Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:08:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150911 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #15 -: юли 02, 2017, 08:47:57 »

Миме честит рожден ден на патерици!

Ние вчера командировахме звяр вчера при баба му, пуснахме климатика, завихме се с одеяла и мързелувахме...

Румии, разбирам те напълно, 3 месеца 5 антибиотика през устата, 3 ангини... Сега 2в момента е на антибиотични капки 20 дни през носа, изздирвам шаман/хомеопат.... До къде я докарах...

Ина крейнахте ли към Ирландско?

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 02, 2017, 08:50:34 »

Ние два дни не сме се показвали на вън.Седим на климатик и не мърдаме.Аз обаче ставам вместо по-добре по-зле.Оправих гърло, лимфи и т.н. но днес съм без глас и с конюктивит.Ще се гръмна.За красота съм на работа, защото бързаме проект и няма как.

Искам дъжд!Та Ина завиждам ти за пороя!

Руми, радвам се, че не са бъбреци.Ангината е ужасна.Питай ме.Толкова не типична и ужасна!

Булче, просто ще порасне!
« Последна редакция: юли 02, 2017, 09:27:30 от магито » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 02, 2017, 09:10:17 »

Хаха, е нали сега е сезона на "ебаааси жегата". Ние бяхме вчера до Бургас...ще си седя в Софя на жега хора...хахаха
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #18 -: юли 02, 2017, 09:19:16 »


Румии, разбирам те напълно, 3 месеца 5 антибиотика през устата, 3 ангини... Сега 2в момента е на антибиотични капки 20 дни през носа, изздирвам шаман/хомеопат.... До къде я докарах...


Дойде на мойта и на хала на всички, които пускат детенце на ясла/ градина за първи път. Аз мога да дам координати на нашия шаман-хомеопат. Ще се стабилизира де и голям мъж ще стане, това е просто фаза, нещо като зъбите Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #19 -: юли 02, 2017, 09:35:05 »

Миме, вчера по нощите сьм те пропуснала.
Честит Рожден Ден ! Бьди здрава, обичана и хубави неща да ти се случват !  heart

В голямата жега забелязах е лесно да се разболее човек. Потиш се много, после влезеш някьде и като те издуха хубаво - свьршваш. (ама и аз как се изказах... ама айде)

Булск, сдадохме старото дома и вдигнахме гьльбите оттам. Сега сме попьтни, а утре летим окончателно  good

Мери-ми, звучи много яко да имаш коне  danceg А за тревата, то като овците в нашия университет - косят, торят и сьздават пасторален пейзаж, какво повече му трябва на човек  pardon
« Последна редакция: юли 02, 2017, 09:36:57 от inaxastra » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 02, 2017, 10:00:23 »

Честит рожден ден,  Миме!  Бъди жива и здрава и съхрани романтиката в себе си! give_rose

При нас е 18 градуса,  няма такъв кеф!  danceg
И въобще не ми е съвестно да се хваля,  че две седмици,  в които беше 30+ и супер влажно...,  едва оцелях.

И в тези смени на температури лесно се изстива....

Сестра ми е на гости,  идва от 40 градуса,  трепери като лист,  не може да се климатизира.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #21 -: юли 02, 2017, 18:29:01 »

След мрънкане от страна на мъжо вчера се качихме на вилата. После нашите качиха и плажуващата мома. Горе си беше топло. Щом вечерта бяхме по къси ръкави и къси панталони значи наистина е било жега няколко дни подред.
Снощи не се наспах. На климатици вкъщи е по-добре. Отделно малкият човек мрънка цяла нощ. Защо - не е ясно! Поне се разбрахме със свекърва ми за събота, та пак е нещо.
Утре ще е забавно!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #22 -: юли 02, 2017, 21:32:45 »

Айде поне да се запиша да следя, пък дано пиша повече от предния месец  Girl_hide
Миме, любов си имаш в изобилие, бъдете здрави да се радвате един на друг  give_rose
Въх! Александрина вече стига средата на холната маса, което значи, че нищо вече не може да се сложи на нея  angry Не търпи ни красота, ни подреденост  girl_impossible Същата е като баща си - само разхвърля lol След морето цъфнахме с малко сополи и кашлица...та сега старата схема - инхалации, аспирации + черни капки и проспан  angry
Днес единственият синеок член на нашето семейство (кучето ни) празнува рожден ден - 5 години прави  heart Пожелавам му да му намерим женска в тоя живот да си имаме малко хъски  Wink
Юли ми е любим, любим, любим  heart heart heart Много любими хора в живота ми имат рожден ден, начело с ММ и Мис  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 03, 2017, 07:55:20 »

Добро утро на всички!Нова седмица нов късмет, викам аз!

Аз все още нямам глас, но съм на работа, и съм пълна с енергия.Сутринта ме наваля пороя, та и по вода ще ми върви, хахаха.Да взема и тото да пусна викам  blum

На всички пожелавам хубава седмица!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 03, 2017, 08:02:19 »

Добро утро smile

Миме, честит рожден ден и тук! Да си здрава, обичана и много щастлива!  give_rose

Ние се завърнахме от Враца, където избутахме жегите, макар в събота да беше 38 градуса на сянка  bad Вчера на връщане ме хвана жегата и засили малко климатика в колата.. Съответно, вечерта бях с възпален синузит и зверско главоболие.. За сега още не ме боли така, но го усещам "близо".. На работа съм и няма как да си тръгна, че днес евентуално ще идват кандидатките за заместничка и трябва и аз да вися тук.. При все, че казах, че не искам да си давам мнението, защото после ако не става и изляза в болничен, шефката ще ме разнася, че аз съм я избрала  diablo

На три пъти снощи се изливаше дъжд, ама яко и трите пъти валя градушка.. Не си спомням някога през нощта да съм чувала да вали град  huhhuh.gif  nea

Юли ми е безразличен, обичам Юни и Август, от летните месеци.. Тази година е пълен със събития и ще трябва да се впечатля и от него  pardon

На днешната дата преди 7 години се запознах с Илиян.. Никога преди това не съм си представяла, че мога да обичам друг човек, освен майка ми/баща ми/брат ми и някога детето ми, така както обичам него.. Винаги съм си мислела, че един ден ще имам партньор в живота, но никога, че ще значи толкова за мен.. Той ме научи да обичам, защото ми дава всичко безпрекословно.. Той е един от най-всеотдайните хора, които познавам и може да е егоист спрямо другите, но спрямо мен никога.. Още в началото знаех, че той ще е бащата на децата ми и се радвам, че 7 години по-късно това е на път да се осъществи  heart
Запознахме се на тази дата вечерта, а след 12ч. тотално се "загаджихме" Wink Не сме се разделяли дори за 1 ден от тогава.. Надявам се и занапред да е така  heart

« Последна редакция: юли 03, 2017, 08:29:14 от alexandrova_90 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #25 -: юли 03, 2017, 08:46:51 »

Добро утро!

Аз имам един тон работа, ама първо реших форумите да отметна smile

Тони може и да не е синузит при теб, при бременност набъбват всички лигавици и носа при повечето бременни е перманентно запушен, особено при климатик става по зле, изсушава се лигавицата и още повече набъбва, та да не те разочаровам, ама може така до края да откараш, снаха ми беше така пък с кашлица дълго време, нищо не я спасяваше, една приятелка и тя беше с течящ нос до края. Вземи си инхалатор и виж дали може да ходиш на солна стая примерно. За работата, аз съм противно на твоето мнение, ти също трябва да имаш мнение по въпроса, това е част от contingency plan който всеки служител трябва да има. Аз като излезнах в майчинство, т.е в спешен болничен  не бях обучила добре човека след мен, ами поемам изцяло вината, доста повреди бизнеса, както каза един колега don't be irreplaceable, be of value!

Ние вчера се видяхме с Пандето, Звяр и ТоНи ( както му казва вече Звяр) си поиграха  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 03, 2017, 08:56:21 »

Той си ми е запушен на мен през целия живот.. Аз не дишам на 100% през носа.. Имам си хипертрофия на назалните конхи.. От бременността съм си с по-хубаво запушен нос определено  pleasantry Но като е болка от синузит, тя толкова различни и разпознаваема..  diablo  beating Със сигурност е екстра, следствие на бременността, друг път не ме тормозил така често и от най-малкото нещо..  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #27 -: юли 03, 2017, 09:27:35 »

Здравейте и честита ни нова седмица!
Колко ще е забележима - зависи ние колко си я направим pardon
Чувствам се като в тропиците - жега и влага. Въпреки всичко с интерес си гледах предаванията по Файн ливинг и се наслаждавах на гледки, на които ми се иска и на живо да се порадвам.
Пропуснах сутрешната разходка, че трябваше да надувам лодка вместо да бутам детска количка. Дано поне следобед става за излизане, макар и кално и мокро да е навън. Понеделник имам чувство, че работата вкъщи е като за целия китайски народ. Малко от малко сега ще вкарам ред. Вече нямам помощ от страна на баби, та най-големият ми зор ще е какво да готвя pardon Ако го измисля, много лесно се мотивирам и го правя.
По повод жегите в събота слушах мнение на някакъв доцент. Много интересни неща каза. Например: в толкова топло време не е добре да се ползва вентилатор, защото разпръсква топъл въздух, а не охлажда; температурата на климатика трябва да е не по-ниска от 25 градуса, за да няма шок за тялото; колкото е по-малко едно тяло (бебе, дете), толкова му е по-малък "резервоарът за охладителната течност" т.е. водата в тялото и рискът е по-голям за всякакви лоши последици. Говореше за външните щори, сенници, престоя на открито и тн. Всяка година предупреждават за поледици или жеги и пак някой с много акъл се юрва по улиците. Една баба я бяха питали дали не се страхува да излиза по жегата, а тя смело заяви, че Господ я пазел. nea Такива май е забравил да си ги прибере.
Тони, черпя се със смокини за ваше здраве - обичам ги и с удоволствие си ги бера от дърветата пред блока give_rose 7 години си е не малко време Bravo Даже някои смятат, че е ключова в отношенията на хората. На нас тепърва ще ни предстои тази годишнина.
Хайде, усмихнат ден на всички Flower
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 03, 2017, 09:30:08 »

Добро утро!

Толкова дъжд се излива тук, че не знам как ще изляза.  shok Цяла нощ светкаше и трещеше, хиляди пъти се стрясках от гръмотевиците.  angry

Ние вчера се качихме на Балкана, седнахме на една пейчица, докато Алекс спа. После бяхме на басейн...ама не се къпахме, а само използвахме кафето, докато Алекс обикаляше и се радваше на плуващите. Това ни беше спасението от жегите.  pardon

Маги, Руми, Мери ми, Булче, Ина, Мари, Фери, Тони, много благодаря и на вас за пожеланията.  give_rose

Свекърва, съвсем, съвсем го разсъблякоха детето.  angry А на тази възраст вече и срам имат децата. Не знам защо се прави това, но определено не ми допада.  nea

Фери, честит рожден ден и на вашия синеочко.  smile

Тони, честита годишнина!  heart Това все едно аз съм го писала, с разликата, че при нас годините са почти 11 вече.  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #29 -: юли 03, 2017, 09:50:23 »

Гутен морген!
Сутринта такава градушка се изсипа тук  girl_impossible Два пъти за един час...Уплаших се за цветята, че напоследък много градинарстваме  pardon За щастие няма поражения, но добре че снощи с ММ прибрахме люлката и басейна, че се бяхме разхвърляли и басейнът на Мис най-вероятно нямаше да издържи. Сега е едно мрачно и поспаливо, ама поне разхлади smile
Две нощи спим на долния етаж на дивана, че горе не се диша  girl_impossible Добре, че имаме кошара и на долния етаж, много удобно.
Сутринта тамън Мис беше решила да поспи повече, то звънна телефона на майстора, че вчера си го забравил тук  nea Да, пак ще правим ремонти  bad Вчера чистих, мих прозорци и терасата, направо се разглобих  girl_impossible
Честита годишнина  heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines