Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:14:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150959 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #285 -: юли 13, 2017, 13:52:46 »

Това е да си млад...  blum
Има тук до нас един павилион за бельо и като се прибирах потна и слънчасала от парка, рекох да се подслоня на сянка и от приличност попитах за гащи, за мен. Госпойцата първо ме попита български ли искам, или вносни, какъв цвят и сплитка /гладки или релефни/, дълбоки или плитки. Да ми ги покаже, ще си избера. Мота се два часа и ми връчи едни вносни от европейската част на Китай, с два различни по ширина крачоли, единствено този чифт останал. Побутнах ги обратно, благодарих учтиво и тъкмо се канех да си тръгвам и тя не издържа:"Тцтц, на Вашата възраст трябва да купувате каквото намерите!" А сега де... Аз може да съм на 63, ама как да ги купя, като на мен десният крак ми е по- дебел, а тези са с по- тесен десен крачол, кое от двете да резна? blush А и без гащи да тръгна, не върви, каза ми го жената, стара съм. blum
Еми, не точно това Wink Тя детето видимо ще го роди, не е борец за правда и женска свобода. не и харесвали българските манджи и като седнели на масата, си поръчвала пица само за себе си вече втора седмица. Не искала и по спирки рейсове да чака, викала си такси. Май е набарала истинските капки за Принцеса blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юли 13, 2017, 14:59:32 »

Свекс, такова отношение чак не бях срещала от персонал...  sad
Дано като остарее така да се държат с нея и децата й.

Аз това с българските манджи го разбирам донякъде- на много хора не им се яде, ако нямат навика.
С таксито също- тя явно наистина си е поамериканчена. дано мъж й и тя зимат американски заплати в БГ biggrin. инак бързо бързо ще го навият да я прогони, ако няма акъл.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юли 13, 2017, 15:45:35 »

Привет!

От няколко дни съм заета с полска работа, а тук толкова събития...

Ина, честит рожден ден! Пожелавам ти да си целеустремена и здравомислеща  smile И честита годишнина, още дълги, дълги години да борите живота и да трупате прекрасни спомени  heart

Имаме си и швейцарско бебе!! Мари, честито, да е жива и здрава малката!

Какво друго запомних, ах, да, капки за красота, уравновесеност, щастие, благополучие... звучи ми като някой да е прекалил с алкохола  tease

Свекс, бива ли така на "твоята възраст" с претенции  funnytooth Аз си мислех, че само в София можеш да се натъкнеш на подобно отношение от персонал... Ама не е само до възраст, няма да забравя как отивам в някакъв магазин за рокля, продавачката ме изглкеда от глава до пети: "За вас нямаме дрехи тук!" Не можах да изтълкувам на какво се дължеше тази "любезност"...

Ние в събота заминаваме за море, много бързо обаче дойде това време, а ми се искаше да се подготвя психически, за да мога да усетя по-ползотворно почивката, с всичките си сетива. Много съм особена на тази тема, ама така е като живея, за да ходя на море и после си чакам Коледа  pardon
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юли 13, 2017, 16:06:12 »

Ауу, хора с претенции  blum Че какво ти има на възрастта, ако искаш и бански прашка ще носиш.

Днес масово са слънчасали хората - толкова изнервени и невротични хора отдавна не бях виждала. Накрая и с една кака се сдърпахме словесно, защото леко я подпрях (нищо й няма, номерът й стана леко релефен), ама като чу за КАТ и си тръгна.

Ина, Честит Рожден ден! Бъди здрава, все така устремена и в следващите 41 да жънеш плодовете на усилията си до момента!  Birthday

Бубе, ходете повече пъти на море за по-кратко време. А и сега сте деца, колко багаж да имате Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юли 13, 2017, 16:36:51 »

Здравейте smile

Днес малко по диагонал четох, че имахме среща с прекрасните Фери и Мис smile Страхотни са!

Честит празник, Ина smile Бъди в мир със себе си smile

Вече се появи Берен smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юли 13, 2017, 17:15:04 »


Бубе, ходете повече пъти на море за по-кратко време. А и сега сте деца, колко багаж да имате Wink

Имах предвид, че сте без деца  blush Girl_hide
И мен ме е напекло  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #291 -: юли 13, 2017, 17:38:26 »

Аз само да честитя на Ина рожден ден! Да си жива о здрава и както казва моя колега да илядиш!

Аз се връщам от Плодивъ!колата тресе яко, едвам се пише  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #292 -: юли 13, 2017, 17:53:33 »

Хаха, Панди, няма изгледи да ти стане снаха Мис, щом не те дразни Wink.
Да, появи се Берен. Жалко, че Фани се пличка по морето и не влиза тук, много ми се иска да потвърди, че не показват всичките серии, доста е поорязана работата. Плейлистата отдавна е свалена и не може да се гледа, жалко. Хехе, тепърва се разгръща актьорската и игра, обаче си ходи като пате blum
Еми, не мога да гледам натрапницата онлайн, нямаме този канал при нашия оператор и макар да има безплатна опция до август, не става.  sad
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #293 -: юли 13, 2017, 19:30:53 »

Аз само да честитя на Ина рожден ден! Да си жива о здрава и както казва моя колега да илядиш!

Мерси много, че тамьн се притесних, викам тия сьфорумки дето ми пожелават следващите 41год шь ма урочасат и на 82 ше зема да балдисам  girl_impossible
 funnytooth

Мен не ме е напекло днес, разхладена сьм. Но сьм напечена по рождение.

Кой/какво е Берен??

Коя се е поамериканчила и взима такси??

Свекс, историята е яка, е сега да свьрши да цица отрочето и ще отида да я разкажа на майка.
 
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #294 -: юли 13, 2017, 19:44:21 »

Леле, нали сме и сватбен форум, сетих се  за една песен по темата, ама ме е срам да я споделя без поискване blush

Поиск !

Кобилкина е махнала "Принцесата". Умирам от мька, така исках да я покажа на майка...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юли 13, 2017, 21:01:35 »

Берен е любима актриса ( поне на мен). турска. верно ходи като пате, има какво да учи като актриса. наскоро гледах пак Пепел от рози. играе много добре партньорът й  Енгин там... но и тя е уникално сладка и естествена. smile

Позната  на Свекс, се е поамериканчила. smile

Аз па нямам желание да живея толко, ама Божа работа. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #296 -: юли 13, 2017, 21:16:17 »

Ау, не! Само вдъхновение пожелах до 82. После невдъхновена може да си илядиш на спокойствие  tease
Подсетихте ме, че моя позната беше потресена от работата на една квартална шивачка. Стеснила крачолите на дънки и пак така единият по-широк от другия. Явно не шивачките, а манекенките не са в стандарт. Много обичам като гледам дрехи и да ми кажат, че няма номера, а са стандартни. По чий стандарт - не е ясно!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юли 13, 2017, 23:14:41 »

Берен Саат е турска актриса, много красива според мен smile
Може и да липсват моменти от сериала, ама аз не съм забелязала. За сега никой не ме дразни. Калиме и Сафие са ми любими. А тази дето играе Дженет, от кой сериал е? Да не е от Пепел от рози жената на брата на героинята на Берен? Май звуча все едно гледам нон стоп турски сериали lol lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #298 -: юли 14, 2017, 07:54:09 »

Позната  на Свекс, се е поамериканчила. smile
Аз па нямам желание да живея толко, ама Божа работа. smile
Аз момата само един път съм я виждала преди години, майка и ми е съученичка и приятелка. Напълно американка си е, там е зачената и родена smile Брат и е връстник на НИ1, знае български писмено и говоримо, ама тя не искала и дума да каже, макар вкъщи да говорели на роден език. Като всички емигранти, голям зор са видели, докато защитят дипломи и намерят прилична работа, после и нямаха право да се връщат сума години в България. Тъкмо изучиха децата си в добри университети и дето се вика, дойде време да живнат спокойно, хайде с дъщерята обратно по пътя и то в Ямбол sad. Родителите на приятелката ми много трудно преживяха изселването им, сега все едно им се връща и на тях pardon
Хаха, Еми, не се притеснявай Wink. Майка ми разправяше на леля ми, че ако живее при снаха, ще умре на втория ден blum Сега, като тръгне с приказките Господ да си я прибере, като и кажа да я водим при брат ми за два дни и млъква за малко. funnytooth Имаме опции да не докараме до 1000 години Wink
Песента е от времето на "Кацнал бръмбар на трънка", тип градски фолклор blum
Тумба - лумба, шикалка
няма сватба никаква...
Булката се на.рала!
Сбирайте се сватбари,
да наберем зелен бъз,
да обършем булчин г.з!
Изобщо, не е рима, не е чудо blush, за съдържание да не говорим.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юли 14, 2017, 09:08:58 »

Привет, аз до сега кормувах.Тия скорости ще ме измъчат и накрая ще си взема една автоматик и те така!
Говорите за сериали и героини, отношение не мога да взема.
За американката, какво да кажа.Ще и е трудно, ще роди, ще поживеят и ще се прибере при мама и татко!То не е само да се върнеш в БГ, а и да свикнеш с манталитета тук.А БГ мъжете като са близко до родата се променят скорострелно.Не всички де, ама масовката.Дано тя е попаднала на свестен.Иначе разбирам родителите и защо са в траур, ама да кажа това е поредното отгледано в щатите дете, за което чувам че се връща в БГ.

Свекс, фен съм ти!
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines