Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 09:49:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142845 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #195 -: юни 13, 2017, 12:26:02 »

Сега започвам да виждам и аз като вариант да си кукам из форума посред нощите, чакайки храненето в полунощ... Дребният нещо се пъне или се чуди как да заспи, а дадох и малко следобедна почивка на бабата, та се гледаме само с него. Промъцва и все едно се кара tease
Снимката на детето е не по-малко пошла в сравнение с прайда pleasantry Аз съм ок за всякакви разбирания и ориентации, стига да не ми се врат в очите. Ако има такова чудо в Пловдив, някой кмет ще остане без глава директно! Особено сега като предстои да сме европейска столица на културата е абсурд, не че в "нормално" време някой би го одобрил. Преди години и в продължение на много време имаше емблематично заведение точно за този тип хора - Калигула. На пъпа на Пловдив! Беше си известно в цяла южна България. Та който имаше мераци за изяви - там, в нощния бар. good Така е редно според мен, а не да ми веят гениталии по улиците! По същата логика съм ОК да има и плейбой барове, обаче съм супер анти "покажи си кокершпаньолските уши на плажа". Казвам го като човек, който предпочита добре изрязан бански.
Панде, хич такива мисли да не ти се въртят из главата. Моя приятелка не ходиха на море уж за да не се разболее детето. Е, тук такъв вирус го набара... Оттогава не са пропускали Wink Дано Бамбук е като мен - аз см тръгвала с хрема или нещо не много в час за море. Там всички чакри винаги са ми се намествали. Може и на психическа основа да е, ама факт Wink
Свекърва, винаги ми е трудно да мисля такива подаръци, а един път поне в годината ми се налага за три дечица да мисля - две сестри и братовчед им. Те си идват с кола на$често, ама до Англия си е път и хич им не трябва излишен багаж.
Мери ми, уникален замисъл Bravo
Фани, искам такова кафе в кофичка като за сладолед! heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 13, 2017, 12:51:07 »

Здравейте!

На Бамбук му купихме слънчеви очила, от оптика, за морето, но ги забравихме. Сигурно ще останат не използвани, защото трябваше да се купи допълнително ластик и ММ каза айде друг път и няма и да купим.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #197 -: юни 13, 2017, 13:05:35 »

Има една статия по темата в Момичетата от града, ще се опитам да дам линк. Съвсем различна е гледната точка - първо трябва да разгледаме сайта на Прайда, да се позамислим дали може да се води битка, когато си стоиш вкъщи под юргана, както и да сме наясно, че кметовете на всички европейски столици лично участват в събитието. От там пък има линк към изказването на Първата Дама /макар да не сме президентска демокрация/. Аз много се опитвам да имам подходящо компромисно мнение по различни демонстрации, нужно ми е на мен самата. И още нещо хубаво намерих от Елка Стоянова в Жената днес. Бе съвсем женски съм настроена smile
Мари и всички, които се вълнуват от Амелито, ще кача няколко снимки с варианти на подаръци, които  ми се струват добра идея.
Другите, да прескачат,  извинявам се предварително give_rose
Харесах си възглавничката - раче /тя е рак/, мога да направя и раничка, в която да я носи. Гъсеничката е повече играчка, ще може да я къса, хвърля и сглобява. Тъкмо да и омръзне за времето, когато е тук.



Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 13, 2017, 13:15:34 »

Аз съм "за" гъсеничката,  вижда ми се много идейна, макар че сигурно ще е все разглобена на съставките си части.
Ако мислиш за раница, може би е по-добре  да бъде чанта с дръжки (права торбичка с дръжки),  моите деца обожават да си имат малки такива чанти,в  които да слагат разни неща и да ги разнасят.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 13, 2017, 13:32:57 »

Свекърва, не съм напълно съгласна, защото нито фризьорът ни е бил един и същ, нито гримьорът. Роклите ни са от съвсем различни места, а и вкусовете ни са доста различни. Затова и останах така изненадана. Не съм го написала, за да се жалвам, че ми е откраднала визията, хаха. Wink

Много са сладки тези цветни красоти.

Тук е  многоо топло -30 С.

И един малко тъп въпрос, амаа....в Пощата могат ли да се правят парични преводи по банкова сметка? 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #200 -: юни 13, 2017, 13:43:30 »

Мари, да не се затяга отгоре ли? То това е права торба и презрамките /при затегнато положение/ могат да се ползват като дръжки, без да е на гърба, прилича на сак за лов на пеперуди. Иначе си права, трудно ще успява да я отвори. Хихи, разглобените части на гъсеницата приличат на подплънки за сутиен funnytooth
Ето линкове, ако си нямате работа, четете:
https://www.jenatadnes.com/tema-na-broia/kamak-nojitsa-hartiya/
http://www.momichetataotgrada.com/article/stojte-dalech-ot-prvata-dama-kotkata-j-ima-spin.html#.WT_NC9ykJVd
П.П. Раничката няма да е самостоятелен подарък, вътре ще е другото, а в джоба вероятно ще е пликчето с парички.
Миме, би трябвало да може. Има гише "Парични преводи".
Хехе, ами нали фризьорите и гримьорите ползват едни и същи списания, на едни и същи курсове ходят.
За пощата при вас, виж и телефонния номер и питай. good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 13, 2017, 13:49:09 »

Е, значи не ми е толкова тъп въпросът.  pardon  Досега не ми се е налагало да изпращам така пари. До пощата има и банка,  но ми се иска да си спестя километричните опашки. Ще проверя.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юни 13, 2017, 14:37:40 »

Мари, да не се затяга отгоре ли?


Да, точно. Платнена торбичка с широки дръжки, защото им е по-лесно да ги ползват. Това със затягането, на тяхната възраст..., ако идеята е да може да си игра е нея, да ѝ се радва, защото за гърба добре, обаче те на тази възраст не търпят много.... smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 13, 2017, 14:43:55 »

Аз съм за гъсеницата. Моето едногодишно много би се кефила smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 13, 2017, 15:42:33 »

Аз за раницата. Гледам какво би било полезно и за родителя. smile

Миме, пък аз нали съм откровено брутална, според мен просто ти е копирала визията, но не е искала да ти го казва, от неудобство ти е показала други неща по-рано.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юни 13, 2017, 16:27:33 »

Днес съм много разсеяна и чета през ред..

По-късно сме на една от най-близките ми приятелки на рожден ден.. Винаги на този ден сме имали изпити, винаги ми е насила супер много късмет.. И днес беше така.. Да ми е жива и здрава  heart heart

Свекс, направо съм впечатлена на 100-тен път от нещата, които ще правиш.. И аз съм за гъсеницата, но и рачето е много сладурско.. Просто мисля, че детенцето ще се радва повече на първото..  shok heart heart heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 13, 2017, 17:57:16 »

Свекърва,аз съм за гъсеницата плюс рачето Wink много са идейни и сладки двете,Кари има едно зайче от плат,обожава го heart дрешките му се лепят,подобно на гъсеницата,прекарва си доста време с него.
  За парада нямам мнение,малко в повече ми идва тази цялата показност,но всеки си преценява как да предизвиква внимание.
  За Мегз,,,,,,съм тотално възмутена .Как може да продава публично тазкива боклуци????? Това е супер нагло,,,и даже се хвали,че за 3 часа е продала 800 броя от този измислен фондьотен,който да не говорим колко опасен може да бъде.Няма ли икономическа полиция в тази смотана държава??? На мен в салона,ако нямам документи за даден артикул или превод на български ми разкатават фамилията,тази публично продава китайски боклуци...И точно младите подрастващи момичета са и основни клиенти,а те са най-уязвими.. diablo diablo diablo ядосах се
 Ние си резервирахме хотел в Гърция,края на месеца заминаваме,аз кумата,децата ..... ииииии кума  shok   м даааа,,,,тотален шок...както не си говориха,изведнъж той реши да дойде с нас на море,,,идея си нямам защо....тя също....Рано му е За криза на средната възраст уж,но друго обяснение нямам.Дано да му е ок тиквата  до кръщенето  blum
 
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #207 -: юни 13, 2017, 19:23:28 »

Свекърва, за мен може ли и трите  insane insane  blush

Лоли-Ванга, какво ти казва кристалната топка за мен blush На такъв хубав кръстопът съм, че седнах посредата да се чудя lol lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #208 -: юни 13, 2017, 19:39:45 »

Свекърва, гъсеничката е уникална! Много ми харесва, че хем е детайлна, хем е стилизирана.
Мери ми, в такива случаи чудя се какво се чудя и се мятам с главата напред. Да стане каквото ще!
Лоли, напиши сценарий по действителен случай. Под пари ще останеш.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 13, 2017, 20:15:42 »

Лоли, даже  най нагло е написала че знае че тази козметика е фалшификат, но я била тествала.. върху себе си... а това че продава реплика не й пука.
Кум ти не  е в час, от мен да знаеш  angry
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines