Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:37:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 151574 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #45 -: юли 03, 2017, 22:37:54 »

Привет!

Четох, четох, но по това време помня избирателно. Този момък ми е съвършено непознат, нямам време за сериали, предпочитам да гледам хубави филми. В този ред на мисли Изкуплението Шоушенк гледах последно, ако някой го е проспал като мене някога си да навакса.

Дата на сгаджосване е мнооого сложен казус, почти като Булче, имаме разминаване по въпроса с няколко месеца smile Ама аз и да я знаех не бих я празнувала, голямо важно дата... виж за годишнината от сватбата си имаме традиция, снимаме се с едни тематични тениски всяка година и ходим някъде, ако имаме възможност.

Свекс, как да го разбираме коментара ти за след 20 години? Подкокоросваш младите булки да кривват от пътя за по-добър имидж май, а?

Тони, Миме, честито smile Щом ви се празнува, празнувайте, аз се радвам на такива щастливи хора.

Бубе, зърнах аз няколко кадъра от морето. Задобряваш smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 03, 2017, 23:35:43 »

Шоушенк е уникален.  heart Много време ме държа емоцията след като го изгледахме.  good

Бубе, Киви, благодаря!  give_rose

Всичко си празнуваме и помним дати. Това са все хубави неща, как да ги забравя?  smile heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 04, 2017, 07:03:26 »

Добро утро.
Фани, жалко за нашия мустакатко, мацката ми е никаква, макар и красива. Има такива жени, Тони е права.

Поздрав с любимата ми серия- жената цял бизнес направи с тия две геройчета:

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 04, 2017, 07:07:53 »

Добро утро smile


Днес ще пазя леглото в нас, дано всички глупости, които правя да ми помогнат да се размина с боледуването...  angry Аз обожавам Аквасорс, както много пъти съм казвала и видях, че са напълно позволени за бременни.. Сега ще си се лекувам с тях и имам надежда  huhhuh.gif

Вчера прочетох за баща на новородено, който пребил лекарка, която отказала да му даде плацентата на бебето.. Помислих си, че е измислица или е станало някъде в чужбина.. Подминах статията, като се задоволих само със заглавието. Оказва се, че е станало в Шейново.. Егати откачалките...  shok


Мрачен е вторник, но нека е успешен за всички  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: юли 04, 2017, 07:36:24 »

Привет!
Киви, сериозно го казвам, ама никой и не иска да чуе все още Wink Все пак тази година ще честваме 40 години брак. Ама го помня щото няма как, на видна дата е и искам, не искам, празнуваме. pardon
Вие тези тениски всяка години ли ги сменяте заради цифрата? Да взема аз един бизнес да отворя за хора с малко място в гардеробите - представи си 40х2 тениски да пазя Wink. Значи, една тениска и с велкро лепиш цифри. Хем ще се ползват и като гъзомер, да си прави всеки сметката колко да се разширява Wink. Така де, идеи са нужни. Първо числата ще са по два броя от всяко, после и по три, голяма далавера funnytooth
Хайде, хубав и успешен ден, любете се, размножавайте се, да има кой да ми пълни фонда heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 04, 2017, 08:02:21 »

Здравейте smile

Фани, Берен Саат след много серии ли ще е Кьосем? Опитвам се да го гледам, ама моят мъж много мрънка.

Аз основно помня дати, все пак съм историк. Рожденият ден на Ботев помня даже и коронацията на Карл Велики. Ама миналата година нищо не помнех. Сега вече пак се сещам. Онзи ден се сетих за рождения ден на един приятел, той много се изненада хаха.

Вчера гушках малкото мишле на Рататуй smile както тя каза, като козуначе е smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 04, 2017, 08:10:23 »

Добро утро, и на мен като на Киви, този момък ми е абсолютно неизвестен.Идея нямам кой е!Аз турски сериали не гледам, под никаква форма.Ако се зазяпам в някой филм, или комедиен сериал си е цяло изключение.

Аз вчера ходих да потропам, след цяла седмица и горница отсъствие.Много зареждащо ми дойдоха танците.Всеки път си казвам "Ей за това ги почнах!".

Хубав и усмихнат ден на всички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #52 -: юли 04, 2017, 08:25:54 »

Добро утро!
Значииии като ви чета от телефона и не виждам кой е пуснал постът, щото си увеличавам, че съм леко недовиждаща, ама всичките постове отгатвам на кой са lol
Пребитата лекарка в Шейново (не акушерка, както пише на някои места) е тази, която ме изражда - д-р Албена Гагова, страхотна дама и човек! Жалко за нея, дано се оправи бързо...онзи ден я видях в мола, сети се за името ми много се изненадах, отново останах с много приятни чувства след срещата с нея smile
Мен пък ми е симпатична тази актриса, дано са щастливи  heart
И ние празнуваме всичко, даже рождените дни на косматите вкъщи  pardon
Хахаха Панде и на мен започна да ми се изяснява мозъкът lol Онзи ден се сетих за някакви формули в ексел за извличане на данни и за разни идиоми на немски  crazy Май без да искам се настройвам на работна вълна вече  girl_impossible
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 04, 2017, 08:47:15 »

Добро утро!

Панде, с теб имаме годишнина от срещата ни.  smile Помня, защото тогава една позната роди и ми съобщиха, докато се разхождахме. Бамбук си спеше сладко, а аз се търкалях покрай теб.  blush И втора среща трябваше да имаме, но влязох в болницата и ни се размина.  pardon Ето, и тази годишнина помня. ...

На мен много ми се гледа един хубав турски сериал, но нямам никакво време за това.
Да са живи и здрави младите и много да се обичат.
Хубавица е Фахрие, но Берен си е  heart А тоЗ хич не ме впечатлява.  nea

Тони, тези дни мислех да те питам за това, което много хвалеше за пиене.  good Аквасорс така ли?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 04, 2017, 08:59:39 »

Миме, с Коластрата на Аквасорс си лекувам гърлото. Иначе за подсилване на имунитета (моят е абсолютно трагичен) и Биозин мама го приема за витамин Ц, явно..  crazy Вземам Green Energy.
Имат и едно много хубаво в 4 разновидности, което се пие по схема казва се "Лесно начало", но него мисля да взема есента. Уж е лято и се надявам да не си патя толкова от боледувания  diablo Аз съм човек лекуван само с антибиотици, когато ги открих бях във фаза ангини през 10 дни.. За 3 месеца бях сменила 5 антибиотика и нищо.. Те ме спасиха, надявам се и сега да закърпим положението.  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: юли 04, 2017, 09:53:48 »

Пандич, да, след много серии ще дойде другата актриса. Доста коварства и интриги се заплитат, кръв се лее... Аз го гледах на руски и по няколко епизода на ден, иначе се точи доста.
Изкуплението съм го гледала няколко пъти, страхотна игра, много съдържателен, но и някак твърде поучителен ми идва. Вероятно първото гледане е било в такъв период от живота ми, та и повторенията ме оставят със същото чувство.
Гледа ми се хубава комедия, може и сериал да е, но нов.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #56 -: юли 04, 2017, 10:07:45 »

Шоушенк е един от любимите ми филми, гледала съм го Н пъти на борий. И като дете  и като по-голяма.

Аз съм забила в момента на 90210 оригиналът, зимата го хванах по CBS drama и ми припомни детските години, ама по-едно време го спряха по CBS и си го свалих от пиратите, вече 4 месеца го гледам, ама то са 10 сезона... Много ми носталгично като го гледам, модата, прическите, телефоните, абе изживявам си детството. Стои ми да си изгледам Orange is the new black, ама там има много драма и трябва да се настроя на тази вълна

Свеки какви комедии ти се гледат? Простотии или нещо в стил Мерил Стрип се влюбва на дърти години хехехех
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 04, 2017, 10:20:51 »

Привет и от мен.Аз в неделя срещу понеделник гледах"Апокалипсис" на живо.На никой не пожелавам подобни емоции .Много е гадно да се чувстваш безсилен.Буря,дъжд и на два пъти град,все едно камъни валят от небето.Ако някой ми беше разказвал сигурно щях да си помисля,че преувеличава.Бучи,трещи все едно е земетресение,първо си помислих,че се случва друго страшно нещо(слава Богу не бях познала),чух трясък от чупене на стъкла,ММ искаше да излезе да види,добре че го умирих като нищо може да убие хвърчащото стъкло. Мити нищо не разбра от градушките,иначе като започна бурята много се изплаши така се беше гушнал и чак приказки си четохме(много рядко се случва той сам да прояви желание).Вчера цял ден се занимавахме със смяна на цигли.На нашия покрив сменихме около 40-50(бързахме ,че при нас е гредоред),у свеки около 60(там е плоча).Скрихме големите дупки имаме и напукани,но засега ще почакат малко.Добре,че имахме резервни цигли,ще си търсим да си купим.
Ние понякога си празнуваме годишнините,понякога не.Аз държа на тези неща ,но тук в този дом това са глупости и излишни разходи и глезотии.Празника се свърва само и единствено с ядене,а всъщност смисъла е съвсем друго.Старая се колкото мога да науча децата на това"невидимото".
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 04, 2017, 10:36:25 »

Биозинът и моят организъм го има за вит Ц. diablo

Свекс, гледай Натрапницата.

Наистина ли Берен се появява- и мен моят ми мрънка ако пусна тоз сериал... sad diablo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #59 -: юли 04, 2017, 10:37:21 »

Здравейте в това прекрасно време за разходки! Дзенът ми е временно нарушен от едни врещящи дЯца тук около мен, но гледам да ги игнорирам.
Разходих се и съм повече от щастлива от дребни покупки. Girl_hide В Лилито си направих приказка с касиерката и ми подари много точки. Сега ще изчакам времето за заплата и ще се снабдя с още някоя и друга тенджера, че и за майка ще има канче, че много иска. Хахаха, заради едната шарения да му се доготви на човек!
Напоследък, да се похваля, ми върви в разни игри. Вчера пак ме зарадваха, този път с кафе и термокана (не че нямам).
Фери, то без мобилна версия и аз увеличавам, та кога видя, кога - не кой е писал.
Киви, Шоушенк си е класика! Дядо Морган години наред нямаше слаб филм. Понеже филмът е по Стивън Кинг се сетих, че нейде из дебрите на Замунда имаше поредица с екранизации на разказите му - без супер звезди, но много силно направени. Трябва да се разровя. Хем беше като поредица, хем като отделни филми.
Цвете, миналата година май на 1 юни тук валяха камъни. Градушка с размери на над едно яйце за първи път видях на живо. Малко преди бурята имах излизане в обедната почивка и то с колата. На кантар не ме хвана по път. По моята единствено се накълваха пластмасовите лайсни горе на тавана. На нашите колата беше дреп! Купиха я същата година. Добре, че беше каското, макар и с много бавене. В града след това беше ад. Прибрах се над час и половина, а обичайно ми е около 30 мин. пътят. В такива моменти лошото е, че не знаеш колко лошо тепърва ще става и колко време ще продължи.
Нови отговори... отивам да чета.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines