Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:04:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 143081 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #225 -: юни 14, 2017, 21:40:37 »

Много гладната гьсеница е супер известна книжка по чужбинските страни. Голяма класика за тая вьзраст  pardon Аз си я харесвам. Сигурно са ви я прехвалили и сте очаквали кой знае какво, та затова сте се разочаровали. Обикновена детска книжка.

Аз днес получих "Алиса в огледалния свят" с илюстрации на Марайя и с това приключих колекцията стари книжки с негови картинки.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #226 -: юни 15, 2017, 06:59:42 »

Ина, някак изведнъж се нашумя около тази книжка, а е и доста скъпа - 15лв. Днес, ако успея да се измъкна /нали е четвъртък и леля ми ще идва/, ще отида да я видя /и пипна/ в книжарница.
На Марайя книжките на какъв език ги имаш? Аз едни от най- красивите съм ги купувала на руски, мисля Арабски приказки и Китайски приказки. Едно време много хубави неща се намираха в Руската книжарница, пък и евтини бяха. Алиса, като история, така и не успях да харесам и съответно не съм я и предлагала на децата sad и я нямаме вкъщи.
Старите книжки вече почнах да ги подарявам /разпределям/ между наследниците по разни поводи. Дано ги пазят blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 15, 2017, 09:04:19 »

Добър ден smile

На мен тази книжка с гъсеницата ми се струва много интересна. Пък и ще ти кореспондира с гъсеницата, която ще майсториш, Свекс  good

Сега ме запалихте да погледна, аз това име Гизгинджиев, дори не съм го чувала. Но пак да си кажа, че наскоро и аз открих Господинов и също го препоръчвам, нестандартно и хубаво написано четиво е.  Приятно ме изненада, мислех си, че нямаме съвременни добри писатели  good

Алиса в страната на чудасата и аз никога не я разбрах и не я харесах.. Харесват ми илюстрации на темата, харесват ми тортите, които правим на темата, но самата история има някакъв дефект, който не ми харесва  pardon

Наближава рождения ден на Илиян, той категорично не иска да го отбелязваме с шумни празненства.. За сега съм му поръчала една дървена папийонка, която ще е цялата на малки биберончета и с червено в средата.. Тъкмо ще я използва на предстоящата сватба на кумовете, която ще е на горска темика  Girl_hide Eто от този тип smile


Той много иска от тези гривни с кожата и стомана/сребро.. Но аз не мога да харесам нито една.. Искаше ми се да я някак персонализирано, не мога да намеря, къде да я направят.. Някой да има добри впечатления от място, където ги правят/продават?  huhhuh.gif
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 15, 2017, 10:56:18 »

По принцип могат да ти направят нещо в Мънисто - магазина е долу на трамвайните линии до Гарибалди - като тръгнеш от Гарибалди към Витошка, отляво в един безистен, но магазина е на ъгъла и се вижда. По принцип добре се справят с изработките на разни неща.

Аз съм си поръчвала разни джвъчки от тук http://ognena.com/ и съм доволна, но не е one of a kind все пак pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #229 -: юни 15, 2017, 11:15:26 »

Свекс, имам ги на една част на бьгларски, една част на френски. С любезното сьдействие на Скайлайф разбира се, благодарение на коята всичко е вьзможно  good yahoo
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #230 -: юни 15, 2017, 11:43:22 »

Аз много харесвам Алиса в Огледалния свят, разбира се и в Страната на чудесата blush blush

„Не мога да се върна във вчера, защото тогава бях друг човек!“

„Утре никога не е днес. Нима може да се събудиш сутрин и да сажеш: „Е, най-сетне е утре!”

„Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята.“

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юни 15, 2017, 11:51:08 »

Алиса на мен ми е страшна и неприятна. Въпрос на възприятия, стари страхове и други бъгове у мен, явно.
Тони, пак сме на едно мнение.
Само тия папионки мен лично ми идат в повече, ама важното е на празнуващия да му хареса. good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юни 15, 2017, 12:14:55 »

Малейййй.. Аз не мога да избера такава гривна.. Гледала съм всички сайтове, те ми изглеждат грозни наистина.. Виждала съм мъже да ги носят и ми е ок, но като ги гледам по отделно са ми толкова грозни  pardon

Всички цитати ми харесват от Алиса, но събрани в историята.. Нещо ме притеснява  tease

Папийонката е готска, защото може да си я носи в ежедневието с риза и панталон (неофициални).. На сватбата също ще сме така, по-лежерни, в гората ще сме, навън.. И знам, че на брадата много ще му отива такава Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юни 15, 2017, 12:26:03 »

Привет!

Тони, папионката е много оригинална според мен, а и щом такъв стил ще му отива, тогава супер!

И аз не харесвам Алиса, идва ми много странна и нелогична. Самата история ми е - чакаш да се случи нещо съществено, но никога не става. Харесвам горе-долу последните екранизирани версии, но само, защото са с Джон Деп.

Тези дни се разкапах от фитнес, съвсем прекалих и сега не мога да стана от леглото. Ама така е, като много време нямах интензивно натоварване и организмът ми е забравил...

Фери нещо ми се губи, да не би да са на почивка?

Свекс, аз съм за рачето, много хубаво изглежда, като любима играчка smile




Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #234 -: юни 15, 2017, 12:45:06 »

Ей, тези папийонки са уникални! Много ми харесва идеята, а аз поначало не ги одобрявам. Предпочитам мъжо да е с вратовръзка, пък и той е на това мнение.
Алиса съм я подхващала да я чета - ужас и безумие! Наложено ми е едно анимационно от детството и явно ми е въздействало в повече. Беше ми страшна и алогична. Даже нямах желание да гледам игралните версии.
Аз лично неочаквано днес приключих с администрацията по отношение на бебе N2. Много бързо се оправих в социалните. Сега ще следя единствено консултации кога ще имаме. Тези дни трябва да отида и до работа. Хич мерак нямам, ама от "кумова срама" ще мина да почерпя.
Утре пак ще обикаляме със свекърва ми. И двете си набелязахме след посещението в поликлиниката коя в кой магазин ще се навре. Много е готино като имам компания! Другата седмица трябва майка да поеме щафетата.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #235 -: юни 15, 2017, 12:56:34 »

Явно на моето детско богато въображение Алиса му дойде много добре. Защо трябва да стане нещо и да има съспенс? В съвременния театър и постановки много пъти краят е нелогичен, няма съспенс, историята просто свършва. Счупени можъци всякакви  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юни 15, 2017, 13:51:45 »

Явно на моето детско богато въображение Алиса му дойде много добре. Защо трябва да стане нещо и да има съспенс? В съвременния театър и постановки много пъти краят е нелогичен, няма съспенс, историята просто свършва. Счупени можъци всякакви  blush
Моят е счупен посока Мечо пух и Малкият принц.
Може би защото съм филмарка хахаха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #237 -: юни 15, 2017, 14:22:25 »

В съвременния театър и постановки много пъти краят е нелогичен, няма съспенс, историята просто свършва. Счупени можъци всякакви  blush
Да ти умра на съспенса funnytooth Прочетох съспенис и си викам "то хубаво е забравила да раздели думите, ама защо с двойно С, като следващата нито със "с", нито със "з" започва пък и както е "няма" къде после отиде "със" LAUGHTER
Така е то, завря ми главата. Опнали шатрите на "Пловдив чете" баш пред Пощата, на най- силното слънце, дето и кьораво дърво не расте  beating Аз пък и не бях проверила коя книга на кое издателство е и голямо мотане падна. Като ги питаш продавачите за някоя различна от тяхното издателство книга и видимо се дразнят или отговарят сопнато.
Видях и купих гъсеницата. Книжката е по- малка от педя, интересно нарязана е. Написана е с ужасно дребни букви, направо имам чувството, че се ползва и за очен преглед Wink
Някой от форума също беше подарявал на мъжа си такава дървена вратовръзка. Тогава обаче бяха много скъпи, някакви вносни за по 80-90лв. Пълно безумие. Така вече се ядва, 30лв. по може да даде човек. Носят ги на карирани ризи и предимно брадясали. НИ2 ще е шафер на съученик следващия месец и всичките приятели ще са с такива дървени, но жълти. Уговорката е да издържат и да оженят всички с тях. Искат, не искат бъдещите булки, това ще е Wink
Да, мечо Пух и Малкият принц са също леко отвеяни, но някак пълни с живот, а Алиса ми звучи обречена pardon.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юни 15, 2017, 14:37:10 »

Да, точно чувство на обреченост е, това което ме дразни в Алиса!!! Благодаря ти, Свекс, мира не ми даваше, че не мога да обясня, кое не ми харесва в цялата работа!!  good

Иначе да, персонализирани илизат към 45-50лв., но за мен е ок. Падам си по такива неща  pardon

Еми, има такава папийонка на тема "Малкият Принц", може повече да ти хареса  blum Wink

Али
, браво бе, много дейна си значи, чак ме учудваш с този ентусиазъм за ходене по институции.. Сигурно е неизбежно, ама пак, браво  good Bravo
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #239 -: юни 15, 2017, 15:02:04 »

Да ти умра на съспенса funnytooth Прочетох съспенис...
lol lol lol lol lol Няма умиращ емотикон от смях, представете си го lol lol lol
« Последна редакция: юни 15, 2017, 15:27:03 от marry_me » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines