Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:24:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142420 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: юни 27, 2017, 12:47:03 »

Има нещо котешко вярно  girl_wink Аз гледах тялото й, че е шарено и готино, ама като се позагледах в лицето  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #496 -: юни 27, 2017, 12:56:06 »

Еми, на моята котка прилича good От пипалцата е, като е с панделки, все едно са котешки ушаци blum.
Част от платовете на точки имах за коледните албуми и органайзери, сега купих по 50см. синьо и розово. За чантата пък ползвах останали парчета от първите спални торби на децата. То затова вкъщи всичко е задръстено от платове и прежди.
Ето филмчето, милите майки са го написали правилно. Случват се Хубави Неща се вижда в първите кадри.
http://www.maikomila.bg/%D1%81%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D1%81%D0%B5-%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%B0/
П.П. Голям кеф е да "късаш" гъсеницата. Голямо пращене пада при разлепването на велкрото и на котката изобщо не и харесва. Ще видим утре дали ще и обърне внимание Амели. Може да учи цветовете с нея, а с книгата - да брои и дните от седмицата.
Ето и първообразът. Много по- лесно се работи, защото е от филц.

« Последна редакция: юни 27, 2017, 13:05:27 от svekarva » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: юни 27, 2017, 14:01:16 »



Къде е Руми, зачезна?




Много мило, че си се сетила за мен. Аз чета, но не знам къде се намирам от притеснения и въобще не ми е до писане. Последните 2 седмици се занимавам с доктори, изследвания и притеснения. Първо Ники вдигна температура без симптоми, след 3 дена стомешен вирус.Стефи също вдигна температура, реших че е същия вирус, три дена нищо, пак температура,  после пак нищо и пак температура. И като се почна изследвания. Вече 5 пъти урина даваме .всеки ден, на нефролог бяхме и пак не се знае какво е. Днес още не са и хубави изследванията. Това всичко съпроводено с неядене и отслабване. В четвъртък пак нови изследвания като ще влезем в болница за през деня. Ники междувременно се разкашля, 5 дни по късно нов вирус с главоболие и температура.честно ви казвам не знам къде се намирам. Дано всичко се оправи.
Та за това не ми се пишеше, защото нямам настроение и тъй. Иначе ви чета и има много да казвам, но по натам надявам се.
Тони, много се радвам за теб. На другите няма да пиша , че нямам време , но поздрави на всички.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: юни 27, 2017, 14:06:11 »

Руми,ще стискам палци да има добри новини! give_rose
Пиши какво става, когато имаш време.
Свекърва , добра работа!  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: юни 27, 2017, 14:06:53 »

Руми, кураж и дано разберете от какво е температурата и преминат болестите sad  Friend Няма и да питам, как сте изкарали на морето, ясна е работата  angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #500 -: юни 27, 2017, 15:06:11 »

Руми като казваш още не се и хубави изследванията, значи все пак има подобрение good Кураж, дано скоро забравите за притесненията heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #501 -: юни 27, 2017, 16:16:35 »

http://bgistinite.com/read/15728-47godishnata_desi_radeva__iskam_da_rodya_ot_prezidenta.html
Е ся вече я втасАхме blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #502 -: юни 27, 2017, 17:30:00 »


Онази как се казваше, Елена... На 50+роди

Руми, кураж! Смазващо е знам!
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #503 -: юни 27, 2017, 19:44:06 »

Руми, стискам палци.

Свекърва, страхотна работа, казвай цена и се нареждам за гъсеницата...няма нужда от много части, може  само две, три.. blush

Иначе и на мен ми заприлича на котешка муцунка.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #504 -: юни 27, 2017, 21:30:26 »

Ще започна от пред назад... толкова се радвам, че приспах дяцата и стигнах до вас, а то да ме информирате за случващото се из вътрешния свят на пишман президентшата, ама айде моля ви сА ...  bad
За сметка на това пък Свекърва пълни душата с тая джаджа... мноого готина идейка, на български автор ли е? А книжката за гъсеничката много я хвалят, да разбирам ли, че по-скоро не струва?
И не само джаджата де... малкия любовник с двете жени за календрене, то речник, то всичко, много освежаващо ми подейства, не спирай да пишеш.
Руми, силна прегръдка... ще премине, но сега ти трябва да си силната, за да имат кураж и вяра и малките. Добри новини пожелавам!
Всички болни, нека оздравяват бързо!
Тони, пожелавам ти прекрасна бременност и едно здраво, спокойно и спящо бебе. Много сте ми сладки бременните майки на първо бебе... от километри се познавате по розовите облаци, на които левитирате, а и разбира се сте сресани, боядисани, гримирани, с маникюр, бижута, стилни ( не спортни) дрехи без гънки дори, да не говорим за петна. Сега да не се заблуждаваме, не съм като от корица на модно списание, но силно се старая да имам човешки вид, къпя се по минимум два пъти дневно и в сравнение с милите майки съм като току що излязла от фризьор. Въпреки това като ме видят с мини Змей в раницата и с първородния Змей под ръчичка, така ужасявам майчетата с розовите облаци, че вече няколко пъти отнасям погледи тип спасете жената .... кво ми е не знам smile
И тъй ... оплаках ви се как плаша хората по улиците, сега да ви се похваля. Явно не съм още толкУ страшна, защото разни хора ме канят по сватби и съм в режим творчески, правя персонализирани подаръци, само да се пренесат в страната на сънищата вадя боичките и почвам. Това много ме зарежда, просто кеф...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: юни 28, 2017, 07:42:24 »

Добро утро smile

Киви, благодаря ти.. Пак да кажа, имаш част от това бебе!!  heart Аз няма да съм от тези с боядисаните коси скоро, в началото боята не ме хващаше, а сега не мога да видя, как ще е положението, защото фризьорката ми беше на море, после пак, после в Париж.. После мен ме няма.. Ходя като гръмнал бойлер, ама съм си чаровна, какво да правиш  Makeup LAUGHTER Curtsey

Хич не ме учудват жените раждащи толкова късно, яд ме е само, че не са много...Но предвид и начина на живот в България, те повечето вече са в менопауза по това време sad Много ми се искаше леля ми миналата година на 47 да успее при последния й опит ин витро, но уви.. Не й е било писано  heart

Снощи така се скапах... Всеки ме пита, как ми влияят жегите и аз казвам, че нямам проблем.. Бях на маникюр след работа и се прибрах към 8:30 в нас... 9:30 бях припаднала на дивана.. Не можах да вечерям различно нещо от 2 парчета диня и се пренесох в страната на сънищата.. Зверска умора  crazy

Хубава сряда smile Утре сме на среща с бебето, нямам търпение.. Дано всичко е наред  Girl_hide Ще стискате палци  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #506 -: юни 28, 2017, 09:22:32 »

Киви, затъжила се бях за вас.  heart Успяхте ли да отскочите до Карлово /и Баните/?. последното, в скобата се чете бързо и слято, нали знаеш Wink
Авторката е рускиня, намерих джаджата в Pinterest. Излезе на търсене играчки от текстил.
Всички предлагани във ФБ подобности могат да се видят там, барабар с кройки и указания.
Ти какви подаръци персонализираш? Радвам ти се как това ти доставя удоволствие. Аз се изнервям като почна да правя дребните работи. Сега велкрото ми видя сметката. Първо се опитах да го шия с машината, но след 3 счупени игли, грабнах лепилото. Още имам твърди люспи по ръце и нокти от него sad
Президентшата, като се замисля, май наистина е по- добре да вземе да роди сега, вместо да си вре носа из държавните работи. Wink Не мога обаче да си представя как съпругът и ще разнася бебе и няма да спи по цели нощи blum, а после ще трябва да е представителен и свеж.  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: юни 28, 2017, 10:38:50 »

Свекърва, уникална е гъсеничката! Повече ми харесва от тази, която ползва за модел. Завиждам на детето, което ще си играе с нея.
Руми, скорошно оздравяване!
Булче, Елена Йончева ли имаш предвид?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: юни 28, 2017, 11:45:20 »

Привет мривет!
Пак сме на басейн.
Всички живи да оздравеят!
Днес имам страОтна новина. Ще има лагер от гимнастикатааааааа.... Обожавам морето. Като си купим имот от Варна само на плажа ще кисна. А дано ни огрее още това лято! 

Пък Азис най-сетне пусна нов клип. В нет-а само него ми врат от 2-3 дни. - Мотел... Сега вече я втасахме. Само мотела не беше възпяван още.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #509 -: юни 28, 2017, 12:27:59 »

Аааааа много е яка песничката.  danceg
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines