Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:20:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142436 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юни 21, 2017, 09:42:05 »

Ехаа, Скай, това е ужасно  shok Горкото куче sad Какви са тези хора  crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 21, 2017, 09:47:09 »

Ох Скай, болна тема ми е.Имаш куче, води го на повод.Просто съм потресена.Ние имахме една малка булонка, разхождах я без повод, но тя седеше само до мене.В парка обаче два бултериера без повод я нападнаха.Успях да я спася, защото седи до мен.Собственика ако можех щях да го убия!Сега Моника се спуска да гали всяко куче, уча я че животните не са лоши, хората са.И сега се учи да пита собствениците дали може да ги гали.Вчера два самоеда така срещнахме и беше Може ли да погаля кучетата.Човека си ги познава, каза кое може да пипне и всички бяхме щастливи!

А твоя човек хареса ли те с вкус на плодово мляко Wink  blum


ПП. Имам много работа и не мис е занимава, за това вися във форума  blush
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юни 21, 2017, 09:48:08 »

Честито лято! Днес в 7:24 то официално настъпи  smile Да ни е пълно с емоции и незабравими мигове!

Според мен, както и Тони е споменала, с едно дете неминуемо порастваш. И това е хубаво, хубаво е на всеки етап от живота си да ставаш по-мъдър, по-уравновесен и по-здравомислещ. Но е хубаво и да не правиш драма от това, т.е. всяко нещо да си има мяра. Аз съм склонна да се превъзнасям и да съм доста суетна от към лични преживявания и спомени - искам обаче да го карам по-просто, винаги с лека шега и над нещата. Не знам дали някога с бебе ще продължа да се старая да съм в златната среда, защото винаги ми е било усилие да я намирам. Но мога да кажа, че след сватбата, макар и нищо съществено в живота ни да не се е променило, се чувствам по-здраво стъпила на земята, влязох си в кожата, така да се каже, родена съм била за брак. Дано някога и с деца да допълвам частичките от себе си, които още ми липсват  blum

А пък за подаръците - честно, аз бих се радвала на домакински неща. Радвам се на всякакви подаръци! В нашата връзка винаги е било важно да се постараем за празниците. И не, не защото иначе не се стараем, а защото си ги има едни такива по-изключителни дни в календара, в които е хубаво човек да покаже особена грижа. Бих се разстроила, ако не получа нищо за някой такъв повод, просто защото не е типично за нас. И да, става все по-трудно да си оригинален, защото имам чувството, че всичко сме си подарявали. Е, ще се повтаряме тогава, винаги важен е жеста  give_rose


П.П. Забравих за животинките - Маги, радвам се, че котето е добре, има си девет живота ще се оправи напълно  Wink
Скай, това е направо нечовешко! Като си имат такива войнствени животни, ами, трябва да са на каишка през цялото време, нямат извинение! Няма да забравя как едно огромно куче се нахвърли на нашата санбернарка, тя така се уплаши, толкова ме беше яд на тези хора. Поне обещаха вече винаги да ги водят вързани (беше си страшно, трудно се разтървават 70-80 килограмови животни)
« Последна редакция: юни 21, 2017, 10:18:14 от Bube » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 21, 2017, 09:57:20 »

Ехаа, Скай, това е ужасно  shok Горкото куче sad Какви са тези хора  crazy

Хора, които знаят, че имат агресивно куче, дори и след кастрацията. Хора, които познават много добре на мама прекрасен и знаят, че е same sex aggressive и за това ВИНАГИ ходи вързан. Хора, които бяха на разходка с жена си и дъщеря си - все още в количка, и с пуснато куче...  И понеже веднъж разтървал кучето си с някакво друго (защото едно детенце попаднало посредата на боя) и бил нахапан, за това решил, че повече в бой на кучета няма да се меси и си ходи с лютив спрей. Но само МОЕТО куче беше напръскано със спрея...И изобщо не ми пука колко ми се извинява и ми обяснява. Седях и ревях на средата на парка, и се опитвах да му изчистя очите на магаренце. Защото освен, че го напръска, пича се фръцна и заби нанякъде, а аз даже не знаех с какво го е напръскал...После е върна да ми носи мляко, защото само с мляко можело да се успокои мястото. Е мерсажно - щото оня големия дава да го къпеш...нали...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юни 21, 2017, 10:00:43 »

Ужас Скай, акъла не ми го побира.Това не е човек!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #350 -: юни 21, 2017, 10:15:40 »

 Добро утро!
 
 Не знам, но моята гледна точка много съвпада с тази  на Тони. След време, дай Боже, ще видим и на двете какво ще е мнението и поведението и така ще могат да се направят преценки, защото го има черно на бяло.blum
   
 За подаръците честно казано ние сме толкова затрупани с разни джунджурии, че сега за годишнината ще си вземем за подарък шкаф, в който да ги натъпчем. Другият подарък броим пътуването до Барселона и толкоз. Нямаме нужда от нищо друго, както и място за нищо друго. С бижутата ММ няма никакъв успех освен годежния пръстен, пък и аз изключително рядко нося бижута, та предпочитам практични подаръци. Е, не бих се зарадвала на ютия, защото ми е едно от най-противните задължения, но мисля, че достатъчно добре съм го демонстрирала, та да не посмее  blum За мен са важни миговете, спомените, разговорите, а не някакъв предмет, който ще се изхаби, ще се изгуби или ще потъне в прах.

 Нашето общество е пълна анархия и въобще не ме учудват постъпките на несъобразителност на хората. Това  мога да кажа за хората с кучета без поводи. Ние не се стараем като общество да спазваме писани какво остава за неписани норми и затова и обществените ми пространства, и междуличностните отношение са на много ниско ниво. Скай, дано се оправи бързо прекрасният ти.

 И моята баба е в клуба на коконите, но и още е много запазена за 85-те си години. Живее си сама, чисти си, готви си и не търпи намеса. С прическа, с около 20 чифта нови обувки, въобще бабе и половина  Wink

 Хайде да е щастлив дългият ден!  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юни 21, 2017, 11:53:24 »

Аз в събота ще купя на ММ гривната, която така иска, за да я добавя към папийонката. Ще му направя и една чаша, която колежката ми ръчно ще изрисува с брадатко под формата на шарж и едно ревящо бебе.. Трябва да измисля, какво да напиша върху нея.. И без това отдавна мрънка, че иска да си има собствена чаша за работа, в която да си пие кафе. Няма да е един голям подарък, но той миличкия така или иначе като му казах "Егати, сега нямам мечтан подарък за теб, точно за 30-тия ти юбилей, нямам запомнящ се подарък.. С какво ще си запомниш годината на юбилея.. Той право в целта ме жегна, че ще е с нещото, за което си мечтае, откакто сме заедно, а именно да стане баща.. Та, явно тази година подаръка е мечтан, просто ще е под друга форма Wink  heart

Наближава ни и годишнината от запознаството и първата среща.. които са с 12 часа разлика.. Нали се взехме още като се видяхме и останахме до днес заедно..  blush 7 години.. Много ми е хубаво, че го обичам така днес.. Много по-осъзнато, много по-силно.. Готова съм на всичко за него  heart heart heart За нея едва ли ще си купуваме разни неща, по-скоро ще излезем на вечеря и ще се помотаем навън  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юни 21, 2017, 12:17:10 »

в чест на Маги и котачето- да се оправя бързо.

Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юни 21, 2017, 12:25:58 »

Пак екзистенциални въпроси се подхванали  blum

На мен всичко ми е приятно да говоря с приятелките си - и за деца, и за работата, и за неща, които са непонятни и далечни за мен. Някои от тях имат такива странни и променящи се интереси, че всеки път ме изненадват с нещо  girl_wink

След като родих едно от най-трудните ми неща е да започна отново да мисля за 1000 неща едновременно. Не се обвинявам, че не го правя както преди, но изпадам в такива нелепи ситуации ... Например преди 2 седмици получих важни документи с куриер. Прегледах ги и всичко Ок. Едва днес ме осени мисълта, че 1 липсва. Сега пак тече една комуникация къде е документа, кога ще дойде и т.н.  crazy

Тони, с бебока си реши проблема освен за РД на ТМ, а и за Коледа  Girl_hide

Всички котета и кучета да се оправят по-бързо.
« Последна редакция: юни 21, 2017, 13:03:26 от ma6ka_ » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #354 -: юни 21, 2017, 13:21:04 »

Тонииии, разправяй ги на шапката ми, че няма да си обсебена funnytooth Папионката с биберони, чашата с ревящо бебе, ясно е че само това ти се върти в главата и в ръцете Wink
Аз да се оплача на друга тема. Съвсем до нас са отворили един гаражо- магазин с изпаднали стоки от Германия, Франция и Англия - всичко до 3лв. Блокчета, хартийки, пластелини, пънчове - по 1лв., вази, рамки за снимки, сетове за детски РД, играчки, дрънкалки и разни бръмбазлъци, чанти, обувки, дънки, гащи, бански.... Бе, няма излизане. diablo Като резултат имам 17лв. непредвиден разход, но това е най- малкото Wink Сдобих се с ефирен панталон с подплата НА ТОчКИ, лилав, да приличам на калинка- малинка, 8 свещи за торта с енгри бърдз, лъскави пастели 4 цвята брокат, 6 папки с метални закопчалки /да правя албуми/, 3 шити играчки за елха, парти чинийки и чашки със сладолед, набучен на пръчка огромен гипсов сладолед, сет от 12 броя покани, пликове и картички, пак със сладолед за РД, фотохартия /?!?!?! ако някога имам цветен принтер/ и салфетки на сладоледи и за разкош - изтривалка за пред врата, гумена.
Не ми е ясно колко трябва да съм силна, че да го заобикалям sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юни 21, 2017, 13:22:30 »

Свекс, успя да ме раздразниш. Направо бих дошла да се гмурна biggrin
Бебешки играчки има ли? angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #356 -: юни 21, 2017, 13:27:36 »

Ау, това с кучетата много ме дразни beating Тук има много кучешки площадки - големи, малки, с повече или съвсем малко посетители. Веднъж така бяхме на една от най-оживените с наши приятели. Дребната също беше с нас, аз в положение с корем... Беше пълно с по-едни и по-дребни добичета. Всичко беше много идилично до един момент. Влезе мъж с голям животиняк от мъжки пол. Кучето беше по-мъж и от стопанина, защото моментално показа характер, а онзи шмульо хич не се беше сетил, че кучето му е агресивно и явно не бе ситуация като за първи път diablo В същото време имаме дядо, който разхожда едно теленце тип каракачанка. Е, това животно винаги е на къс повод и с наморник, а по никакъв начин не е показало, че може нещо да направи не както трябва.
Нямам против да си говоря за децата, ама чак да обсебвам мислите на хората на тая тема... Мерси! Скоро ми предстои среща с приятелка, която само за това говори. Веднъж бяхме на кафе двете сами! и пак... Градини, сополи, падане, ставане... Предпочитах да говорим за чисто кифленски неща като какъв крем за ръце ползваш и къде има намалени парцали из моловете pardon На питата ще събирам роднини, а на другия ден точно koko6ka koko6ka koko6ka от квартала, с които скачаме от тема на тема и пада много смях.
При нас се получи, че ние бяхме от първите с дете. Дистанцията дойде от приятелите на ММ. Бях ви споменала, че един от приятелите му се ожени, а ние разбрахме от трети, който пък видял във ФБ новината. Супер! Да не се похвалиш на близките си за подобна крачка си е повече от мъжко поведение. Та сега младоженците чакат бебе. Питах ММ за пол, а той каза, че изобщо не е питал. Имаха доста pleasantry служебен разговор по повод рождения ден на ММ. В същото време от година насам създадохме близки връзки с 3 двойки, като две от тях чакат бебета, а третата се ожени наскоро. Господ хората събира, Господ хората разделя - с право е казано!

Свекърва, това звучи като в песента на Тутурутка "Магазин". Само римите на червен пипер с бакпулвер и ориз с керевиз липсват на цялата шарения funnytooth funnytooth funnytooth
https://www.youtube.com/watch?v=O1aqCEZdNGA
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #357 -: юни 21, 2017, 13:33:03 »

Има дрънкалки и плюшени, разни камиончета, но не ми хванаха окото smile. Имаше и пъзели за по- големи. Хубави и смислени играчки не видях.
Али, бях я забравила песента за Нагазина.  laugh
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юни 21, 2017, 13:43:05 »

Ами нали ми каза, че това му е най-важното сега, реших да завъртя иначе не-уникалните ми подаръци, около важното  lol lol lol lol Тези неща, които ще му купя, бих му купила и защото е вторник примерно, но просто сега наистина не се сещам за друго, което да има някаква освен материална и духовна ценност за него.. sad

Ох.. темата със сладоледите ми е по-по-най-любима.. Завиждам ти, Свекс  heart heart heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юни 21, 2017, 14:04:23 »

Хора, много пишете, не мога да ви наваксам smile
Честито ви лято.
Kiwi, много се радвам да те "видя"

Пандичке, нямам никакъв спомен в колко часа сме се виждали в парка тогава, само си спомням, че ми беше много приятно smile.
Ние с ММ сме някакви ужасни родители май, особено напоследък. Много често се случва да разбиваме графика на малкия заради наши неща. Примерно, имаше събиране с една стара компания и го направиха от 12ч. в Моtto. Дани спи от към 13ч. Еми, отидохме, веселихме се, малкото и то много се забавляваше и, за мое учудване, се държа много добре. Беше си весел през цялото време, не мръкнотеше. Прибрахме се съм 17:00, беше заспал в колата. Пренесохме го и спа до към 19. После беше супер кисел и мрънкащ.
Също се е случвало и вечер да излезнем с него и да се приберем след 21ч.
Горкото. Държи се и му е забавно с нас, но му крадем от съня и му разваляме графика.
Относно познати с и без деца, аз забелязвам, че тези без, тъй като не им е това на ума, когато се срещаме не се съобразяват по кое време и на каква локация искат срещата. Иначе не съм забелязала да се обсъждат предимно бебешки теми в смесена компания.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines