Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:35:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 151504 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юли 14, 2017, 09:25:56 »

Здравейте!

Днес ме чака мнооого работа - трябва да почистя, да дооправя багажа за морето и възможно най-много да си довърша фотографския курс, защото се прибираме след 20 дни и ще са ми останали само 2, за да изпратя целия материал...

Машка, вярно е за багажа, особено откакто работех на Рожен се научих да пътувам с една раница, та не ни е мъка това. Ама морето много далече, за два дни не върви да го посещаваме, а с много бързи темпове харчим отпуската на милото  tease

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #301 -: юли 14, 2017, 09:42:12 »

Ина, бъди здрава и с много ентусиазъм и вдъхновение достигай всяка мечта и цел. Не спирай да мечтаеш, да вярваш в себе си, да си бъдеш себе си и.....да бъдеш удовлетворена от себе си! kiss2  heart

Аз съм всеки ден по кафетата, така събирам сили.

Берен не си чепка веждите, това винаги ме е дразнело.

Търся си почивка за двама в хотел на някое село като Огняново или Баня, хем да е евтино, хем да е приятно и да има външен басейн.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #302 -: юли 14, 2017, 10:13:24 »

Аз сьм супер потисната и силно стресирана.

Нямах тьрпение да ни дойде багажа, който идва след малко и вьобще не ми се иска да идва.

Това не го разбирам:
Трьгнахме от квартира 30кв м. Когато се преместихме в по-голямата - 51кв м се наложи да махна половината мебели. Сега идваме на 100кв м и махнах почти другата половина, и пак няма място, кьдето да си сложим нещата. Да, просторно е, но колкото и да е чудно няма място. Няма кьде. И знам какво ще кажете, да огледам, че винаги има начин и прочие. И аз това разправях на Фабио, докато не стьпнах в апартамента и не видях.

Сега си чукам главата и се чудя какво и как. И вьобще не ми се иска да дойдат преносвачите, които ще са тук до 15мин, а сьм по пижама и не сьм се измила. Но имах нужда да ви порева.
 huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юли 14, 2017, 10:16:50 »

Ина, разбирам те.Преместихме се от 25м2, в 100м2 и нямаше място за всичкия ни багаж.Ей така като ми кажат имаш голямо жилище и ми иде да рева.Да голямо, ама нефункционално.Постоянно пренареждам, изхвърлям, размествам.Ще се нагодите, не е лесно!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #304 -: юли 14, 2017, 10:20:22 »

Ние като се преместихме няколко месеца държахме затворени кашони в детската стая, разопаковахме лека полека, и им намирахме място на нещата по-етапно. Ако можеш да си го позволиш действайте така
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юли 14, 2017, 10:23:37 »

Ние от 65кв. м се преместихме в 100 и ми останаха празни шкафове, защото винаги по време на местене изхвърлях солидно количество неща.. Даже онзи ден се оплаквах на ММ, че сме се затрупали, в бъдещата детска стая, с хиляди неща и ще трябва да ги разкараме, а аз съм склонна да изхвърлям само при местене, защото искам да има по-малко багаж  Girl_hide pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юли 14, 2017, 10:43:48 »

Ина, трябваше да пиеш едно ранно кафенце,денят щеше да изглежда по-ведър. Ще се справиш. Явно днес нямаш вдъхновение за подреждане и наместване. Да свършват, каквото трябва превозвачите, пък за другите неща и утре е ден.  good
Маги,защо не Мария?  Твърде библейско ли е, защото също е интернационално?

Като се преместихме тук, направо си проветрих душата. Не можехме да вземем почти нищо, но вече имах опит и знаех какво ми трябва и досега внимавам с покупките, много вещи ме задушават, дори всяка да си има своето специално предназначение. Също не страдам от сантименталност, не пазя всяка карфица, разчиствам смело за нови спомени Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юли 14, 2017, 10:45:42 »

Според мен проблемът с "липсата на място" в по-голямото жилище идва от липсата на мебели, които могат да съхраняват много багаж.
В стария ни апартамент, който ние обзавеждахме, имахме 2 гардероба, кухня, 2 малки шкафа под ТВ и ракла в дивана. Събираха абсолютно всичко, което имахме и имаше място за още.
Като се преместихме минала година, преди да родя, изхвърлих 1/3 от нещата и пак нямаше къде да събера останалите вещи, защото тук мястото не беше добре обмислено откъм обзавеждане. Но нали е временно, стискам зъби и като купя нещо заемащо място, изхвърлям друго  pardon

Вече се чудя какво да правя - Иван спи от час и половина и започна да ми доскучава. Пих кафе, закусвах, поработих малко, подредих, приготвих се за излизане, ако не се бях гримирала, щях и една тренировка да метна, но не очаквах да имам толкова време  Girl_hide
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #308 -: юли 14, 2017, 10:51:23 »

Според мен проблемът с "липсата на място" в по-голямото жилище идва от липсата на мебели, които могат да съхраняват много багаж.
В стария ни апартамент, който ние обзавеждахме, имахме 2 гардероба, кухня, 2 малки шкафа под ТВ и ракла в дивана. Събираха абсолютно всичко, което имахме и имаше място за още.
Като се преместихме минала година, преди да родя, изхвърлих 1/3 от нещата и пак нямаше къде да събера останалите вещи, защото тук мястото не беше добре обмислено откъм обзавеждане. Но нали е временно, стискам зъби и като купя нещо заемащо място, изхвърлям друго  pardon

Това обобщава идеално проблемьт ми.

Току що дойдоха. Баси точните хора - 9:30 звьннаха на вратата. Огледаха и казаха, че ако не искам няма да разопаковат всичко. Ще ми покажат как да сгьна кашоните и ще дойдат друг ден да ги приберат.

Малко се успокоих.

Иначе от 5ч сутринта ме хвана стресьт и безсьнието. Пила сьм кафе, как не !

И аз разчистих много, много продадох, друго дадох и изхвьрлих, но пак не влиза.

Успокоително ми подейства да видя списька с нещата сьщо.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юли 14, 2017, 11:02:41 »

Ина, май по-добре да пиеш чаша вино отколкото кафе  girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юли 14, 2017, 11:04:37 »

Ина, май по-добре да пиеш чаша вино отколкото кафе  girl_wink

+1  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юли 14, 2017, 11:22:24 »

в гарсониера е същото. аз па обратното- от къща, в гарсониера.
разбирам те.
Но Машка и Булчето са прави. Първо, поетапно действай и не бързай. Второ, вземи си мебели, които да поместват много неща вътре в тях самите или да са закачени по стените без контакт с пода. Поне тук така действам в тясното. Това пак ще стане поетапно, щото темата с парите ми е ясна. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юли 14, 2017, 11:44:16 »

Да, и ние така бавно и славно оправяме, ремонтираме и наместваме.Просто иначе нямаме шанс.

Мари, много е библейско.Отделно и двете ми баби са Марии, аз на тях съм кръстена, щеше да дойде в повече.Моника беше добър вариант, като се сетя, че обсъждахме Мелиса(не го харесах).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юли 14, 2017, 11:46:11 »

Мелиса ми е някак... абе странно. Свързвам го със сериали ли, какво. Но Моника си звучи много по на мястото.

Аз за момиче имах име, варианти, за момче- тцъ. Та мислихме дет се казва на прима виста.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #314 -: юли 14, 2017, 11:47:20 »

+1 от не много наспаните. smile Имах запушен канал плюс леко чувствително зърно. На другата страна зверски ме болят кокалите, та трудно спах по гръб. Сменя се времето и стари спортни травми плюс дертът на всички високи оказват влияние. Помежду другото господинът ака 4 пъти, плюс едно стабилно повръщане на мляко. Изкарах нощна смяна отвсякъде!
От вчера са започнали леко да ме дразнят - от работата не са ми дали болничния за раждането към НОИ. Съответно аз седя и чакам пари... Някой ден! Ако и другата седмица не го подадат, ще яхам метлата. Месец и половина мина, а те ми се тутлят. beating
Въпреки всичко хич не ми е минорно. Странно, ама факт! crazy Днес получих пратка от Цвете yahoo Освен схема на един гоблен се е постарала да има за всеки го по нещо. Чувствах се като при размяната на подаръци за Коледа и Великден. Girl_hide
Това с липсата на място и на мен ми е познато. В стария апартамент всичко си бяхме измислили да е максимално функционално. Дойдохме на широко и се оказа, че нямам толкова шкафове. Например в кухнята преди имах скрит телескопичен аспиратор плюс шкаф над него. Сега имам ултрадизайнерски аспиратор тип комин, който не позволява да има шкаф около него. Във времето ще си променяме нещата, още повече, че свекърът с това се занимава. В същото време съм влюбена в гардероба на малката - трикрилен и много дълбок. Скоро свекърът ще ни направи надстройка на него плюс второ легло в детската (за след време), което пак да е с място за съхранение. Въртя, суча, пак си имаме вещи - и тип домашни потреби, и дрехи... Иначе не задържам неща, за които се колебая. Подарявам, дарявам, изхвърлям...
Песента на Свекърва е уникална good Не съм я чувала, а то от градски фолклор ушите могат да ти изтръпнат поначало.
За умирането се сещам сцена от "Стаята на Марвин" как таткото умирал от 20 години - бавно и продължително, за да не пропусне нищо. pardon
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines