Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:12:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 152430 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 06, 2017, 14:24:30 »

Честит рожден ден, Чери smile Много здраве и щастие ти желая! Пък и на друга вълна да си, пак тук да се завърнеш smile Роклята е много красива, сигурна съм, че ти стои прекрасно smile

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #151 -: юли 06, 2017, 15:27:57 »

Cerise, честито !!! Да си сладка и привлекателна като черешка  Wink

Новата статия на Майко Мила е за плацентата. Започвам да вярвам на Свекьрва  crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 06, 2017, 15:32:48 »

Ина, той май навсякъде плацентата е тема.. Този път може и да не е от нас гледано smile  pardon По новините и сутрешните блокове в телевизиите хора философстват на тема плацента и пъпна връв smile Модерна тема в България е след побоя над акушерката.  sad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юли 06, 2017, 16:25:25 »

Много популярно стана явно да се говори по темата ,ама още няколко дни ще пошумят и ще се спре.
Аз съм доволна- свека се домъкна, след кратка серия шъжи и опит за интрига между мен и мм, шефа обаче спи и не може да го види за сега. Та горкия ми татко е принуден да слуша простотиите на една кухавелка  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #154 -: юли 06, 2017, 16:51:15 »

Какьв побой над акушерка?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 06, 2017, 16:57:03 »

Какьв побой над акушерка?

Не ти трябва да знаеш..., както за повечето споменати по-горе "лирически герои" pardon

Вики, LOVING
Роклята ще ти стои страхотно, сигурна съм, въпреки че ще прикрива някои прелести... На твое място бих носила само рокли по тялото Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #156 -: юли 06, 2017, 17:08:09 »

Чери, Честит Рожден Ден  give_rose Много слънчеви дни и усмивки  girl_wink

Роклята ти съм я виждала на живо, продават ги в Пловдив и двата цвята. Наистина стой много добре. Майка ми се колебаеше дали да не купи черната за сватбата ми и да е с нея, но си е доста разголена отпред за жена 50+. Само едно не разбирам ЗАЩО за пореден път в БГ цената е по-висока, а дори беше намалена с 30% и пак е по-висока цената от UK не намалена beating diablo diablo Тези хора тотално прекаляват diablo Аз си пазарувам от АСОС и пей сърце girl_wink



« Последна редакция: юли 06, 2017, 17:13:40 от marry_me » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юли 06, 2017, 17:11:35 »

Чери, честит празник и тук! Роклята е много хубава. smile

На мен ми се чете някаква книга, но не знам каква.  Трябва да е нещо, което много да ме заинтригува, а не да започна и да я оставя. Така стана с една на Блага Димитрова, а много я хвалеха. И на изток от рая почвах, но прецених, че не й е сега времето. Една  приятелка ми подари някакъв любовен роман, някакви токчета беше, но резюмето не ме впечатли.

Всички болни да се оправят, че в това време е ужасно.

И аз трябва да се подстригвам, но май тази седмица няма да ме огрее.
Чакам си и едни поръчки, които направих още на 1-ви, но ги няма. Много се ядосвам!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #158 -: юли 06, 2017, 20:15:28 »

Какьв побой над акушерка?

Акушер гинеколог. Не дали веднага плацентата на бащата и той я пребил...

Чери чрд! Роклята е трепач!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юли 07, 2017, 10:48:07 »

Ама защо не пишете?Всички ли сте по почивки?Аууу, аз ще си изгоря в тоя Плевен.

Тая нощ валя, надявах се да се запази хладно, но не би!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 07, 2017, 10:55:44 »

На мен тук ми е хладно  pardon Колегите казват, че било адски задушно и жега чак.. Не усещам.. Аз съм на границата да ми е студеничко  blush
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юли 07, 2017, 12:25:37 »

Чери, честит рожден ден! Роклята е много хубава  Bravo
Завиждам на всички, които ще ходите на сватба и на мен така да ми се ходи, но не останаха за женене  pleasantry

Тони, дано шефът ти е добре, че не звучи добре това, което разказваш.

Случаят с плацентата ми е много странен. Защо този татко е имал очаквания, че ще я вземе, има ли такава възможност въобще? Ако е имал разрешение ( въобще не знам възможно ли е това), защо не са му я дали? ( В никакъв случай не казвам, че саморазправата с АГ е Ок) Този случай ми е малко като с "битите" дъщери на главния мюфтия - дава се гласност само на едната страна.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #162 -: юли 07, 2017, 12:39:26 »

Ама защо не пишете?Всички ли сте по почивки?

Цък... Свекървата замина по любов, вероятно и е харесало. Черито е махмурлия от снощи ( много хубава рокля между другото), Мари предполагам обмисля как да набие швейцарските АГта,  всичко друго се готви
за поход в Борисовата градина. Аз ли .... аз се занимавам със Змей 2, който чудно защо денем не спи.  tease

Тъй smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юли 07, 2017, 12:40:41 »

Такаа
Аз писах сутринта, но се оказа, че живея в бъдещето, защото съм се объркала, че днес е 8 юли и си изтрих поста, защото не беше актуален към днешна дата.

Получих си дългоочакваната пратка, но не съм улучила размера и се ядосвам двойно. Не мисля да се занимавам с връщане, защото е голяма разправия, а и един ден все ще се носят тези неща. Пак, че не са малки.

Тони, след раждането (живот и здраве) ще има да те обливат топли вълни. Аз каквато съм зиморничава има моменти, в които Влади се оплаква, че му и студено, а на мен ми е жега. Чак да не повярваш. girl_impossible

Машка, същите неща се чудех и аз за случая с плацентата. Ако са имали "уговорката" да си я получи, не би следвало да му я откажат. Кой прав, кой крив, не се знае.

Утре съм на "Питка". Вчера опаковах подаръка, остана да надпиша картичката. Майка ми направи много хубави меденки за събитието.  smile Надявам се да си ги харесат.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юли 07, 2017, 12:55:19 »

Аз не помня писах ли кога е сватбата, че някой ме беше питал.. на 12.08.2017г. в гр. Елена smile

Моминското е на 21-22-23.07; а Ергенското е на 29.07.. Яд ме е, че кумът не иска никой да се меси в организирането, искат да са на някаква вила някъде около Варна, но реално още нямат НИЩО запазено sad Дори не знаят бюджет, какво ще включат, стриптизьорки/ядене/пиене.. Странна и гадна работа, защото кумът ни е много голям купонджия и заслужава супер организация.. Той беше направил всичко супер за партито на Илиян.. В момента, когато Илиян предложи двамата с кума на тази сватба да го организират, онзи казал "Споко, ще се оправим някак, какво толкова, едно напиване"  nea
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines