Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:42:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150924 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юли 13, 2017, 10:17:32 »

Честит рожден ден, Ина! И аз ти пожелавам каквото само си си пожелала, човек винаги знае (дори не винаги осъзнато) кое е най-добре за него.  give_rose give_rose

За името на швейцарското цвете - абсолютно страхотно ми е, много голямо любопитство имах какво име ще изберат, но ми надминават очакванията.  LOVING

От Кобилкина ме впечатли доста спрея за аура, мойта в жегата доста се поти, може би ще трябва да прибегна до някакво средство.

Вчера импулсивно се обзаведох с колие и обици за сватбата, защото колегите ми подариха гривна за РДто и отидох в същия магазин да видя дали нямат нещо подобно, за да си направя комплект. Те пък направо имаха същите и докато се усетя плащах  blush blush

Останаха ми обувки и чанта и... целия Теодор  angry

Свекс, поиск!  yahoo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юли 13, 2017, 10:21:34 »

lol lol lol
Напълно вярно!  good

Но си е вярно, понякога се създава точно такова впечатление....

Особено като ви чета рядко и все улучвам перфектните ви моменти... За вас пък двете да не говорим какви комплекси ми създавате  tease Гуш, шегувам се (до някъде)  girl_haha
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #272 -: юли 13, 2017, 10:23:21 »

Пиши ми на лични номера ти, да ти пратя снимка  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юли 13, 2017, 10:36:22 »

Свекс, какво значи с американски манталитет, според тях, че ми стана интересно?
"Не иска да има деца ", включва ли се в тоз манталитет? blum

Не знам за какво  са ни перфектни моменти, после кво ще си говорим, а?  good Wink blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #274 -: юли 13, 2017, 11:03:55 »

Не знам за какво  са ни перфектни моменти, после кво ще си говорим, а?  good Wink blum

 lol  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юли 13, 2017, 11:47:52 »

Ина, още много години да сте задно с Фабио и да сте все така обичащи се и обичани!Честит и ден ден, да си все така позитивна, усмихната, понякога малко невротична но истинска!

Много ме радвате днес.Аз перфектна не съм и не мога да бъда, само така изглеждам бяла и добра  blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #276 -: юли 13, 2017, 12:03:36 »

Мерси Маги.

Аз се натутках горе-долу. Успях да изиграя една малка серия упражнения докато пращах смс междувременно, както и да закусваме.

Нещо явно не мога да пращам снимки от телефона, а имам и нет и всичко  crazy Пьк да не ви казвам, че на някои френски номера и смс не мога да пращам, а на други мога. Егатиси и технологиите смотани !

Сега майка дойде и заведе София на "люля" и "пати", ще използвам да пусна прахосмукачка, че оня ден метох 100кв на рька, София я е страх от шума. После душ за разкош и отиваме на мотаене по селото.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #277 -: юли 13, 2017, 12:04:24 »

О, аман от рандевута с пералнята, простора и СПА процедури с кофата и парцала crazy Тия дни съм цирк на колела отвсякъде. Само се каня да си подредя снимки, документи и тн, а време за компютъра почти не остава.
Снощи пак имахме интересни събития. Малката се омърлуши към 19 ч. Не искаше да играе с децата долу, искаше обръча, но не игра с него, а седя на пейката. Мерихме 4 пъти температурата вечерта... Накрая се оказа, че е била каталясала olele Заспа от раз, без да става да пикае 16 пъти, без да ме вика за вода или да я завия. Горкото! LOVING girl_haha
Не знам за какво  са ни перфектни моменти, после кво ще си говорим, а?  good Wink blum
Аз затова си споделям всичките приключения тип гаф, особено около появата на кумците. С кумицата трябва да ни короноват в тази класация. Резултатът от вчерашната саксия на пода беше разместване малко из нас, а според ММ съм се вдъхновила lol Това бяха думи преди да разбере причината за вдъхновението.
Днес обикалях половината град - луд уморе нЕма! Резултатът е, че имам и малка тенджера от Лили дрогериите, минах през Хоумакса за саксии, през ДМ, че там пък има промоция днес и утре... Гледам да се възползвам, че имам син, ама още не може да мрънка, когато го влача по магазините pardon Не се знае докога ще да е тази промоция! Е, вчера по мъжки ги свърши едни в магазина... И ако някой не бе чул, каката се постара да съобщи на висок глас, че Симеон се е наакал tease
Тия кобилските витамини какви рекохте, че са crazy Нещо изостанах от темата girl_haha
Ина, честит рожден ден! Пожелавам ти вдъхновение и устрем в живота за следващите 41 години smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юли 13, 2017, 12:10:58 »

Аз откачам народе.Чета, забравям, главата ми празна като лейка!Толкова съм изморена и ми се спи, че не мога да си кажа заглавието и ако не бях в цикъл, щях да реша, че съм бременна!

Ина, да разказваш впечатления.

Али и аз като теб, луд умора няма.Ходих да си говоря с една нагла дама от газовата компания.Като я видях колко е смотана прецених, че не искам да се нервя с нея, ми ще си правя нещата както аз си знам, без да се консултирам с нея.После се оказа, че съм си забравила ключа за офиса в другата чанта, а докато аз съм била навън шефа излязъл и няма никой в офиса.Разходих се и до в къщи, за ключ и пътьом минах през Еконт да прибера един подарък, че в неделя сме на детски РД.Довечера ще водим Моника пак на лекар, че се появи прекрасен зелен сопол, за цвят, щото кашлицата не ми стига  nea И вече се предавам и искам да дойде декември, да стане -25 и да знам, че няма жив бацил наоколо, а аз да си играя с детето в снега.Честно намразих лятото тая година!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #279 -: юли 13, 2017, 12:15:05 »

Маги, звучиш ми като да имаш нужда, не от -25С, а от една седмица на хотел сама, да ядеш хубава храна, да пиеш скьпо вино, да си четеш книга, да си лягаш рано и да имаш всеки ден сеанси йога и масаж.  good

Дай Боже всекиму ! (ееехххх.... да можеше само...)

Мерси Али, направо ти се чудя откьде толкоз сила намираш  girl_impossible
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юли 13, 2017, 12:17:43 »

Ина, аз и на един ден ще съм благодарна ама няма smile По-миналата седмица трябваше да съм 3 дни в София, сама, на хотел, на конференция!Спа-то го нямаше ама това щеше да е СПА за главата.И се разболях.Моника донесе нещо и бях 3 дни с температура, а навън беше 40 градуса!
Саботират ме всячески!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юли 13, 2017, 12:26:56 »

Инче, да си жива и здрава, желая ти много щастливи мигове и сбъднати мечти! Честита ви годишнина, още дтлги години да празнувате!
Лоли, много яко как си кръстила човечето, да е жив и здрав и бързо да се връща в прегръдките на мама.
Киви, добре че го показа тва чудо, купувам веднага!
Маги, стискай зъби идва уикенд и дано успееш да починеш малко. Няма ли скоро да излизаш отпуска?
Отивам да чета за девойката на Мари.
Ние утре се изнасяме, за 4 дни, а така да не ми се събира багаж... Дали ако имах капките друг щеше да го събере  LAUGHTER LAUGHTER
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #282 -: юли 13, 2017, 12:46:53 »

Мерси Али, направо ти се чудя откьде толкоз сила намираш  girl_impossible

Хахаха, ами вечер в 21:15 децата са по леглата, а аз след тях. Заспивам още докато съм на 45 градуса спрямо матрака! Стъпалата ми са груби като слонски копита и само им се каня. От две седмици не съм намерила време да седна да чета на спокойствие, подготвих си гоблена за шиене и седи и ме чака, остра нужда имам от маникюр, но днес не ми се ходеше следобед до там в най-голямата жега... Някой нещо за перфекционизъм говореше?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #283 -: юли 13, 2017, 12:56:48 »

Това е да си млад...  blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юли 13, 2017, 13:05:41 »

оф аз се тъпча с бонбони, вместо да ползвам че некои хора спят и да си сложа гел лака най после. diablo

Ходих и аз до Дм, че промоцията си я бива. smile

Моят динозавър се бои единствено от празно шише от мляко и.... вода.... shok

чакат ме книги, филми, миялни, перални. ма да си чакат. и аз чакам убавини, ама нема. biggrin
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines