Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:25:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142433 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #210 -: юни 14, 2017, 07:25:32 »

marry_me, откъсни се от кръстопътя и изчакай малко, то самО ще се реши. Wink
Чакайте да видите какво ще се получи от шева и тогава... Гъсеницата я почвам от плат, не харесвам допира и вкуса на филц, а това доста усложнява работата. Ако стане като за свят, имате я за подарък. Дават кръговете с диаметър 10см., малко ми се вижда, та днес ще оптимизирам размера.
Защо си мисля, че някаква гъсеница съвсем скоро се въртя из ФБ /даже и име си има/, като герой в книжка ли, като играчка ли? crazy Булче е навътре в тези неща, ще я чакам да каже.
Чантата ще я направя след това, да може безгръбначното да се събере вътре. Майките ще трябва да ми кажат за дължината на дръжките, тукашната ревла Амели е отново на село на отглеждане и няма по кого да се ориентирам.
Много горещо стана, то бива, бива, ама изведнъж 20 градуса + diablo
Прекрасен и ползотворен ден на всички ни good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юни 14, 2017, 07:49:34 »

Да, въртя се някаква гъсеница с книжка, ама не и запомних името  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 14, 2017, 10:03:35 »

Свекърва, всичките са много готини, ама и аз гласувам за гъсеницата. Ако бях по-сръчна и аз бих творила. Нещо ми се върти, че мимаше една книжка с гъсеница подобна на тази и пак се лепяха така едно за друго, май "Много гладната гъсеница", ама сега нещо не я намирам.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #213 -: юни 14, 2017, 10:38:50 »

 Привет!
 Свекърва, много се радвам на такива сръчни хора като теб. Според мен гъсеничката е по-скоро играчка, докато рачето ми прилича на възглавничка или аксесоар. Докато работех в занималнята шефката изработваше подобни неща за децата. Най-голям успех имаше една торбичка във форма на морков и в него "живееха" семейство зайчета - майка, баща, мъжко дете, женско и бебе. По-малките започваха играта с опита да откопчават и закопчават копчетата на моркова.Повечето деца проектираха семействата си в това семейство, изиграваха емоциите си и като цяло нямаше дете, което в един или друг период да не играеше със зайците. Аз бях удивена от успеха на тази играчка.
 Лоли, къде ще сте на море? И ние сме по това време, в същия състав с кумове. Гледах снимки от един плаж в Гърция и се влюбих с "прострени" октоподи и риби веещите се на вятъра, ееех.


 
Мери ми , слушай сърцето си, то ще те отведе на най-правилното място.
 
Аз пък си търся безуспешно дълга лятна рокля, защото моята вече не ставаше и не мога да открия хубава памучна, цветна и на добра цена. Май до морето няма да я открия...

 Хубав летен ден на всички
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #214 -: юни 14, 2017, 12:09:11 »

Рат goodpost
https://www.orangecenter.bg/mnogo-gladnata-gasenitsa.html
Точно така се казва книжката. Тцтцтц, много я хвалят, ама нито един коментар не виждам от българска майка. crazy Може и да я поръчам и да ми отпадне паричният вариант на пликче като допълнение.  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 14, 2017, 12:18:45 »

Рат goodpost
https://www.orangecenter.bg/mnogo-gladnata-gasenitsa.html
Точно така се казва книжката. Тцтцтц, много я хвалят, ама нито един коментар не виждам от българска майка. crazy Може и да я поръчам и да ми отпадне паричният вариант на пликче като допълнение.  crazy
тук има ревю за нея. мен ми се види много шум за нищо де.

http://chetohkniga.blogspot.bg/2017/01/2016.html

п.с Някои от другите предложени ми се струват доста по- забавни .
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #216 -: юни 14, 2017, 12:29:53 »

Нищо по- различно от това, което пишат и издателствата crazy заведе ме обаче до холандско филмче, та видях малко повече картинки. Между другото имало и игра, телефонно приложение. Едва ли не книга чудо, с дупки, прогризани от гъсеница blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 14, 2017, 12:30:07 »

Добър ден.. smile

В Черешката все на октоподи им върви в последно време.. И на мен ми се яде, ама ще пропусна.. Ходи ми се на море, даже вчера докторката на феталната морфология ме пита, кога ще ходя.. Викам си, ако и да се случи ще е без да е планувано  sad

Моминското парти на Никол отпада за Варна и ще сме в района на Враца, защото не знам дали ще пътувам, а те не се организират хич и всички решиха да сме по-близо до тук, за да си въртя нещата.. Много тъшо се получи, защото кумата й по принцип не ни е приятелка и само тя няма да дойде. Каза, че няма възможност.. Според мен не й се занимава, а й като предложи нещо, само аз горе долу се съгласявам, за да не я обидя. Другите я резват веднага..  pardon Трябва да измисля невероятни неща, защото моето парти беше просто върхът на сладоледа.. Имам висока летва за прескачане  heart
« Последна редакция: юни 14, 2017, 12:33:02 от alexandrova_90 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юни 14, 2017, 12:38:12 »

Тони, лично мнение, аз избягвах големите разстояния по време на бременността. Лекарят ми също не беше много За. Всеки си решава разбира се, както и зависи от самата бременност,  изказвам своята перспектива.

Свекс, и аз ги видях тия дупки, стори ми се грубовата и някак си недетска книгата.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 14, 2017, 12:39:44 »

Лоли, къде ще ходите? И кумът ти го пере яко съчмата!
Адиктед, не си честна така да изкушаваш хората  diablo искам и аз октоподи и риби, придружени с морска гледка.
Тони, успех с организацията на партито! Дано задмунеш твоето!
Мери ми, успех с взимането на решение!
Тая Мегз си нямам идея коя е, ама като еи чета и се чудя хората от какви тъпотии правят пари на гърба на явно не много информирани други хора, на които пък им се чудя с какъв акъл купуват боклуци и се плескат с тях.
Ние в събота трябва да ходим на рождрн ден ,който ще е в едни вили извън София. Аз още се чудя дали е добра идея, понеже никой от другите 16човека няма деца, а ще се дъни силна музика от обяд до зори и не мога да очаквам съобразяване. Та такува терзания са ме налегнали, дали шефа ще издържи. От друга страна свека се била разсърдила, понеже щели да правят помен и няма да ходим, то аз така и така нямаше да отида, че и на месечината на Ники точно го направи.
« Последна редакция: юни 14, 2017, 12:43:26 от ratatui » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 14, 2017, 12:52:04 »

И аз за сега съм с ограничени пътувания до минимум.. Враца е на 100км и не се притеснявам, ама 1000+ км за по-малко от 3 дни.. хич не се наемам..  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юни 14, 2017, 12:58:42 »

Тони, аз разсъждавам чисто логично. При наличието на болки при мен, нямаше как да се жертвам да ме друса кола по разбитите ни пътища. Самолет няма да коментирам. Нито рейс. pardon
Все изкарах 9 месеца без да пътувам. Сега ще изкарам още толкова, поради наличие на характерови особености от страна на детето, с които не ми се иска да деля един покрив поне по време на така наречената от хората Почивка. За да не става Натоварка, вместо Почивка. pardon    Отново лично решение.

Рат, новата наглост от днес, понеже аз следя кви ги дращи Мегз, е че явно сега купува ментетата от други китайци, съответно опаковките са 15 вида имитации на едно и също . За компенсация, праща на клиентите по голяма разфасовка.  pardon pleasantry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #222 -: юни 14, 2017, 12:59:51 »

Здравейте след сутрешното хайманосване и обедното меню Wink
Хубави книжки набелязах от това представяне, дето Еми го е дала. Според мен си е идейно това с гъсеницата и дупките, ама аз съм шантава и купувам този тип играчки. Дребната също много се занимаваше с такива неща. Не знам към днешна дата доколко би й било интересно, пък и това е занимание за зимно време, когато сме наврени по принуда вкъщи.
Тони, ето - имаш цел да мислиш нещо креативно. Нека другите да се занимават с организацията, а ти да си по идеите. Не се ядосвай за Варна - всяко зло за добро! Ще си направите веселото, където и да е. Аз също не се познавах с приятелките на кумицата, а само със сестра й се бяхме виждали. Реално почти нищо не организирах, но пък присъствах и се забавлявах с тях pardon Колкото и да не ми се ходеше на моминското на кумата ми - и там ходих от уважение към нея.
Мислех утре да ходя на нокти, ама за петък ще остане. Не съм ходила от съботата преди раждането на бебо, а ми се иска да се наглася. В събота сме на сватба (силно казано). Ще отидем на някой от ритуалите, за да поздравим младоженците и да им подарим подаръка. Купихме нещо много травиално, но и практично - чаши за червено вино от онези огромните и чаши за бира на столче. Младоженците са новодомци и вярвам, че ще са им от полза.
Ех, морееее LOVING Вчера майка прибра Дребосъчка от градината и ми заяви, че трябва да й занеса шапка, джапанки и хавлия - мият им крачетата след игра навън. Познайте каква асоциация направих Swiming А на всичкото отгоре тази сутрин ми замириса съвсем на плаж от детското мляко с фактор.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #223 -: юни 14, 2017, 16:30:39 »

Някой от вас чел ли е Гизгинджиев? Аз явно намерих отново музата.  yahoo "Вратите"-препоръчвам. Изчетох я на един дъх и съм тотално възхитена от български автор, още повече съвременен, колкото мен почти на години. Момчето усеща изкуството със сърцето си. Даде ми доза мотивация и вдъхновение.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юни 14, 2017, 16:59:39 »

Гизгинджиев е уникат. Толкова отговаря Раят на един период от живота ми, че направо бях в потрес.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines