Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:56:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142424 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 16, 2017, 11:24:32 »

Свекс, вярно, че брат ти е гинеколог, ама защо не издава на света откритието, което е направил - да роди сам детето  huhhuh.gif Много хора ще се възползват  Girl_hide

 funnytooth funnytooth funnytooth LAUGHTER
Многоженството иде от множеството клипове тип - заобиколен съм от мацки.
А и си има корени в мъжките инстинкти хаха.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #256 -: юни 16, 2017, 11:34:13 »

Моля ви се, съвсем умишлено съм го писала. Ако кажа "жена му роди", като нищо да ме обявят за сексистка. Децата се правят от двамата, раждат се от двамата и се отглеждат от двамата напълно равностойно funnytooth
В случая обаче използвам единствено число заради възрастта, че е само на брат ми. Много съм наплашена от пустата женска еманципация blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 16, 2017, 11:40:44 »

то тая еманципация виждаш кат прекалихме през годините като пол, де ни отведе..
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #258 -: юни 16, 2017, 12:01:15 »

Мараба, мацки! Изведнъж ми залипсвахте и ей ме на!
Свекс, аз в детската градина в 3-та група всеки ден се женех за един Невен....ама той харесваше и една Анета....та бяхме един любовен триъгълник...
Многоженство, значи....в нашето обкръжение от 4,5 годишни е на мода да си показват коремите, да си надничат в гащите (шок и ужас!!!) и да се целуват....като големите..(като нищо догодина да се заженят публично, засега само с недомлъвки споделят)..Говорим, обясняваме...изпускаме нерви и така по 1000 пъти....Моля, по-опитните мами да споделят минава ли този вироглав период и кога, че търпението ми бързо и сигурно се топи.
Тони, много харесвам дървените папийонки, сигурна съм, че и на Илиян ще му хареса smile
Еми, таз' картинка олицетворява историята на живота ми от 2 години насам  cray cray cray

Аспровалта и намен ми допадна, Врасна - не!!! Ставрос също е приятно място smile Но най-любим досега ми е един плаж на остров Амулияни срещу Уранополис ....

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 16, 2017, 12:56:23 »

Пускайте снимки от морета, поне да плакна очите, ако не краката  heart heart heart heart

Сноу, толкова липсваш kiss2 От толкова малки ли си надничат по гащите  shok Те после към 10-11-годишните се объркват и стават срамежливи, т.е забравят информацията. И после си я припомнят след 3-4 години  Girl_hide
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #260 -: юни 16, 2017, 17:27:28 »

Ние пьк имахме микро-форумска среща и си изкарахме супер яко !!! Кафенце, после разходка, после за залутахме кьм една улица сьс супер скьпарски магазина и се нагледахме на дрехи, ченти и обувки и нали бяхме две не посмяха да ни изгонят  funnytooth

Само дето като се разделяхме аз щях да ревна. Не сьм си давала сметка колко ми е липсвало такова нещо. Изпитах чувство на брутална празнота.

ПП. Сноу супер много лиспваш тука !! Направо се чудехме кьде си и какво става с теб.
« Последна редакция: юни 16, 2017, 17:30:21 от inaxastra » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #261 -: юни 16, 2017, 20:16:52 »

Инко ще ядеш бой хаха  smile видях те че доста се разчувства, и мен ми стана мъчно  heart

Та тъй, Булчето е живо, имаше турбо седмица, от неделя до сряда на Правец, ядене, пиене на корем от четвъртък до утре съм мома Парижанка smile и пих кафенце с Ина. Толкова се радвам че най-накрая се видяхме на живо, говорихме си все едно цял живот се познаваме. Давам си сметка тия дни че където и да отида винаги успявам да си врътна една среща със съфорумки, много ми е хубаво  heart

Сега реанимирам в хотела, стаята ми прилича на стар бротел, старински мебели, червени стени... намирам се в най-шик район, на Сан Жерман smile хотела е с тесни коридори и закуската се сервира в мазето, трябва да ви снимам как изглежда, всичко е минимилистично... в кутии е храната все едно арехологични находки са хахах. Направих едиин шопинг тур и без да искам попаднах на страхотна далавера за детски дрехи, купуваш едно, второто на 4 евро го плащаш без значение от цената. Та взех две якенца, едно за една мацка и едно за звяра, бански и тениски...
http://www.sergent-major.com/impermeable-a-capuche-turquoise-lemapette-17e2pfi2impc216.html
http://www.sergent-major.com/impermeable-beige-deperlante-limperiage-17e3pgi1imp007.html

После напазарувах от Maison Georges Larnicol шоколади и макарунс... отидоха ми командировачните. Мина ми срещата много добре, доволна съм, вождовете ме похвалиха, клиента иска да дава още бизнес, та всичко хора доволни  good малко ми е притеснено утре дали ще се оправя сама в RER до летището, ама нямам избор...

Приятна вечер и както казва една приятелка до нови рандевУта  Wink

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #262 -: юни 16, 2017, 20:23:50 »

Ааа... раздялата беше много гадна. Едва не ревнах.

От Сержан Мажор ще си много доволна. Те са хубаво качество и моделите им са много хубави. Браво за далаверата  good Bravo

И дай снимки на бордела  girl_haha

Ще се оправиш за рер-а не му се коси. Трьгни малко по-рано да имаш време да се губиш и всичко ще е ок  good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #263 -: юни 16, 2017, 20:38:06 »

Много ми е тре жожобааа  lol lol lol

http://www.hotel-de-fleurie.fr/en/#/galerie-photos-fleurie
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #264 -: юни 17, 2017, 09:49:51 »

Много ми е тре жожобааа  lol lol lol
Ей, страхотно определение funnytooth, точно такова ми изглежда и на мен. Хихи, аз сигурно трябва странично да мина до мивката на една от показаните бани и да си мия лицето с прибрани лакти Wink
Якенцата, особено синичкото, много ми приличат на червеното на Мария /на Аличка/ good
Пък с Ина пак да се видите някъде по света good, хубави са тези срещи heart. Всеки знае за другия дори повече от най- близките му приятели, без ангажименти е, основава се само на лично желание и симпатии връзката heart heart heart
Не ми върви гъсеницата... Изпочупих четири игли докато се мъчех да зашия вчера велкрото. Накрая извадих лепилото, как не се сетих по- рано blush А не ми харесва, защото наподобява пачуорк, пък аз го възприемам като сбирщина на стари парцали pardon Тъкмо днес е хладно и мрачно, ще продължа борбата Wink
Хубав и успешен ден на всички!
П.П. Като по поръчка по радиото върви френски шансон за Париж - има тужур, кафе, солей ла мур, бе всичко му се разбира. А, чух и Сена и мезон smile
« Последна редакция: юни 17, 2017, 09:51:27 от svekarva » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 17, 2017, 21:13:48 »

Начи - хотела иначе изглежда много як...ако беше една идея по- голям.
Инке - на едната снимка...дето има врата до леглото малко ми докара на ваШТа ъглова тоалетна...

Ние като сефтосвахме Париж (като женени де) поразпитах Ина и бяхме на "квартира" за по- малко пари и беше една идея по- просторно. От там ни остана и ходенето в туй пусто кафене...мням...И магазина със стъкларии отсреща...Инке, ся като си отидеш, няма за какво да ходя в тоА пусти Париж heart heart heart И кой да ме води на баня... tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #266 -: юни 17, 2017, 21:54:58 »

Е тоя проект си заслужава подкрепа:

http://www.maikomila.bg/сериалът-златната-ябълка-хубава-раб/

https://www.indiegogo.com/projects/the-golden-apple-animated-series-pilot-episode-fantasy-animation#/

 judges judges judges
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 19, 2017, 09:08:15 »

Здравейте, много спите днес lol

Ина, този проект вече не мисля, че ще види бял свят, от толкова години си седи на ниво проект. А и когато нещо се забави прекалено дълго си изпуска момента. Но идеята е много яка, доста време следях как се развива

Днес пак е мрачно, ама ще излезем, че Бамбук да се поизмори.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #268 -: юни 19, 2017, 09:29:00 »

Добро ви утро! Wink
Тези дни трудно се добирам до тук. Намирам време да чета старателно всичко, ама не ми се кълве от телефона. Баба-помагачка заведе голямото зверо на градина и после забегна да прави сладко от домашни череши. Та... аз в ролята на Мара-Работната успях да си свърша доста неща из къщи и вече блаженно мързелувам Coffe
Тъкмо се зачудих Ина с кого се е видяла и Булче сама се издаде. blum Мен лично много ми хареса срещата с Булче, макар и да беше за супер кратко време. Завидях ви за разходката!
Майка от край време е ужасена от хотели из Франция, та явно не е изключение това определение. Вчера точно си говорихме с ММ, че сме спретнали списък за пазаруване от чужбината. Крайно време е майка да се жертва и да иде нейде в командировка и без много претенции за хотел.
Да се похваля - бяхме в събота на сватба, за малко. Много бяха сладки младоженците heart Успяхме да си откраднем време за 2-3 снимки след като спря безумния порив на вятъра и преди да завали. Това време се побърка и днес! Сутринта се продъни небето да вали, сега пекна слънце, ама е още едно измамно. Излиза ми се с количката на разходка, ама все още дебна дали ще е подходящо. pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юни 19, 2017, 09:40:41 »

то си стана обяд, докат се надигна и аз biggrin

Напоследък, при всеки удобен повод, съм ей така:


Бях на тунинг шоу, та малко се разнообразих. Много добре ми дойде. Имаше и за мъжете какво да гледат- освен колите- еротична автомивка и танци на пилон biggrin. Та и те доволни.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines