Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 08:21:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 151976 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 12, 2017, 12:20:16 »

Само искам да спомена, че котката две бременности изкара в промеждутъка, когато не влизах на отчет. Буквално не можем да я издебнем не бременна или не кърмеща, за да я кастрираме. Мъжкия го репортвахме няколко пъти и още никой не го е прибрал.  diablo Та в този ред на мисли, вече си е доста опасно за нея. А относно кучето - тя е тоооолкова плашлива, че ще изкара няколко месеца по кюшетата докато свикне с кучето. Но проблем няма да има. Той по думи на свекърите е страхотен и какъв да е...като е Лабрадор  heart Понеже вече живеем сами, сега му подготвям едната стая. Днес чакам да ми доставят аксесоарите, които му поръчах и нямам търпение да ги видя. И така - пълната ми еуфория ще трае до първия изръсен косъм и след това ще премине в истерия.  angry

А относно басеѝните - предпочитам ги пред морето, особено плажовете в големите курорти. Ако е някой затънтен на Бяла, Дюни или други шубраци съм напълно навита да вляза в морето, ама иначе - цъ.

Свекс, сега като ги копира ми излезе смътен спомен и пак са ми доста смешни.  lol
Големи дивотии сме в състояние да измъдрим ние хората, от суеверие.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юли 12, 2017, 12:33:19 »

Лабрадор.. ОБОЖАВАМ ГИ.. Искам един ден да имам шоколадов лабрадор  heart heart heart

Тия работи, Свекс, така ме разсмяха  lol
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #242 -: юли 12, 2017, 13:57:28 »

Ина кои ваксини нямат?

Хепатит Б, Хемофилус и Менингит.

София няма и БСЖ. На Марта й сложихме, защото тогава така ни се стори разумно, заради факта, че нашите страни (Бьлгария и Италия) са в рисковата група, а тя беше все по летищата, но после разбрахме, че тази ваксина предпазва само от един еди си кой щам и то не на 100%, и уж всички туберкулозни вьв Франция били ваксинирани (ходи знай каква е истината сред всички спекулации), но на София не я сложихме.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 12, 2017, 14:41:59 »

Една забавна статийка, доста смешно чи стана, но от части има и верни неща

https://thememoires.com/рейтинг-на-съпругите-сред-зодиите-съп/
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #244 -: юли 12, 2017, 14:42:09 »

Хепатит Б, Хемофилус и Менингит.

София няма и БСЖ. На Марта й сложихме, защото тогава така ни се стори разумно, заради факта, че нашите страни (Бьлгария и Италия) са в рисковата група, а тя беше все по летищата, но после разбрахме, че тази ваксина предпазва само от един еди си кой щам и то не на 100%, и уж всички туберкулозни вьв Франция били ваксинирани (ходи знай каква е истината сред всички спекулации), но на София не я сложихме.

MMR Нямат ли? доста оскъдна бройка наистина... липсват полио, дифтерия. Четох че по Франция пак щели да стават задължителни ваксините.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #245 -: юли 12, 2017, 15:13:57 »

Днес като мина утрото ми беше много айляк по пейките. Бях заключила хаоса вкъщи. После обаче не стига него да оправя, ама и готвих и... създадох нов crazy На терасата е ад от жега и внесох няколко саксии, за да оправям цветята. В този момент успях да лумбурна една саксия в средата на хола. Друго е човек сам да си създаде работа!
Алексия, как не пръскат при вас! То тук уж пръскат против комари и кърлежи, а е ад. Вчера ходихме по женски плюс момъка, за да си оправя болничния. Докато се товарихме в колата видях Дребосъчка. Беше цялата в страшни следи от ухапвания и чак с отоци. Личната подскочи, че чак е като уртикария. Биха нещо противоалергично, което много боляло. Уж спаднаха отоците, но и тази сутрин се виждаше къде са били. Вместо да миришем на хубави парфюми, воним на антикомарини и пак без полза.
За ваксините се сещам как Ина разказваше, че май са я ваксинирали "като крава".
Факт е, че в зависимост от бременността сам се нагласяш какво да правиш или не. И аз бременна не бих ходила на обществен басейн, най-малкото знам някои как се хвърлят за "бомба" без да гледат кой е около тях.
Много телеграфно, ама няма да се сяда днес (на компютъра) - нали е сряда  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #246 -: юли 12, 2017, 15:46:53 »

Pisah tezi deto niamat. good ti nali tova me pita
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #247 -: юли 12, 2017, 16:19:01 »

Pisah tezi deto niamat. good ti nali tova me pita

Ух верно... Разсеяна работа

Мари не е влизала от сутринта, май има нещо  blum
« Последна редакция: юли 12, 2017, 16:41:28 от bulche91 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #248 -: юли 12, 2017, 19:34:17 »

Малииииййй, ние днес имаме годишнина от сватбата. Добре че баща ми писа, та да се сетя.  girl_impossible

Какво нещо е времето...

То аз и не си бях дала сметка, че е 12ти де... Пьк за утре да не говорим.

А Мари... тя от 11:30 беше на преглед, а днес нали е Рд на Симеон, препдолагам има по-интересни неща за правене от мотаене вьв форума и не е влизала, защото няма време, но си е трьпка очакването хахахха...

Днес беше хубаво време и ходих до морето с дребната. Пих едно кафе и един шейк докато спеше тя, но спа много малко. Поне не рева.

Преди малко се прибрахме и слезнахме за 15мин в градинката на блока, та се запознах с една полякиня и нейната приятелка ирландка. Даде една играчка на заем на София, от тия пластмасовите камиончета, дето се сяда на тях и се карат с крака. Радвам се, че в тоя празен апартамент е... особено.
Фабио пьк е на зьболекар и ще се прибере кьсно. Вьобще...

Много забавно - като говоря на френски ми казват, че имам италиански акцент, а като говоря на английки, ми казват, че имам френски  funnytooth Иди го разбери !
« Последна редакция: юли 12, 2017, 19:40:11 от inaxastra » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #249 -: юли 12, 2017, 20:13:31 »

Цоп... нали ви се оплаках, че от рано рано съм в някаква фаза, а имах чуден ден  и за капак Кобилкина е решила да пусне на пазара решение за всички женски проблеми.

Аз мисля да стартирам с капки "Принцеса" всяка сутрин от тук нататък. Накапвам си ги, почвам да халюцонирам придворни и да бича яйляк, е може и някое друго кралско посещения я на мол, я на спа да осъществя smile

Пускам ви линк, за всеки има по нЯщо smile http://natalia.bg/store/produkt/капки-принцеса/
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #250 -: юли 12, 2017, 21:00:10 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Боже, Боже, Боже ...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #251 -: юли 12, 2017, 21:26:27 »

Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Боже, Боже, Боже ...

Да бе... срамота само за плетки и туршии си приказваме, толкос женоря тука можехме и по-рано да се сетим smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 12, 2017, 21:28:30 »

Хахаха мен като ме няма - ме няма, ама като съм тук - всеки втори пост е моя.  tease

Та точно влизам да ви просветля за отварите на Кобилкина и вече виждам са ме изпреварили.  lol
Тя Кобилкина не ме учудва, ама жестоко ме интересува кой балък ще купи това?! crazy crazy crazy beating beating
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #253 -: юли 12, 2017, 23:51:55 »

Въъъхххх, капки Принцеса lol погледнах ги, ама не ме влече другите да са ми благодарни, ако може да пораждат у другите рЕзки желание да изчистят и да изгладят вкъщи, купувам една каса lol ако трябва с водното пистолетче на детето ще пръскам минувачи blush Ама видях бренди в състава, ако се приемат достатъчно много пъти,  може и да си повярвам, че сън принцеса lol

Ина честита годишнина!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юли 13, 2017, 01:45:55 »

Тъкмо навреме влизам,да не изпусна чудото на Кобилкина....Сега ми е ясно защо изглежда вечно надрусана,,,ми тя женката си лочи капки с бренди и после Малдьиви  funnytooth обаче има и капки за пари и за сексуалност и забременяване Wink Егати вълшебницата ще дойде таз мома,,(опс омъжена,отново жена Wink )
  Свекърва,голяма фенка съм на майка ти и нейните сладки бисери Wink Аз днес ходих при баба ми да я подстригвам,обаче съм контузена с дясната ръка и я започвам с лявата,ма хем е уж непретенциозна,хем е страшна кокона.Та ,,,взимам аз  ножицата,ма от километри ми личи,че хич не ми е удобно.Баба ми седнала на двора на един стол,дядо държи огледалото пред нея,аз се мъча да задържа ножицата,без да псувам,,,Идилия.По едно време само я чувам: Абе,ти само мрънкаш,да не умирам,докато дойде брат ти,ма както е тръгнало с тая прическа натам вървят нещата... funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Едвам не припаднах от смях,накрая извиках една приятелка фризьорка,та сега е готова за снахата Wink
   На цялата лудница по подготовката  за посрещането на брат ми,аз съм с вързани ръце (буквално) и само седя отстрани и мрънкам под мустак...На всичко отгоре, малката се научи да я приспивам на ръце и сега три дни ни чува цялата махала и съм сигурна,че сме доста добра конкуренция на Амели Wink
  Междувременно ,станах кръстница отново,бебечето доста избърза ( 34 седмица) и сега втори ден е на кислород и антибиотици,но съм сигурна,че ще се справи момчето,силен мъж е ,,няма да се дава.И като истинска кръстница аз измислих името  heart Мартин  heart  като ударението е на а-то Wink Майка му ми звънна още ,докато беше в родилна зала и ми казва: Имаме момче,роди се доста рано,нямаме име,ти измисли  shok shok shok  Аз в болницата,на ударна доза болкоуспокояващи,в първия момент си помислих,че нещо сънувам  tease  Обаче,след малко ми звънна и таткото...та така,,,Дадох им няколко предложения,те настояваха аз да избера,и това име най ми допадна Wink Да бъде много здраво момчето,всичко друго е лесна работа.Сега ще тичам за подаръци,че си нямат почти нищо,но чакам насоки от майката и ще се впусна в бебешки пазар heart
 Вече остават само три дни до голямото посрещане,ако видите летяща,руса,македонка,,,да знаете аз съм.летя от щастие heart
   
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines