как издържат разните му там представители на някакви марки дето обикалят половин БГ не знам.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юли 19, 2017, 13:48:01 »

Здравейте

Пандата е спасена от Булче ту дъ рескю  yahoo yahoo yahoo и Девата е доволен smile

Аз на козметик не ходя, на маникюр 1-2 пъти в годината при моя приятелка, на фризьор на 3-4 месеца. Много обичам да ходя на фризьор, много ми е приятно, но за пред хората няма нужда по-често в момента. Междудругото, в крайна сметка ще се боядисам в деня на сватбата на братовчедката на мм. За това е най-удобният момент. Тъй като се сдобих с готина рокля, ще съм си просто с пусната коса, един сешоар ще ми направят и ще е екстра.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #381 -: юли 19, 2017, 14:12:47 »

Тони, заповядай едно общо представяне  girl_wink Аз лично усещам много добър ефект.

Панди, радвам се, че ти се е разрешила кризата, а какво точно те е уредила Булче ще споделиш ли?  Bravo
« Последна редакция: юли 19, 2017, 14:33:00 от scilla » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юли 19, 2017, 14:21:02 »

Аз пък искам снимки на роклята ей така да оплакна очите.
Нещо тия дни не съм в кондиция, много задачи, тичане и накрая не съм аз.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #383 -: юли 19, 2017, 14:47:00 »

Мда, и аз съм по задачи. Основно се влачим по лекари за контролни прегледи. Положението е добро, обаче с тия отпуски - Елате утре, за да ви кажем кога да дойдете, за да не се разкарвате напразно pardon Пфу, един час за маникюр не смея да си запазя, че трябва да се съобразявам с графиците на докторите. Така е като работят на 100 места. Единственото хубаво на лошото е, че сутрин спя до по-късно, че не изпращам "ученичка". smile
Сега ми дойде муза и спретнах жалба, която евентуално ще подавам другата седмица в НОИ. Нямам нерви вече за глупости. Наместила съм си чакрите и хич никой да не смее да ми ги ръчка с пръст beating Направихме резервация за почивка през септември и ми е едно леко невярващо още.
Нещо съм много ползотворна днес - изчистих, сготвих, а сега ще гледам да се размажа по дивана с книга в ръка.
Панде, покажи се с роклята да те харесаме и ние Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юли 19, 2017, 14:57:27 »

Тони, стягам се и ето ме тук. Макар че няма какво да пиша. Спи ми се- но мисля да пропусна, че снощи откарах до 1.30ч. и днес искам по-рано да легна. Направих грешката да пусна телевизия след като приспах Стеф и попадбах на мнооого страшен филм и интересен де по HBO  не знам дали срв го гледали. нещо като ул. Чудовищно 10 или нещо подобно. Чак после не можах да заспя. Държи в напрежение през цялото време.
Не помня дали споделих, че бяхме уикенда в Созопол и макар че не беше перфектното време ми е едно разтоварено, ако има такава дума. Но ми се стори доста западнало и хора нямаше. Бургас ме впечатли морската градина, много добре е направено, но по главната пък беше много мръсно. Не знам защо мъжът ми винаги мрънка и бърза да се прибираме. ако зависи от мен ще обикалям постоянно.
Панде, покажи роклята де.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #385 -: юли 19, 2017, 15:21:11 »

На мен ми е криво за чужди дертове. По- точно покрай тях се връщам отново на мои.  blush
Отидох да върна част от купите за крем Карамел на бивша колежка, че около РД на майка ми замина за Америка. От дума на дума, жената се разплака, че синът и зарязал всичко - работа, пари, жена и деца и дошъл та станал монах в Атон. Той е към 40, в разцвета на силите си, много свестен, умен и работлив, вечно усмихнат го помня. Не е видял мъката на емигрантския живот да кажеш, отиде там със стипендия, завърши магистърска степен, ожени се за нормална американка, имаше хубава работа, две дъщерички. Преди два месеца съвсем съзнателно уредил всички финансови въпроси на семейството, прекратил договора си и.... заминал. Майката си мисли, че е безнадеждно болен и е готова жив да го оплаче.
Много се разстроих и с него, и с ямболската снаха. Само здраве да е и това ще мине....
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юли 19, 2017, 15:27:24 »

Ох, свекс народа прещраква в един момент.Имам чувството, че като мине определена възраст човек и нещо в него прещраква и той започва да залита по някакви крайности.Дано всичко е наред.

Руми, и аз обичам да пътувам, много!Сега чисто финансово ни е трудно, че последните месеци хиляди харчове излязоха непредвидени, но се надявам събота ако е хубаво времето поне до Ловеч да отидем да се разходим в зоологическата.Надявам се, щото не знам моя мъж кога е решил да кара колата на ремонт.

Али, звучиш свежо.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #387 -: юли 19, 2017, 15:39:33 »

От дума на дума, жената се разплака, че синът и зарязал всичко - работа, пари, жена и деца и дошъл та станал монах в Атон. Той е към 40, в разцвета на силите си, много свестен, умен и работлив, вечно усмихнат

Ужас просто !!! Кризата на 40те, в духовен аспект го е ударила....
Кой трьгва по Ирландия да работи, кой монах става... Като  те чух и се почувствах облекчена, че Фабо казва, че неговата криза е била от малките и факт.

Иначе на един мой познат майка му на 65 стана монахиня.
Свят широк  sad girl_impossible
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юли 19, 2017, 15:53:30 »

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юли 19, 2017, 15:53:53 »

Свекс, направо е ужасно.. Най-неприятно е, че не е обяснил и казал нищо, което наистина може да доведе хората до всякакви мисли в подобна посока, към каквито е тръгнала майка му sad Дано в крайна сметка е прещракал наистина и не е нещо сериозно  в здравословен план.  pardon

Пандее, роклята е супер  heart
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines