Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:50:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150910 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 05, 2017, 12:33:07 »

Машка, коя е таз с домашното раждане като име, както и таз със сметаната?
Искам да прочета малко клюки blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 05, 2017, 12:34:48 »

Ох и аз като Еми, давайте линкове бе хора.Ще умра от любопитство.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #92 -: юли 05, 2017, 12:56:32 »

Ох и аз като Еми, давайте линкове бе хора.Ще умра от любопитство.

Ако беше илюминатка ядяща плаценти щеше да живееш вечно, а сега умряла от прекалена неинформираност  smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 05, 2017, 13:05:56 »

Привет!

Имахме един случай, бяха дошли да искат от дядо ми на село кравешка плацента - да им я сложел в бурканче. Е, той ги беше изгонил, ама викам си, можеше да им я продаде, щом са толкова малоумни  tease

Киви, къртиш мивки, както се казва  funnytooth

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #94 -: юли 05, 2017, 13:16:43 »

тази веганката бас ловя че е ванилката smile

Маги абослютно си права, човек трябва да знае и да си помогне на себе си smile, аз понякога също се чувствам затрупана с информация, ама ето , факт е че имам бебе защото не спирах да ровя и след 6 месеца имахме успех. Имам позната в Англия, 4 години чакаше за ин витро, и благодарение на факта че идваше и в бг се откиха нещата и един гърк АГ и съдейства там. Днес почват процедурата най-накрая....
« Последна редакция: юли 05, 2017, 13:41:32 от bulche91 » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 05, 2017, 13:28:31 »

тази веганката бас ловя че е ванилката smile

 good

Не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против вегани, вегетарианци, ово, местни и т.н. Самата аз избягвам консумация на млечни продукти (обривам се понякога от тях). Но не харесвам пропагандирането на такива идеи и обясняването колко е вредно, грешно, колко непросветени сме всички останали и т.н. Всеки има глава на раменете, различни непоносимости и може да реши какво да яде и какво не  pleasantry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 05, 2017, 13:30:47 »

Машка не иска да каже за домашното раждане коя е biggrin
A Ванилката никога не ми е била симпатична. Превзето ми идеше.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 05, 2017, 13:36:30 »

Боже, ще си умра непросветена аз!Де ги намирате тия птици странни не знам. Аз не консумирам глутен или го избягвам под всякакъв вид.Но правя сладкиши, торти и готвя с брашно ако се налага.Сега покрай мен няма да мрат я!Всеки има право на личен избор, ама тона на учител ми идва в повече от такива особи.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #98 -: юли 05, 2017, 13:47:40 »

Боже, ще си умра непросветена аз!Де ги намирате тия птици странни не знам.
Хахаха, баш си е така!
То и аз не смесвам 3 основни продукта, ама търкалям домашните, че е врътня да се пълни нещо си с кайма и ориз или правенето на мусака. Е, от време на време ги глезя, пък аз с моята си лудост се усамотяваме в другия край на масата.
То си ни е национална черта, че сме специалисти по всичко! За темите - все пак тук из форума не сме представителна извадка и пишем за неща, които ни интересуват. И в България раждат жени без да са наясно с много медицински термини.
Ох, Чери, това с оФлювите си го представих! Явно във всяка страна има по някоя гадина, която иска да узурпира домовете.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 05, 2017, 14:24:51 »

Ванилката е убиец, онзи ден в Южния парк имало някакво събитие..  Мой колега е ял от нейния "ВЕГАН чийзкейк", който бил вкусен, но като е попитал за съставките, казала, че има сметана вътре..  crazy Откачалка пълна!

За това до каква степен хората искат да са информирани, нека всеки сам си преценява.. Аз понякога чета обстойно, понякога директно се доверявам, зависи за какво и на кой лекар. Разбира се, че ако си нямал проблеми и след 1-2-3 опита си забременял, няма да знаеш нищо.. Ще си бременееш, ще си родиш, без никакво излишно психическо обременяване.. Така и по филмите става Wink За какво ми е да се интересувам от гестационен диабет, ако нямам предпоставки и лекарите дори не биха ме занимавали.. За какво ми е да се интересувам от генни мутации (тромбофилии), ако нямам предпоставки за това.. Бременея си и толкова.. Има доста случаи, в които попаднах и аз, при които просто се налага.. Важно ми е не, какво ми се е наложило да прочета, да изпия и да изям, а крайният резултат..
Но пък в Англия ми е толкова апатична системата.. Моя близка е на втори опит ин витро, те са с неизяснен стерилитет и не се случва.. Тя дори не знае елементарните хормони в норма ли са й или не са.. Не ми е ок  nea Дай Боже скоро да им се случи, но все си мисля, че ще опре до нашите медици, преди това sad


Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 05, 2017, 14:27:54 »

За Стефи Божилова говоря - йога, психолог, писател Wink

Направо ви се чудя тоя интернет за какво го ползвате  blum Сега ако ми кажете, че и за Мис Тигрова не се чували  lol lol lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 05, 2017, 14:30:33 »

Тони, абсолютно сме на едно мнение!

Машка
, Мис Тигрова я чух, щото ми шернаха линк към страницата и.Иначе нямаше и да знам коя е!Аз не си пълня главата с такива неща, нямам нерви.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 05, 2017, 14:33:13 »

Аз чух за Мис Тигрова по телевизията - "Мис Тигрова си търси мъж", обаче така и не цъкнах да я видя.. Звучи ми като безмозъчно някакво  pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 05, 2017, 14:40:48 »

Да ви кажа - аз пък с моите болести, след като минах по пътя на четенето на симптоми и вероятни опции в нета, предпочитам да си седя неука. И проста ше си Умра...тва е pardon
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 05, 2017, 14:44:01 »

Ей сега ме накарахте да я погледна тази Мис Тигрова  tease Ама реално ли е това нещо? По-скоро ми прилича на трол, нещо от класата на Джорджано, но в друга сфера. Но няма лошо, публичност се добива и като се правиш на идиот...
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines