Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:01:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142458 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юни 22, 2017, 15:26:57 »

danceg tease Bravo

Убивате мееееее хахахахахххх


Така де, да не си помислиш, че само твоят мъж има нужда от "мотивация"lol
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #436 -: юни 22, 2017, 15:29:45 »

danceg tease Bravo

Убивате мееееее хахахахахххх


Значи, Наде, при толкова идеи, ако догодина не си омъжена, ние ще го мотивираме твоя Митко lol lol . Само го дай насам  beating
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #437 -: юни 22, 2017, 15:32:21 »

Наде, зареждай се с романтизъм, черпи идеи ,хващай го  за ушите и към гражданското  blum  Майтапът настрана -възхищавам ти се аз не бих издържала толкова, ако искам нещо и не се случва, колкото и да обичам някого. Виж ако в моята глава беше все тая дали сме женени или не, сигурно нямаше да ми прави впечатление, но не знам как е точно при вас. И все пак евала за търпението.  good
 ПП Ето и Миленка го е написала. Както повтаря ММ " Жената каза и ние решихме", та Форумът каза и Митко да решава вече  tease
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юни 22, 2017, 16:11:52 »

Включвам се към агитиращите Митко  blum Според мен, Наде, ти си му създала такава комфортна среда, изпълнена с любов, че на него нищо не му липсва и не бърза за никъде.

Иначе аз моето мило не съм го подсещала за брак, исках даже да го сплаша малко и като заговорехме за сватба, казвах, че има време. Просто трябваше сам да достигне до такава мисъл и въпреки, че вижда моята "негативна" нагласа, пак да ми предложи - един вид да се докаже. Всъщност идеята беше узряла при мен, точно когато той е започнал да планува предложението - година преди да се случи, преди това ми се струваше направо немислимо да се женя, никого не бях мечтала за това.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юни 22, 2017, 16:18:12 »

Да ви кажа - след толкова години съжителство, въпреки желанието ми да се женя, от една страна се бях примирила, че той не иска, от друга дозрях до идеята, че ако искам да съм с някой, не ми е необходим брак, за да съм с него.

И да си призная - понякога съжалявам, че се оженихме изобщо. Първо - всичката гадост, през която минахме преди това...второ - заради всичката гадост след това pardon

Изобщо - бракът не е гаранция за нищо pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юни 22, 2017, 16:24:07 »

Че кой казва, че е гаранция...
Аз исках сватба, като празник за нас двамата и не съжалявам, емоцията беше невероятна.
Също държах на брака при условие, че ще имаме деца и затова съм на същото мнение и сега smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #441 -: юни 22, 2017, 16:29:55 »

Пък аз след цялата лудница съм сигурна, че СЛЕДВАЩИЯТ път ще сме само АЗ, ТОЙ и децата lol lol lol
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: юни 22, 2017, 16:33:45 »

Пък аз след цялата лудница съм сигурна, че СЛЕДВАЩИЯТ път ще сме само АЗ, ТОЙ и децата lol lol lol

Хахахахахахахаха
Че кой казва, че е гаранция...
Аз исках сватба, като празник за нас двамата и не съжалявам, емоцията беше невероятна.
Също държах на брака при условие, че ще имаме деца и затова съм на същото мнение и сега smile

Да - може би бих направила нещата по друг начин и биха ми се получили по- добре, както и да ен.
А за децата - от една страна съм съгласна, от друга ми е все тая Girl_hide Girl_hide Girl_hide

П.С. Не ми обръщайте внимание - от оня ден с кучето и още няколко случки съм в "се ми е тая и ми дреме на...шапката" настроение...
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #443 -: юни 22, 2017, 16:54:05 »

Скай, като знам колко си привързана към кучовците, в твоя случай прочета е АЗ, ТОЙ и кучетата  blush

А под следващ път не визирам само сватба, а всички масово-културни мероприятия  blum
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: юни 22, 2017, 16:55:34 »

За мен е важно човек да е щастлив от решенията си, а ако не, то да се нагоди някак към сегашната ситуация и пак да е щастлив. Женен или не, с деца и без, трябва да се търси някаква хармония, нещо, което да те кара да си кажеш - хубаво ми е на душата!

И друго важно - да не се премисля прекалено, да не се вторачваш в нито една посока до фанатизъм. Всичко с мярка е добро. Опитвам се да следвам тази психология, че животът е по-прост, отколкото си мисля - хубаво е да има онези Важните събития, ако те те правят завършен, ако не, намери това, което те допълва.
« Последна редакция: юни 22, 2017, 17:01:10 от Bube » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юни 22, 2017, 17:49:44 »

При всички случаи, ако има разминаване във вижданията и очакванията по такъв въпрос като брака, има проблем.
Или възгледите на един от двамата се променят, което не е задължително да се нарече компромис, хората се променят, възприятията също, или пътищата се разделят.

Ние се шегуваме тука за конкретният повод за предложение, но така като гледам при всички (при нас определено),  решението от половинките е вече взето, само му се слагат времеви рамки с малко помощ.

П.П Тези дни съм като на друга планета, направо не знам какво ми става, сигурно е от жегата...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юни 22, 2017, 19:10:53 »

Наде, ти може и да си традиционалисти, но традициите не са това, което бяха Wink

Днес ми е егати деня sad първо Бамбук събори една порцеланова купичка с овесени ядки, накиснати в гореща вода, преди два часа. Купичката не се счупи ама само мислех порцелан и гореща вода и направо забих. Тя водата отдавна е била истинска, ама така се уплаших, че в първия момент ме беше страх да погледна. След това на площадката той тръгна към улицата, а на мен ми се закачи чантата за една ограда и имах чувството, че супер дълго време се боря да се откача. Една жена го видя на къде отива и го хвана за ръка, жива и здрава да е и тя и детенцето и! Докарах си някой друг бял косъм. Сега Бамбук е навън с баща си , аз да се освестя малко.
Та в такива дни как да бъда себе си, като не съм на себе си.

Мицеларна вода ползвам на Гарниер. Когато се сетя да я ползвам съм доволна от ефекта.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: юни 22, 2017, 19:52:13 »


Та в такива дни как да бъда себе си, като не съм на себе си.


Мдаа,  майчини неволи sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юни 22, 2017, 20:33:49 »

Благодарим на всички!!!   heart heart heart
heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: юни 23, 2017, 07:43:17 »

Малее... Отдавна не бях виждала Кико.. Станал е голям красавец!!!!!!  heart heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines