Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 02:30:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 152132 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 06, 2017, 10:07:55 »

Привет.
Али, дано не е нищо сериозно.Моника тази нощ ми направи пристъп.Та днес ще я взема в 12 от яслата и сме при личната.После ще я карам да спи в офиса(имаме диван), ама да видим дали ще ми се получи.
Моя курс го карам.Бях го зарязала, заради честите боледувания.То няма кой да я гледа, аз като карам.Но днес бях градско и всичко в мен умря.Тия хора се бяха наговорили да не спазват правилата на движение.
Тони, споделяй.Човек има нужда да излее.
Аз завиждам на всички в отпуска.При нас нали ще ремонтират Млечна кухня и всички ясли излизат в дългосрочна почивка от 17.07 та чак до 01.09 и аз съм в потрес как ще я гледаме дребната.Просто идея нямам!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #136 -: юли 06, 2017, 10:26:15 »

Привет!
 Да ви кажа, аз по някакво стечение на обстоятелствата покрай Капана фест и представянето на книги в Пловдив, попаднах в кръгове на интелектуалци. Взех, че се впечатлих от една книга "Стопанката на Господа" и докато се усетя, такива спорове се развихриха в  пространството относно кое откъде е  плагиатствала, че разните му плаценти, кърмене и залитания в храненето направо бледнеят laugh
Съвсем права е Машка за интернетя - за разтуха и за изливане на злоба е funnytooth
Тони, не е чиста работата и е ясно за какво се съмняват докторята. Само дано не го разболеят човека допълнително, защото и това се прави при по- добри финансови възможности на пациента. Реално това е по- добрият вариант /да го мотат нарочно/, пък ти като го мислиш с добро, нека се случи. good
Мен ме понижиха в длъжност blum Леля ми преди малко домъкна един малък чан от тях, когато има нужда, майка ми да ме вика така. Та сега съм слугиня на подрънкване... Ако преди чувах само аз, сега цялата кооперация да е в течение с дневния ред на Мадам.  funnytooth
Хубав ден, аз излизам по любов за два часа. blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 06, 2017, 10:35:16 »

Свекърва, и аз попаднах на едни мнения за тая книга, че е плагиатство.Но тъй като не съм я чела не задълбочих.Я резюмирай като имаш време.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 06, 2017, 10:36:40 »

Ох, в Озон има намаление на книги -20% и с безплатна доставка.. Сърбят ме ръцете.. Но този месец с момински и ергенско парти, рожден ден на кума, купуване на дрехи за сватбата... И моята изневиделица поръчана ежедневна рокля за + 100лв.. Не бива  angry Дано се стърпя  blush

Свекс
, иначе съм наясно за какво се съмняват, но е ужасно.. Лежа във ВМА 15 дни, изписаха го.. После след 6-7 дни го приеха в Диспансера.. И пак никъде, никой не казва, какво му е  crazy Не сме го виждали, но по думите на шефката е свалил за 1 месец 25 килограма sad Той е толкова плашлив..  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 06, 2017, 10:51:15 »

Свекс, и аз чакам резюме. гледа ли филма дет ти препоръчах?

Тони , те се възползват от такива хора като него. Дано има някой да му влее акъл.... и психика здрава да му влее. sad
Аз отивам на дамски р.д без деца, е от такива работи имам нужда...
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 06, 2017, 11:02:55 »

Ей ме на, рожденичка на пълни обороти днес.
Нещо розово да ви почерпя  smile



И аз сато Тони съм на сватба на кумовете ни, намерих си рокля - поръчах я и понеже нямах търпение, я поръчах с възможно най-експресната доставка. Преди два дни трябваше да дойде, ама объркали депото на куриера и тн, че са я върнали в централата. В крайна сметка по проследяване ми дава, че трябва да я получа днес.

п.с. Току що ми я доставиха, отивам да меря, стискайте палци да не е разочарование  tease good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #141 -: юли 06, 2017, 11:11:58 »

Честит рожден ден, Чери!

Аз днес съм хиперактивна. Изчистих, свърших навън каквото имаше, чакам гости и изобщо не ми е скучно.

Тази стопанката и аз се зачетох, че плагиатствала била. Ми хубаво де... ама тия изследвания ги преиздайте, направете ги достъпни, а то сигурно има 10 екземпляра от въпросния научен труд в цялата страна и човек къде да ги прочете?!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 06, 2017, 11:25:04 »

Вики, да си ни жива и здрава ( да си кажа и тук kiss2 ) Всичко в живота да ти се случва с лекота и да имаш много късметлийска година  heart Дай снимка с роклята да оплакнем окото  heart

Аз на сватбата на кумовете ще съм част от шаферките.. Ще има три неомъжени шаферки с къси рокли в един цвят и 2 ще сме омъжени с дълги рокли, малко по американски тертип "най-добри приятелки на булката".. Тъпото е, че искаме да сме с еднакви поне като платове и материи рокли и за сега сме се спрели на два варианта, да видим какво ще излезе.. Време няма  shok
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 06, 2017, 11:40:23 »

Добър ден!
Черешке, да си жива и здрава! Много любов и сбъднати мечти! И аз се нареждам за снимка на роклята.
Тони, дано да е малкия дявол и да оздравява скоро шефа ти! А кога е сватбата?
Свекърва, котката реагира ши на звука на звънчето?
Еми, кой като тебе по светски събития, весело изкарване.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 06, 2017, 11:46:57 »

Благодаря ви  give_rose

Аз съм на сватбена вълна пак, за това се завръщам.
Снимка ще ви покажа от сайта, че ми е по-лесно.
http://www.boohoo.com/boutique-ali-all-lace-plunge-neck-maxi-dress/DZZ78140.html?color=155
И да дам отчет, роклята ми е точно като размер и ми седи много добре (тя скромността ме краси допълнинтелно)  pardon За цената си е със страхотно качество, нямам никакви забележки. Нито едно стърчащо конче или нещо, страхотна е. Дори повече ми харесва от снимките. Розовата е, доста се колебаех, но сега не съжалявам.


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 06, 2017, 11:53:12 »

роклята е супер бих я носила но с промяна в деколтето, че няам цици blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 06, 2017, 12:22:41 »

Много е красива..  heart И си представям с твоето тяло, как хубаво ти стои  good Bravo Bravo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #147 -: юли 06, 2017, 12:33:37 »

Мен ме понижиха в длъжност blum Леля ми преди малко домъкна един малък чан от тях, когато има нужда, майка ми да ме вика така. Та сега съм слугиня на подрънкване... Ако преди чувах само аз, сега цялата кооперация да е в течение с дневния ред на Мадам.  funnytooth
Егати готината идея! tease Аз от снощи съм нещастна, че ни се скапа бейбифонът. Сега се налага да слухтя от съседната стая. При нас е явно обратното - преди дневния ред на Мадам го чуваха и съседите (вероятно), а сега с напъване ще го чувам само аз. Трябва скоро да намерим вариант, че като свикне човек на лесното и после трудно отвиква.
Маги, има такива дни! Аз редовно пък се срещах с потенциални самоубийци, разбирай пешеходци и колоездачи, които изскачаха в последния момент.
Чери, честит празник! Черешки, целувки, много розово за настроение... Пожелавам ти такава цветна година.
Днес имам нова мисия след поредния куриозен случай. Довечера ще предприеме действия по спасяването на комарника ни. Вчера отворих страничния прозорец на терасата, духна силен вятър, комарникът се отвори и литна. Сега е на покрива на съседна сграда, а до там достъпът е ужасно труден. Това ще е само защото кумицата ще идва. С нея сме царици на подобни безумни случаи. Трябва книга да напишем! Да споменавам ли мъжо колко беше щастлив като научи?! Girl_hide
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #148 -: юли 06, 2017, 13:13:11 »

Честит празник, Чери! Желая ти усмивки, позитивни мисли и радост.  heart
Роклята е мнооооого красива. Розовото и на снимката ми харесва повече. С радост да я носиш.

Дневния ред на Мадам - култова фраза!!!  yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 06, 2017, 13:35:46 »

Честит рожден ден Чери!Да си много здрава и всичко да ти се случва както ти искаш!Роклята е страхотна!

Аз днес направо се разбих.Сутринта кормуване, после тичах до НОИ, оправях документи, сканирах изпращах.После ходих да взимам Моника от ясла, айде на фризьор че имах час.Сега съм с коса до раменете, че беше станала ужасна моята.От там на лекар, заради кашлица на Моника, оказа се отново алергична.И сега сме в офиса, дребната заспа на дивана на шефа, а аз ще поработя.
 GROAN GROAN GROAN
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines