Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:21:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142416 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: юни 29, 2017, 13:20:08 »

Пандич, не бих правила нищо времеемко и цапащо в деня на сватбата дет ще сте.

А за това че трима е по готино- аз съм на малко по -различно мнение. радвам се че го имам малкия, но ми е супер като сме си само двамата с мъж ми и си се смеем, и забавляваме както преди. Инак сме някак все в напрежение. В този ред на мисли, не мисля че бих имала второ дете. Божа работа де. pardon

На болните да оздравяват !
Аз плюскам бисквити и гледам сериал, ся ми е паднало. smile
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: юни 29, 2017, 13:21:21 »

И аз съм червенокоска,свекито ме боядисва у нас и почти винаги имам печатчета,не бих рискувала да се явя така.
У нас има чуденка къде да се сложи басейна.ММ миналата пролет го купи голям,,,но беше пропуснал да помисли къде ще го сложи .Мъжка му работа:"Децата искат....",значи трябва.
Вчера записахме дъщерята в езиковата в Плевен,ще учи английски с руски и български,беше приета и в Ловеч(английски с испански),но тя това си избра.
Малкото чуденце всеки ден води преговори да НЕ ходи на градина.Утре последно и излиза ваканция и той.
Али,кой гоблен си си избрала.Аз довършам една мадона графика и имам един чаршаф дето го боцкам вее 10 години"Раждането на Венера",а междувременно бродирам разни картички .
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: юни 29, 2017, 13:24:00 »

Здравейте!

Бубе, честит ти рожденик! Да е здрав и да те слуша!
Това, което исках да кажа е, че ти пожелавам да не стане като при мен smile

Аз наблюдения върху скалпа си нямам, защото съм се боядисвала веднъж. Сама не искам, държа си на времето на спокойствие в салона, ама ми се иска при моята фризьорка, а не при тази на майка ми във Враца, примерно. Сватбата е на 19 август, за сега има разни промени в планове, та ще видим. Тя е от 17ч и ще имам време. Аз се боядисах април и чак сега взе да ме дразни пак. Мерси за съветите и мненията  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #528 -: юни 29, 2017, 13:33:23 »

Цвете, моят мъж го узаптях навреме, защото брат му му беше втълпил, че трябва да вземем телевизор с максимум инчове. beating После с рулетка в ръка доказах, че няма начин това чудо да се ползва вкъщи. Бяхме в стария апартамент още и трябваше да местиш телевизора, за да си отвориш шкафа отстрани crazy
Реших да шия "Невеста" по картината на Владимир Димитров - Майстора. Майка уши "Мома с ябълки" и ми се искаше да има "продължение". Аз харесвам Майстора като рисунък. Много се смяхме с майка за гр *db*озната братовчедка на булката - точно отзад зад невестата има една едра женица с гъсти вежди. И тя е увековечена, барем някой се излъже да я вземе girl_haha Харесах си и този - "Есен в гората", но ще почака малко.


* t5_5374281.jpg (70.54 KB, 400x400 - видяно 3955 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: юни 29, 2017, 13:37:23 »

Цвете, знам, че е важно детето да избира, но езиковата гимназия в Ловеч е на много добро ниво.. Или беше докато аз учех.. Всички колеги в университета, които бяха от там бяха на много високо ниво и английски, и немски. За руски не знам как е ...  good За Плевен нямам наблюдения, дано да е добър избор, да учи с кеф и да има добра реализация после  heart
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: юни 29, 2017, 14:11:24 »

Тони,тя и сега Немската в Ловеч е в топ 10 на гимназиите в България.Оствихме я сама да си мисли и избира.Преди това ММ я заведе да види гимназиите.Тя има познати деца и на едното и на другото място та така.Вчера обаче беше толкова развълнувана:"Мамо аз наистина ли ще уча тук?".Знам,че е направила правилния избор.Едно време вПлевен си беше руска гимназия и новото на руския е добро,освен това започва да се усеща липса на рускоговорящи.
Али,"Невеста" ших за подарък.Беше ми много приятно да я шия.Стана изключително красива и сега е в хола на братовчеда на ММ  в Чехия.Майстора ми е любим художник.Мисля,че имам схема на "Жътварки" и ключ.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: юни 29, 2017, 17:28:05 »

Хелоууу!
Бубе, да ти е жив и здрав мъжа!
Маги, бързо оздравяване и дано тази гадна серия скоро да приключи и да имате само поводи за радост!
Киви, ще ходиш и ти на градина, няма начин, после на училище...
Цвете, добре сте направили че сте дали избор на детето и аз сама си избрах след 7ми илас къде да уча и не съжалявам.

Тая жега ме кара да искам да живея в Аляска! Изобщо не ми понасят горещините, по цяо ден си стоим вкъщи и вече ми писва. Даже на двора за малко се показвам само, днес докато си оправя прането и ми стана лошо от топлото.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #532 -: юни 30, 2017, 07:31:11 »

Bube, честит да ти е мъжа...на патерици. Бъдете винаги влюбени, щастливи и устремени заедно. Бъдете здрави!

Аз видях преди няколко дни гоблен, който беше с мъниста ушит, някакви миниатюрни и точно за гоблен. Много красив беше. На тези, които шият - ето ви идея. Аз не съм никога, но ме впечатляват.

След минути потглям за последния ми работен ден за тази учебна година. После в неделя - Банско за 3 дни.  yahoo
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: юни 30, 2017, 09:36:53 »

Наде,сега съм си поръчала такова чудо с мъниста,ще бъде часовник подарък за нов дом.
Снощи се вкарахме в приключение"Пълнене на басейн".И довечера Димитър ще спи в него.Свекърва ми го пита:"Мите,може ли и аз да се къпя с теб?".Мити нищо не каза и  изчезна.След 2 мин се връща с кутията на басейна и казва на баба си:"Не може ,виж не са те нарисували на кутията!".ММ предложи Полито да нарисува баба си ,че да има мир.
Днес последно е на градина и излиза ваканция("Сто почивки").Щерката,подлудяла да ходи на Плевен ама пусти жеги яко размекват мозъци......
Моите бабета се поспряха та мога да си свърша и друга работа дето имам за писане.
Да ви е свеж и прохладен денят.
Маги,ако имаш желание някой път като си идвам на Плевен може да си спретнем едно рандеву.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #534 -: юни 30, 2017, 10:59:09 »

Бубе, да ти е честит, здрав и успешен твоят прекрасен и мил младоженец  Torte Torte Torte Много да се слушате и обичате, да имате прекрасни летни емоции и уловени кадри kiss2

На нас ни пропадна морския Джулай, затова ще правим планински. Имаме две нови попълнения в семейството, още две кончета  yahoo Вече имаме 5  yahoo yahoo yahoo Отивам да ги гушкам  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #535 -: юни 30, 2017, 12:00:48 »

marry_me, чакай сега... На вилата ли имате 5 кончета или ви ги развъждат и обяздват някъде?
Мен ме е ритал кон като малка и оттогава не изпитвам мили чувства към животно, по- голямо от котка. pardon Крави, кози, овце, прасета, коне, биволи и подобните им, освен отвратителната миризма са и напълно непредвидими в моите очи. Пък като си покажат зъбите или разклатят рога... не мож ме стигна.
Бубе, ЧРД на съпруга със закъснение. Да е жив и здрав, да не се заглежда по чужди булки и да носи достатъчно пари  Wink good Съвсем фотографски ти ориентиран подаръкът, той обича ли да снима? Сега ми дойде на ума за цигулката от сватбената ви фотосесия - беше казала, че ще се учиш да свириш, да питам как вървят нещата там.
Ей, голяма жега... Добре сте вие с вашите бебета Wink. Грабвате ги и изчезвате на прохладно. Аз моето няма какво да го правя sad Даже и леля ми вече не идва заради жегите. "Здраве, младост, красота" замина да работи на морето в някакъв хотел на друга рускиня, та и на нея не мога да разчитам. Идват ми разни мисли в главата, но се правя, че не ги чувам.
Чужбинските ми приятелки тази година няма да си идват, коя болна, коя с ангажименти по деца и внуци, пък и май лятото не е най- подходящото време за Пловдив при температури 40С.
Киви, ти за миналата година говориш за Змей1, нали? Или са го приели сега в Кембридж, където няма сенки и офлюфи? blum

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: юни 30, 2017, 12:04:40 »

Страшна жега е тук.
Ние не пропускаме да излизаме обаче. И сега Алекс спи навън под дебеля сянка. При нашите е супер жега и задушно, защото са на последен етаж. Няма как и да не излизам, защото трябва да взимам кухнята на малкия.

Ходи ми се на басейн, но на море много повече.

Мнение за бои нямам, защото не съм се боядисвала никога.
 Дано и скоро не ми се налага.

Маги, пожелавам ти скорошно оздравяване.

Свекърва, много хубава се е получила гъсеницата.

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #537 -: юни 30, 2017, 14:48:28 »

marry_me, чакай сега... На вилата ли имате 5 кончета или ви ги развъждат и обяздват някъде?

На вилата, баща ми се грижи за тях и ги обяздва pardon Но според мен се справя бавно, за 1 година 2/3 търпят да носят нещо на гърба си, като само 1 от тях дава да го яздиш дълго. Другият е по-буен, дори аз не смея да се качвам girl_impossible Новите семейни любимци още не знам колко стават за езда, но племенника вече язди единия, сигурно са си дошли научени. Това го казвам сериозно, да не му се смеете blush той ги ползва основно за поддръжка на тревата, пасат я и няма нужда да се коси. Защото мястото е над 5-6 декара. lol lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #538 -: юли 01, 2017, 07:57:19 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37735.msg721440/topicseen.html#msg721440
Новата тема smile
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines