Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:11:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142455 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 19, 2017, 14:56:32 »

Добре записах в терфтера, събота и неделя ще обикалям за канчета  good

Мери ми, да ти кажа, ние с шефа сме бюро до бюро.. В началото ми беше притеснено, после така свикнах.. Реално аз налагам на неговото сърфиране в нета контрол, аз го следя повече.. И не ми е притеснено хич Вярно, че вече го няма, но повече от 3 години делим няколко кв. м smile Свиква се й е приятно, вместо да си пишете имейли или да търчиш да питаш  pardon

И на мен ми се ходи в Дъблин, за Париж съм пас.. Но за Дъблин имам голям мерак  tease good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #286 -: юни 19, 2017, 14:59:52 »

Тони, класика - жълто канче! В Кауфланд съм виждала, което ме навежда на мисълта, че и по други вериги би ги имало. Идея си нямам дали може такова нещо да се брандира. Самото покритие дали го позволява?
Джоси, yahoo Много се радвам, че се завръщаш. Кажи сега накъде ще поемаш?
Мери ми, на мен ми беше много натоварващо присъствието на босс! Може да идваше за малко, но ме дразнеше с висене над главата ми и акъл как да си разпределям работата. Съчувствам ти! Дано подобни идеи да са за кратко.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 19, 2017, 15:01:32 »

Книжарницата е Елефант, за която говорите и двете, по -горе съм я споменала точно по този повод на Тони.
http://www.elephantbookstore.com/bg

Да, съгласих се.

Тони, между другото сега се сетих - точно на ъгъла на Шишман и Иван Вазов (като отиваш към Слънчоглед) има един много як винтидж магазин. И там имат шашави работи.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #288 -: юни 19, 2017, 15:06:13 »

Да, съгласих се.

Тони, между другото сега се сетих - точно на ъгъла на Шишман и Иван Вазов (като отиваш към Слънчоглед) има един много як винтидж магазин. И там имат шашави работи.

Аз точно за този говоря  yahoo yahoo yahoo yahoo

https://www.kioshe.com/

Просто ви чета, ама не съвсем още съм в шок  cray cray cray

Джоси, Тони, проблемът е, че сега съм си сама, имам си собствено пространство и никой не ми е на главата. Водя и лични разговори, които няма как да ми се случат в на "шефа офиса"  cray cray cray Пък и ми е странно, не искам да скъсявам дистанцията и сега съм си човекът-фирма, нямам нужда да ме местят, за да се знае  cray cray cray

ЕДИТ: Прилагам снимка от ФБ
« Последна редакция: юни 19, 2017, 15:10:29 от marry_me » Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 19, 2017, 15:11:06 »

Зависи от шефа.С шефа сме ОК,но виж шефката е УЖАСНА(това е най-мекото,което ми идва).
Ще свикнеш и като за всяка промяна е нужно време.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 19, 2017, 15:12:58 »

Marry_me кофти, опитай се да им намекнеш пак  pardon


Джоси, yahoo Много се радвам, че се завръщаш. Кажи сега накъде ще поемаш?

Али на никъде lol за сега дълга почивка вкъщи, не знам за колко време.. Претърпях 2 много сериозни операции на челюстта и сега ми трябва време за възстановяване..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 19, 2017, 15:33:29 »

Мери ми, точно такива искаааааааааааааааааам.. В сайта не видях, но тия са ми супер.

Колкото до разговорите, аз обикновено излизам като говоря по телефона.. Понякога говоря и в офиса, но не обичам, защото шефът ми е много любопитен и само ме разпитва после  lol Иначе това за дистанцията и допълнителни неща, които ще се наложи да вършиш като сте заедно, е безспорен факт!!!  good  
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 19, 2017, 15:40:16 »

Тони, до август сме сами. После Инж. ще дойде още малко да постоим заедно и после обратно в РоССия.
Ето и снимката дето обещах:

Джоси, добре дошла, дано да ти е на късмет!!!! heart good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #293 -: юни 19, 2017, 16:26:29 »

Marry me аз седя на една ръка разтояние от момчето на което съм шеф, милия  lol
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юни 19, 2017, 16:38:01 »

Marry me аз седя на една ръка разтояние от момчето на което съм шеф, милия  lol

Тъкмо като сгафи да ти е по- близо да му пляснеш един зад врата хахаха
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #295 -: юни 19, 2017, 16:40:19 »

Тъкмо като сгафи да ти е по- близо да му пляснеш един зад врата хахаха

ох горканчо хахахах. Аз като се върнах от майчинство, той беше свикнал да е сам и на тишина. Не стига че му се натресох и му станах шеф, ами и го накарах музика да пуска по цял ден. Беше в тих ужас милия... ама ей го на свикна, не си ме сменя за друг шеф, даже и гадже му уредих  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #296 -: юни 20, 2017, 07:19:15 »

Ходете, ходете, сега ви е времето good Само дето кофти неща се случват по европейските столици, ама то къде ли и кога ли не се случват sad
Тони, канчетата се брандират лесно, правят го много фотоателиета, но се изисква време. Обикновено те разполагат с изходния материал и не е нужно ти да го търсиш. Най- сигурно обаче е да си го вземеш готово, около 30лв. е с надпис.
Не виждам защо точно такива са станали на мода и се твърди, че опазват околната среда, като една шупла в покритието води до поява на огромно очукано място и го прави опасно за употреба. crazy  *crazy*Едно време в такова си бърках кола- маската и разпространявах вица как се ползва като противозачатъчно Wink. Единственото му предимство е, че можеш да си вариш кафе в него smile
Хехе, в този ред на мисли и две свързани приказки: "да набиеш канчето на някого" /да вразумиш някого/ и "да му свариш кафето" /да погодиш номер/ smile, които можеш да ползваш за моминското на горската сватба Wink
Джоси, добре си се върнала. Голямо премеждие си изкарала с челюстта, възстановявай се сега heart
Нито за шефа, нито за служителя е добре да са в една стая, та не се знае кого наказват повече.  pleasantry Има и къде по- неприятна ситуация - НИ1 имат за офис на отдела огромно помещение и всеки сяда където свари, няма фиксирано място. Най- предпочитани били тези, около прозорците, в средата оставали за по- късно идващите. Но пък те работят 70% от вкъщи и фирмата пести от разходи така.
Днес ще е последният прохладен ден, идват много горещи африкански ветрове sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юни 20, 2017, 08:47:23 »

Добро утро smile

Намерихме вчера вариант с мометата, къде да ги брандират, една рекламна агенция, да видим сега каква цифра ще ни обявят.  smile

Откакто кумата не участва, всичко се развива толкова бързо и стегнато като подготовка.. Направо камък ми падна от сърцето.. Всички са активни и всеки се зае да прави нещо, без да съм ги карала.. Много странно  pardon

Фани, топни дупето в морето и заради мен  heart

Днес детенцето на братовчедка ми става на една годинка... Тъпо ми е, защото когато имаха нужда да идват и да нощуват в София, ми звъняха постоянно.. А откакто се е родило детенцето не сме се чували, дори не сме го виждали още.. Пък да се натресем сами без покана е тъпо.. Както и да, да им е жива и здрава  heart

Слънчев вторник на всички  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 20, 2017, 08:57:55 »

работата от вкъщи е супер опция и за майките особено, така може да си съчетават и други неща за вършене.

Тони, кофти, ние също имаме такива познати, дето ни търсеха допреди детето само че. Сега не им изнасяме хахаха
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юни 20, 2017, 09:11:18 »

Добро утро smile

на мен само на едно работно място ми се е случвало да съм в един офис с шефа - накрая с удоволствие напуснах. Беше енергиен вампир. Началническото й поведение въобще не ме е дразнило, но беше много особен човек  pardon

Много харесвам магазин Кьоше. Често минавам от там, но рядко влизам заради малките пипащи ръчички. Канчетата са много хубави, не зная дали бих ползвала такова и по-скоро за какво бих го ползвала, но са симпатични да ти стоят на рафта Wink

Малко да си измрънкам - ММ тази седмица е в командировка и имах таен план да се прибера при нашите (така или иначе за уикенда ще ходим там, та викам айде цяла седмица). Но ми остави да му довърша разни задачи. Викам си Ок, ще потормозя малко хората, за да са готови до сряда, ще пренеса целия багаж някак и сряда следобед тръгвам, а ММ ще го прибера в петък някъде от Южна България. Да обаче, се оказа че колегата му няма да се връща в София и ММ трябва да прибере служебната кола в петък. Та планът ми пропада отвсякъде, колкото и да опитвам  Xixixi
Та така, само да си споделя smile

Хубав ден на всички  heart
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines