Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:27:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150903 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юли 14, 2017, 12:46:18 »

За обзавеждане и преобзавеждане темата ми е направо болна. Джон го изнесохме преди вече 4 месеца и от тогава вкъщи цари небивал хаос. Къщата е голяма и по английски абсолютно нефукционална. Имаме 3 спални и 2 хола, разположени на 2 етажа с идиотско тесни стълби. Единия хол стана на трапезария и съответно беше накупена цялата мебелировка, Теодор пое инициатива над тази стая и сега е сиво и червено с японски мотиви.  Другия хол си остана хол - аз го правя и е светло сиво и коралово с разни декорации розово злато.  Цялата идея е прекрасна, само дето пребоядисваме цялата къща от-до вече имам чувството 1 век и още сме на никъде.  Да не говорим колко празно ми е всичко още, поетапно се купува и избира,  и пак ми е безумно голо по стените. И въобще много ми е трудно да организирам вкъщи.  Иначе съм организатор по душа където и да отида и каквото и да захвана, но вкъщи е пълна анархия  nea diablo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юли 14, 2017, 13:19:15 »

Инче, то е минало ама дишай-издишай. Място никога няма и не стига, но ще подредиш на спокойствие.
Ние като правим ремонти и сменяме мебели, правя 3 купа /вида кашони/- неща които запазва, такива които изхвърлям и един куп който няма къде да сложа, но ми е жал да изхвърля и ги трупам при майка. Тя е страшен плюшкин обаче и нищо не изхвърля, та сме заринали буквално в къщата. Трябва да се хвана с тате и да изринем каквото можем към кофата, че много мразя претрупани стаи.
Днеска стягам багаж и заминаваме до Смолян, намам търпение вече. Така ми се сменя обстановката, а септември е далече... Ще си нагушкам котката, днеска за една бройка да прибера едно малко коте, ама не ми се развежда и се стърпях, пък и носех торби  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #317 -: юли 14, 2017, 14:26:08 »

На нас ни помагат много при разчистването - три пъти ни крадат мазетата Wink.
Освен това на остъклената тераса се сдобих с още един шкаф, в лицето на сушилнята blum
Като казахте за 20% намаление в ДМ, днес и аз се замъкнах. Купих храна на котката за един месец, шампоани за всички видове глави /боядисани, небоядисани, капещи, със сух пърхот /за първи път чувам/, с нормален пърхот и подобни/ и заформих сума от 56лв., точно за две полагащи ми се стречкарти с късмети /при покупка над 25лв. имаш право на карта, която ако е печеливша, получаваш някакви простотии./Изсипах всичко на лентата на касата, като предварително бях разпределила в две купчинки по стойност и казах на обслужващия момък да ги чукне на две бележки, за две карти. "Не може!" Защо не може, не знае. Намерил той на кого да ги разправя тия Wink Въведе първата купчинка, а аз през това време върнах втората в количката, все едно се отказвам. Взех си картата, изтърках и естествено, нищо не спечелих. Веднага дръпнах на лентата "отказаната" част и помолих да ми маркира и нея. Леле, как му висна ченето Oh my ... "Ама Вие ме изиграхте!" Е, пак нищо не спечелих и от втората карта, но пък си удвоих шанса Wink Не зная защо вече втори ден ме подценяват, вчера за гащите, днес за картите. sad Като се гледам в огледалото, хич нямам вид на смотана, ама на funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: юли 14, 2017, 14:38:00 »

И аз ще мина през ДМ.. Днес освен от промото за бейбифона се възползвах и от промоция на БАРД, купуваш две книги за 10лв с безплатна доставка.. Аз много обичам поредицата им Кралете на трилъра, отдавна не съм си купувала или чела нещо от тях и се оборудвах с две  danceg

Свекс, така бих се ядосалаааааа  beating Определено бих го врътнала по същия начин.. Смотльо, не е ли ясно, че всеки ще направи подобно нещо, защо си губи времето, а и твоето..  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юли 14, 2017, 14:43:30 »

Свекърва, опасна клиентка си тиб ама така им се пада. Кво ще му стане на тоз младеж ако ти даде 2 карти tease
Аз вече ходих сутринта, ама ако нашиъе се домъкнат по-скоро май пак ще се завлека, а може и майка да примамя  Wink . Не знам аз ли съм.повредена жена, ама изобщо не ми се седи по магазини и си забравих половината списък за покупки, защото бешв много пълно с хора и гледах как да се изнеса набързо.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юли 14, 2017, 15:10:04 »

Свеки, опасна си, ама и този младеж на интересен се прави. Ще му паднат ръцете на две сметки да ги маркира.


И аз ходих до ДМ, че доста неща вземам от там за Иван. Минах и през НМ, Зара и Оринжд и мисля до края на месеца да не стъпвам в Мол  badgirl Този път поне има и за мен, не само за Мамин  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юли 15, 2017, 08:07:47 »

Добрютро  blum как сте съботно?Аз съм на работа имам да си работя, няма кой да ми го свърши.Мерал е дежурен и ако го извикат ще пращаме Моника при баби.Снощи голяма игра играха пред блока 3 деца.Прибрахме се след 21 часа, те каталясали и тримата.
Хубава събота!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юли 15, 2017, 09:17:26 »

Здравейте!

Аз отивам да се видя с моята приятелка, кикиморката (защото само хейти деца и хора с деца) lol ММ гледа Бамбук, около 8 пъти пита кога се прибирам, очаквам и толкова позвънявания ха ха. Вчера в парка направихме голяма среща на Априлчета, много беше весело smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #323 -: юли 15, 2017, 12:12:43 »

След 4 /четири / денонощия пълно информационно затъмнение какво се случва из цейлонските чаени плантации, преди час получих тези две снимки, без текст. blum



Вярно, успокоих се, че НИ2 е жив, че не си е затрил мобилния и че все пак има някаква връзка с околния свят.
Обаче пък какво иска да каже crazy Да си избера снаха с отгледано внуче ли, маймуните ли са го отвлекли, прилика ли в нещо намира... blum Май трябва да ги занеса на пловдивския кмет, да каже дали стават за Зоологическата градина. И трябва да побързам, че този път може да го оставят /кмета/ за по- дълго в едно специално заведение. smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юли 15, 2017, 18:28:57 »

Свекърва,  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #325 -: юли 15, 2017, 20:13:11 »

Ние пьк бяхме на лятно парти организирано от Амазон за служителите. Темата беше "Алиса в страната на чудесата".

Беше великата работа !!! В хотел "Радисьн", едни зелени поляни, маси с истински покривки, тапицирани столове, истински вилици и скьпи салфетки. Бюфетът беше много хубав: наденици и картофки, хамбургери, които си сглобяваш сам, фалафели, бяло пилешко месо печено с подправки, бейби-картофи, салати разни...
За пиене имаше всичко.

Имаше много от надуваемите структури и София се наигра просто. Според мен накрая й бяха омекнали краченцата и не знаеше на кой свят се намира.

Имаше човек, който да сгьва балони за децата, грим за децата, татуировки с кьна, пясьчник, гигантски шах, гигантско лего, жива джаз музика, захарен памук, сладолед обикновен и сладолед рьчно "навит" - жестоката работа !!! Бях супер впечатлена и направих видео, но не знам дали ще мога да го кача.

Пред теб на едно плато слагат продуктите - пресни продукти. Примерно аз си взех сьс солен карамел - с черпак сипва карамела, от мелничка мели сол отгоре, с каничка сипва сметаната и с две шпакли обьрква добре продуктите, после разстила сместта на тьньк пласт, който замрьзва пред очите ти, както се пекат палачинки. После с шпаклата го навива и ти го поднася. Било специалитет от Highlands.  shok






Имаше и kid free zone с масаж и фризьор. Кралицата на сьрцата се разхождаше наоколо, както и лудия шапкар. Беше просто страхотно  heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юли 15, 2017, 21:30:00 »

Ина, втори ден почвам да пиша и все нещо се случва и не успявам да довърша.
Честит рожден ден и годишнина с малко закъснение. Пожелавам ти здраве, бързо адаптиране на новото място и да си все така борбена. Разбира се и много любов и разбирателство в семейството ви! Пак да кажа колко ти се възхищавам.   heart

В Дм преди не стъпвах, но покрай Малчо често ходя. И напук на тия 20% аз ги пропуснах и си накупувах някои неща днес на.редовни цени.  pardon

Толкова, че време не остана.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юли 15, 2017, 22:18:14 »


Имаше и kid free zone с масаж и фризьор. Кралицата на сьрцата се разхождаше наоколо, както и лудия шапкар. Беше просто страхотно  heart heart heart

Аз само това запомних biggrin.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юли 16, 2017, 13:08:11 »

В нашия ДМ и днес ми направиха отстъпка  huhhuh.gif Отстъпката е на касата просто  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #329 -: юли 16, 2017, 13:39:53 »

В нашия ДМ и днес ми направиха отстъпка  huhhuh.gif Отстъпката е на касата просто  pardon
Немска верига, ама и нея сме я побългарили! crazy
Тези снимки ми припомниха клипа с маймуната, която упорито търкаше чиниите. Още тогава без да бях мъжка майка предположих пола на маймунчето.
Върнахме се от вилата. Горе тази сутрин беше 12 градуса, валеше... Отвратително време с тези резки промени! Чакам Дребната да ми я докарат, че беше на СПА с баба си и дядо си. Пак има някакъв обрив. Ще се побъркам вече! nea
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines