Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:59:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142405 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 20, 2017, 10:27:34 »

Малко телеграфно ви изчетох и не всичко, ама като пропускам и ми е трудно с наваквасването после  pardon
Тони, дано намериш каквото търсиш!
Машка, жалко че ти се е провалил плана.
Булче, ти си шеф и сватовница, а не е харесал момата която си избрала, а си го нагърбила с повече работа  Yes
Джоси, добре си се завърнала.

Мен от няколко дни яко ме боли ***** мъдрец и почвам да разбирм какво им на бебета.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 20, 2017, 10:37:04 »

Аз съм човекът план.. От всичко най-мразя да ми се провалят плановете.. Побърквам се направо  crazy Разбирам те напълно, Маш.. Дано откриете някаква идея.. ТМ не може ли да дойде с автобус или нещо такоа после?  smile

Сега като не правя планове (с изключение за моминското парти) ми е толкова депресиращо и ужасно.. Понякога си седя и усещам, че се депресирам, как нямам план за близките 2 седмици, а какво остава до края на годината примерно.. Просто съм такъв човек, свикнала съм да планиваме всяка събота и неделя до средата на октомври (образно казано).. После знаем, къде ще сме за Коледа, за Нова година. А сега по разбираеми обстоятелства го караме без планове, без обещания и разни такива.. Не е лошо... Толкова хора живеят така, просто на мен ми е тегаво. Ще свикна Wink

Рат, да минава.. Въпреки, че знам, ако заболи мъдрец е най-добре да се премине към действие..   sad
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #302 -: юни 20, 2017, 11:02:47 »

 Привет!
 И аз не харесвам да се работи с шефа в един офис. На предната ми работа тя отговаряше за цял регион и по цял ден беше в телеконференции, които мен не ме касаят, но ми се налага да пазя тишина, а в крайна сметка при мен пък идват хора с въпроси, които не мога да обсъждам в коридора. Равни в общ голям офис сме били и на мен ми беше много приятно, защото все пак има някаква комуникация, работата спори и не се усеща. Може би си зависи от хората, но аз този екип много го харесвах, бяхме на една възраст жени и имаше за какво да си говорим.

 При нас пък се получава обратното все повече ни избягват, защото нямаме дете. На мен лично ми е малко мъчно + това че опитваме от скоро, но от друга страна балансирам с това, че дори най-здраво стъпилите на земята родители достигат етап, в който започват да говорят за децата еси до степен досаждане и/или  нямане на друга тема и се чувствам пощадена. Интересите ми са разнопосочни и включват и възпитание на децата (най-малко заради специалността ми), но ми се иска да обсъждам и други неща. Иска ми се да е като тук, където всеки си говори за сватбата, детето, но и обсъждаме много други теми, но уви все по-рядко се случва. sad
 
Машка, лошо е да се провалят планове, но съм сигурна, че накрая винаги нещата се случват по възможно най-добеия начин стига човек да не  вложил прекалено много енергия в ядосване, че не е станало точно както е  искал и успее да се наслади на момента макар и дошъл по различен начин Wink
 Нещо много съм станала дзен напоследък  huhhuh.gif
 Аз пък нещо днес ще ровя по закони за етажна собственост, защото нашите диваци вече ми лазят по нервите и ще има разправия.  beating Все пак ще се намери някой дето да разцентрова дзена  smile
 Тони, сигурна съм че всичко ще е прекрасно, щом ти си го измислила  give_rose
 Стига толкова засега, че ми изтръпнаха пръстите да кълва по тоя екран. Хубав летен ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 20, 2017, 11:13:01 »

Аз пък вече не си правя планове. Или се провалят, или ако се случат нещата- не е за добро, в повечето случаи. Живея ден за ден. Не мисля че бих си ангажирала почивка месеци по-рано, не е в мой стил, примерно. Плюс че съм суеверна. хаха Blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 20, 2017, 11:38:51 »

Според мен бебето ни врътна номера, все да не ни иска в продължение на 2 години, за да ме направи по-търпелива и да спра да планувам така.. На мен провален план ми е някакво зверско тръшкане.. Да не говорим за чакане, аз когато исках нещо, го исках сега и на момента.. Добър урок ми беше това определено  good

Рони, желая ви скорошен успех с опитите, но определено ми е странно, защо да ви изолират приятелите ви.. По-скоро ми се струва логично, вие да изолирате приятели с деца, защото излизането по заведения е по-трудно, темите на разговор биха били по-орязани (евентуално) и някакви такива.. .. Отколкото обратното.. Хм.. Може и мен братовчедка ми затова да ме е отрязала  blum (шегувам се)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #305 -: юни 20, 2017, 12:08:55 »

Цоп... тук съм.

Нещо ми бяха потънали гемиите покрай "адекватни" докторЯ, но всяко зло за добро. Научих някои полезни неща от цялата олелия smile Та вече съм тук, но явно не успях да наваксам достатъчно насад с канчетата, звучи обаче щуро и ще следя какво ще ги правите.

На сватба съм след няколко дни, а после решихме да отскочим до моя любим град. Моля за идея какво е удачно да се подари на кръстница?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 20, 2017, 12:16:06 »

Привет и от мен.Аз се изгубих, но някак нямах сили и време да стигна до тук.Уж съм в течение какво става с вас, но в главата ми нищо.

Това с приятелите преди и след бебето е много относително.Зависи за какво сте били приятели, как са ви приемали.А и друго, след бебето човек няма много време за размотаване.Просто нямаш време и сили.Понякога ако те питат "Какво искаш да излезем някъде да се повеселим или да спиш?" избираш спането.

Адиктет, дано скоро се получи и при вас чудото.

Аз днес съм много притеснена, ще оперират малката котка и всичко ми се е свило.Стиснете едни палчета за животинката.В тоя ред на мисли миналата седмица спукахме гума.Добре, че тъкмо спирахме и не стана някакъв проблем.Аз се смях с глас, викам това да е, важното е да сме здрави.

Свекърва, като имаш време да питам още ли си на АИП-Палео?Как са ти нивата на желязо/магнезии?Аз имам проблем, не усвоявам добре желязото не мога да кача стойностите и не знам какво ще правя.За сега смених препарата, но ще си търся свестен хематолог, че това не е шега.Имам и липса на магнезии и май ще трябва да пия по 2 хапа, че само една таблетка не ми стига.

Оплаках се!

ПП. Киви, кой беше болен?Кой е любимия ти град?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #307 -: юни 20, 2017, 12:50:40 »

Привет, привет  Sunshine Sunshine

Включвам се набързо, докато все още мога  huhhuh.gif huhhuh.gif

Забравих да дам малко важно инфо с местенето ми  Girl_hide Всъщност собственикът след 9 години осъзна, че работя като за няколко служители по десетки часове, 24/7, защото освен всичко съм им и личен асистент и имам достъп дп личните им неща (вкл. и пари). Та явно загряха, че ако стане нещо с мен (а дано излзезна по майчинство), те увисват здраво. Искат да наемат още един човек да ми помага. Новият служител ще заеме старото ми място, а собственикът ще си подели офиса с мен. Просто няма къде да сложим новият служител. Това е драмата. Иначе сме си финансово близки със собствениците, а за мен от това по-близки няма накъде...

Като се замисля мога да стоя в касата, която е 1,5 на 2,5 само и само да не деля стая lol lol lol

Извинявам се, че не се включвам по темите ви, чета, но времето ми е дефицит, скоро може дори и да не ви чета  pardon Кой знае как ще е в началото  cray
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юни 20, 2017, 12:55:59 »

Да ви кажа...като много "компетентна" по въпроса...това с децата е малко като със стопаните на котки и кучета. Понякога яко се отплесваш да говориш за "дЯцата".

Аз като цяло съм случила явно на другарчета, защтоо си намираме и теми извън деца. Може би защото се познаваме отпреди децата да се появят.

Иначе тука в офиса ми колежките са точно такива - само за децата си говорят, почти няма друга тема на разговор...или пък едната - освен за детето и какво откъде си е купила...за дрехи иде реч. Ма аз не разбирам грам от таА работа. Все едно аз да седна да и обяснявам за последните Джорданки дето са излязли.

Та си зависи от хората де. Аз лично понякога се хващам, че приказвам доста за "най- красивите", ама pardon
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 20, 2017, 13:10:17 »

Пак не можах да спя, не съм очаквала, че по такъв начин ще ми се отрази празното легло. Поне наваксвам през деня.

Днес вече ми мирише на лято. След малко отивам да плевя чушките в градината, работата там ми е като медитация  smile

Аз много харесвам такива канчета, които Тони търси - дано успееш да намериш или направите най-интересните.

Около нас близките ни още нямат деца, та не съм сигурна как ще протекат занапред приятелствата ни. Но като знам колко обичах да говоря за сватбата, може би някога аз ще съм от онези мислещи и говорещи само за памперси и пюрета  tease

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юни 20, 2017, 13:11:02 »

Здравейте!

Стискам палци за котето!

Тони, (пък и Рони) братовчедка ти най-вероятно няма време да се сети да ти звъни. Ако ти и зввъннеш и и предложиш да се видите на удобно за тях място и време, сигурно много ще се зарадва. Аз имам три братовчедки в София, студентки. Едната всяка седмица идваше и много ми помагаше. Другите две още не са виждали Бамбук, аз им писах веднъж, но нямам време. Нямам време да мисля и правя уговорки, но с всеки, който конкретно е поискал да ни види, сме се срещнали. Вие сами ще видите някой ден как ще е при вас, при всеки е различно, може би, но няма как да разбереш, без да имаш бебе. Мога да ви дам пример със себе си преди. Когато още беше по майчинство сме се виждали с milenuity.  На мен ми беше удобно между 12 и 14ч, преди работа, за да не се разкарвам напред назад. Тя се съгласи, но така се развали съня на детето и. Тогава си казах какво пък толкова, сега се чудя как може да съм била толкова несъобразителна Wink

Миналата година по това време не ме интересуваше нищо извън бебешки теми, сега вече не е така.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #311 -: юни 20, 2017, 13:22:37 »

Маги, нямаше как на екскурзията да спазвам АИП sad Или по- точно има, но не ме устройваше и щеше да излезе дявол и половина като цена. После дойде НИ1 и пак не вървеше да готвя само за мен. Изкарах малко повече от месец и свалих някое друго кило, но пак си ме боляха колената.
Джипката ми е в отпуска и ще пускам изследвания другия месец, та не зная как ми се движат нивата. В прав текст ми казаха, че единствен изход е операция за изкуствени стави и съвсем се скапах /не че не го знаех, ама имах надежда/. Пък комбинирано с моите разширени вени е много малко вероятно някой да рискува и да оперира sad. Вървя по пътя на майка ми и това си е.
Ще започвам пак АИП, отначало, но нещо психически нямам нагласа. Толкова съм яхнала метлата, че ако няма кой да ме дразни, сама си се дразня и не мога да се трая  diablo Имам две приятелки съученички от детските години, дето също като мен отглеждат майки и котки, ама и на тях не мога да се оплача, защото положението им е по- тежко от моето, майките им са с Алцхаймер, едната гледа и втори баща с онкологично заболяване. pardon Търся си млад и здрав любовник, със здрави и млади родители и роднини, ако е богат, още по- добре Wink.
И аз си казах част от болката crazy
Малката котка ще я кастрирате ли?
Киви, към Карлово ли ще потеглите? Сега сте здрави, нали?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юни 20, 2017, 13:49:54 »

Здравейте!

Чета ви, но обикновено, ако искам да се включа по всички теми, не ми стига времето.
Ние по цял ден сме навън, чета докато Алекс спи. Отделно подготвяме рд и само такива неща са ми в главата. Решихме да сменим ресторанта, но просто много ми хареса новото място..

Тони, когато грижите за бебето ти завладеят ежедневието, тогава това ще са най-честите теми за разговор. smile

Наш приятел, който преди да родя постоянно се влечеше с нас, сега не ни търси, но го разбираме много добре. Той е един от малкото, които още и сериозна приятелка си няма, пък какво остава за сватби, бебета и т.н. Ерген човек...

С дружките, които се срещахме, когато бебетата ни бяха по-малки, сега рядко се засичаме, защото режимите ни са различни. Единствено Алекс спи до късно и когато стане, докато излезем, другите вече се прибират да спят.

Планове и мен ме е страх да си правя, защото обикновено се провалят. Затова и сега малко се притеснявам, защото по принцип винаги запазваме морето в последния момент, а сега си има време.

Вероника, пожелавам ви скоро чудото да се стане! smile

Маги, дано всичко е наред с котенцето.  good
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #313 -: юни 20, 2017, 13:52:13 »

Ние нямаме проблем с приятелите ни с деца, даже най-редовно нямат търпение да излезнат с нас, за да им ги погледаме малко lol lol lol Обичайно децата се лепват за мен и не ме оставят за няколко часа, роителите се чувстват хора, не тичат след тях, а темите за разговор никога не са ни свързани с децата.

Планове не обичам да правя особено.  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юни 20, 2017, 14:06:51 »

Aз категорично мога да кажа, че ако човек си има негови интереси и не забравя, че е човек.. Независимо от това, че има дете, говори и на други теми.. Милена и Филип са ми истински пример за това, как може да си супер социален, дори и с дете. Да, те понякога оставят Боби на родителите си, но ето онзи ден бяхме с него през цялото време и въпреки всичко сме говорили за 10000 неща,както и когато сме без него, без да е нужно разговорът да се върти само около бебешки/детски работи.. То какъв ще е смисълът да излезеш с някого, ако отново само детето ти е темата, по-добре си стои у вас и си почивай  pardon

Дано не ми изпие чайка мозъка после...  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines