Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:50:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топли Августовски нощи  (Прочетена 132894 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #600 -: август 31, 2017, 09:35:48 »

Булче, много порастнал тоз младеж. smile
Пандич, при нас с втората количка, която ни дадоха, това е вече тотално мисия невъзможна.  beating
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: август 31, 2017, 12:12:37 »

Привет, днес се отдавам на мързел, това е.

Булче, много голям е станал малкия бандит!Много е готин.

Ние се излежавахме до късно, излизахме на вън и да ви кажа, не ми се почва работа ама никак.Искам една седмица в къщи сама!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #602 -: август 31, 2017, 12:35:39 »

Здравейте и от мен!
Вчера успяхме с майка да отидем на бебешко парти Wink Нямаше разчупване на питки, наричане и тн. Просто на женска приказка. Не усетих кога мина времето. Ние стояхме около час-час и нещо. Само си пожелавам по-често да можем да се виждаме с тях, че са супер позитивни хора!
Днес е последен ден от "ваканцията" на каката. От утре я пускам на градина. Тъкмо и другата седмица не е пълна, за да има все пак някаква адаптация. Последно време имахме доста пререкания с нея. Покрай едни гамени (буквално) така си обогати речника girl_impossible В чудо съм! Днес, засега, не е нарекла никого с епитет. Имам чувството, че глупак, тъпак и прочие вече са нормални обръщения между деца в предтинейджърска възраст. angry
Булче, повече от изразителен е малък зверчо kiss2
Маги, не можеш ли да си откраднеш поне ден-два вкъщи?
Сноу, нищо не ме изненадва! Аз на празна бутилка съм пълнила газ повече, отколкото може да събере. Не е било еднократно и повече от Газпром не зареждам, че и без това им е кофти горивото. Ползвам Екото, ама бензин не съм пълнила догоре, че ще отиде половин майчинство с този резервоар голям като за камион lol Един единствен път сме обирали паяжините оттам - бяха напълнили резервоара до горе на наш приятел с бензин, а колата му е дизел. tease
За пътуване надалеч скоро няма да ме огрее, освен ако не чукна голяма награда от някоя игра pardon Май ще чакам златната възраст децата да са големи, а ние да сме без други ангажименти. Хехе, наскоро ходих по офисите на мобилния ми оператор за оферти. Един младеж ми се плюнчеше с нещо супер неизгодно в опит да ме убеди как ще ми трябва интернет в чужбина. Не знам как ме видя да събирам куфарите, като пред него бях строила дете и количка с бебе pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: август 31, 2017, 16:35:01 »

Здравейте!
И ние сме предпървоучебенденско. Тук даскало започва на 1-ви септември за всички. В чест на празника се изръсваме солидно за цветя на госпожите, но пък ни е празнично. Чак купихме торта с надпис: 1-ви септември.
Както се бях похвалила намерихме на девойката по-хубава треньорка и вече наваксва пропуснатото за мин. година. Много сме доволни, че се занимава с всяко едно дете индивидуално, а не като миналата само 2-3 "талантливи"  crazy
Али, няма как да ми пратиш книгата и не я бързам въобще. Дай я на някоя приятелка да се образова и тя.... А пък за твойта мога дая пратя най-рано по нова година , съжалявам, за което. Просто изключих докато бях в БГ.  give_rose blush
Напук на всичко и всички с чисто сърце изхарчих близо 300 лв за обеци и колие на Сваровски /сертифицирани/ , не са като българските от по 20 лв дето се чупят а втория месец.
И пак напук си поръчах пръстен - бяло злати и диаманти. Е, доста са ми8ниатюрни диамантите, но все пак ги има  tease. Беше супер изгодна ликвидация -70% офф....
Не съм чела , ей сега почвам
Утре ще колим курбан, повечето ще раздадем в завода на Инж., а за нас ще донесат малко печено и яхнийка.
Браво за бронзовия медал на Невяна Владинова на топка на световното в Пезаро - Италия  heart heart heart heart heart heart heart heart
https://www.youtube.com/watch?v=2vVZUPPCDBo
« Последна редакция: август 31, 2017, 16:41:22 от fanimira » Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines