Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:59:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 152328 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #180 -: юли 10, 2017, 09:31:54 »

Добро утро. Wink

В събота у нас накрая беше сглобена секцията, купена преди месец, но от задължения на мама и тате, нямаше време у нас да се свърши нещо. Имаме и лилав килим, в тон с лилавите стени и перде. Вече хола ни изглежда, точно така, както съм си мечтала...и ми е кеф да си го гледам. Подредих си с Коелю един рафт вече хахаххахх
И във връзка с книги - някой чел ли е "Ако ти знаеше"?
Попадна ми тази статия вчера и сега мисля да си я поръчам.
http://www.gnezdoto.net/izkustvoto-na-lubovta/2779-ako-ti-znaeshe-elchin-safarli
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #181 -: юли 10, 2017, 10:37:28 »

Наде, ми тя много тъжна тая работа sad. Имаше подобен филм, Фани ми го беше препоръчала преди време, с главни роли на онези двамата, дето ги обсъждахме преди няколко страници, че са се оженили. Страхотна игра, на прекрасни места по морето около Измир good Само дето накрая тя остана жива и роди дете, а него го убиха. В общи линии, тежка и невъзможна турска любов...
Браво на вас, хубаво е да се събирате Bravo heart
Булче, в Куба е страхотна влага, беднотия и мръсотия и с много жив соц спомен smile. Харесва се предимно на артистични натури с буйна кръв, малко хипстърска дестинация е. Е, вярно, че моите спомени са от преди 15 години, но май няма големи промени. Ама като ви е мерак, ходете good
И аз като Мис Тигрова да се изкажа: "Не е вярно, че е горещо. В осем вечерта не е горещо, в 12 през нощта не е горещо, сутрин в 5 не е горещо...!" funnytooth много е умно това момиче, ей Oh my ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 10, 2017, 11:13:16 »

Маги, Булче- ампулите на Виши. Чувала съм от познати- чудеса  правели.
Както и шампоан от коприва- по възможност български.  smile

Аз гледах The book of love и Момичето ( с Еди, който играе транссексуален ). Много хубави и силни филми.
Свекс, тамън посегнах да видя кой сериал коментирате и ти му разказа финала и ме отказа да го търся biggrin.
Обичам да не знам какво ще се случи на края, за разлика от леля ми, която винаги разпитва предварително. smile

В Куба аз не бих отишла, но ми харесва арт атмосферата, която там уви, е част от чара на мизерията и страданието на хората там. sad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 10, 2017, 11:25:24 »

Добър ден!
Днес спах до 10.30  Oh my ... не мога да си се нарадвам на късмета чак.
Булче, завид завид за плановете за Куба. Така ми се ходи по екзотични места, ама не се виждам близките години да тръгна на повече от 4-5часа път.
Много беше хубава срещата, нямам търпение за следващата! Панди  Wink
Миме, миналата година на 8ми и аз влезнах в болница, ама не ми беше никак приятно. Тая година си спомням и се радвам, че вече всичко е само спомен и този път празнувахме рождения ден на тате, че миналата година на никой не му беше до празници.
Свекс, много притеснение много нещо ти се е събрало, но всички мъже, майка ти и котана ще са добре!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юли 10, 2017, 11:46:40 »

Куба и Мексико са ми притегателни дестинации отвъд океана, нали не си падам по хамеринския живот, там ми е ходи  good

Еми, кое Момиче с Еди? Момичето от Дания или има и друг?  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 10, 2017, 11:53:15 »

Момичето от Дания, ама аз за по кратко, та те обърках.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #186 -: юли 10, 2017, 12:22:33 »

Оо аз си падам по изчанчени дестинации, ако имаше кой да ми се върже на акъла и в Северна Корея бих отишла, то Куба е все едно пътуваш назад във времето, само полета е много дълъг
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юли 10, 2017, 12:36:01 »

На мен ми харесва колко е колоритно и цветно.. Самите хора също са ми супер интересни (от снимки де..  pardon)

Куба, Доминикана, Мексико, Танзания; Тайланд; Камбоджа са ми дестинации, до които искам да се докосна и се надявам да успея  good
 

Еми,
това ми е любима роля.. Като цяло, обаче в Момичето от Дания по-впечатляваща ми беше Алисия Викандер.. Фълмът много ми хареса определено  good
« Последна редакция: юли 10, 2017, 12:37:52 от alexandrova_90 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #188 -: юли 10, 2017, 12:36:42 »

Здравейте! Мина ни тържеството! Беше повече от очакваното  yahoo Още ме държат емоциите. Ще разказвам и показвам в нашата тема, но малко да вляза в час. Вкъщи е като след рожден ден - опаковъчни торбички, подаръци, много храна... Вчера идваха и за оглед на старата количка, та е още по-хаос.
Куба, Доминикана и Френска Полинезия са ми мечта! Класната ми е омъжена за кубинец и казва, че за туристи е рай, защото са направени оазиси. За обикновените хора е мизерия нашите очи. Мои близки ходиха там и бяха много доволни. Те живеят в чужбина и си позволяват скъпи дестинации като Куба и Мексико. Пътят е ужасно много, защото се летеше преди време до Канада и оттам е прикачването. Не знам дали се е променило.
Булче, плешиво петно в косата е от стрес най-често. Много помага петното да се натърква със скилидка чесън, но пък е ужас за ежедневието. Сега пия Калмацин, че ноктите ми реват. Косата още не е започнала да капе зверски. Дано има ефект от тия добавки. Много дълго време ползвах шампоан Ревалид, но много му надуха цената. Когато спра кърменето, пак бих се върнала на маските с конски витамини.
Отивам да разчиствам.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 10, 2017, 12:51:25 »

Начи, как не ви е срам за пътувания да ми говорите.на мен на планина ми се ходи и лекарката на дребната забрани, щото Моника не спира да кашля от де, каквото цъфти.И седим в тъпия Плевен.А пътя до морето е 8 дена с каруци.Да вземат да я направят и нашата магистрала, че ние все едно сме заточеници тука!

Аз турските филми не ги обичам.Голяма любов, голяма драма и накрая все измират.Да не може всичко да е Хепи енд, ама 100% смъртност пак ми идва в повече.То там всичко е драма!

За косата си правя маска с тривитаминол вече трета поредна седмица.Тоя път не видях голяма разлика.Пия желязо, щото имам огромна липса и там, ама чак към края на месеца, ще видя накъде е.Въобще вече нямам идея какво да правя с тая коса!Лесно им е на мъжете, първи номер и айде.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юли 10, 2017, 12:57:35 »

Свекс, ти за този ли филм говориш - Ask Sana Benzer ? Аз го започнах и накрая спрях, че нещо тя ме дразнеше..  huhhuh.gif
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 10, 2017, 13:23:59 »

Здравейте smile

Много добре се получи срещата, радвам се, че упорствах. Само с мери ми се запознах сега, явно съм редовна по срещи smile благодарна съм на мери ми, че се занимава с Бамбук и аз си поговорих с другите момичета smile

Един познат ходи в Куба, мен не ме блазни хич. Далечни и мизерни дестинации не са ми интересни. Даже в Египет не бих отишла.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 10, 2017, 14:11:48 »

На мен ми харесва колко е колоритно и цветно.. Самите хора също са ми супер интересни (от снимки де..  pardon)

Куба, Доминикана, Мексико, Танзания; Тайланд; Камбоджа са ми дестинации, до които искам да се докосна и се надявам да успея  good
 

Еми,
това ми е любима роля.. Като цяло, обаче в Момичето от Дания по-впечатляваща ми беше Алисия Викандер.. Фълмът много ми хареса определено  good

За мен тя е олицетворение на любовта към Духа, за която говори Дънов. Обичаше го отвъд тялото му и успя да преодолее дори плътските си  неволи, за да продължи да го обича, независимо дали е Той или Тя.
Интересното беше че мъж ми, който инак реагира доста негативно на подобни тематики и е кон с капаци ( сиреч нулев либерал ), беше потресен от филма и съчувстваше на Лили. sad

Али, сутринта забравих да ти честитя - питката си е голям празник. Все хубави поводи да имаш. smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #193 -: юли 10, 2017, 22:52:42 »

Привет и от мен докато не е свършил месецът smile

Али, честита ви питка, да сте много здрави! Ние на Алекс му правих е в края на май, беше много приятно.

Благородно ви завиждам за срещата, иска ми се да мога и аз някой ден да се класирам.

За косопада - чесънът наистина действа, ампулите на Виши също помагат.

Ние изкарахме две седмици в България, за да уредим административната част по появата на малкия човек и вече е пълноправен гражданин. Успяхме да ги опазим здрави по самолети и други транспорти, прибрахме се и сега големия взе, че се разболя. Супер много съм се притеснила първо за него да не направи ларингит, а и да не зарази бебето sad

Сериали по телевизията просто няма как да следя, но сега като съм си вкъщи чат-пат пускам Нова и мятам по едно око. Малко преди да родя повече гледах и викам на свекърва ми " абе тука в тоя филм нямаше ли една Берен (примерно), понеже тя е по-в час и тя почна да да смее и ми вика имашше, ама в сериала дето го дават сутрин. Аз гледала недогледала съм ги събрала в едно smile

Момичето от Дания много исках да го гледам, ама докато се наканя да ида го свалиха от кината. От няколко дни слушаме вкъщи саундтрала на Ла Ла Ленд, много ми харесва музиката, а и филмът явно много ме е впечатлил, защото на песента на главните герои ми става тъжно. Или просто съм още хормонална lol
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #194 -: юли 11, 2017, 07:34:53 »

Добро утро  Sunshine Sunshine Влизам да ви почерпя за...

...вторник  blum blum blum Не влезна ли сега най-вероятно няма да се котирам sad Имам много жестоки проблеми с един контейнер, ама аз съм си виновна, като гласувам доверие на фирма, която от няколко пратки насам правят само глупости sad Но влизам да вдигам настроение, не да ме съжалявате  Girl_hide

Уикенда си изкарах чудесно tease yahoo
Като се започне още от петък, открихме феста в парк (който не беше чист джаз, но им е простено, беше супер организиран). Съответно от петък до неделя шатрата на Аперол ме научиха по име lol Явно наивната ми усмивка ги караше всеки път да ми дават подарък, събрахме всико възможно. Малко лирическо отклонение blush Тони, ти пиеш ли алкохол сега, една позната си позволяваше по едно Шери Girl_hide

Събота сутринта... За мен започна със задръстване, мина през пътра среща с Рат и малък сладък Рататуйчо, продължи в парка при едни приятни девойки, може и да ги познавате lol Беше ми много приятно да ви видя на живо, нямах очаквания кой как изглежда, нито предварителни представи, обичам да се впечатлявам от реалността  Girl_hide Аз малко се притесних, като дойдохме и всички се познавахте blush Обещавам другият път да не съм толкова стеснителна  Girl_hide Фери, много мило, че така ме виждаш kiss2 Панде, отдавна не ми се беше усмихвал някой толкова чаровно. Бамбук е страхотен  heart

Отивам да се боря със спедиторите, ако ви кажа какво получих от тях обяснение за фирмена политика ще паднете. Даже ей сега ви го копирам:
 * Превозвача си запазва правото с или без предупреждение да прави промени в графика, маршрута и датите на отплаване и не поема ангажименти за фиксирани срокове на доставка и  за доставка на определена дата.
Customer friendly в действие girl_impossible girl_impossible

Дали днес няма да е денят на Момичето от Швейцария  Girl_hide

За ролята си в Момичето от Дания Еди заслужаваше всички Оскари на света, но май щеше да е прецедент в две поредни години един и същ актьор да го взима. Лео е страхотен и има уникални роли, но баш тази не му беше за Оскар в борба с ролята на Еди Girl_hide

Хайде хубав ден, че през телефона вече половин час пиша този пост lol
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines