Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:29:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nijolovateddy - 22.07.2017г.  (Прочетена 47192 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 04, 2017, 20:34:48 »

За песните - ние подготвихме плейлист с 30 наши любими. По време на вечерта не успяхме да чуем всички, защото DJ се ориентираше по настроението (което е супер всъщност) и не е прекъсвал купона с някоя по-баладична например. Така че - сложете си любими песни, които искате със сигурност да чуете, а отделно разкажете какъв стил музика харасвате. Избора на останалите песни е работа на DJ, то и затова му плащате. Ние отначало бяхме направили плейлист с 250 песни  tease и нашият DJ се хвана за главата, казва - е, оствете нещо и на мен!
« Последна редакция: юли 04, 2017, 21:13:14 от Bube » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #31 -: юли 04, 2017, 20:41:41 »

Теди, съгласна съм с Бубето. Ние на нашия си казахме какви стилове харесваме, две-три песни за пример, другото е от него. Все пак плащате, за да се грижат за настроението на гостите girl_wink

Измислихте ли игра за шаферите, че ми идва една наум blush леко авторска blush blush
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #32 -: юли 05, 2017, 16:00:50 »

Благодаря ви момичета  give_rose мисля и аз така да подходя и да се надявам че ще се погрижат на настроението на всички  danceg да не говорим че и никак няма да ми харесат листа с музика който бих могла да измисля  pardon girl_haha

Измислихте ли игра за шаферите, че ми идва една наум blush леко авторска blush blush

marry_me сподели отворена съм за идеи, бих се радвала  smile за сега единственото което съм измислила е формацията която ще танцуват да ги поизмъчат малко със танци, но други игри не съм вкарвала като идея и се надявах и Джйовете да помогнат  pleasantry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 05, 2017, 17:21:00 »

С дж бяхме обсъдили няколко игри, но се разбрахме да ги включи, ако зациклим, за разнообразие. За щастие това не се случи. Минахме си само с ритуалите, дори те вървяха малко назад, защото от танци нямаше време. Не съжалявам, че нямаше игри, защото това "ограбва" от времето. И пак си зависи от настроението и хората.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #34 -: юли 05, 2017, 18:22:42 »

always_and_forever има го и този момент. Аз също много бих се радвала ако гостите ми танцуват и се забавляват до толкова че няма време за игри и ритуали  danceg
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #35 -: юли 06, 2017, 17:02:23 »

Така сега ще се опитам да обясня, буйното си въображение crazy

Разделяте шаферите си по двойки (може момче-момиче, момиче-момиче или момче-момче). Вие ги познавате, знаете каква музика слушат, може дори двойките да са супер различни като характер и вкусови предпочитания. DJ пуска песен, на която те трябва да танцуват (без блусове), трябва да има забавни и смешни танци, може ръченица дори (особено ако не ги бива с хората). Жури е публиката, трябва да им ръкопляскат, за който са викали най-силно, е победител tease tease Може да включите кумовете за рефери, да им обясняват и да ги викат.

Дано съм обяснила добре blush pardon
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #36 -: юли 06, 2017, 21:48:14 »

Така сега ще се опитам да обясня, буйното си въображение crazy

Разделяте шаферите си по двойки (може момче-момиче, момиче-момиче или момче-момче). Вие ги познавате, знаете каква музика слушат, може дори двойките да са супер различни като характер и вкусови предпочитания. DJ пуска песен, на която те трябва да танцуват (без блусове), трябва да има забавни и смешни танци, може ръченица дори (особено ако не ги бива с хората). Жури е публиката, трябва да им ръкопляскат, за който са викали най-силно, е победител tease tease Може да включите кумовете за рефери, да им обясняват и да ги викат.

Дано съм обяснила добре blush pardon

marry_me много хубава идея ако бях аз щаферка шях да се изкефя много аз си падам по игрички  Ashamed в най-добрият смисъл на думата  tease
Моите щафери са леко притеснени да не ги накарам да правят нещо на сватбата свързано с танци защото хич не ги бивало, аз обаче ще ги изненадам с един танцов урок  lol а от там насетне незнам дали ще имаме други игри но определено трябва да имам някакви резерви  Bravo

Напоследак всяко едно планирано нещо се промени  blush онзи ден разбрах че тавана няма да стане и това мисля че ми беше капака..... girl_impossible  l_bye_girl и съм леко депресирана тези дни със цялостаната организация и подготовка.   Cray
Утре летим за БГ надявам се това да ми повдигне малко духът
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 11, 2017, 21:17:31 »

И от мен със закъснение - честита темичка! 11 дни остват, как вървят при вас нещата_
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 12, 2017, 14:43:34 »

Теди,не се депресирай,нямаш време.Мисли план Б.Успокой се и нещата ще си дойдат по местата.А по каква причина няма да ви се получи тавана?Разхвърляй малко задачи и на близките хора.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #39 -: юли 16, 2017, 09:04:22 »

Благодаря ти Мелие, много срещи обикаляне, телефонът ми е прегрял  shok
Цвете, по добре сама да си свърша нещата. Таванът казали от хотела че неможе да му се слага нищо тъй като имали инциденти с падащи полюлеи. Агентката уж каза че ще го направи с воали като лъчове но няма да е както аз си исках.  girl_impossible В крайна сметка по важното е да стане хубава сеатба. От както съм дошла телефонът не е спрял да звъни и всеки дава мнения акъли, бзадчките които им бях поставила не са свършени разбира се  Girl_hide добре че кумата ми е дошла снощи и днес ще се виждаме тя горката р готова през огъня да мине но да се свърши всичко както съм го мислила  smile
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 19, 2017, 09:16:14 »

Теди,малко остана.Какво в крайна сметка се случи с тавана?Предполагам всичко е готово.Предвиди си време за релакс.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #41 -: юли 22, 2017, 06:25:45 »

И тана дълго очакваният ден настъпи, треската е неописуема в главата ми е каша и незнам от къде да започна денят.
Цвете в крайна сметка таванът от лъчове премина на падащи балони което никак не е в стилът ми, но иназ не разбрах как се стигна до балоните. Агентката е решила да отваря таванът по късно вечерта да се вижда небето ще видим как ще изглежда.  Girl_hide Момичета стискайте палци да мине днешният ден безпроблемнно  smile
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 22, 2017, 09:52:08 »

Тедииииииииииии,дойде и твоят ден. Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Пожелавам ви светъл,топъл,искрящ,благословен ,дълъг семеен живот.Бъдете отстъпчиви когато е нужно за да сте щастливи винаги.
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #43 -: юли 23, 2017, 13:33:48 »

Хейй, Честиитооо  Flower Сватбаааа weddingday
Пожелавам ви много обич, разбирателство,  топлина и щастие да има винаги помежду ви, а когато решите да се радвате и на дечица!!!
Искрено се надявам,че денят е бил повече от перфектен и много весел.
Разказвай, когато можеш!  girl_in_love
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 24, 2017, 21:28:44 »

Честито и от мен!!! Прекрасен живот, изпълнен със смях, любов и приключения ви пожелавам!!!  heart
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines