Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:43:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150897 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юли 17, 2017, 12:53:00 »

Ох, а така се вълнувам за моминското парти, което е тази съботааа.. Дано случим на хубаво време, че да не ни пропаднат всички планове.. Мисля, че ще се получи много добре, надявам се всичко, което сме подготвили да й хареса.. Иска ми се да споделя, но ще вземе да отвори и да види за проклетия. Ще ви разказвам после, тъкмо ще е разказ+снимки  heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #346 -: юли 17, 2017, 13:49:14 »

Привет!
 Тони, сигурна съм, че всичко ще е много пипнато и красиво, щом ти имаш пръст
 в организацията.  smile

 Али, позитивни мисли ти пращам. Всичко да се оправи бързо. give_rose
 
 Свекс, аз само се чудя как НИ2 не е мръднал през годините. От неговия набор имаше много хубави момчета, но случайно са ми попадали снимки във фейса през годините и нямат вече нищо общо с това, което помня. Той си е същият какъвто си спомням. Браво на него и на тебе за добрите гени  good
 
 Ние този уикенд имахме принудителен релакс... Имам един обрив от много време по ходилото, ходила съм на много лекари и съм мазала с какво ли не, но ефектът е бил краткотраен и сега след морето вместо да стане по-добре, както обикновено, взе, че агресира. Та в петък ми взеха биопсия, та дано вече го познаят какво е. Уж нищо и никакво шевче, ама като мина упойката взе яко да боли и опъва като стъпвам, та се наложи да си лежа. Постоянно говоря с ММ как е възможно жени доброволно да искат секцио при все че 5 мм така боли, а не мога да си представя повече. Уважам избора на всеки, но не го разбирам.
  Само вчера минахме да видим племенницата, докато е оставема на свекървата, че нали аз замразих отношения с брата на ММ и жена му. Ей, направо е голямо слънчице това дребното. Понеже ММ и брат му си приличат, а тя се е метнала на татко си (чичо си) е няма такава красота- с едни руси къдрици и една бяла, нахилена и игрива. Снимах  я с ММ и сега само ги гледам, естествено с мисъл и мечта и  за нещо друго. heart

 Хайде хубава седмица на всички give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юли 17, 2017, 13:57:05 »

Здравейте smile

Кажете ми как да убедя ММ, че ми трябва нова рокля за сватбата на братовчедка му? Всичките ми са от 2014 или по-стари. Стават ми и са си хубави, но аз се чувствам, че съм с нещо вехто. Неговият довод е, че той не си купува нов костюм за всяка сватба, а винаги е с този от нашата. Ние сме били само на две сватби, защото той не обича и ако не са роднини или мнооого близки приятели отказва. Ми накрая мама ще ми купи.
А той е голяма гад. В събота много ме ядоса и ме заведе в Орсей да пробвам рокли. И като видя, че ми мина каза да не си купувам.  First world problems
Аз и обувки нямам. На края ще ида с къси панталонки и маратонки, той си мисли, че се шегувам, ама ще види!

Хубав ден smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #348 -: юли 17, 2017, 14:06:28 »

Адиктед, направо ти се възхищавам, че замразените отношения с девер ти и жена му не са ти се отразили в отношението към малката good
При нас татко и щерка трябваше да ходят на рожден ден на племеника, обаче ще пропуснат. Аз бях категорична, че няма да ходя, не заради някакви отношения, а затова, че нито с бебе, нито без бебе мога. Да се мъкна по тоалетните на заведенията и да се цедя... Няма да стане! А и аз самата не изгарях от желание - един път сме ходили всички... Ами такова отношение! Казаха ни час, отидохме 15 мин. по-рано и деверът ни държа долу пред блока. Стана време и се качихме и познайте - горе родата на етървата. За едни може, за други - не. Ами деверът като е станал чехльо, не искам да ми се отразява и на мен това pardon
Чакам да ми се отвори млечния бар и вися тук - всяко второ мнение днес е мое blush Ще ходя после и до магазина, че днес ще се готви. cook mind
Панде, разсмя ме, а хич не ти е смешно явно. Аз имах приятелка, която работеше в магазин за дрехи. Напълних се и доста години почти нищо ново не бях купувала, общо взето дреболии за всеки сезон или пък ми подаряваха нашите по нещо. Обаче в един момент мина време и се оказах в същата ситуация като теб. Сега при всяка смяна на сезоните смело махам износени неща. Като поуредее гардеробът и започваш да се заглеждаш по магазините. Хехе, така тази зима останах почти без обувки, ама ми омръзна да нося нещо компромисно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юли 17, 2017, 14:12:58 »

Рони, дано разберат какво е, стискам палци и бързо да го излекуваш..  heart

Панде, голяма скръндза са тия деви.. Баща ми всеки път ме гледаше на криво като си купувах нещо.. И сега, ако те ми купуват пак ме гледа и все коментира "Пак парцали, все едно си нямаш"..  angry Добре, че Илиян не подлага на съмнение нуждата ми от дрехи. Виж за чанти и гримове е друго sad

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юли 17, 2017, 14:24:57 »

Пандич, козата вкъщи  е почти същият. Може би, ако го хвана в настроение, или сме и с други хора, е малко по - друга песента хаха. Но пък аз просто си купувам, без да казвам че са нови. blum blum blum


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юли 17, 2017, 14:34:56 »

Я да ви питам някоя от вас, някога чела ли е нещо от написаните книги на Венета Райкова.. Толкова съм скептична, че направо се чудя, кой ги чете и купува.. Уж били най-продаваните книги от български..писател...  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юли 17, 2017, 14:45:55 »

Уж били най-продаваните книги от български..писател...  huhhuh.gif

много жалко, ако наистина е така shok bad
като знам какви прекрасни автори имаме....
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #353 -: юли 17, 2017, 15:04:48 »

Ей тва е писателка... тя не е виновна, всеядната публика е проблем...
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юли 17, 2017, 17:19:11 »

Привет, добрах се и до тук  smile

не знам какво правя, но където и да ходим през деня все към НМ ме влече. Последните 2 седмици толкова рокли си взех, цяла година не съм купувала толкова  badgirl

Тони, аз четох 3 от книгите й (не зная колко са, но беше в началото на годината, та сигурно има още). Само Инсомния донякъде ми хареса. Другите въобще не ми допаднаха. Лесно се четат, но като сюжет нищо вълнуващо. Не бих дала пари за тях, но бях любопитна и аз и ми ги даде приятелка.

Панди, аз ако съм на твое място, купувам си рокля и обувки, запазвам си час за фризьор за сватбата и въобще не обсъждам. Като те види накрая ТМ, ще му е едно хубаво каква мацка си и че ще си с него на сватбата  girl_wink

Адиктет, дано да има развитие след биопсията и да ти мине обривът.

Свеки, страшна кореспонденция водите с НИ2. Много готини снимки праща - ясно е, че е добре и си изкарва хубаво.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юли 17, 2017, 20:14:56 »

Тони, аз си купих всички книги на Венета и определено мога да кажа ,че саинтересни и бързо се четат. От типа чиклит по-скоро са. Някой ако иска мога да му ги заема. Аз съм много зарибен читател, нещо като ми харесва го чета - докато не го прочета, та за 1 ден ги прочетах. Но аз съм с всичко така. Едно време за изпити като преговарях съм чела и 1000 страници за един ден преговор. но ми е супер натоварващо и тряжва да съм много концентрирана.
Панди, не знам какво да ти кажа. явно е че сме много различни. Аз не мога да си представя мъжът ми да ми казва дали да си купя нещо или не. Честно ще полудея и наинат ще го взема. Не знам проблемът финансов ли е? Но и дори когато сме били доста ограничени финансово , пак никога дори и не съм се замисляла да питам или да му искам мнението.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #356 -: юли 18, 2017, 07:15:10 »

Таз мома Венета нещо хич не я срещам из телевизиите, какво се случи с нея? Имаше някои доста интересни интервюта, добре говори и има подход към различни теми. good Като изключа набожността и разни психологически залитания, бих я гледала пак.
Рони, снимките лъжат blum Той също е много променен от ученическите години - надебеля, челото му стана по- голямо и вече се вижда редееща коса. sad В общи линии, на този етап от живота жените са по- запазени и младеят, мъжете ги изпреварват след 35 pardon
Панди, аз също съм от тези, дето не биха си купили официална рокля при наличие на хубави стари. Предпочитам нещо, което ще нося ежедневно. По принцип никога не ходя с мъж или с когото и да е по магазини, имам си собствена сметка, която аз си пълня и празня по мое виждане.
Хехе, най ми е трудно да накарам някого от мъжете да си купи нещо - двете Деви винаги всичко си имат и пазят по 1000 години, НИ2 нищо не харесва pardon С риск да си навлека гнева им, когато имам възможност изхвърлям износените неща, иначе ще ги ползват по 2000 години.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: юли 18, 2017, 07:47:32 »

Добро утро smile

Ще видя дали ги има онлайн от чисто любопитство, след като прочета 3-те, които съм заредила от Кралете на трилъра, защото колежката ми даде и една от нейните  Yes

Девите мъже са много странни, хем вехтошари и все си имат всички, хем като им купиш нещо ново, все него носят и се кефят като са "модерни".. Странна порода.. Не знам майка ми, как потиска лъвската си душа, за да угажда на баща ми, аз не бих могла да живея с мъж дева  crazy

Свекс, аз съм последвала Венета Райкова във фейсбук някога и сега ми излизат клипове, които споделя от предаване, което води в телевизия BiT, не съм го гледала и нямам идея дали е ок.  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юли 18, 2017, 08:18:52 »

мъжете деви много ме привличат, както и аз тях, но последствията от отношенията ни са...  angry angry huhhuh.gif...  Като цяло май сме на нож в последствие и ме дразнят битовистичните забележки, както и медицинското вманиачаване по здравето и страстта по ходене по изследвания. huhhuh.gif
Но са ужасно умни и интересни събеседници за мен лично.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #359 -: юли 18, 2017, 08:33:03 »

Привет!

 Али, аз мисля, че върху дете на 1 год и 6-7 месеца няма как да прехвърля емоции, за които то с нищо не е виновно. Обожавам деца на тази възраст, защото съм работила с тях, знам спецификите на възрастта им и винаги ми се получава контакта с тях. Дай Боже, това ще е единствена първа братовчедка на бъдещи наши деца, няма как да изпитвам лоши чувства. Майка й и баща й не са лоши родители, но имат поведение на непрекъснати жертви, на които трябва да се помогне, които все не са потърсени (въпреки че те ни търсят само когато искат за нещо помощ) и в момента те са доста по-добре от нас реално, но продължават да мрънкат и крънкат дето квото могат, а накрая се държат с помагачите си безобразно. Не са моя тип хора, не познавам подобни и не бих имала контакт, ако не бяха близки роднини. Това е без значение данондетето е живо и здраво и успее да вземе само най-хубавото от тях.

 Да, Венета има предаване по  Bit всеки делник от 19 мисля. Попадам няколко пъти вече на нея, мисля че в Youtube също качват вече отминалите предавания. Стилът й на водене е същият, но си личи, че инвестицията не е толкова голяма, защото гостите й са от средно известните, а студиото е доста семпло. Книгите не бих й ги чела, едва ли има какво да попия от тях.

 Мъжете дева са доста странни, да. Имаме няколко приятели, които са дева, включително кума и големия му син. На мен ми се виждат малко отнесени и нерешителни за всичко, та може и затова да не се решават на покупки. Лъвското в мен няма как да допусне ММ да ми дава акъл дали да си купя рокля или не, щом я искам значи ми трябва и я взимам.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines