Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:19:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nijolovateddy - 22.07.2017г.  (Прочетена 47195 пъти)
 
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #60 -: септември 02, 2017, 17:17:30 »

 yahoo


* azzzzz6.jpg (60.53 KB, 250x166 - видяно 6047 пъти.)
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #61 -: септември 02, 2017, 17:19:50 »

Успях да ги намаля и да ги кача дано успеете да ги видите добре  smile благодаря ви нмомичета за подкрепата тук и за съветите  give_rose  ако някой има проблем със снимките казвайте и ще пращам  blum
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 03, 2017, 07:29:07 »

И момента да дам мнение за моята агентка дойде. Искам да ви кажа че през цялото време ми беше адски притеснено че съм зад океана и трябва да се доверя изцяло на непознат човек. Не съм свикнала да давам контрол толкова лесно явно  blush и се радвам че го направих. През цялото време макар и часовата разлика Ваня ми отговаряше на всеки въпрос изплувал ми в главата по всяко едно време когато й пиша. Даваше ми съвети, идеи, успокояваше ме, беше до мен до последната минута. Всички цветя бяха избрани от нея и флористката с която работи и бяха много красиви. Bravo
 Тя ми препоръча джйовете, от който останахме не доволни а презадоволени. Такъв купон направиха че през цялата сватба нямаше един седнал човек на масите. Страшно сме доволни, поддържаха духът на купона до ранните зори. Дж Весо и Дж Коко наистина най-добрите  Bravo.

Исках да намеря формация която да изпълни някакви танци докато вечерят гостите и Ваня ми препоръча Пловдивъ. Уникално шоу направиха. Нямахме предварителна уговорка с тях за изпълнението им, със всичката еуфория преди сватбата забравих да им се обадя, но те се справиха отлично. Подгряха дансинга и на последното им изпълнение залата избухна буквално, всички взеха да танцуват оставиха ядене всичко  yahoo и накрая завършихме с едно хоро.

Доволна съм от себе си че успях да преодолея себе си и да отдам контрола на Ваня, и тя ни изненада подобаващо с невероятна красота, страхотно настроение и голяма организираност. Мечтаех си за сватба като в приказките и я получих благодарение на Ваня, емоцията още ме държи от изживяното и в най-смелите си мечти не съм си представяла че това ще бъде моята сватба. Родителите ми бяха доста скептични относно наемането на агенция и отдаването на пълният контрол, но след събитието не спряха да благодарят на Ваня за прекрасната работа.
Ваня, знам че много пъти го казах но искам и другите бъдещи булки които четат този форум да бъдат сигурни, че ти си най-добрата в бранша, ти твориш приказка след приказка, отдадеността ти на работата и любовта ти към това което правиш си личи, ти си моята орисница и ти пожелавам да не спираш да правиш тези красоти и да караш булките ти да изживяват тази магия! give_rose heart
Теди, след толкова красиво написана и емоционално поднесена приказка,която сътворихме с екипа ми за теб и Влади, ти изказваме нашите благодарности за доверието и много щастливи мигове заедно. Прегръщаме ви зад океана и живеете с хубавите мигове от България.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 04, 2017, 12:12:57 »

Много весела и стилна сватба сте имали smile Пожелавам ви, животът от тук нататък да е още по-шеметен, пълноценен и прекрасен!

Любима ми е снимката с шаферките и обувките, все едно е от някакъв филм  Girl_hide
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #64 -: септември 05, 2017, 17:37:56 »


Любима ми е снимката с шаферките и обувките, все едно е от някакъв филм  Girl_hide

Благодаря Bube  give_rose smile и на мен ми е супер любима тази снимка  danceg
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #65 -: септември 11, 2017, 06:51:56 »

Страхотни сте били! Бъдете винаги толкова усмихнати и щастливи!!! heart
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #66 -: септември 11, 2017, 17:13:30 »

Страхотни сте били! Бъдете винаги толкова усмихнати и щастливи!!! heart

Благодаря ти Adria  give_rose, и вие бъдете много щастливи и влюбени и ти пожелавам леко раждане и едно прекрасно, спокйно и здраво бебенце  smile heart
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines