Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:47:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 151568 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 04, 2017, 11:17:21 »

Добър ден!
Тони, бързо да оздравяваш!
И аз си спомням датата, на която станахме гаджета с мм и си я празнуваме / черпим се/, а ако не беше зимата щяхме и да се оженим на нея. За това съм согурна, чеи Тони догодина ще я помни. Пък и като ни питат от кога сме заедно, някак по-тежко ми звучи "12 години" от " женени сме от 4".
Кой пък беше тоя, гледах гледах не го познавам и подминах. Явно е някой герой от турски сериал  bad Нищо лично, но покрай нашите ми иде да счупя телевизора, като зомбита са с тия тъпи сериали.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #61 -: юли 04, 2017, 11:27:14 »

Привет и от мен!
 Аз съм си на село при мама без мъж или както казвам аз на СПА. Подстригах се сутринта, че вече на нищо не приличах и втори ден правим експерименти на тема сладко от вишни. Баба правеше много, ама ние не му знаем технологията и само го обикаляме и разсъждаваме. Татко нали е по-майстор ни е ОТК.Въобще селска идилия.

 Младоженецът не го познавам и не ме блазни, такива тъмни физиономии не са ми по вкуса. Булката не е ли малката дъщеря на Али Ръза? Играеше в един комедиен филм много смешен баща й и възлюбения бяха футболни запалянковци и вечерта на годежа имаше мач та се сдърпаха и баща й не я даде, абе голям смях. Има няколко турски филма, които много харесвам. Имаше сайт май и бяха качени.

 Аз дати много помня- помня си датата на първата целувка въобще, на първото сгаджосване и всякакви такива смехории, та датата на запознанство ли няма да помня?

Али какви тенджери от Лили, че и аз си издадох карта, ама не знам даже за какво ми е?

Айде хубав прохладен ден...Пирин насреща се е избистрил и само му се радвам, че в маряната се размива...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #62 -: юли 04, 2017, 12:54:48 »

Адиктед, има сега до 15-ти "промоция" на едни домакински пособия - тенджери, тигани, тави.. Много ми харесват на дизайн heart , а аз си имам нужда от някои неща, че досегашните ми са компромисни. При 15 лв сметка дават точка и при събрани съответен брой точки доплащаш една минимална сума. Понеже не всички клиенти си искат точките, а и краят на промоцията е близо, касиерките по възможност дават повече точки от полагащото се Wink
Родопите и те са се оперили с цялата си красота. Пекна и слънце yahoo
Ей, това малкото човече заспа стабилно, а така ми се искаше да се боядисам. Довечера ще е, че по закона на Мърфи ай съм разбъркала боята, ай се е ококорил pardon
Тоз женен господин и на мен ми е чужд, а и невпечатляващ blush Хареса ми роклята на жена му. Последно време май подобна кройка на роклите е масова сред по-известните.
За АГ-то не ми се говори много sad Само се надявам да се възстанови бързо жената!
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #63 -: юли 04, 2017, 12:58:48 »

Добър ден и от мен!

Вчера тук беше 12 градуса....умрях от студ, веднага разхлади по стаите.
Сега чакам малкото да се наспи и отиваме у градО на пазар.

Чудя се дали днес няма да е Денят  baby_girl на момата от Швейцария.. pardon

Свекс, ти сигурно си гледала филма, за който говори Булчето с Мерил Стрип, но ако не си и аз препоръвам, много ми е любим.Мисля че се казваше "Невъзможно твой "

Турски сериали не гледам, от както сме тук не съм гледала телевизия.Снощи реших да гледам Черешката и тази Макавеева много ме издразни..

Миме, честит рожден ден на патерици.Бъди все така влюбена и обичена, мила,усмихната и много здрава. heart heart heart
Пожелавам ти да сбъдвате заедно всичките си мечти....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 04, 2017, 13:28:15 »

И аз от сутринта си мисля за швейцарките smile  good Дано  heart

Рони, направо ти завиждам за блаженството в планината  heart heart

Преди време се предлагаше бурканче сладко от вишни без захар... Да ме включите и мен в Коледния списък  blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 04, 2017, 13:36:05 »

Цък!
Момата е като момците, квартирата е удобна, не иска доброволно да я напуска pardon

Свикнах вече, децата са с характер от преди да се родят.....

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #66 -: юли 04, 2017, 13:41:43 »

Чудя се дали днес няма да е Денят  baby_girl на момата от Швейцария.. pardon

И без да се боядисвам съм червенокоса lol lol lol Добре, че Мари се включи, за да стопля! Момата явно чака 07.07.2017.

Много съм разсеяна - вчера успях да забравя рождения ден на кумицата. Той ММ не е хич по помненето - помни важни дати за нас като двойка, ама за друго - трудна работа. Ако случайно се сети, може! Сега трябва да измисля подарък, че ще се видим в събота.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #67 -: юли 04, 2017, 14:02:56 »

Цък!
Момата е като момците, квартирата е удобна, не иска доброволно да я напуска pardon

Свикнах вече, децата са с характер от преди да се родят.....



ех тази мома.... и сега какво? Утре те приемат ли? Че виждам чукна термина...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 04, 2017, 14:05:33 »

Мерил Стрийп  heart много я харесвам. Много ме кефи един филм, в който играе стара рокаджийка, Рики и Флаш. Този дето се влюбва на стари години с Алек Болдуин и Стив Мартин, нали?

Аз се надявах по-скоро да сменят актрисата, ама нищо, бърза работа нямам. Малко е бавен, ама има готини дрехи и прически. Особено бабата на султана. За този период съм учила по нова балканска история. Преподавателят изглеждаше много строг, но пък лекциите му бяха много интересни. Даже имам 6, ама не помня какво ми се падна.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 04, 2017, 14:34:53 »

ех тази мома.... и сега какво? Утре те приемат ли? Че виждам чукна термина...

И аз не знам. Утре съм на преглед.... за после
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #70 -: юли 04, 2017, 14:37:15 »

Цък!
Момата е като момците, квартирата е удобна, не иска доброволно да я напуска pardon

Свикнах вече, децата са с характер от преди да се родят.....



Мари, и аз влизам да надничам какво става с вас blush Май, май само ти ще си познаеш за датата girl_wink Стискам палци за утре, нали сте на преглед heart

"Планината е моят дом." В нашия офис често се използва  blush В тази връзка ако знаете някой съвестен младеж, който не се плаши от работа и му се отдават продажбите, може да му подшушнете една-две мили думи  Girl_hide https://www.jobs.bg/3861675

ЕДИТ: Мари, ти си писала в същото време  heart
« Последна редакция: юли 04, 2017, 14:39:30 от marry_me » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: юли 04, 2017, 15:19:41 »

Да, на турския сериал роклите и прическите са страхотни, аз гледам и бижутата. Някъде хванах предаване как пресъздават облеклото и накитите по картини и запазени елементи, много интересно ми беше. Все се каня да прочета от исторически източници за този период, вижда ми се кошмарно да е действителност. Ама какво да не ми се вярва, като и европейската история е същата, кой отровен, кой убит, кой незаконен...
Ще потърся Натрапницата, другият съм го гледала.
Рони, нищо специално по кое да е сладко - ако слагаш захар, добре е почистените плодове да постоят за да си пуснат сока и после вариш до отделяне на капка или като сложиш от сиропа между палеца и показалеца и разтвориш захвата, да се види нишка. В подсушени буркани наливаш гореща смес, затваряш и обръщаш. Без захар е същата работа, но леко намачкваш някои плодчета, да пуснат течност. Специално за вишните зорът е докато им махнеш костилките. После пускаш 2-3 клечки канела при варенето и стават коледни. smile
Чудя се на едни кайсии, дето се минах да купя, че са гумени и не стават за ядене crazy Ще ги сваря на мармалад, ама после пък и Захер торта трябва да правя и съответно да си я ям. Синовете на мен ми отказват, обаче Мариите като направят нещо или като идат някъде по ресторанти и сладкарници, ядат. Онзи ден имаше даже и снимка на произведение във ФБ, дето на нищо не мязаше, наклепано и криво, ама с толкова лайкове, че чак реших, че се подиграват pardon
Моята дата за швейцарката все още е възможна smile. Може и да позная и да ми я покажат на снимка като награда heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #72 -: юли 04, 2017, 16:13:48 »

Хайде малко теории на конспирациите относно плацентата https://anonybulgaria.wordpress.com/2014/04/16/%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%8A%D0%BF%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B2%D0%B8/
Дали въпросният баща не е прекалил с теориите или истината е някъде там lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #73 -: юли 04, 2017, 16:29:34 »

Хайде малко теории на конспирациите относно плацентата https://anonybulgaria.wordpress.com/2014/04/16/%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%8A%D0%BF%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B2%D0%B8/
Дали въпросният баща не е прекалил с теориите или истината е някъде там lol


Това както виждаш не е нова новна, циркулира от няколко години. Имам позната акушерка и е в потрес от измислиците които се въртят. На Свекс брат и е също АГ, може да го попита за тези теории какво му е мнението  shok
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: юли 04, 2017, 17:31:24 »

Аз като попитам нещо такова и обикновено отговорът е първо да уча 5 години, да специализирам, да практикувам поне още 5 години в скапана държавна болница и чак тогава може да говори с мен по тези въпроси теоретично /1-ви вариант/. Ако съм пациентка и питам, ще ми бъде отговорено съгласно политиката на болницата /2-ри вариант/.
Далеч съм от мисълта, че всичко е честно и почтено, етично и оптимално добро за пациента при падналото ниво на медицинското обслужване и качеството на обучение на новите кадри в световен мащаб, но не вярвам и на интернет публикации  или тълкувания. Факт е обаче, че три от съученичките ми, успешно реализирани и с име в бранша се пенсионираха и въпреки, че ги търсят от разни места, отказват да работят, защото са крайно възмутени от системата. Миналата година окончателно и безвъзвратно се пенсионираха и две отишли в чужбина приятелки медички - едната в Америка, другата в Германия. Не искат, собственото им здраве било по- важно от гадостите на пациенти- многознайковци, непочтени колеги, фармацевти, адвокати и застрахователи. Звучи ужасно diablo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines