Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:00:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150902 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юли 16, 2017, 16:02:14 »

Ина, супер звучи!  good
Това нещо вкусно ли беше?
Гледала съм клипове в нета как се приготвя.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: юли 16, 2017, 16:19:13 »

Привет с дъх на море - последна вечер.  Обожавам морето.  Ще имаме и второ - семейно море,  но все пак хич не ми се ще да се прибираме. Предчувствам, че ще искам варненския ни апартамент да няма квартиранти.
Мари, честно влязох само за да проверя дали не си родила и по всичко личи че още не.Докога мислиш да бременееш? Ще ви пусна морска изненада... Но нека да се приберем и да имам достъп до лаптопа с интернет.
« Последна редакция: юли 16, 2017, 16:21:45 от fanimira » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юли 16, 2017, 16:27:31 »

Фани,не позна danceg
По какво всичко личи, защото имам време за форума ли?  pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #333 -: юли 16, 2017, 17:17:40 »

И още ти стои бременната лентичка Wink Изписаха ли ви вече или още не, Мари?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юли 16, 2017, 17:25:52 »

От вчера сме вкъщи. А аз не стигам до компютър,затова и с лентичката така, а от таблета не ми се занимава.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юли 17, 2017, 07:30:18 »

Добро ви дъждовно утро!Как сте?Ние вчера бяхме на рожден ден, аз стъпих на криво и сега ме боли крака.Иначе беше весело smile
В събота работих почти цял ден, вчера моя мъж бачка почти цял ден и някак тия почивни дни не ни бяха много почивни.Днес едва гледам ако трябва да съм честна, а съм и на зъболекар, че ми падна в петък една пломба.Имам невероятни преживявания още от понеделник!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юли 17, 2017, 08:11:45 »

Добро утро smile

Събота и неделя минаха в пазаруване, отвориха ми се чакрите.  blush

В неделя разбрах за прекрасната новина, че една от колежките ми в Свищов (разказвала съм ви, че имам чувството, че с 4 момичета сме приятелки цял живот, та и два, а реално сме се виждали 10-тина пъти, но сме много близки) е бременна. Беше истински шок, защото когато се виждахме април ми сподели, че е посетила д-р К в Щерев и след обстойни изследвания при нея всичко е ОК, но при приятеля й не и шансът за естествено забременяване клони към 0. Много от вас тук знаят, че д-р К не казва такива неща лесно и до последно дава шанс на спонтанно забременяване, дори при незавидна спермограма.. Тогава й казах, че се доверявам на преценката й, да се успокоят и да помислят за нещата, кога и какво да правят. Тя не беше отчаяна, а по-скоро шокирана, защото той е спортист, не приема анаболи и тн, водят много здравословен и тн начин на живот.. Оказва се, че тогава и двете сме били бременни без да знаем  Girl_hide
На нея й се наложи да се прибере в Провадия, защото баща й имаше здравословен проблем и тя трябваше да поеме работата във фермата им.. Месец по-късно разбира, че е бременна идва в Щерев и док е била в пълен шах, казала им е, че ако някой друг й го е казал, а не е виждала бебето, никога е нямала да повярва на това.. Ще си имат момченце по термин няколко дни след нас..  danceg Аз не исках да им казвам във вайбър, а да изчакам да се видим, наясно са колко време опитвахме и тн.. Тя също е искала да каже като се видим, но вчера не издържала и ни сподели снимка с хубаво бременно коремче  heart Цял ден бях в такава еуфория.. Невероятно.. Обожавам, когато чудесата се случват  heart heart heart

Макар да е мрачно, сега ще ми е слънчево на душата  butterfly Чака ме ужасна седмица на работа.. Двойката шефове заминават за Австрия и оставаме с кукуто, която беше на почивка в Танзания и Занзибар, половината офис са в отпуска, т.е сме 2 бройки и ще ни се скапе .. от работа, а тя само ще изнервя положението и ще ни дразни, но съм ДЗЕН. Радвам се поне, че не стои при нас повече от 30-тина минути.. които разбира се са й достатъчни да подлуди човек  smile
« Последна редакция: юли 17, 2017, 08:54:02 от alexandrova_90 » Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юли 17, 2017, 08:25:15 »

 *YAHOO*И моето утро е дъждовно,но вътре в мен е слънцееееееееееееееееее.Пожелавам ви седмица с приятни и скъпоценни моменти.Мярнах го някъде и споделям "В този свят,където всичко си има край,безкрайни са само мъжкото его и женската гордост."
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юли 17, 2017, 08:49:14 »

Доброооо утрооо. Много неща пропуснах,  че четях отгоре отгоре и не ми се и пишеше, та няма да отбелязвам поименно. Въпреки лошото време или пъл точно зарафи него ми е гот. Уикенда най сетне успяхме да идем някъде след 2 месеца болести и макар, че времето не беше перфектно се позаредих . В Созопол бяхме с Ники. Нещо се бях ошашкала , че лятото свършва едва ли не и съм изпуснала всички уикенди, но не е така. Просто искам максимално да използвам времето , преди да се завърна на работа.
Тони и мен много ме зареждат положителни бебешки  новини. Имам няколко приятелки, които се борят, а са около моя набор и си е трудничко. В общи линии дори и двойки без проблеми им отнема около 2 години. Не знам защо моя набор всички много се забавиха, предполагам, че д свързано с времето, в което израстнахме.Да не говоря , че имам и необвързани приятелки, които в чужбина отидаха да учат и после рабитят и още са сингъл. И даже твърдят,  че едва ли не било нормално и нямало проблем crazy А са на 39.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #339 -: юли 17, 2017, 09:54:35 »

Привет, в този прекрасен Априлски ден  laugh Sunshine Sunshine

Ние си направихме един дълъг уикенд до морето  blush Както казва Машка, нали "сте деца" и само с една обща раничка и много усмивки. Бяхме и на отглеждане при свеки, добре ни охрани. Ей, това поколение жени ми скриват шапката. То не са разядки, салати, няколко основни, десерти... Нямат стигане lol

Руми, братовчедка ми е на 36 и според нея е напълно в реда на нещата да роди първо след 39, даже ги говори някакви 42 girl_impossible girl_impossible

Нещо ми е минорно с този мрак навън, дано се оправи възможно най-скоро  Sunshine Sunshine

Ние както щяхме да ходим на море в Синеморец и изведнъж ново 20 в събота пътуваме за любимия ни гръцки пристан - Уранополи и Амулиани heart heart heart Ей това са младежи, накъдето ги "задуха" вятъра lol Да се порадваме още малко на ергенския живот без големи планове, по течението...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #340 -: юли 17, 2017, 11:17:41 »

Това вече е живот при нормални температури smile
Ина, Марта да не е в Италия, нищо не казваш за нея. София сигурно много се радва на Бабу Това и аз съм го гледала в предаване на 24 kitchen, направо е атракция приготвянето.  good Фирмените семейни партита ги свързвам с много труд от нашия отдел, но пък децата бяха повече от щастливи, родителите - също. Първото, което организирахме, беше през 97-ма и никой в България не беше чувал и виждал такова нещо. Хехе, тогава се пънах да правя рима на "Всички заедно събрани....", разказвала съм го blush smile
Получих две нови снимки, пак без текст и разяснение за самите тях.

Мисля, че научно разширява теорията на Дарвин, като допълва верността и в обратна посока - от човек може да стане маймуна. Докарал е идеално погледа и физиономията, за стойката няма друг изход, защото с ръст 213 няма начин да се нагъчка в тук- тук. funnytooth Да се върне жив и здрав, има много да разказва.
Хубав ден и ползотворна седмица на всички ни good
« Последна редакция: юли 17, 2017, 11:19:25 от svekarva » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юли 17, 2017, 11:32:25 »

Въобще не виждам необходимост от коментар lol lol lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юли 17, 2017, 12:06:51 »

Моят любимец с игрив поглед  Wink  tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юли 17, 2017, 12:07:36 »

Смисъл от коментари няма smile снимките казват всичко.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #344 -: юли 17, 2017, 12:23:51 »

Хехе, Н2 в много интересна и тематична последователност изпраща послания. Коментар на последната снимка може да е само "С помощта на обувалката...". tease
Аз съм изсмукана, а то едва средата на деня. После ще си се жалвам в нашата тема.
Тони, страхотно е чувството! И аз разбрах за наши приятели и съм много щастлива. Жената си има здравословни проблеми, но сравнително бързо им са се получили нещата. Все още е неофициално - майка й е яла кокоши крака, разнежи се около бебето и не я свъртя та ми каза. За пореден път ММ ще научи клюките след мен!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines