Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:36:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 150893 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« -: юли 01, 2017, 07:33:13 »

Какъв късмет да създам юлската тема?!  yahoo
Да ни е честит новият месец.  smile Да ни донесе много емоции и незабравими преживявания! heart
Да сме влюбени, обичани и обичащи! heart

Обожавам гооо... heart heart heart


Хайде сега се почерпете за мое здраве, днес имам рожден ден!  smile Остарявам ли, помъдрявам ли с още една година...може би и двете.  smile




Честит Джулай! Sunshine

Този месец е пълен с празници за мен и семейството ни. Само след 10 дни и нашето Слънчице ще стане на 1 годинка.  heart Толкова се вълнувам, че чак ми е притеснено...все едно сега ще раждам.  heart
Малко след това ще имаме годишнина и от сватбата. heart heart heart Е, как да не съм щастлива? heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: юли 01, 2017, 07:55:26 »

Миме, да си жива и здрава, вдъхновена, развълнувана, да приемаш и даваш любов /с голяма доза, макар и с малка буква/ heart heart heart
Прияде ми се шоколадова торта с ягоди, ама точно такава, каквато си показала, не с разни здравословни заместители good Хайде, да не е цяло парче, но лъжичка поне Wink
Както сме го захванали с горещините от първия ден, не зная докъде ще го докараме... Очаквам с нетърпение понеделник, когато уж щяло да се захлади до 37С blum
Прекрасен месец на всички! Отивам на пазар, че хладилникът ме гледа празен и тъжен Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 01, 2017, 08:32:50 »

Свекърва, благодаря ти! Да ти се връща всичко хубаво! give_rose
И на мен ми се прияде едно тлъсто шоколадово парче торта. Преди не обичах, но от както забременях много си уважавам сладичкото.  blush
Наистина е много топло. С Влади се събудихме в 5.30ч от силния вятър и станахме да си приберем прането. А навън беше 100 градуса. Не спира да духа, не знам как ще излезем. Имам час за курбан и с една приятелка исках да се видя. huhhuh.gif
Хаха, на нашият хладилник, горкичкият, отдавна му е познато това чувство.  blush

И да ви кажа каква параноичка съм.  pardon Сутринта ставам и гледам в кухнята Влади ми оставил роза. heart Много се зарадвах и веднага му писах.  heart Минавам през коридора и отдалече гледам една кутийка, леко отворена, приближавам и на нея пише "подарък". Тъкмо си викам, че ще го убия, защото му казах, че сега нямам нужда от нищо и да не ми купува нищо. Приближавам още малко и гледам...кутийка от гъбичка за обувки.  girl_impossible Незнайно как попаднала там и явно дадена ни като "подарък" към нещо друго.  crazy Толкова смешно ми стана... и каква случайност само.  Girl_hide

А вчера, докато Алекс спеше в една градинка, над нас мина един делтапланер с един ей тооооолкова голям надпис. Не успях да прочета какво пише, но видях едно огромно червено сърце и си викам, ето, любимият ми съпруг иска да ми предложи отново.  heart
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 01, 2017, 08:49:03 »

Добро утро,момичета!Пожелавам ви прохладен ден.При мен е ужас и нощес беше кошмарно.Все повече се замислям за климатик.В понеделник го дава направо студ(около 30 градуса).Не знам за вас но аз се усещам кат напомпена.
Скоро се очертава тиймбилдинг на хладно,ама шефа като се прибере от морето.
Мими,честит да е денят ти.Пожелавам ти щастие.
« Последна редакция: юли 01, 2017, 08:51:31 от cvete_78 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #4 -: юли 01, 2017, 09:58:31 »

Здравейте и честита ни нова тема! give_rose Нека я запълним с топли чувства и слънчеви спомени.
Ние спим на климатик от няколко дни, макар и в северни спални. Мъжо е по-разтресен от хормоните в сравнение с мен откакто бях бременна с Дребосъчка. До преди няколко седмици мрънкаше как съм махнала одеялото, а сега се поти повече и от мен. Вчера даваше зор да ходим на вилата, ама там през деня е не по-малък пек. Едва вечер от планината слиза студ. Дребосъчка е на басейн с баба си и дядо си. Завид! На мен ми е Ок в това време. Не ми пречи топлото време в сравнение с поледиците и студения вятър зимата.
Миме, честит празник! Да си много обичана и винаги укрилена от хубави мисли.
Аз съм се развълнувала за предстоящата пита, а има доста време. Преди това сме на консултация.
Отивам да съгреша със сладолед, ако не намеря хубава диня в магазина.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 01, 2017, 10:39:23 »

Айде честит ни месец.
Кой ме би по главата да искам жеги. На дъжд по мога да го изведа малкия до беседката, сега- грънци, на 40 градуса- де да ида....

Аз ям фалафели със сос и си свиркам, днеска ще го раздавам почивно. smile

Али, погачата си е вълнуващо, радвах се на гостите много. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2017, 11:13:48 »

Здравейте!

Миме, честит рожден ден! Да си жива и здрава и все така влюбена! 

Жегата нещо изнервя моите мъже и у нас е малко дрсзнещо
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #7 -: юли 01, 2017, 12:03:55 »

Честит нов месец!
Миме, честит празник! Целият ти живот да е изпълнен с празници, както през този месец!
 
Ние сутринта се завърнахме от гръцко, а сега сме на минералните басейни до село да затапим. Честно казано тук поне има полъх вчера морето беше като чай, да не кажа като друга течност, ама физиологична. Направо не се дишаше от жега... На кумовете малкият нямаше сили да мръдне от жега и застоял влажен въздух. Едва в 1 през нощта лъхна повей с комари  blum

 Хайде хубав месец на всички и дано поотхлаби тази фурна, та да имаме сили да се радваме на лятото!  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 01, 2017, 12:34:20 »

Цвете, Али Панде, Вероника, благодаря и на вас от все сърце!  give_rose

Ние пък нямаме климатик и обичаме да си се пържим. Сега и заради Алекс не бих спала така.  Той цяла нощ се върти като кебапче на скара и е все отвит.  pardon Тези жеги не са човешки, но за нас няма угодия. Май и средно положение няма.
Срам, не срам, но още не сме открили сезона на сладоледа. Влади още влачи една кашлица цял месец мина сигурно.  И аз нали да съм съпричастна...
Сезона на дините обаче е открит.  yahoo

Панди, хващай и ти по любов, мъжете нека се оправят като са изнервени.  smile

Вероника, как изкарахте?

На мен ми мина курбанът. Имаше кръщене преди това и понеже съм страшна късметлийка се проточи, та си отвисях 30 мин на жегата.  Чудя се и  защо събличат по-големите деца? Хайде бебетата добре, ама момиче на 7-8г ми идва малко прекалено.
Чакам една приятелка да дойде да хапнем тортичка.  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 01, 2017, 12:52:53 »

Миме, да си много здрава, щастлива и обичана!

Аз оздравях, но сега ще наваксвам от към работа!И в Плевен е ужасен пек, жега, задух, абе все ужасии!Само на терасата съм излизала, че не се диша, и то за да простря.Ние имаме климатик в хола, пускаме го и отваряме вратите към спалните.Така спим последните дни.Иначе не помръдва и листо, а сутринта в 8 на терасата беше 30 градуса???Така че, климатик!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 01, 2017, 13:53:35 »

Миме, честит рожден ден. Да си много здрава и обичана. Това е най-важно, здраве и любов.
Аз тъкмо щях да се хваля, че вече нямаме урологични проблеми, всички изследвания на Стефи са добри и вчера ново 20, температура 39.4 ,която трудно свалихме . Днес поне нашата педиатърка дойде у нас и ги прегледа и двамата и Стефи е с ангина. Вече повече от месец антибиотици.
Но поне не са бъбреците отново.
Такива работи при нас.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: юли 01, 2017, 14:35:03 »

О, Руми, хванали сте и вие модерната ангина cray Почти няма детенце около мен, което да я прескочи. Ще я преборите и нея, пък после ще поправяте флората от антибиотика.
Миме, ама съвсем ли го разсъблякоха детето? diablo Направо е недопустимо, голямо момиченце е, снимки правят... Католиците само им мокрят главите, нашите се престарават. Като кръщавах кума на сина, свещеникът му ми краката, а самата мен ме миросаха, без да ме мокрят изобщо.
Преди време и аз попаднах случайно на кръщене на близнаци, момченце и момиченце, към годинка. Потопиха ги в купела с бели дълги ризки. После питах клисарката това някаква нова мода ли е, пък тя ми каза, че родителите така искали, защото били хаджии /ходили са на поклонение на Божи Гроб и са се топнали в река Йордан/. Ризките били ушити от техните роби. Бях забравила да го споделя тук, хареса ми. Нали и аз съм хаджийка, та зная, че без бяла роба не те пускат да влезеш във вира. Какво пречи да обличат и децата така, вместо да ги перят голи голенички?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #12 -: юли 01, 2017, 23:32:18 »

Запис.

Ние сме в транзит.

Тук след една седмица на буквално адска жега, в която имаш чувството, че живееш вьв фурна, за два дни разстояние, температурата падна с 20" и днес е около 16С с проливен дьжд сутринта, колкото да измьчи родителите на спектакьла за края на годината, който между другото беше прекрасен.

Сега кукувам тука и не мога да спя.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: юли 02, 2017, 08:23:46 »

И ние чакаме утре бури и по- ниски температури smile Два дни го докарахме до 41С, но си мисля, че по високите етажи на панелките, където няма въздушни възглавници, като нищо отива към 50С.
Разкажи за тържествата, винаги е интересно good  heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #14 -: юли 02, 2017, 08:44:53 »

Миме, Честит Рожден Ден  give_rose Бъди безкрайно щастлива и усмихната  Torte Torte

Срам не срам ще се похваля blush Ние се охладихме в планината, даже вчера се обличахме с връхни дрехи. Тук климатикът е планински вятър от Тъмръшката река. Даже ако не си облечен, ще се озъбиш от студ lol Днес пак ще си стоим на хладно и слизане към града чааак утре вечер Girl_hide Новите кончета са диваци, вчера единият събори татко sad размина ми се ездата sad
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines