Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 18:05:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 152520 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 05, 2017, 17:14:12 »

Нито една от изброените не съм чувала - ни ванилки, ни миски. Ама и труда няма да си направя, предпочитам да си остана непросветлена.
Кобилкина си я следя у Фейсо, не че толкова я харесвам, ама ей така.
Това с плацентата на моменти ми идва малко извратено.
« Последна редакция: юли 05, 2017, 18:00:09 от always_and_forever » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #121 -: юли 05, 2017, 17:16:36 »

Киви,тя е заченала най-вероятно по някакъв съвсем нов начин.

Седнали да обсьждат на небето как да зачене Дева Мария. Един вика : като помирише розов цвят, друг казва, като я порьси утринна роса. Станал Йоан и рекьл: "Аз предлагам да зачене по стария начин."

А от дьното на залата се извисил гласа на Мария: "Златни ти уста Йоане !"

Та оттогава му казват Йоан Златоуст.

(ако някога сте се чудели)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #122 -: юли 05, 2017, 17:28:49 »

Какво (кои) е ванилки ??

В щатите се капсулова плацента, която да се приема под формата на таблетки от майката. Ако някой е убеден в това, ще го накара да се чувства добре и има желание и вьзможност да го направи, защо не ?!
Нещо като концентрирана форма на хомеопатия.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 05, 2017, 17:37:34 »

Ина, е това е приказка  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Киви, не знач фали ори зачеването са пострадали мъже, но при съжителството със сигурност.
Аз чакам мм да ме води на натура фест и се надявам да има скара, че прегладнях  blum. Там пък щял да готви Ути, ама ще го изпуснем.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 05, 2017, 18:06:23 »

Попаднах на мнение на Хедра, която се изказа, че приема на плацента  pleasantry повишава нивата на прогестерон, което не е ок за образуването на кърмата.
Та тъй, който иска да кърми, да се откаже от тази си идея.  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #125 -: юли 05, 2017, 18:31:53 »

ще е на bio успокоителни от Ако на кобилкина и плацента на млада тигрица biggrin

Ох, не мога! lol lol lol Стана като турски сериал - кой кум, кой сват...
Киви, ама важно е броколът вместо мозък да е суров(ояден).
Такива стреснати моми не ги щем за снахи. Лошото е, че стана традиция в родата на мен и ММ булките да са по-големи, та сега се оглеждам и внимавам с вече прохождащите моми. Току виж някоя от тях ми е бъдещата снаха.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #126 -: юли 05, 2017, 20:21:02 »

Ох не мога... и това е "научна" статия ... пак за плаценти става въпрос.

https://anonybulgaria.wordpress.com/2014/04/16/%d0%ba%d1%8a%d0%b4%d0%b5-%d0%be%d1%82%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%bf%d1%8a%d0%bf%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b2%d1%80%d1%8a%d0%b2%d0%b8/

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #127 -: юли 05, 2017, 20:41:39 »

Киви, аз точно тази постнах huhhuh.gif

И казах, че е теория на конспирациите, а таткото е прекалил с тях lol

Наистина не мога да го проумея колко трябва да си изпляскал ментално, че и агресия да осъществяваш crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #128 -: юли 05, 2017, 22:08:19 »

Киви, аз точно тази постнах huhhuh.gif

И казах, че е теория на конспирациите, а таткото е прекалил с тях lol

Наистина не мога да го проумея колко трябва да си изпляскал ментално, че и агресия да осъществяваш crazy

Моя грешка, аз вече се обърквам кое къде съм чела. Изключително манипулативен текст, даже и да си нормален, ако черните станции около теб го преповтарят ката нищо да изперкаш.
С ваксините е подобна истерия... тук там някой buzz word и на аха да повярваш, че нещо зависи от теб и трябва да спреш системата.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 06, 2017, 07:57:10 »

Цоп и добър ден smile

Днес съм работна... Поразмина ми дразненето в гърлото, само на моменти ме сърби непцето.. Носът е запушен, но по обикновен начин и съм в пълна бойна готовност, нищо че съм болничен и утре включително.. Имам работа и не ми се оставя пак като миналия месец, че се забатачих и до края едва успях да приключа всичко..

Шефът ми нали е болен.. вече повече от 1 месец има температура 39+ градуса и не могат да установят от какво е.. То не беше пневмония, то не беше лаймска болест, хепатити, туберколоза.. Всичко отрицателно.. Толкова ми е жал, този човек го обожавам и само заради него съм още в тая фирма.. Така ми се иска да се оправи.. На 5-ти имаше рожден ден и тази седмица го сънувам два пъти, как ми казва, че се е оправил sad Вчера беше на 5Д-скенер, дай Боже наистина да се оправи, че и някакви петна по белия дроб му бяха излезли..  cray Не знам защо ви го казвам, ама имам нужда да споделя просто, че го мисля много  angry

Хубав четвъртък  give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #130 -: юли 06, 2017, 09:38:40 »

Я обяснете какви са тия ванилки. И аз не ги знам.  tease

Аз си пия кафето вкъщи, във втория ден от отпуската ми. Блажено, спокойно и приятно...без никакви ангажименти и планове за вършене на някаква работа...с мисли само за забавления.  heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #131 -: юли 06, 2017, 09:42:05 »

Абе да не и правим реклама няма да пускам линка, че изключително много ме дразни, но Ванилката е сладкарка, търсете Ванила Китчън
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 06, 2017, 09:45:04 »

Защо по дяволите съм написала неПце?  crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #133 -: юли 06, 2017, 09:47:57 »

Здравейте! smile
Вчера Дребосъчка пак вдигна температура - ниска и за кратко. Днес обаче сме в пълен комплект, че личната е следобед и да искам, няма как да имам бележка, че детето е здраво. Тренирам за август, за да проверя дали ще се справя и да спестим един месец от градината. Уж тогава ще имам и помощ, но нищо не е сигурно.
 Главата ми е на балон от сутринта! Как може тоооолкова да говори!!! Трябва да я патентовам като устройство против заспиване на шофьори.
Маги, какво стана с твоят курс?
Тони, кураж и дано са хубави новините. То ти личи, че си обичаш работата и те е грижа за всичко около нея.
От одеве залягам, че аха да ме целнат с обръч.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 06, 2017, 09:53:47 »

Али, да се правя дребната бързо sad Разсмя ме с говеренето и патента  heart

Иначе не си обичам работата вече, откакто шефа ми го няма е противно всичко, пък и взе доста да ми става скучно  nea.. Искам наистина той да се оправи, че без него  nea
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines