Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 15:19:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142867 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юни 22, 2017, 13:27:29 »

Добър ден!
Скай, уби ме е от смях! И моята пума обичаше да ме придружава в тоалетната, мм се чудеше на акъла й. А да затвориш вратат и тя да остане отвън е немислимо.
Добре де, а ще ме просветите ли каква е разликата между термална и.мицеларна вода? Не се гримурам от почти 2 год и изобщо не съм на ти с козметиката вече.
Булче, много жалко че не си мигла да се поглезиш, а на всичкото отгоре са ти изхвърлили шампоана.
Аз от вчера съм -1 мъдрец. След едноседмични болки и тормоз, зъбилекаря реши че е по-добре да се разделим за винаги. Още малко ме боли, но вече е поносимо.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #421 -: юни 22, 2017, 13:29:05 »

 Тони, какъв е ефектът на водата, освежава и охлажда ли, или има и някакви други ползи за самата кожа? И видими ли са тези ефекти или трябва да си ги "внушиш". Аз си го представям като нещо дето има благотворно действие и успокоява кожата от дразнения, ама ако е само охлаждане мога да си се пръскам и с обикновена минерална вода в шише с помпичка.
 
 Аз по принцип съм фен на козметиката, ама ми е много трудно да преценя дали нещо е подходящо или не за моята кожа и дали въобще нещо прави върху мен или не. Даже и с фон дьо тените съм така като започнат да обясняват пък покривност, пък издръжливост - ми с каквото и да съм се намазала тия неща дето искам да ги прикрия все са си там, не засичам кога ми пада фон дьо тена, за мен си пада когато го сваля  pleasantry

 Еми, кой е шампоанът?

 И ние като имахме котка за кратко , много държеше да провери какво правим в тоалетната. Врътваше се с разочарована физиономия тип " как може да вършиш такива неща" и излизаше, но затвориш ли наставаше война, защото пък е възможно  да вършиш забавни неща без надзор. tease

 Биодермата май си е класика. Аз съм ползвала само на Гарниер, че нещо ми се вижда скъпа все. Не мога да кажа, че се справя много блестящо особено със спиралата, но дали има нещо, което маха грим само с едно движение изобщо ?! Силно се съмнявам...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юни 22, 2017, 13:41:25 »

е този е сухият шампоан за който говоря
https://www.arlen.bg/product/3101/suh-shampoan-matrix-total-results-miracle-extender-dry-shampoo-150ml.html
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юни 22, 2017, 13:54:48 »

Аз имам зачервявания в областта на бузите, които ако не третирам с фон дьо тен много ме дразнят. При загар през лятото не използвам фдт и затова използвам термална вода, която да ми премахва гадостите от лицето през деня + наистина ми освежава лицето и премахва зачервяването в тази област. Много време козметичката ми ми я препоръчваше и аз все бягах от нея, но като я взех се пристрастих.. Защото, както знаете не използвам никакви кремове за лице, освежаващи продукти и тн.. Опитах с онези околочен и флуид и приключих с пробите  nea
Имам моменти, когато ми се налага да си избръсна подмишниците например и понеже не го правя редовно, а ходя на кола маска или епилирам, кожата ми става много чувствителна и ме сърби. Пръскам и ми успокоява  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юни 22, 2017, 13:58:50 »

Тони,специално на Avene   го пише дори на опаковката. То не е въпросът нищо да не попива,а да не изсъхва върху кожата, защото тогава се създава друг ефект, изкушава кожата. Както се препоръчва винаги, когато си миеш лицето, да го подсушаваш, а не да изсъхва водата върху  кожата.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юни 22, 2017, 14:24:30 »

Да, то се препоръчва след като "си свърши работата" да се премахне, така пада и мръсотията. Просто не схванах и си представих, че пръскаш-триеш.. Тъпо от моя страна  blush

ЕДИТ: Понеже видях в темата за бебетата, че Надето и Митко имат годишнина на 7.7.2017, се сетих нещо.. Наде, запиши ви дата в общината и го замъкни, да се ожените.. Според мен ще е много яко и няма мърдане, той просто го е страх, иначе си иска  tease heart heart heart heart
« Последна редакция: юни 22, 2017, 14:37:04 от alexandrova_90 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #426 -: юни 22, 2017, 14:52:15 »

Тони, отправяш ми предизвикателство да пиша...иначе ви четях хахахахахах само след няколко дни ще станат 10 години, откакто съм с тоя мъж + 5 откакто го познавам и всеки ден го гледах на съседния чин...пораснахме заедно.
Че няма да го замъкна, няма... ама ми стана приятно да прочета, че си го помислила. Традиционалист съм вероятно...или идеалист..или романтичка...не знам... но ще почакам още. smile
Аз му отправих на него едно предизвикателство, съвсем невинно, от чиста женска суета, но май му замириса на сватба. Ще видим. Няма да го кажа, понеже ще ми се подигравате на детинщините отново хахахахахха smile

А относно другото - на мен, четящата в този форум постоянно, ми е интересно да си говоря с приятелки майки за децата им. Разпитвам и не го усещам като натоварване. А и диалога се води леко, понеже съм запозната по много от темите, именно заради четенето тук. Все си мисля, че който чете тук и му е интересно във виртуална среда и сред "непознати", нелогично би било да не му е интересно да говори по тези теми с приятелския си кръг.



Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #427 -: юни 22, 2017, 15:02:58 »

Наде, на ММ му дадох хубав ултиматум. Казах му: "Аз догодина ще се женя, за теб или да търся друг?!" lol lol lol Отговорът беше: "Няма смисъл да прецакваме друг!"  funnytooth funnytooth
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юни 22, 2017, 15:07:59 »

Наде, на ММ му дадох хубав ултиматум. Казах му: "Аз догодина ще се женя, за теб или да търся друг?!" lol lol lol Отговорът беше: "Няма смисъл да прецакваме друг!"  funnytooth funnytooth
funnytooth funnytooth funnytooth


И при нас беше "романтично". Бяхме решили, че сватба ще има, но все отлагахме,че нали си е сериозен разход и все не му идваше времето, особено след купуване и обзавеждане на жилище....
Да, ама той реши джип да си купува, ей така, да хоби. И аз казвам, хубаво, за джип има пари, за сватба-не. И той ок, ако ти се съгласиш за джипа, аз съм съгласен за сватбата..., разговорът го водихме началото на февруари, сватбата беше на 23.05 lol lol lol

Тоя джип жестоко го прецака lol
Продаде го след две години, ама останахме женени lol lol lol
« Последна редакция: юни 22, 2017, 15:14:49 от Marri » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юни 22, 2017, 15:11:45 »

Няма смисъл да прецакваме друг!"  funnytooth funnytooth

Бахахахахаха, това ме уби...

А моето беше - на 07.07.2007г. - пууу Георги, глЕ колко хора се женят на 07.07.2007, ще пък ние да не се оженим на 08.08.2008. И отговора - ми да, ОК Oh my ... Oh my ... Oh my ... (държа да отбележа, че той нямаше намерение изобщо да се жени и аз бях наясно с това, та коментара ми беше на майтап)

И реално щяхме да се женим на 08.08.2008, ако не бяха тогаЗ Богородични пости.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юни 22, 2017, 15:15:54 »

Мдааа, все романтични истории  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #431 -: юни 22, 2017, 15:18:54 »

Мдааа, все романтични истории  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
good good good
Една дозина "романтици" сме в този форум. Как на шега сме си "изнасилили" мъжете lol lol lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #432 -: юни 22, 2017, 15:20:52 »

 И аз някъде след моя РД казах аз до НГ чакам, ако на 1ви януари съм без пръстен директно с куфара от празненството (винаги сме някъде извън Сф) се прибирам в Пловдив, пък ти ако щеш се жени. Реално тогава е бил купен вече пръстена, но решил, че е банално на РД-то да го подари... Но той и на 6-я месец от връзката беше предупреден, че аз на 26 год вече искам да съм започнала да мисля за деца, а няма да мисля за тях без брак, та сигурно си е очаквал да бъде настъпен около 25-я РД. Обичам ясните отношения от началото  blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #433 -: юни 22, 2017, 15:22:32 »

good good good
Една дозина "романтици" сме в този форум. Как на шега сме си "изнасилили" мъжете lol lol lol
danceg tease Bravo

Убивате мееееее хахахахахххх
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юни 22, 2017, 15:26:22 »

Наде, само да кажа, че никогаш не съм се подигравала на някоя от историите ти. Нали знаеш, че дори му се дразня вече на Митко, а и той си знае милия  Girl_hide

Иначе и аз подмятах на Илиян, че ни е време, или да се женим, или да се разделяме. Уж на шега, ама го е дострашало сигурно.. Скоро след това дойде предложението.. Винаги ще му се ебавам, че поиска да се оженим, след като баща ми изтегли кредита за апартамента ни. Понеже му даваха много по-добри условия от на нас двамата, че си ползва личен банкер и разни там други банкови джиджавки с неговата фирма. Ние си дадохме общите спестявания, изплащаме, а никъде не го пишеше.. Викам достраша тееее и затова искаше да се ожениш за мен, да наследиш и ти от апартамента  funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines