Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 05:14:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142957 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: юни 23, 2017, 07:44:00 »

Добро утро, как сте?Интересна тема сте нищили, на мен ми е още рано да се включвам, спи ми се!Не мога да се наспивам последните нощи и сутрин съм направо ужасна!

Фани, много сте хубави, Кико много е пораснал!

Хубав и усмихнат ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #451 -: юни 23, 2017, 07:46:51 »

Оле, Кико много пораснал good И каква е перка - с тесен ханш и широки рамене heart heart Какво е захванал, прилича на количка за кукли smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юни 23, 2017, 08:40:26 »

Фани, честит рожден на малкия пораснал мъж! Голям красавец!  heart Да ви е жив и здрав! Много да го нацелуваш. heart

Вчера бая сте си пописали. Четох, четох и тъкмо се навих да пиша, вие рязко сте сменили темата и ми се изгуби ентусиазмът.  nea
Тя, Надето си знае, че Митко яко ще го отнесе, ако го срещнем.  beating Аз също не бих предложила, макар че ми минаваше през акъла това от толкова чакане. Имам чувството, че ако го направя, ще съжалявам цял живот...ама пустата му романтичност! blush Айде, айде, то остана и това да правим вече. girl_impossible
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юни 23, 2017, 09:35:33 »

Здравейте!

Днес от сутринта ми тръгна малко криво. Изпуснах с автобуса до града, а следващия е чак 12:30... Нямам в момента кола на разположение, защото всички са на работа. Яд ме е, защото трябваше да се видя в обедната почивка с две приятелки, които не съм виждала от 100 години и нямаше друг начин да си уредим рандеву. Ама, така е като в последния момент се сетих, че нито знам къде ми е чантата, нито си бях подготвила подходящи дрехи за този пек навън. Ето ви един недостатък да си на село...

Поне ще имам малко време да свърша някои неща из нас и да се приведа в красив вид, че иначе бях решила да му викам неглиже.

О, Кико наистина е много пораснал, аз си го спомням с големите бузки, а сега си е цял мъж, да е жив и здрав!

П.П. Намерих си превоз, ура  yahoo

« Последна редакция: юни 23, 2017, 09:38:46 от Bube » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юни 23, 2017, 09:46:39 »

Благодаря, момичета! 
Свекс,  Кико си умира да бута колички с бебета. Много е грижовен,  завива ги, храни ги, говори им, приспива. ги. Всъщност метода му на приспиване е много иновативен. Слага ги със замах в количката,  завива ги и изкомандва: Тепер спит!!!   tease Татковски инстинкт!
Ние имахме хубав РД. Имаше супер украса и яденето беше добро. Момичето от сладкарницата обра овациите.
Ние пак сме на басейн,  пак съм пъдар на девойките...
Тони, на теб кога ще ти казват какво е бебето?
Мари, ти кога ще раждаш? Планово секцио ли си?
Мале, както си говорите за предложения и т.н. ние тая година празнуваме десетилетие. Идеи за подарък? Естествено незабравим!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: юни 23, 2017, 09:48:58 »

Фани, за сега ни казаха, че е девойка.. Това си предполагам от самото начало, дано не съм се подвела  heart

Аз за годишнина от сватбата.. Или скъп часовник бих подарила/искала или екскурзия, понеже ви е 10-та може и двете  Girl_hide
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юни 23, 2017, 09:53:54 »

Панди, голям екшън ден си имала, добре че всичко си е останало само з тоите притеснения!
Фани, да е жив издрав твоя хубавец!
Бубе, много гадно, но всяко зло за добро.
По въпроса с женитбата и аз малко пришпорих нещата и си помрънках  blush ама какво да правя като не съм от търпеливите  pardon
Наде, честно казано аз бих опитала да проведа един разговор по темата и да видя какво мисли другата страна. Около мен е пълно с двойки при които мъжете не искаха сватба, единия склони и предложи само защото тя искала. На мен би ми било обидно ако мъжа до мен не го е почувствал и поискал, а е взел такова решение само защото "тя много искаше и аз се прежалих".
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #457 -: юни 23, 2017, 10:19:25 »

 Добро утро!
 
 Аз за днес си бях приготвила амбициозна програма, но естествено ударих греда. Да кажем, че утре тръгваме на море, а аз от днес не съм в положение за море. Предвид опитите и намеренията ни като двойка ми е двойно криво, защото в неделя ни е годишнината и вече сънувах как тогава правя тест и подарък на ММ. Не че опитваме отдавна и е фатално, но... ми е криво и хич не ми се стяга багаж.  :(Плюс че напоследък ми е доста болезнен този период, повече от преди... Както и да е опитвам се да си създам настроение, че при мен нещата не стават, както казва майка "мъж го искам, сега го искам, на легло го искам" в нито една сфера досега. Все е от много опити и с много труд или препядствия всичко. Съдба! Съжалявам за излиянието, ама май само тук мога да си го кажа. Както и да е... продължаваме напред.

 Иначе за предложенията.... ММ не искаше сватба, но още в началото каза, че е за брака. И двамата сме от стабилни семейства и явно за нас това си е наложения модел. Даже на първата ни среща на площада пред общината в Пловдив играеха някакви хора и той ми каза " Ми аз да ти кажа хоро не мога да танцувам", на което аз си викам " първа среща пък че няма да играе хоро на сватбата ме подготвя"  crazy.Той пък в последствие си призна, че го е пуснал, за да знам, че иска нещо сериозно. Просто за него беше без значение поредността деца, брак, а за мен като македонско чедо си беше важно. Татко и без това го гледаше под вежди като му сервираше шкембе сутрин преди да се оженим, хаха - "харесвам те, ама внимавай". beating Сега като минем покрай ритуалната или хотела ММ признава, че сватбата ни е била много хубава и не съжалява за нея. Иначе ако не бяхме на едно мнение за брака може би в един момент нямаше да сме заедно, няма смисъл някой да се пренебрегва за друг, защото рано или късно ще му тежи тази жертва. Когато нагласата е обща няма значение кой ще изрече думите, ясно е, че накрая мъжът ще е на коляно. blum

 Кико е голям сладур! Много харесвам русокоси момченца  heart
 Хайде отивам да стягам багажа!  good
« Последна редакция: юни 23, 2017, 10:21:07 от addicted_to_u » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: юни 23, 2017, 10:28:40 »

Да кажем, че утре тръгваме на море, а аз от днес не съм в положение за море. Предвид опитите и намеренията ни като двойка ми е двойно криво, защото в неделя ни е годишнината и вече сънувах как тогава правя тест и подарък на ММ.

1. За положението за море - карай, ще го измислиш. Няколко дни няма да се къпеш, после има как
2. Недей да се скапваш за това. Аз години на ред си мечтая точно така да го направя. На всяка годишнина се надявам и знам какво ти е. Та - недей give_rose give_rose give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: юни 23, 2017, 10:54:54 »

Аз си представях и на сватбата, как му казвам, че съм бременна, та съм тотално куку smile После, все си представях, как за годишнината от сватбата ще кажа на ММ, че сме успели.. Даже си спомням като ходихме в Девин, скапах от рев няколко часа от почивката ни, като си правих тест и беше -..  angry

Все си исках да е като по филмите казването, че чакаме дете и така и не го направих така.... Хората, купуват подаръчета, кутийки, разни романтични истории.. Първият път миналата година като видях + тест, изчаках да си дойде от работа, седна на дивана и му показах теста, разревахме се от кеф и двамата.. Просто от изненада и аз, че само след 3 месеца от усилията, които полагахме, не исках да чакам.. Сигурно е имало и защо де.. Това беше най-близкото до романтика.. После вече като видехме + тест и страхът беше повече от всичко друго.  sad

И да ти кажа, не се натъжавай, Рони, знам че е тъпо и няма да помогне. Само ще те обнадежда, че сега на морето ще натрупате вит. Д и после шансът да се случи е по-голям Wink Ние втория път морско го бяхме сготвили, но сигурно сме забравили някоя подправка, та пак не беше нашето, ама нищо..  heart heart

Да си изкарате хубаво на морето и да се забавлявате много kiss2
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юни 23, 2017, 11:11:05 »

Романтичните ми представи за нищо не се сбъднаха. за някои от нещата още съжалявам, за други - не.
Може би времето ще изтрие и последните ми съжаления, не знам.
Но реалността е такава че често играе срещу плановете ни. Вероятно за добро smile .
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: юни 23, 2017, 11:23:15 »

Просто с времето порастваме и разбираме, че живота не е филм.Живота е истински, не чак толкова розов, не чак толкова лъснат, но си е нашия.

Представяла съм си хиляди пъти, ревала съм.Но още помня как му се обадих по телефона и му изстрелях едни цифри, който бяха стойността на ЧХГ-то, и как му казах че съм бременна.Да нямаше подаръчета и романтика, но беше най-милия момент.

Колкото до сватбата, аз не исках да се женим, не виждах смисъл.Но той каза женим се и после дете и няма не искам.В нашата връзка е наопаки малко  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #462 -: юни 23, 2017, 11:59:41 »

Адиктет гушкаме те, знаем какво е настроението в такива моменти, мен доста събития ми се скапаха заради нечаканото нерасположение... но Маги е права че не всичко в живота е розово, но пък не е и невъзможно. Ако искаш запиши се в темичката за бебеправещи да ударим едно рамо дистанционно и да споделим опит Wink

Тони е права вит Д много помага, тъй че сега събирай по много. И аз след едно море се оказах бременна,обаче подобно като при Тони теста донесе страх а не радост, но ето, едно малко зверче радва дните ни безкрайно!

Аз днес съм скапана, след 3 дни ясла зверО е сополив... снощи ни побърка, в 1 през ноща бяха ревове до безкрай, става, иска да яде кисело мляко... абе накрая с един Нурофен се успокои. Днес го пуснахме на ясла, че има само леееки сополи и няма температура, ама ми е свито и се чувствам гузно...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: юни 23, 2017, 12:43:58 »

Рони, прегръщам те! Няма как да не се натъжаваш в такива моменти, но дано скоро да стане и вашето малко чудо. Няма значание, че няма да е на годшнината ви, когато и да е ще е специален момент за вас.
Аз първия път го изнендах с кутийка и картичка и то кво стана- нищо. Следващия път повече рееах от страх, радостта беше 30сек само, но пък после имаше други хубави моменти.
Булче, бързо да ми минава на момчето!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #464 -: юни 23, 2017, 13:10:23 »

Наде, честно казано аз бих опитала да проведа един разговор по темата и да видя какво мисли другата страна. Около мен е пълно с двойки при които мъжете не искаха сватба, единия склони и предложи само защото тя искала. На мен би ми било обидно ако мъжа до мен не го е почувствал и поискал, а е взел такова решение само защото "тя много искаше и аз се прежалих".

За мен е важно човек да е щастлив от решенията си.....

Именно! Двете сте написали нещата, които бих казала. Моето решение е да изчакам него. Той и сега иска, той отдавна иска сватба и брак, просто още не се е случило. Аз чакам това. Традициите може да не са, каквито бяха, както каза Панда, но не искам той без сърце, само заради мен да го направи. Не би съжалил след време....ако вече беше станало преди 5 или 7 години...дори 9... предвид времето, в което сме заедно и щастливи сега, но момента трябва да узрее може би. Пиша това и успокоявам собствената си съвест, иначе дудна редовно, а той казва "даааааа" и после не пада на колене.

Аз не съм от хората, които вярват в брака като подпис. За мен е важно да е до мен и с мен...и аз до него, ако това ни прави щастливи. Аз искам да съм булка. За това дудна. Не ми за пука подписа. Аз може утре да се влюбя в друг. Или той в някоя. Никой не е застрахован. И никой не е насила с другия. Аз искам да съм булка. За мен сватбата е купон. Купон, в който всички гледат мен и ми се радват и ми казват колко съм красива. Може някоя от вас да каже "един ден, един миг, не го усещаш как минава", но искам този миг. Точно този миг, в който Той ме гледа в очите и танцува с мен, докато всички останали се просълзяват и гледат само Нас. Искам показност. Нуждая се, като човек лидер, обичащ да го гледат в очите и да го слушат.

Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines