Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:49:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 151540 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юли 11, 2017, 13:16:43 »

Здравейте smile

Аз не пия от 3 години. В жегите ми се допива Мохито, но го преживявам.

Чери, много готин букет! Още помня твоят smile въобще цялата ти сватба ми е много запомняща smile

Честит рожден ден на братовчеда на Тони! Радвай се, че ти е братовчед Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юли 11, 2017, 13:18:18 »

Ох аз веднъж пробвах да пия Сайдер, от любопитство и не ми се получи.Не съм аз модерна, тюх!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #212 -: юли 11, 2017, 13:39:25 »

Оф, тия модерни напитки са ми като ферментиралите компоти от едно време. Хич не са ми по вкуса. Опитвала съм глътка от бирите с нещо си на вкус, както и сайдер, но не мога такова нещо да приема pardon И, да, нормално от този тип алкохол да цепи глава. Ликьорът е същата работа.

Чери, много готин букет! Още помня твоят smile въобще цялата ти сватба ми е много запомняща smile
Сакън, мълчи си, че току пак забегне и не се вясне скоро blum
Маги, да ти пратя ли моята фурия? Онзи ден майка ми видяла кмета на опашката в магазина и го заразпитвала кога ще оправят люлки, пейки, градинки. Понеже Мара Подробната била с баба си, взела, че се обадила на място как се карат кой да се люля, че люлките са скъсани и коя на цвят пейка била счупена. Още вчера оправиха пейките funnytooth

Бях забравила да кажа по повод "честит вторник" - днес избарах дребната с рокля фризе. Ей така реших да ходи на градината - нали е вторник, защо да е с нещо по-обикновено. По същата причина си облякох за първи път и една пола, която я купих като бременна. Хубавото е, че дава добра визуална илюзия, че съм слаба в моите очи lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юли 11, 2017, 13:56:20 »

А мерси АЛи, Моника ми стига.И без това вечер съм като мачкана с валяк след нея  blum И дребната днес е с рокля, и аз съм с рокля!Даже изглеждам слаба с нея smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юли 11, 2017, 13:57:43 »

Аз пък съм голям фен на сайдерите. Но при мен има всякакви, тука им е Мека-та. И навсякъде има промоции - 3 на цената на 2 и подобни, така че ако не пия вино ( в последно време основно Просеко), си дъня плодови сайдери.
Ххахахахахахаха Аличка, уби ме.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юли 11, 2017, 14:03:23 »

Илиян се е вманиачил по Крадецът на ябълки (новия вариант сайдер, който се предлага).. Ужасен вкус има и ми е зверски алкохолен.. Дегустирах го на рождения му ден  shok nea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #216 -: юли 11, 2017, 14:40:25 »

Относно пиенето през бременността -не съм привърженик, дори скоро една позната ме втрещи във фейсбук. Бременна в 7-8 месец си качила снимка с приятелки в заведение, с чашите вино и заглавие: “Всяка вечер сладко, сладко ще поливам, защото скоро няма да доспивам“ Oh my ... crazy

За такива майки е нужна обиколка в педиатричното отделение в болницата, за да видят наживо децата с последствия.

Едно-единствено пийване бременна е достатьчно за синдром на Пиер Робин например, ако се случи в неподходящия момент. И сьвсем не е единственото вьзможно последствие.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #217 -: юли 11, 2017, 16:11:48 »

За такива майки е нужна обиколка в педиатричното отделение в болницата, за да видят наживо децата с последствия.

Едно-единствено пийване бременна е достатьчно за синдром на Пиер Робин например, ако се случи в неподходящия момент. И сьвсем не е единственото вьзможно последствие.

ужас sad ей много се дразня на такива истории, малката ми братовчедка пуши бременна, и докато аз се опитвах да я стресна с ужасни истории се намеси леля и каза че видиш ли тя и с двете деца пушила и нищо им нямало... и иди после ти кажи нещо sad

Тони честит рожден ден на братовчед ти, да е жив и здрав и по-малко щуротии да прави!

Аличко честита погача! Ей малкото М ще го изям, виж колко е оправна!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #218 -: юли 11, 2017, 17:06:21 »

... малката ми братовчедка пуши бременна, и докато аз се опитвах да я стресна с ужасни истории се намеси леля и каза че видиш ли тя и с двете деца пушила и нищо им нямало... и иди после ти кажи нещо sad

Да, то не се случва на всички, даже изглежда, че се случва само на другите, докато не се случи на теб.

Малко като с ваксините.
Да уточня, че Марта и София нямат всички ваксини, а само някои и тези, които ги нямат сьм на треперене между опасността от тях и риска без тях.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юли 11, 2017, 22:49:45 »

Една моя позната е бременна в 20 седмица. Предложих и да се видим в неделя, вика басейн съм. Аз останах така  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #220 -: юли 11, 2017, 22:52:19 »

Басейньт не ме шокира - при нас нали има плувания за бременни, специални.
Но явно не сьм в час с бьлгарската действителност.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юли 11, 2017, 23:39:23 »

Това с басейнът и аз не го разбрах... В определени случаи е дори препоръчително, не знам кое и шокиращото.
Иначе и аз алкохол не помирисвам , просто ми е непоносим, не ми се пие, дори не си помислям.
Докато още кърви обаче, вече около година и отгоре ми се прибираше и съм си позволявала малко вино или бира, а лятото коктейли. Успокояват се, че при кърмене вечер и през нощта не е толкова фатално blush
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #222 -: юли 12, 2017, 05:28:54 »

Привет! Рано пиле, рано пее ... или поне форум чете.

Али, той момъка пораснал вече, питката минала. Честито! Да ти е здравичък и да порастне голям, силен и добър. Ама от страни много бързо става smile

Тони, честит празник на братчето! Хубаво е, че имате такава силна връзка.

Басейнът е дъъълга, сложна тема... Моето АГ отваряше ей такива  shok очи като я питах за басейн по време на бременност, с втората бременност хич не съм и питала дори, а просто си отидох на море и там влизах и в минералния басейн също. Никакви проблеми нямаше. Според мен това е малко преувеличено за неходенето на басейн, а едно време ходех при една АГ баба доцентка, която беше супер добра, с поглед казваше какво има и какво няма да намерим в изследванията, от нея знам, че самата вода рядко е проблем. Ако седнеш на ръба обаче, където до преди малко е седял още някой с мокрите си бански има реален шанс да лепнеш от неговоте "буби"...  blush

Тази седмица ми е лудница, ще пътуваме уикенда на семейно тържество тип 3 денЯ яли пили, обаче изведнъж развих непоносимост към моето "after baby" тяло и спрях да се харесвам в наличната рокля ... crazy Няма никакъв смисъл да си купувам още една, която пак ще е компромис, защото проблема не е в дрехите, а в нуждата от спорт и диета, които няма как да комбинирам с млечния бар. Мъъъъка, мъка... порочен кръг - кифленски егоизъм с майчински алтруизъм се борят в мен smile

Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юли 12, 2017, 07:31:30 »

Добро утро!
Киви, даже си си в напълно нормално настроение, че и късно те хвана.Май всяка раждала жена минава през този момент!
Тук в БГ има много неща които се отричат за бременните, от там пък изпадаме в другата крайност пълна слободия или пълно вторачване в бременността.

Тук е много топло, не се диша от сутринта, мразя го това лято вече!Моника за поредна сутрин орева света, че не искала на ясла.И сутринта си говорихме как трябва да слуша и да ми помага с обличането и, защото иначе закъсняваме и няма бисквити за нея.Въобще денят ми тръгна викайки и обяснявайки се.

Хубав ви горещ ден!

ПП. И Ина да вземе да каже първи впечатления от новото място.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юли 12, 2017, 08:18:31 »

Добро утро smile

Аз, ако щете вярвайте, но в басейн съм влизала (докато тренирах в закрит ОК), но лятото на открит с хиляди хора.. 4-5 пъти през целия си живот.. Аз не понасям това около мен да е пълно с мазни тела (от кремове и мазила) и да се къпя.. На мен ми се е случвало в морето като има много хора да не влизам, защото се носи мазен слой.. Веднъж дори щях да удуша Илиян като бяхме на плаж и имаше 2902492394 хора във водата и отвсякъде ме докосваха крака-ръце под водата, а мазнотията беше по повърхността.. Качих се на врата му и така го стиснах да ме изкара.. И се разревах като бебе.. Затова мразя претъпкани плажове и басейни.. Получавам мини паник атака направо  sad Не бих си и помислила като бременна да влизам в градски басейн през лятото  nea

Жега ще е днес определено..  angry
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines