Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:19:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nijolovateddy - 22.07.2017г.  (Прочетена 47200 пъти)
 
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 27, 2017, 20:16:49 »

И тана дълго очакваният ден настъпи, треската е неописуема в главата ми е каша и незнам от къде да започна денят.
Цвете в крайна сметка таванът от лъчове премина на падащи балони което никак не е в стилът ми, но иназ не разбрах как се стигна до балоните. Агентката е решила да отваря таванът по късно вечерта да се вижда небето ще видим как ще изглежда.  Girl_hide Момичета стискайте палци да мине днешният ден безпроблемнно  smile
Сватбата беше неописуимо приказна. Теди и Влади са уникални. Бъдете щастливи и се обичайте. Благодаря ви за доверието към мен и екипа ми.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 04, 2017, 15:20:09 »

Честито на младото семейство! Бъдете винаги един до друг и споделяйте щастието си smile

Чакаме разказ blum
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #47 -: август 07, 2017, 11:11:53 »

Благодаря ви момичета
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #48 -: август 07, 2017, 11:13:13 »

Благодаря ви момичета
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #49 -: август 07, 2017, 11:14:56 »

Леле не иска да се публикува
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #50 -: август 07, 2017, 11:16:03 »

Благодаря ви момичета много обикаляне ни се събра след сватбата и все чакам удобен момент да напиша един дълъг разказ за денят. Имам малко нет тук и реших да напиша малко за сватбата ни. Бях много притеснена сутринта станах рано с момичетата отидохме на фризьор взехме си шампанско и си правихме прически беше уникално да споделя този момент с близките ми приятелки те също бяха леко притеснени но се радвам че гримът и прическите им харесаха много .Прибрахме се в нас и започна гримът, имаше много хора в къщата и изведнъж дойдоха и фотографите. Тук е момента и да дам мнение за фотографа Дардов Уникален човек, много идеи, страхотен професионализъм. Имаше нестихващо настроение в него и спокойствие, даваше ни съвети и се шегуваше, адски съм доволна от него, Тилко който беше един от видео хората и целият им екип!
Гримьорката Силви Ангелова страхотен професионалист, не сбърках че се доверих на агентката ми при избора на гримьор всички момичета бяха много доволни изглеждахме като принцеси!
Момичета трябва да отлитам ще доразкажа всички куриози и ще дам мнение за остатъка от нашият екип тези дни когато имам повече интернет! Беше като приказка за мен и много се вълнувам да споделя ще ви пусна и снимки следващият път ибещавам
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #51 -: август 10, 2017, 15:15:02 »

Здравей, радвам се, че се включи. Аз също избрах Силви Ангелова и съм супер доволна. При мен беше случайност, че попаднах на нея. Разказвай, когато имаш време. Аз май си чакам видеото, че всичко ми е каша в главата. та да си припомня кое как беше.  blum
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #52 -: септември 02, 2017, 16:00:17 »

Благодаря ви момичета много обикаляне ни се събра след сватбата и все чакам удобен момент да напиша един дълъг разказ за денят. Имам малко нет тук и реших да напиша малко за сватбата ни. Бях много притеснена сутринта станах рано с момичетата отидохме на фризьор взехме си шампанско и си правихме прически беше уникално да споделя този момент с близките ми приятелки те също бяха леко притеснени но се радвам че гримът и прическите им харесаха много .Прибрахме се в нас и започна гримът, имаше много хора в къщата и изведнъж дойдоха и фотографите. Тук е момента и да дам мнение за фотографа Дардов Уникален човек, много идеи, страхотен професионализъм. Имаше нестихващо настроение в него и спокойствие, даваше ни съвети и се шегуваше, адски съм доволна от него, Тилко който беше един от видео хората и целият им екип!
Гримьорката Силви Ангелова страхотен професионалист, не сбърках че се доверих на агентката ми при избора на гримьор всички момичета бяха много доволни изглеждахме като принцеси!
Момичета трябва да отлитам ще доразкажа всички куриози и ще дам мнение за остатъка от нашият екип тези дни когато имам повече интернет! Беше като приказка за мен и много се вълнувам да споделя ще ви пусна и снимки следващият път ибещавам

Adria и на мен всичко ми е каша и нямам търпение да видя видеото, но ще го вземем след 3 месеца като се приберем до тогава ще карам на спомени  lol

Та така извинявам се че ми отне толкова време да намеря удобен момент да допиша нашата приказка, но няма да ви се оправдавам.
Гримираха ни, и продължихме да се снимаме едно определено време, опитвах се да не изглеждам фалшива но се оказа че да позираш никак не е лесно  girl_haha. И докато се усетя тъпаните забиха и сърцето ми също, толкова бързо ми мина сутринта че недоумявах как 7 часа, почти един работен ден аз бях все заета и не си дадох сметка за нещата които исках да свърша преди тъпание, е уви беше късно  pardon хаха
Имам чуството че отвън на двора много бързо ме дадоха, но вътре беше много смешно шаферките ми затискаха вратата, а младоженеца не напъваше тъй като си е мислел че е врата е заключена, хихи, а шаферките взеха да се възгордяваят колко са силни и как удържат вратата  Bravo докато от другата страна не решиха да я пробват тая врата  lol
Влезнаха, прегръдки целувки и аз готова да тръгвам съвсем забравих че нямам една обувка  Girl_hide хаха , те бързо я откриха и потеглихме. Църквата беше точно зад къщата на баба ми, тропнахме едно хоро до там и изведнъж ме огря че съм забравила свещите. Взехме ги и тъкмо да влизаме се оказа че сме забравили виното, а имахме сватбено специален подарък от брата на баща ми, и тогава му ударихме едно чакане, докато намерят бутилката, явно добре съм я била скрила, гостите се поизпотиха беше си жегица, а ние няма да говоря  lol Щях да си приготвям нещата коиото ми трябват сутринта но уви май не съм имала време  Girl_hide.


Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #53 -: септември 02, 2017, 16:05:59 »

И както винаги имам проблем със качването на снимките надяваям се да го разреща до края на разказа си.
След църквата потеглихме към старият град да се снимаме. Ето една хубава снимка на моите хубавици  danceg
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203455433183400&set=a.10203455127815766&type=3&theater

Забавлявахме се на снимките и потеглихме към ресторанта. Разбира се закъсняхме  pardon но гостите си бяха там пийваха си на басейна и се забавляваха. Направихме церемонията на басеийна за гостите, Ваня, от Ваня Стил беше водещата. След ритуала влезнахме вътре в залата и тъй като Дардов ми каза да не гледам фейсбък а да оставя украсата да ме изненада това и направих. Украсата беше като в приказките. В момента в който влезнах в залата се почуствах истинска принцеса  heart  Bravo Bravo Bravo
https://www.facebook.com/vanyayastil.vanyayastil/media_set?set=a.10203455127815766&type=3

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1700615673580392&set=pcb.1700615870247039&type=3&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1700615776913715&set=pcb.1700615870247039&type=3&theater
« Последна редакция: септември 02, 2017, 16:21:43 от Nijolovateddy » Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #54 -: септември 02, 2017, 16:44:59 »

И момента да дам мнение за моята агентка дойде. Искам да ви кажа че през цялото време ми беше адски притеснено че съм зад океана и трябва да се доверя изцяло на непознат човек. Не съм свикнала да давам контрол толкова лесно явно  blush и се радвам че го направих. През цялото време макар и часовата разлика Ваня ми отговаряше на всеки въпрос изплувал ми в главата по всяко едно време когато й пиша. Даваше ми съвети, идеи, успокояваше ме, беше до мен до последната минута. Всички цветя бяха избрани от нея и флористката с която работи и бяха много красиви. Bravo
 Тя ми препоръча джйовете, от който останахме не доволни а презадоволени. Такъв купон направиха че през цялата сватба нямаше един седнал човек на масите. Страшно сме доволни, поддържаха духът на купона до ранните зори. Дж Весо и Дж Коко наистина най-добрите  Bravo.

Исках да намеря формация която да изпълни някакви танци докато вечерят гостите и Ваня ми препоръча Пловдивъ. Уникално шоу направиха. Нямахме предварителна уговорка с тях за изпълнението им, със всичката еуфория преди сватбата забравих да им се обадя, но те се справиха отлично. Подгряха дансинга и на последното им изпълнение залата избухна буквално, всички взеха да танцуват оставиха ядене всичко  yahoo и накрая завършихме с едно хоро.

Доволна съм от себе си че успях да преодолея себе си и да отдам контрола на Ваня, и тя ни изненада подобаващо с невероятна красота, страхотно настроение и голяма организираност. Мечтаех си за сватба като в приказките и я получих благодарение на Ваня, емоцията още ме държи от изживяното и в най-смелите си мечти не съм си представяла че това ще бъде моята сватба. Родителите ми бяха доста скептични относно наемането на агенция и отдаването на пълният контрол, но след събитието не спряха да благодарят на Ваня за прекрасната работа.
Ваня, знам че много пъти го казах но искам и другите бъдещи булки които четат този форум да бъдат сигурни, че ти си най-добрата в бранша, ти твориш приказка след приказка, отдадеността ти на работата и любовта ти към това което правиш си личи, ти си моята орисница и ти пожелавам да не спираш да правиш тези красоти и да караш булките ти да изживяват тази магия! give_rose heart
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #55 -: септември 02, 2017, 17:11:08 »

Преди да забравя да допълня че обслужването в Санкт Петербург беше на много високо ниво. Всички бяха любезни и се грижеха за нас с усмивка на лице. Прекрасно обслужване  Bravo

След сватбата имаше много гости които ни се обадиха, други с които пак се видяхме, от трети чухме историите които са разказвали за сватбата и всички бяха във възторг. Толкова са доволни гостите ни че някои буквално споделиха че това е била най-добрата сватба на която са били, украсата като в приказките, обслужването на ниво, купона нестихващ, напълниха ми душата всички коментари които чухме  girl_in_love bouncinggirl
И малко снимки както обещах, малко са готовите но ето някои от тях:


* AZZZ3.jpg (67.27 KB, 250x165 - видяно 6979 пъти.)
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #56 -: септември 02, 2017, 17:11:55 »

 yahoo


* azzz.jpg (54.71 KB, 300x199 - видяно 6979 пъти.)
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #57 -: септември 02, 2017, 17:13:13 »

 yahoo


* aZZZ2.jpg (61.93 KB, 400x266 - видяно 7000 пъти.)
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #58 -: септември 02, 2017, 17:14:57 »

 yahoo


* azzzz5.jpg (61.19 KB, 250x374 - видяно 7053 пъти.)
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #59 -: септември 02, 2017, 17:17:01 »

 yahoo


* azzzzz6.jpg (60.53 KB, 250x166 - видяно 7003 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines