Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:04:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 151525 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 13, 2017, 07:56:44 »

Добро ви утро.Моя ден пак ще е пълен със задачи и доста динамичен.Тя цялата седмица тръгна така!Вече с нетърпение чакам петък.В неделя сме на празненство на една малка принцеса, та набързо купувах подарък.Да живеят он лайн магазините.

Много се радвам, че пишете, чета ви с интерес.  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #256 -: юли 13, 2017, 08:04:27 »

Привет, привет!
Да тръгна по степента на важност: Специални поздравления, Ина!  Да ти се случват хубави неща, да ти е весело и успешно! heart heart heart
Киви, язък sad Свалили са продукта, явно се е изчерпал Wink Въпреки това, аз съм много впечатлена от литературните творби на Кобилкина. Казвах ви преди време да учим японски, щото предишният и муж я беше спонсорирал да прекара време в школа за гейши там и тя въртеше успешни курСОВЕ в София и страната, ама на. Глей хора като нея и Мегз какви бизнеси развиват, с путенЦИАЛ, нас ни мързи и читем ли, читем...
Ама като зная, че не ми върви на пари, така е Wink Тъкмо ще взема да намеря разсад за онова с нацепените листа и да си го гледам за продан на терасата, вместо мушката и те ще вземат да го легализират.  Aviator
Лоли, да не му хареса тук на брат ти и да реши да остане, не се престаравайте Wink
В тази връзка /мъката по зелени карти/, да ви кажа, че каквито и да ги въртиш, децата могат да ти извъртят най- неочакваното. Дъщерята на едната ми забегнала американска дружка, родена там, учена и изучена пак там, взела, че се залюбила с българчЕ с черен печат, заплодила се и сега идва да живее тук. Родителите и са в потрес, свекърите хич не я искат, щото си е с американски манталитет, изобщо... Вероятно приятелката ми ще дойде да помага за бебето, няма как crazy
Хайде, да избутаме и днешния горещ ден, че от утре стуууд, едва 30С ще става Xixixi
« Последна редакция: юли 13, 2017, 08:06:52 от svekarva » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #257 -: юли 13, 2017, 09:00:34 »

Свекс, линка нещо се чупи и капки "Гейша" има:

http://natalia.bg/store/produkt-kategoriya/bio/

Всичките са в категория БИО добавки Wink

Пък фейса ми услужливо "изплю" тази сутрин, че една симпатична външно певачка очаквала бебе от един още по-симпатичен финансово тежък господин. И се заформила отдолу една дискусия хитра ли е, умна ли е да си даде **** под наем. Добре, че не сме нито хитри, нито умни, а просто ни мързи... че като ги гледам хитрите как са ся подредили, ай мерси... свободата ми е по-важна.

И като сме по темата, донесоха ни сок от цвят от Бъз, питам го 31 ще пиеш ли? А той - не искал сок от Г.З smile

Аз днес си изпих капките Пепеляшка с профил babysitter, имам рандеву с пералнята, ютията и прахосмукачката, това когато не съм на бара...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #258 -: юли 13, 2017, 09:02:09 »

 Добро утро от мен вече по шопско!
 Измина ни почивката - общата с кумовете, личната по момински, срещата на сватовете и отмора с мъжа. Сега чакам септември Барселона. Човек трябва да чака все нещо.  Wink

 Гледам за басейни сте говорили - аз от малка съм по басейните из македонския край на минерална вода и никога не съм ги считала за опасни. Не знам като забременея как ще се лиша от тях, ма току виж е зима и нямам нужда от тях  blum
 
 Аз сега мернах някаква статия, че Такис признал за раздяла с Кобилкина. Понеже на морето бяхме с друга двойка освен с кумовете, дето жената е рускиня да ви кажа бе имат нещо заложено генетично... хем невинно гледа, хем всичко дето иска се случва. Искам да го имам и аз това, но макето в мен се озъбва на втората секунда опит за невинно гледане. angry
  
 Ох, дано захлади, че снощи не можах да заспя от жега. Това ми се случва за първи път в София. Може от разликата, че толкова дълго време ту на климатик на морето, ту на хладинка на село и сега изплезих езика снощи. Хайде хубав ви ден вече ще съм редовна  good
  

  
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юли 13, 2017, 09:23:15 »

Добро утро smile

Залисах се в програми и листи, какво трябва да взема за моминското, а отделно телефона ми работния не спира да звъни.. Ужасна работа.. и чак сега се включвам smile

Ина,
честита годишнина! Да сте здрави и да успявате да постигате мечтите на всеки отделно и общите като семейство!  give_rose

Лоли, представям си емоцията, която изпитваш.. По-скоро не мога, ама усещам някакъв заряд в написаното и си представям теб.. Дано всичко мине прекрасно и срещата ви е така мечтаната и чакана  heart heart heart heart heart heart

Жега е, аз снощи след работа имах толкова задачи.. Прибрах се, легнах " за малко" да се климатизирам в нас и една приятелка, която трябваше да мине през нас, ме събуди в 19:30ч, когато беше на входа..  crazy

После пък заспах към 1ч. и сутринта едва станах  angry

Хубав четвъртък smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #260 -: юли 13, 2017, 09:37:54 »

А, добре, вече ги видях. Както казваше хасковската ми баба: "жива да не бях" lol
Чак не мога да си избера, голямо разнообразие кобилкопатия...  Oh my ... Много се развълнувах, сега отивам в парка /забави ме програмата на Мадам, че тази сутрин заспала втори път след 6ч./ и ако не слънчасам, захващам се с творческа дейност, подобна на описаната от Киви
Хихи, на мен Фейсбук само ми подхвърли едни снимки от предишни години на консервирани люти чушки beating.
И аз така му казвам на сока. И дислексия имитирам в думата отпуска. Ама много лошо свиква езикът и един път пред Баш Шефът изтърсих: Моля, подпишете тези молби за оспутки! Умирам от ужас да не се случи нещо подобно пред важни гости и обявявам сока като домашен, без да уточнявам съставки. Обикновено го смесвам с чай от мента и много лимон, още по- хубав става.
Леле, нали сме и сватбен форум, сетих се  за една песен по темата, ама ме е срам да я споделя без поискване blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 13, 2017, 09:47:45 »

Швейцарската ни госпожица се родиии  danceg danceg danceg
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #262 -: юли 13, 2017, 09:50:40 »

Мерси, Свекс.

41...

Пожелавам си да си намеря работа, която ми харесва и да се наслаждвам в добро здраве на това, което имаме.





Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #263 -: юли 13, 2017, 09:54:11 »

Тази сутрин сьм заета с форума - реших, че и аз заслужавам 30мин личен живот, ама дребното плака, плака "люля, люля" (да я водя на люлките) и като не й обьрнах внимание, легна и заспа на пода сред и вьрху разхвьрляните дрехи, които измькна от гардероба. Това ако го видят социалните...  girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #264 -: юли 13, 2017, 09:58:44 »

Ей, момичета, хубавите новини днес ми правят деня още по прекрасен  Sunshine Sunshine Sunshine

Ина, Честита годишнина, Честит Рожден Ден  heart Дано следващите 41 са ти още по-хубави kiss2 kiss2 Имаш всичко необходимо да постигнеш много, сега пожелавам и малко късмет, нека твоето чудо заработи girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #265 -: юли 13, 2017, 10:01:52 »

Благодаря  smile give_rose

Вчера си мислех, че празнувам не само годишнина от сватбата, ами и вече цели 9 години пиша вьв форума  girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 13, 2017, 10:03:26 »

Рожден ден... Ама, че съм.. Седя и се чудя, какво и къде не съм разбрала.. Хич не съм запомнила, че имате годишнина на твоят рожден ден, Ина.. Да си здрава, щастлива и  постигай мечтаните успехи в професионален план, независимо къде по света ще те отвее живота!  give_rose heart

ЕДИТ: Много глупости имам на главата и не чета хубаво. годишнината е била вчера, а рожденичка си днес... Прощавай, но съм изглупяла нещо..  crazy
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юли 13, 2017, 10:10:39 »

Ина,хайде сега... социалните... на мен ми се вижда съвсем в реда на нещата  Girl_hide

Вики,няма рамки, всеки сам си решава и това е негово право.
А щом те гонят такива мисли, просто не си готова и това също е нито лошо нито страшно good
Въобще... бъди себе си и това е.

П. П Кобилкина и подобните й направо не ги понасям...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #268 -: юли 13, 2017, 10:13:03 »

Тони, споко, много народ вьв форума, няма как да поминш и знаеш датите на всички  good

Вики,няма рамки, всеки сам си решава и това е негово право.

А пропо, Вики и след предното ми сьобщение ли се чувстваш... как го беше казала, че не ми се врьща да гледам...  girl_haha
Виж, че не сме идеални (само така се правим за пред хората хахахха...)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 13, 2017, 10:16:04 »



А пропо, Вики и след предното ми сьобщение ли се чувстваш... как го беше казала, че не ми се врьща да гледам...  girl_haha
Виж, че не сме идеални (само така се правим за пред хората хахахха...)

lol lol lol
Напълно вярно!  good

Но си е вярно, понякога се създава точно такова впечатление....
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines