Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 11:07:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 151439 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #360 -: юли 18, 2017, 09:08:52 »

Аз преди ви бях питала за Венета и книгите й. Бях й гледала едно интервю, в което разказваше за написаното от нея и как е разбила класациите на книжарниците по продажби за кратко време. Тогава не си спомням дали търсих онлайн...а ако съм търсила - не съм намерила.
Аз харесвам Венета. Умее да предразполага зрителя да я слуша. Има специфичен различен стил. Нахакана и откровена е. Не се притеснява да си е себе си, дори да е пълна откачалка.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юли 18, 2017, 09:54:41 »

Здравейте smile

Ама аз си имам мои карти и сметки, ама като си купя нещо искам ММ да вижда нещо хубаво, а не ходещи грешно похарчени пари. То и аз съм довела практичността до ново ниво,  ама миналата година нищо не си купувах, защото знаех, че сега няма да ми става и ходех, в каквото мога да се напъхам. Ама и мама е хора.
Плюс това Булчето и Рат установиха, че и без това нямам подходящи. Сега ще има Булче ту дъ рескю Wink

Венета Райкова много и се кефех, ама нещо ми се изгуби от погледа.  А на Ваня Щерева някой чел ли е книги, преди много се говореше за тях.
А и още нещо се сетих - Емил Конрад чели ли сте го
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юли 18, 2017, 10:04:48 »

Аз пък реших да не свиквам хората около мен така и дори и за краткото време на последните месеци на бременността, си бях взела ново сако, нова връхна дреха и прочие. tease
Сега за всеки нов повод, си купувам нова рокля.  pardon

Все се сещам как майка ми никога не го правеше, нито ходеше на фризьор и като взе да си записва часове, след 30 години затишие, баща ми потресен питаше възмутено за какво й е  фризьор. Не искам да стигаме до там хаха. blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юли 18, 2017, 10:18:31 »

Еми, и майка ми беше така.. Сега ходи на козметик, разни процедури изчанчени за лице и кожа, кола маска, фризьор, маникюр.. Но това стана в последните 5-6-години и баща ми много се дразнеше в началото, защото преди това само на фризьор ходеше.. Жената трябва да е жена и да си угажда.. Въпреки, че много мразя като ММ дава пари за игри и разни джаджи.. но и той трябва да задоволява мъжките нужди..  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юли 18, 2017, 10:36:40 »

Ай привет. И аз мога да давам пари за глупости ама време нямам никакво, а и да си кажа не мога да издеяна толкоз време на маникюр.Откачам!

Венета няма шанс да я прочета, анти ми е по принцип.

Хубав ви ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #365 -: юли 18, 2017, 10:41:32 »

Хелоу

Аз само ви чета от вчера, не че нямам време, ама нещо мозъка ми е на каша и не мога да мисля... мъчат ме едни житейски въпроси...

Пандолината ще е в супер рокля, не я мислете, булката има цял гардероб рокли тип "облякох я един път за сватба и целия фейсбук я видя",че нали и по сватби често ходя...

Венета Райкова и книги? Кой ги е писал? Мен ми е адски противна... не я понасям... изложи се като си тръгна от Нова ( или я тръгнаха те нея)...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юли 18, 2017, 12:01:13 »

Маги, колко време мислиш, че отнема един Shellac? Аз преди ходех с гел и да, тогава е ужасно.. 2 часа и то при бърза маникюристка.. Откакто го махнах и съм с ши.. Се е случвало и за 35минути да съм готова, ако не рисува, а слага лепенка.. После, обаче 25+ дни съм без да се занимавам.. Ако рисува 45-50максимум. Аз при фризьорката стоя доста повече време, добре че е и по-рядко, защото нервите ми няма да издържат  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юли 18, 2017, 12:09:19 »

Toni, аз не обичам да имам нещо по пръстите на ръцете.Абсурд е да издържа с дълги нокти толкова дни.Моите са къси и знам колко дълги стават ако се чака поддръжка.Не ми е удобно.При фризьора издеянвам да ме подстрижат, толкова ми е максимума.Това издухване, боя, откачам.Просто не съм типичната жена дето обича да седи по такива места.Виж моята приятелка е всяка седмица на фризьор, всеки месец и правят ноктите и т.н. Кефя и се, но си давам сметка, че аз не съм такъв човек.И не е до имането или нямане на дете, а до тип човек просто.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #368 -: юли 18, 2017, 14:27:33 »

За мен грешно дадени пари са за много дрехи за бременна. За трите бременности съм си взела неща, които се броят на пръстите на едната ръка. Взимала съм основно дрехи за небременни, които и сега ще мога да ги нося - туники, клинове и рокли. Ние имаме по една карта на глава от населението, обаче няма моя и негова. Ползва се едната, а другата е за всеки случай. ММ не че не е мрънкал, ако купувам нещо, което на пръв поглед имам, но никога не ми е казвал да не го купувам. crazy Пък и кой ли ще го послуша?! Той много трудно си намира определени неща и за тях винаги имаме пари. Дънки, маратонки купуваме без да са му супер необходими, защото не се знае кога ще намерим отново подходящи размери дори и специално да търсим. Даже си спомням, че за сватбата на девера ММ искаше костюм и си купи пълен набор плюс риза и вратовръзка. Техните тогава много му се чудеха, но пък този и сватбения му костюм ожениха маса хора. girl_haha
Не ми говорете за нокти Плачещо момиче От Н броя дни се каня да отида. Понеже моята маникюристка работи само следобед не можех с Дребосъчка, когато я гледах аз, че спи по това време. Не можех и цяла седмица с бебо, че много жега и беше безумие да тръгна по улиците в тези часове. Утре няма да е, но до края на седмицата съм се наканила Girl_hide Нямам време за гел, а и после ноктите са ад. Правя си гел лак, че с рисуването и заиграването на маникюристката всичко да ми отнеме 40 минути.
За косата - не обичам подстригването само по себе си. Намразила съм го от некадърни фризьорки, макар да ходя при приятелка със супер точна ръка. Затова в един момент прецених за себе си, че се подстригвам достатъчно рядко, затова мога да си позволя да ми направи косата - изсушаване, преси, там каквото измисля на момента. Най-ключово ми е, че на тези две места няма празни приказки и непрестанно женско дърдорене. Затова и никога не съм стъпвала в женски фитнес pardon
Венета не разбрала, че е изчезнала от Нова. Тази телевизия даже не я знаех. Горещо ми беше интересно да го гледам. Харесва ми, че е настоятелно-провокативна в интервютата. Беше интересно и за Царичина дупка материалът, който направи.
Един път разгърнах книга на Ваня Щерева. Докато прелитах по страниците в книжарницата, на два-три пъти се натъкнах на едни и същи определения и сравнения. Може да е било случайност, но да повтаряш нещо иначе интересно пак и пак... crazy Губи се ефектът!
Адиктед, то детенцето е много мъничко още. При нас проблемът се появи, откакто превърнаха детето в свой образ и подобие. Щом и ММ вече се дразни доколко са му промили мозъка и по какъв шантав начин ограничават мисловно сина си. pardon
Отивам да се разправям със счетоводството на фирмата. Ако бебокът заспи, ще си накича новите висящи саксии danceg
Окапах се! (в преносен смисъл)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юли 18, 2017, 14:33:41 »

Не знам за какъв гел се говори, в тези случаи и защо царува всеобщо мнение, че ноктите след гел са ужасни.. След 6 години непрекъснато носене на гел, не съм го махала и за секунда.. Ноктите са си ми супер и са в пътиииииииии по-добре, отколкото преди да си сложа гел.. Те се цепеха, деляха.. Бяха като кожички, а не като истински нокти.. Сега очаквах от бременността да са зле и доста се чудех, дали да го сваля или просто да ги скъся, но рискувах. Доволна съм, ако тръгнат в лоша посока, ще го сложа пак, но мога да заявя категорично, че са ми супер и гела само помогна, а не навреди   pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #370 -: юли 18, 2017, 14:33:46 »

И аз съм същата като маги. Аз не обичам, натоварва ме да ходя в салон. Осъждана съм, че съм задръстена, че не ходя на фризьор и маникюр...ДОРИ за сватба. Ама не мога, не искам. Грозна ли ходя после, ако не съм направена от професионалист?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юли 18, 2017, 14:37:17 »

Аз за сватба освен на боя и подстрижка никога не съм ходила на прическа, след като веднъж ми направиха ужасна прическа за сватбата на братовчедка ми и се наложи да се къпя и пренаправям в последната секунда.... Освен за моята собствена сватба де Wink

И сега за сватбата на Никол ще се правя сама и грим, и коса.. Нещо не ми допаднаха гримьорите и фризьорите, които ще идват от Велико Търново и предпочитам да не се къпя и да трябва да се оправям на 300 оборота в последния момент  blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #372 -: юли 18, 2017, 14:43:40 »

Аз принципно съм си баш НЕкифла и от тая гледна точка, че в малкото пъти, в които съм ходила на фризьор или маникюр...и не за подстрижка, а за прическа - винаги си се харесвам. Аз просто винаги си се харесвам.  crazy И с обикновена изправена коса след баня...си се мисля за най-красивата. И нямам нужда някой да ме прави, за да се почувствам така. И ме натоварва запазването на час, да го вкарвам в план, да вися на диванчето, защото повече време й е отнел предишен клиент....след като мога да си го свърша и сама.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #373 -: юли 18, 2017, 15:19:40 »

  Аз само понякога се поглезвам с маникюр и нещо по-така за прическа. Ноктите са ми много здрави и изобщо не се чупят и не виждам смисъл да им слагам гел. Била съм с такъв за бала и после за едно море. Не мога да кажа, че са ми се увредили след това, но имаше някаква бегла разлика. За сватба винаги си правя едно и също сплетена от едната страна на главата, а от другата -сешоар. Хем е нещо различно от всеки ден, хем не е съвсем като фондан на торта, всички да са с кокове.(някак ми втръсна тази мода на коковете на жени от всички възрасти по официални събития). В тази връзка сега гледам новите бои на Лореал, дето са спрейове и разни други и се чудя дали да не взема да си фъшна малко розово по краищата да си освежа русото  Makeup

 Bit в момента доста набират скорост поне по мои наблюдения. Аз започнах да ги следя заради доведената дъщеря на чичо ми, която има предаване по нея. По принцип в началото беше създадена от емигранти в Чикаго и си имаше местни новини за общността от там и репортажи от България. Сега гледам, че приютиха Кулезич, Диков, Венета, разни други и си я побългариха май-май. Слави беше отправил поглед към нея, когато го спираха btv.

 Али, аз и за това гледам да му се нарадвам на детенцето, докато не е облъчено. По-голямата, която е доведена за брата на ММ, вече има изпълнения на манипулиран и настроен срещу някого мозък и я избягвам. Много е грозно, когато  детската податлива психика се ползва като оръжие и говори ясно за морала и ценностната система на манипулатора, но хора различни...
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юли 18, 2017, 16:57:56 »

Аз обичам да ходя на фризьор след като обиколих всичките в града си намерих "моята" и 10 години тя се грижи за подстригването и при нужда за прическа.Маникюр силно казано си правя сама.Веднъж отидох за гел лак за кръщавката на Мити ,може би не го направиха както трябва и до вечерта започна да се люпи.Сега ако се наложи ходя на маникюр при братовчедка на ММ.Тя си работи вкъщи и ме устройва.Дрехи почти постоянно купувам,все пак се старая да го комбинирам с наличното.Бях си задръстила гардероба и тази пролет натъпках излишното в торби и в НМ го закараха мама и тати.За бременностите си купувах по спортни дрехи.С Мити като бях бременна ми ушиха една туника за пред света и това беше.
С новите български автори сме се разминали тотално,ако всички са като Венета Райкова  shok bad huhhuh.gif nea
Обичам да чета биографични книги и от време на време си купувам от една поредица за велики жени,много им се кефя.
Стискайте палци да не завали,че имаме празник на града и ще има заря проверка поканили са ВУ от Търново.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines