Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:37:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142408 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юни 22, 2017, 12:32:30 »

Еми и аз не знаех.Честито ти Спааа.

Мхм то горното е екзестенциално, кво знаете вие  blum

Аз се разходих в жегата, хапнах и даже преядох, мразя се в момента и после що не ми влиза д-то в роклята  beating
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #406 -: юни 22, 2017, 12:33:26 »

 Усещате ли как от това, че никой не обсебва разговори с деца, има други интереси и т.н. и с деца, и с без деца, обърнахме темата на деца, режими и въобще теории  funnytooth funnytooth  Избистрихме ги работите... Стигнахме до заключение, че тия без деца нищо не разбираме и да не даваме съвети без да сме се подготвили подобаващо с дете и въобще съвсем като жива среща  tease (съвсем добронамерено го казвам).
 Префразирайкии една любима нелепа фраза на ММ от Евгени Минчев, викам да сменим темата " Абе няма ли свекърви, лакове, модни ревюта туй онуй ?!?!" Не че нещо, ама щото имам работа и хич не ми се върши, та да имам кво да чета. tease

 Бубе, нормално с другарчето като свикнем после да не ни е "сгодно" сами. И аз преди две лета заспивах към 2-3 без ММ като беле в Германия на командировка.Преди да се загаджим нощем хич не можех да спя, сега си заспивам за секунди до него, е, разбира се задължително с пуснат епизод на Анатомията на Грей Wink Мисля, че скоро той ще почне да играе всички роли и няма да има нужда да пускам самия филм.  blum

 А, Тони, е писала за бронзанти. Аз такова не ползвам, не се ли става много оранжев и неестествен от тях? Аз сега се чудя над употребата на термална вода. Ползвате ли? Има ли смисъл от употребата и за какво я ползвате? Навила съм се за морето да си взема ама даже не знам дали е подходящо там да се ползва....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: юни 22, 2017, 12:43:53 »

Еми писа за бронзанти biggrin
Ма кат пишем една през друга, тей е.  LAUGHTER
Ми то пише крем с бронзиращ ефект. Аз до ся не виждам да съм станала Бионсе, освен по задника, но все пак дава някъв блясък на краката ми. По лицето не смея да го мажа, там разчитам на слънцето.

Термални води се отказах да ползвам- със смесена кожа съм, но не виждам ефект, напротив- от две от тях се обринах.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юни 22, 2017, 12:45:02 »

Какво е термална водя, моля светнете ме.И ми препоръчайте добра мицеларна дето да сваля грима с едно движение, че сега имам една и хич не ме кефи!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юни 22, 2017, 12:47:34 »

Какво е термална водя, моля светнете ме.И ми препоръчайте добра мицеларна дето да сваля грима с едно движение, че сега имам една и хич не ме кефи!

Биодерма Сенсибио препоръчвам.

А Термална вода – това е богата на минералните соли и най-различни полезни микроелементи вода, взета от самия извор и опакована в стерилна среда.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #410 -: юни 22, 2017, 12:48:39 »

тея термални, мицеларни води верно имат ли някакъв ефект? Аз нещо пари за вода не ми се дават  angry

мале ако знаете какво намаление имаше в една аптека в Париж на козметики cray как ме беше яд че бях само с ръчен багаж... даже си взех един сух шампоан на Клоран и ми го изхвърлиха че аз си бях останала с впечатление че е до 150мл, а то било 100..  
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юни 22, 2017, 12:49:06 »

Начи като ще си говорим за акане...да ви кажа пък аз от около 15 години съм свикнала да си акам с компания, вратата на тАОлетната не се затваря и единствената ми драма е, че сегашните любимци са достатъчно високи, за да си набутат носовете и да проверят какво аджеба става тук...

С котките - едната мразеше затворени врати, а другата като влезеш в тоалетната, драпаше по вратата докато не и отвориш. После влизаха вътре, правеха едно кръгче и пак излизаха. Ама само да си посмял пак да я затвориш вратата.

С големия нямахме драма, почти привикнахме да затваряме вратата и дойде тВа малкото изчадие, дето влиза с тебе, ляга на свободното, изчаква те да свършиш там каквото правиш (а понякога и проверява), е понякога и играчки ти бута да си играете. pardon

А нали не им даваме да се качват на леглото, ама на нея понякога и даваме...та тя се научи и сега където и да спи вечер, в момента в който ме чуе да ставам и да отивам към леглото, става, идва след мен и започва да гледа жално и да проси да я пуснеш и нея. Седянето и в леглото продължава не повече от 10 мин и е основно свързано с близане на опашката и лигавене...после става и отива да си спи на нейните места pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юни 22, 2017, 12:52:52 »

Значи аз взех една мицеларна на Микса, но не маха хубаво грима.Това е като тоник за лице според мен де, ама според мен.А тва термалната малко ми звучи като "и един мармот завиваше шоколад".

Скай, моите котки не обичат да влизат с мен или моя мъж в двете нули и не сме имали такива проблеми.Иначе за спането идват, 10 минути се въртят, ближат ме(особено малката) и ходи да спи някъде.Дебелата ака голямата, се опитва да ми спи на главата, обаче тва животно е 6 кила и ме изблъсква от възглавницата и не и се получава.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юни 22, 2017, 12:54:25 »

тея термални, мицеларни води верно имат ли някакъв ефект? Аз нещо пари за вода не ми се дават  angry

мале ако знаете какво намаление имаше в една аптека в Париж на козметики cray как ме беше яд че бях само с ръчен багаж... даже си взех един сух шампоан на Клоран и ми го изхвърлиха че аз си бях останала с впечатление че е до 150мл, а то било 100..  

Клоран сухите не ми действат добре, правят ми пърхот. наскоро си взех първия сух шампоан който наистина не оставя бели следи и не прави пърхот.

Маги, Микса за мен не струват. Пробвай Биодермата и кажи после отзиви.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юни 22, 2017, 12:56:03 »

Аз в най-големите жеги и на море, винаги и задължително имам в колата/чантата термална вода. Много съм доволна от Avene и La Roche Posay, тази на Vichi не е моята  nea Имам Голяма и малка разфасовка (понякога ги продават заедно и хващам промо). Малката е чантата.. Моята кожа е супер на лицето, нямам никакви проблеми, но въпреки това е много освежаващо и ободряващо. Аз през лятото не ползвам фон дьо тен, след като добия лек загар и се чувствам супер.  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юни 22, 2017, 12:57:41 »

Скай, не се прежалвам така за домашни любимци,  децата са ми границата,  другите да си знаят мястото и да ми зачитат личното пространство (включително хора ) lol

Термална вода ползвах на Авене....честно казано не виждам положителен ефект. Ползвах я вечер,  след почистване на лицето,  преди нощният крем. Задължително се попива,  не се оставя да изсъхне върху кожата.

Булче,  съчувствам ти. Козметика от Париж бих купувала на килограм.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юни 22, 2017, 13:07:31 »

Скай, не се прежалвам така за домашни любимци,  децата са ми границата,  другите да си знаят мястото и да ми зачитат личното пространство (включително хора ) lol

Еми...да приемем, че поради липса на двукраки, на мен това ми е заместител на деца. Пък и отдавна е спряло да ми пречи pardon

Разбира се, не натрапвам тези навици и на гостите си, така че само семейно си имаме компания в 00. И си затваряме вратата, като имаме гости де tease tease tease
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юни 22, 2017, 13:11:07 »

Еми...да приемем, че поради липса на двукраки, на мен това ми е заместител на деца. Пък и отдавна е спряло да ми пречи pardon

Разбира се, не натрапвам тези навици и на гостите си, така че само семейно си имаме компания в 00. И си затваряме вратата, като имаме гости де tease tease tease

lol  lol lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юни 22, 2017, 13:11:45 »

За първи път чувам, че не бива да попива термалната вода в кожата, нали това е смисъла, да тушира зачервявания по кожата и да избистря тена  huhhuh.gif Аз впръсквам от разстояние, оставам за малко и след това чистя, но със сигурност част от това количество попива..   huhhuh.gif

ЕДИТ: Дори понякога си втривам и масажирам лицето след като впръсна.. После само излишъка и мръстотията махам..
« Последна редакция: юни 22, 2017, 13:14:11 от alexandrova_90 » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #419 -: юни 22, 2017, 13:21:51 »

Биодерма Сенсибио препоръчвам.

Ползвам същата и аз я препоръчвам, а преди нея съм ползвала 100000000 вида, тази ми е страхотна. И само между другото Биодерма са разработили мицеларната вода, всички други я взаимстват от тях  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines