Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 02:38:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 152366 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юли 11, 2017, 08:32:16 »

Добро утро smile

Мери ми, закусих, но бих изпила едно кафе с 1 тон мляко в него smile Не че съм пила скоро  Wink Алкохол не пия.. Случвало ми се е да си пийвам по 1-2 глътки от бирата на Илиян или да си вземам сайдер, който той изпива накрая.. Не ми се пие нищо, освен понякога от бирата му, което е мега странно, защото газирано не понасям, а бира през живота си дали съм изпила една цяла общо не съм сигурна.. Не съм френдли настроена към хората, който пият по време на бременност, не искам и да заклеймявам никого.. Не ми се пие.. На Моминското парти бих си позволила чаша сангрия или нещо подобно, но идея нямам дали ще ми е приятно да го пия.. Ще се чуе smile Аперол ми се пие винаги, добре че в мое присъствие никой не е пил.. Да съм си глътнала 1 глътчица 100% Wink



Днес любимото ми братче, с което наскоро имахме пак произшествия (за щастие без причинени вреди на него или друг), а отново свързани с пътна полиция, има рожден ден!.. Обичам го много и ви черпя за негово здраве с любимата му френска селска торта smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юли 11, 2017, 08:46:32 »

аз последните месеци пиех по половин чаша бира на седмица. преди това и това не си позволявах. уж по една чаша бира на седмица можело. не знам и аз, ма все тая де, всеки си преценява. smile

първите месеци по чиста интуиция и заради непрексъснатото повръщане, бях си раздала цялата козметика. не можех да доближа нищо подобно. Както и не можех да понасям телефони, компютри и телевизори. имах чувството че ми увеличават болките. sad

Много хубави торти черпите, ама дайте насам реална такава, че сутрин ми се яде сладко хаха.
ся зарад вас ще си правя смути. blum

И вдъхновението ми за деня:

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 11, 2017, 09:01:03 »

Тоскана? На мен ми е вдъхновение на живота, не само за ден  heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #198 -: юли 11, 2017, 09:02:51 »

Тоскана? На мен ми е вдъхновение на живота, не само за ден  heart
Ставаме две  good

Ей, това ми е най-любимо - San Gimignano


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 11, 2017, 09:05:02 »

вдъхновение за живота ми е в момента, как да си намеря макс свободно време за да спя, как да ида на кино  и обяд с приятелка и как да намеря сили да прочета книгите дет си накупих преди месеци. biggrin biggrin biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юли 11, 2017, 09:11:24 »

Мери ми.. гледките от Сан Джиминяно са толкова божествени... Но никога през живота си няма да забравя Волтера с какъв тоскански залез ни награди  heart heart heart heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юли 11, 2017, 09:21:24 »

Добър ден!
Тони, да е жив и здрав брат ти! Аз се учудих, че не ти е биологичен брат, ама както и да е явно съм много отнесена.
Мери ми, много благодаря че направи присъствието ни срещата възможно. Другия път вече ще ни познаваш повечето  Wink
Аз докато бях бременна, даже и мяколко месеца преди това не си позволявах изобщо да пия. Всв си мислех, че с тоновете лекарства не е добра идея. Ама като се роди шефа и така да ми се пиеше бира и от глътка на глътка, сега понякога си поръчвам по 1 малка  NO или малкп вино. Абе стращшна пияница ставам хахах. Сега изчезвам, че чакам приятелчета на Ники да си правим парти край детския басейн. А ние майките да изпием по янкпя друга чаша бяло вино със спрайт и лимон.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юли 11, 2017, 09:34:48 »

Ехаа, ето това е място! Тоскана е вълшебна. Все още само от филми и снимки са ми впечатленията, но някога ще я посетим smile (когато мога да пия вино и да ям прошуто!)


На мен ми харесва колко е колоритно и цветно.. Самите хора също са ми супер интересни (от снимки де..  pardon)

Куба, Доминикана, Мексико, Танзания; Тайланд; Камбоджа са ми дестинации, до които искам да се докосна и се надявам да успея  good
 

Нашият меден месец беше в Доминикана. Беше невероятно. Аз се удовлетворявам много трудно, но от това пътуване бях супер доволна и си мечтая пак да отидем. Даже нямам нищо против на съвсем същите места да отидем. Иначе, докато живях в САЩ имах доста познати кубинци и даже испанския, който знам е кубински-испански, защото професората беше от Хавана. Много истински хора, с широки сърца, музика и страст в кръвта, въобще, силните, емоционално-наситени неща ги интересуваха, а не материалните. Аз супер много съм привлечена от Южна и Латинска Америка, в по-малка степен и от Мексико - език, темперамент, музика, храна.
Куба ни е следващата дестинация с ММ. Дали ще се случи, ех...И то, не толкова, че имаме дете и чакаме второ, а от финансова гледна точка ми е далечна тази мечта.

Ох, как ми се прияде торта! Ама направо ми се задейства слюноотделянето!
Не мога грам да се съсредоточа, ама грам. А имам толкова работа и днес умирам от болки в кръста. Много странно.

Маги, и аз за ампулите на Виши имам отлични отзиви от братовчедка ми. Тя цял живот е с много дълга, изрусена коса и по едно време много се беше изтощила и капеше на кичури. Оправи се, дали от тия ампули или от самосебе си, незнам.

Честит вторник на всички! smilesmilesmile И още веднъж - много се радвам, че видях някои от вас и мъниците на срещата! <3 Скоро пак! Ама предлагам малък преход и после одеала, пикник, игри за дребните smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юли 11, 2017, 10:21:05 »

Добро и от мен, заради бебката на Мари си станах пак редовна тук  blush blush

Аз съм предизпитно -утре ми е изпита в колежа, ше почивам, а днес съм само за няколко часа на работа и ми е някак айляк. (а не трябва)

Относно пиенето през бременността -не съм привърженик, дори скоро една позната ме втрещи във фейсбук. Бременна в 7-8 месец си качила снимка с приятелки в заведение, с чашите вино и заглавие: “Всяка вечер сладко, сладко ще поливам, защото скоро няма да доспивам“ Oh my ... crazy

Тоскана ми е несбъдната мечта и тази година, имахме план, уж за хубаво се провали и съм доволна до накъде, обаче все пак нищо не може да ми замени Италия  heart heart

Я чакайте да ви покажа какъв букет за хвърляне направих за сватбата на кумовете ни  heart

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юли 11, 2017, 10:28:25 »

Вики, прекрасен е  Oh my ... heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #205 -: юли 11, 2017, 11:01:46 »

Днес се прибрахме рано-рано, че господинът нещо се присети, че е гладен и отвори гърло. Boy cry Взех, че хванах тази за водата и такава работа ми отвори... Пфу, да им купят работни обувки тип джапанки, а не да трябва да мия и търкам след нея. Вече съм доволно потна и ще поизгладя малко. Нали съм много еко Wink лятно време и простирам, колкото и да ги изпъвам дрехите, все си приличат на хармоника. От сушилнята ги вадя топли и като ги сгъна веднага, нямат нужда от намеса с ютия в ръка.
Таз Тоскана не мога да я сбъркам. Толкова много гоблени има с пейзажи от там... Едва ли има производител на гоблени, който да няма разработен пейзаж.
Виното ще го пропусна - не пия вино pardon По време на бременностите ми много ми се променяше вкуса в устата и хич не можех да си помисля да пия алкохол. След това с кърменето се съобразявах и пак не съм пила. Първата ми бира след края на кърменето беше най-отвратителната на вкус. crazy Тотално отвикване от вкуса, а опитах нещо познато като марка. Наскоро с яденето много си вървеше бира и накарах ММ да ми вземе една Каменица без алкохол. Спука ме от бъзик, че това била първата крачка към гумената жена crazy
Аз пък обичам силношоколадови торти и съм разочарована от френската селска blush
Тони, да е жив и здрав рожденика и момата да го вкара в правия път Wink
Мери ми, ей, шапка ти свалям за търпението да пишеш толкоав от телефона lol
Вики,  Bravo уникално в твой стил е! Много харесвам запомнящи се, разпознаваеми хора и дейностите им.

Днес имам пак доста задачки из нас и виждам как ще прекарам не малко време из форума funnytooth Имам разсад на нова китка, та поредният таралеж в гащите пристигна. Въпросното цвете е каскадно, ще му се купува специална саксия, ще се дупчи панелът за стойка на терасата...
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юли 11, 2017, 11:12:30 »

Вики, прекрасен е  Oh my ... heart

Тони, забравих да честитя за братовчед ти. Здраве и късмет - другото се оправя някак.  Good luck
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юли 11, 2017, 12:46:48 »

Честит рожденик на Тони.Да е жив и здрав и да му дойде акъла в главата!

Значи аз съм някаква голяма алкохоличка.Като бях бременна ми се пиеше бира на умиране.Пиех безалкохолна или радлер почти всяка вечер.Просто беше някакъв ад.После с кърменето съвсем ми се пиеше, а като ми намаля кърмата успях да я оправя с бира и бадеми.Зарявам си главата в пясъка, явно съм ужасна майка.

Ние до сега бяхме по пътищата на страната.Обиколихме, говорихме, обсъдихме и ми иде да издуша де що държавен служител има!

Хубав ви ден!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юли 11, 2017, 12:55:11 »

Аз съм далеч от мисълта, че ако ми се пие, няма да си пийна една чаша и  ще се спирам.. Истината е, че аз газирано не умея да пия и от две-три глътки бира се издувам като балон.. Иначе може и да си въобразявам, но като пийна сайдер/бира и ми става гадно на корема.. Сигурно заради ужаса, който изпитвах, докато гледам една позната бременна и пиеща уиски, никога, ама никога няма да го забравя.. В мозъка ми се е набило явно и  nea

Не мисля, че е за съдене безалкохолна бира или чаша винце понякога.  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юли 11, 2017, 13:03:09 »

от сайдер винаги ми е ставало ултра зле.
голема гадория ми е. и главата ме болеше.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines