Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:02:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 151663 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 03, 2017, 10:31:48 »

Добър ден! Влизам да се запиша и после ще дочитам из основи.
Миме, да си жива и здрава! Много любов и сбъднати мечти!
Булче, на Ники новия лекар е хомеопат, и приема на частно ако искаш ще ти дам координати / хвалят го уж/.
За събличането на по-големи деца просто нямам думи, моето кръщене за 1бройка щеше да отпадне по същата причина. На 10год оня тъпанар искаше да ме съблича и аз си тръгнах от църквата / тате също не беше съгласен и си тръгна с мене/. Накрая след хиляда уговорки не ме съблече, но държеше да ме вдигне над казана с треперештите ръчички / добре, че не ме изпусна, че тогава вече щях да съборя църквата/.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 03, 2017, 10:40:49 »

Да, това с Кръщението и задължителното условие да си гол ми е малко  crazy Защо като е задължително не накараха леля ми на 30+ години да се съблече насред църквата  crazy Тя по-малко покръстена ли е сега, като само краката са й натопени, без да я вдига попа? Малко ми е странно  nea

Този адски горещ уикенд във Враца имаше две сватби на мои познати.. Едната, от които много ме впечатли с това, че момчето отиде да взема булката с каба гайди. Не знам дали бяха 100, но повече от 50 със сигурност.. Гледах клипове и настръхвах през цялото време.. Булката обожавала каба гайди.. Супер готин жест ми се струва  heart heart heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #32 -: юли 03, 2017, 10:46:20 »

Оооо и мен ММ ме взе с каба гайди  heart Не че така съм си го представяла, но се получи супер и много се накефих, пък и гостите smile
Леле много редовна станах нещо, спирам да ви досаждам lol
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 03, 2017, 12:09:04 »

Хайде и аз да се разпиша в новия месец  danceg Ние го посрещнахме на морето, приветствахме юлското слънце и после си отплажувахме два дни  smile Хванах тен, къпах се в прекрасна бистра вода и най-после се наспах! Нямам търпение пак да се върнем на това мое най-най-любимо място  heart

Тони, честита годишнина! Обичайте се, подкрепяйте се и осъществявайте мечтите си заедно  Girl_hide Казват, че любовните връзки имат три главни етапа - 6 месеца, 3 години и след това 7. Трудни или не, преминеш ли през тях, любовта щела да бъде вечна  Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 03, 2017, 12:42:14 »

За каба гайдите и аз съм с много ръце горе. Обичам ги! Не знам кога ще имам шанса да отида на някой събор в България или някъде където мога да ги послушам, но определено ми е в листа.

Иначе да ви кажа здравейте в един от любимите ми, моя месец smile
Радайте се на жегата, аз съм на чайове и парно вечер, не е по-яко да ви кажа.  nea

Честити 7, Тон-бонбон, хубава цифра си е, ама 77 е по-добре smile Пълнете ги със смисъл.  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 03, 2017, 13:15:08 »

Я, Черешката! Как си smile

Аз съм анти на тема вземане на булката, смотано ми е малко. В къща става, ама като се изсипят почти всички гости в един апартамент и всеки се бута да види булката, и музики на всичкото отгоре. Аз обожавам пиано, ММ да ме беше взел с роял  funnytooth funnytooth funnytooth

Аз не спах тази нощ, че само ставах да отварям и затварям врата на терасата. Не обичам такова апокалиптично време.

Тони, честита годишнина smile
Само ние ли след сватбата не ги броим предишни разни?

Фери, Мис стига холната маса, а Бамбук стига по масата за ядене и плотовете. Разчиствай наред Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 03, 2017, 13:44:27 »

Благодарско smile

Днес кихам на поразия и се сополивя.. Дано не премине в настинка..  beating

Иначе кандидатките дойдох 2 от 7 одобрени.. Главната счетоводителка хареса първата от тях.. Но беше на 47 години и шефката я гледаше като прокажена... Луда работа.. В крайна сметка, имало много време докато изляза по майчинство, нямало смисъл да дава още една заплата.. Тя, ту иска веднага да намери някого, че да се обучи до тогава, ту иска да не увеличава фонд работна заплата.. Еми няма 2 добри, никой няма да се обучава безплатно  diablo

Панде, ние си броим.. За мен този ден е много специален винаги.. Вече не си подаряваме подаръци или поне се надявам да не си, че не съм купила нищо на Илиян. Но ми е празнично.. Никога няма да забравя, че на този го срещнах.. Защото при нас срещата и гаджоването съвпадат.. Другите се запознават пък след 1 месец стават гаджета след куп срещи.. Ние си станахме двойка веднага, все едно винаги сме били  heart

Чери
, толкова се радвам, че реши да ни посетиш  heart Отбивай се по-често, имам нужда от цветовете на душата ти  give_rose

От къща беше вземането на булката и бяха изпълнили цяяяяяялата улица.. Голяма магия беше..

И на мен ми е мечта да отида в с. Гела на надсвирването. Иначе съм участвала на събора в Рожен, където се започва с 100-те каба гайди и се свършва с тях.. Уникално е  heart heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 03, 2017, 13:56:50 »

Тони, сигурно си зависи от ситуацията празнуването. Мен с мм ме запозна бившият ми и тогава си помислих - пак ме занимава с Тополовградски селяни lol lol lol може би е било през август 2007, но не съм много сигурна. Пък и от кога сме заедно е трудно да се определи, края на 2009 някъде. Ама пък си имаме две сватби Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #38 -: юли 03, 2017, 14:05:49 »

мен ме убийте но така и не запомних датата на сгаджосване... виж датата на сватбата е трудно да се забрави smile ама аз нали мразя празнуване, в моя чест и не ги отбелязвам много много... Тони много ми е интересно дали догодина ще си спомняш тази дата smile отбелязвам си в календара аххаах

Тази жена що не я оферирате за 01,08, тъкмо да имаш месец да си я обучиш?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 03, 2017, 14:21:01 »

Ние винаги си отбелязваме годишнините, но за тях не си правим специални подаръци, а по-скоро някакво празнично хапване, разходка, нещо наше си  smile За годишнината от сватбата съм намислила няколко неща, дано успея да ги осъществя. Общо взето, обичам да има поводи да се сещам, че съм намерила сродното си борче  heart

Ей, докато се сетя, Миме, честит рожден ден на патерица! Да си жива и здрава, много щастлива, обичана и обичаща  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: юли 03, 2017, 14:48:13 »

Тони, честито ви годишнина!
Хаха, Булче, ще я видим blum Аз пък си мисля, че след 20- 30 годишнини чак става срамно, че яко си се хванал да вървиш по течението и никой друг не ти е хвърлил мерак Wink Даже на мързел ми понамирисва, ама хайде smile
Това, със заместването и даване на две заплати, докато някой се обучава, хич и не се прилагаше, докато работех в голяма международна компания. Там целта беше всеки да знае и да може да поема част от работата на колегите си при необходимост. Като казваш, че твоята работа е не повече от 2 часа, спокойно може да се разпредели между останалите, които после да помагат и обучават заместника ти. При 2 явили се от 7 харесани по документи, вероятността да попаднете на свястна кандидатура е минимална. Погледнете с какво разполагате "вътре" и дали няма да е удачно да направите размествания или верижно заместване до по- ниска позиция. На последната работа назначихме шофьор, а в майчинство излезе експерт търговия smile Шефовете бяха доволни, хем и малко разнообразие и вид признание към наличните кадри се получи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 03, 2017, 14:54:40 »

Запиши си, Булче, но ще я помня.. Казвам ви, че го чувствам специално този ден.. Не мога да го опиша  nea Пък и съм човек, който помни дати.. Аз помня нашите кога са се запознали, какво остава за мен и Илиян smile

Аз искам и от утре да вземем някоя и без това, като започне и види пак ще се откаже и ще имаме проба-грешка поне няколко пъти.. Но тази жена ще може да върши само и единствено счетоводната работа, но пък им казах, че ще се навие да ходи на ревизии по всички сладкарници, а не както мен само в един от обектите. Не изглежда претенциозна, да няма да им върши работа по други параграфи, ама колегата си е тук, но и той се дърпа..  nea

Няма кой да взема от другите работници.. Взех сладкарка за стоковед, пасна след 5-6 месеца, но при мен е изключено.... Ние сме 75 човека в цеха, но реално в офиса сме 4-ма smile От които никой не иска моята работа, защото е свързана с отчети, образуване на себестойност и осчетоводяване на производствени операции, както и разни малки магии хахах smile + това с всичките други глупости ще трябва да се занимават останалите, ако ме няма и те точно това им тежи... Всички биха се съгласили да си взема счетоводната работа в нас, ама другата е проблемът  pleasantry
« Последна редакция: юли 03, 2017, 14:56:33 от alexandrova_90 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 03, 2017, 15:50:49 »

аз съм объркана какво да празнувам и какво не. да кажем че повече празник  ни е св Валентин и  рождения ми ден, така си свикнахме май. Помня всички дати, но май сватбата не ми се празнува, не ми харесва числото.

За взимането на булката и на мен като на Пандич, ми е малко cheesy.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 03, 2017, 19:47:19 »

Здравейте,
вижте кво ви намерих за размисъл:
http://www.webcafe.bg/id_1975300739
И нашия всеобщ любим _ Бали бея замина, тюх,въх, леле



Лека!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 03, 2017, 21:28:45 »

Следя го в инстаграм.. Ожени се любимия ми Бурак  heart Яд ме е, нещо в тази Фахрие не ми е по вкуса... Важното е, че на него си му харесва де.. Даже са на Малдивите на меден месец сега.. Аз сега като имам време  си пускам отново Kara Sevda.. Няма да гледам последните 2 епизода при повторното гледане и ще завършва с Хепи енд! Wink


Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines