Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:06:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142417 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 19, 2017, 11:22:39 »

Привет!

Аз съм недоспала, ама май ще е така две седмици - изпратих моето момче в командировка и се оказа, че леглото ми е твърде широко...

Днес е мрачно, а аз съм напълно готова за лято и стига вече дъжд! Ще си поседя у дома на село докато моят любим се подвизава в чужденеция, та затова искам само слънце - разходки, работа в градината и на полето, много снимки... Сутрин да ми мирише на детство  heart

Изчетох ви, ама забравих какво сте казали  tease Само Париж ми остана в главата (та дори и в тесен хотел  blum ), никога не съм била във Франция, разминахме се с едно такова пътуване, когато се случиха терористичните атаки. А така ми се ходи по света и у нас! Има нещо вярно в приказката: "Човекът е човек, когато е на път."

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юни 19, 2017, 11:46:15 »

Привет!
Днес ми беше един от малкото дни, в които нямам сутрешен урок и си поспах. Ама кой както си го направи. Като съм такава луда за работа. Абе седи си вкъщи, гледай си децата и харчи парите на директора....  tease не не тва не е за мене. Имам такива познати, но откровено не ги разбирам. През уикенда бяхме във Варна.  Видяхме се със състудентско семейство и дружка от далечната 2007. От форума е, ама никой не я знае  blum
Ще ви пусна снимка на плажа след малко. Макар, че не беше твърде за плаж, пак успяхме да намокрим поне краката. Иначе ни валя голям дъжд.
Обожавам Франция... Макар, че по южна не съм била,  но и Северна ми е достатъчна за да ми се хареса.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юни 19, 2017, 12:47:16 »

Добро утро smile


Събота и неделя минаха, пак яко обиколки.. Минах малко по магазините, купих си 2 рокли, летни, че аз по принцип имам само 2 и не нося такова чудо, а ми е удобно сега.. Тениските ме дразнят над дънките за бременни.. Но на работа няма как да седя с другите, дето са ми, защото накрая на деня имам отбелязана лента на корема и Илиян изпада в ужас..

Цялата събота прекарахме с Миленка, Фил и Бобчо.. Напълно, тотално и безвъзвратно съм влюбена в него.. То си е отдавна, но просто е феномално дете  shok heart heart heart Да им е жив и здрав, но толкова умен, игрив, жизнен и добър е..  girl_impossible Дете мечта, за което и родителите имат огромна заслуга със сигурност.. heart

В неделя пак цял ден обиколки и срещи.. Казах на една приятелка, която не бях виждала отдавна, че съм бременна.. Супер много се зарадва, тя знае, че опитваме отдавна, но заключи, че не се радвам много, защото не е било първото нещо, което съм й казала, а съм чакала чак 30-40мин да се наприказваме.. Не знам, защо но никога не ми се е струвало ОК, жените да обсебват разговорите с небременни приятелки само с това.. Радвам се, за мен е нашето чудо.. heart Огромно щастие, но защо да е чудо за всеки.. Деца се раждат от хиляди години.. Не съм първата все пак.. Не мисля, че е нужно да изкрейзвам и да обсебвам приятелите си само с това.. Може пък да изглежда, че не се вълнувам иначе.  crazy pardon
От днес пуснах обява за човек на моето място, чиято заплата ще е направо  shok Не знам, кой ще се съгласи.. Вярно, че ще върши само счетоводните ми работи, които на мен реално ми отнемат 2 часа от ежедневието МАКС... Но пак  huhhuh.gif

Фани, кога идва ИНЖ.? Или само вие ще почивате сега, ти беше казвала, но забравих  blush

Бубе, приятна почивка.. Направо ти завиждам.. И аз бих си отишла при мама да си ме глези и да се излежавам, да си почивам, да се разхождам сред природатааа  butterfly

Еми, Илиян имаше мераци за дрифтовете, но аз принципно не умирам от кеф на такива мероприятия и той просто тихомълком го подмина и остана с мен да се мотаем.

Южна Франция ми харесва..  good Обожавам Ница  heart

Някой знае ли от къде мога да поръчам такива чаши и как се наричат.. ? Баба ми на село имаше такива, то е като канче..



« Последна редакция: юни 19, 2017, 12:49:43 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #273 -: юни 19, 2017, 13:20:00 »

Тони, това е емайлирано канче. В последно време ги ползват за планина, да не замърсяват околната среда и им казват планинарско канче.
Грозни, вносни от Китай или Румъния се намират по домашни потреби
https://www.valmon-101.com/bg/kanche-f9-sm-emaylirano/
Не се сетих да проверя какво се намира в нета като войнишко канче pardon Има разни други по 29лв., но са на планинска тематика.
Допълвам
http://rosini.bg/index.php?route=product/product&path=2032&product_id=28477
Погледни тези, може да задаваш въпроси онлайн са.
« Последна редакция: юни 19, 2017, 13:26:31 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юни 19, 2017, 13:30:58 »

http://stoichkovi.bg/products/product_details/106053

малко избор има от такива. скъпи има в книжарница Елефант
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 19, 2017, 13:37:36 »

Тони, рано е да ти се говори само за бебета. Чакай да наближи и да се роди и пак ще говорим Wink

Емайлирани канчета по складовете във Враца се намират.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юни 19, 2017, 13:39:04 »

Тони, такива канчета има и в една книжарница на Шишман, близо до Църквата 7 Седмочисленици. Тя е една по- шантава книжарница и имат с разни забавни надписи, но пак са си от 15 нагоре. Не знам за какво ти трябва.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 19, 2017, 13:45:09 »

Радвам се, за мен е нашето чудо.. heart Огромно щастие, но защо да е чудо за всеки.. Деца се раждат от хиляди години.. Не съм първата все пак.. Не мисля, че е нужно да изкрейзвам и да обсебвам приятелите си само с това.. Може пък да изглежда, че не се вълнувам иначе.  crazy pardon

Toни, уникален сладур си <3
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юни 19, 2017, 13:48:11 »

Свързано е с моминското парти на Никол, но не искам да казвам, че да не вземе да влезе баш сега за проклетия.. Ще ми трябват 9, защото сме толкова момичета.. Но, ако са мноого скъпи, може и само 1 да вземем...

Ако взема тези евтините на Свекс, после мога ли някак да ги брандирам..  huhhuh.gif Трябва да помисля.

Панде, ако имам време да се срещам с небременни приятелки или такива без деца и съм сама, а не с детето ни.. Определено ще предпочитам да говорят повече те, за да ме разнообразяват, аз съм егоист..  pardon Може и да е рано сега, но ако аз съм обсебена, не е нужно да карам всеки познат да бъде.. Малко ми е против собствените закони  nea

Ох, колко варианти са се появилиии..Обичам ви  yahoo tease
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юни 19, 2017, 14:24:16 »

Ако взема тези евтините на Свекс, после мога ли някак да ги брандирам..  huhhuh.gif Трябва да помисля.

Тук на Малинов, под нашия офис има рекламна агенция, която се занимава с перфонализирани простотии - тениски, чаши и т.н. Не знам дали не ти е далеч, но реално може да намериш и на други места. Просто тук са ми до д*то. Пък може да минеш някой ден - хем да видиш, хем може да Апнем дружно, а и да нагледаш сладкарницата хахаха
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #280 -: юни 19, 2017, 14:37:43 »

Но най-любим досега ми е един плаж на остров Амулияни срещу Уранополис ....

Аз се нареждам на същата опашка, едно от най-любимите ми места в Гърция е Уранополи, а този полу-залив на Alikes Beach (ако правилно се сещам по снимката, си е едно прекрасно местенце)  heart Това беше дестинацията, която подарихме на кумовете за спомен от сватбата  heart

Аспровалта така и не успях да я харесам като плаж и усещане ми е малко тип Приморско-Слънчев бряг (казвам като плаж, защото не е такава шарения/цигания). Не го чувствам като автентично гръцко  crazy

Много харесвам един малък плаж на изхода на Олимпиада към посока Уранополи. А в Ставрос по думи на ММ и кума правят най-хубавият джирос в Мустакас  girl_wink

Ние се пренесохме (уморен емотикон, който си бърше потта) sad Днес ми е много странно, събуждам се и тръгвам от друго място за работа, поне гледката към планината компенсира това леко неразположение smile

Идвам в офиса и ме сюрпрезират, искат нещо като повишение да ми правят, димек да деля един офис със собственика  cray cray cray Ами не искам  cray cray cray Как се отказва такова нещо, опитах дипломатично, не стана. Да съм била по-близо като идеии  crazy crazy crazy Още съм в шок  cray cray cray

Тони, влюбена съм в тези канчета. Мисля, че книжарницата, за която говори Скай, е магазин Кьоше. Едно от любимите ми места в София. Виж в Кьоше, имат невероятни неща, може да харесаш нещо  girl_wink Отиди на място, във ФБ и на сайт не е качен целият им асортимент.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юни 19, 2017, 14:45:59 »

Здравейте..

Завръщам се, ако ме приемате  blush

Вечер си ви четях, но все не стигах да пиша.. Напуснах работа, вкъщи съм си и имам време за форума..

Тони ще чакаме да покажете снимки после..

Фани колко време ще останеш във България.?
Ние бяхме декември и толкова се разочаровах, че скоро няма да си ходим, сигурно чак другата година.

Marry me защо не искаш, какво те притеснява.?

Ина вие до кога ще сте в Париж.? Не знам септември или октомври ще имам ходене до Париж, може да се видим..

Хубав ден..
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юни 19, 2017, 14:47:52 »

Ина вие до кога ще сте в Париж.? Не знам септември или октомври ще имам ходене до Париж, може да се видим..

Не съм Ина, ама май няма да можете да се видите :-( Аз пък викам да се грабнем всички и да и ходим на гости в Дъблин, кво...pardon
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юни 19, 2017, 14:55:36 »

Не съм Ина, ама май няма да можете да се видите :-( Аз пък викам да се грабнем всички и да и ходим на гости в Дъблин, кво...pardon

 good Аз съм за..
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юни 19, 2017, 14:56:12 »

Книжарницата е Елефант, за която говорите и двете, по -горе съм я споменала точно по този повод на Тони.
http://www.elephantbookstore.com/bg
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines