Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:54:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 143078 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 12, 2017, 15:47:07 »

Панди браво ! И да идеш и без детето, за мен това е истинската почивка за нервите ми. хаха

точно така е, има кретени от всички видове, типове, полове и прочие. good
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #181 -: юни 12, 2017, 16:06:32 »

Пускам ви и едно, което мен лично много ми хареса Girl_hide Girl_hide Креативно и забавно ми е...

https://www.facebook.com/ArtCraftArchitecture/videos/vb.383846061681556/1358901697509316/?type=2&theater

Личи си, че днес го раздавам на уволнявка  blush blush blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 12, 2017, 16:56:15 »

Мери ми, по-точно бях изненадана, защото не го очаквах. Показа ми роклята си и тогава по нищо не ми приличаше на моята.Както и прическата. Това е! Все пак ми е кума, не мисля че е търсила този ефект. По-скоро е случайност. pardon Както и да е. Нямаше как да не го отбележа.   Wink

Подобни прайдове или каквото е там не харесвам. Всеки може да е какъвто пожелае, но да не се парадира с това. Това пък с момиченцето е  bad

Панде, дай да ви видим колко сте почернели. Защо без Бамбук? Не се ли представи на ниво?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 12, 2017, 22:51:23 »

Бамбук беше супер. Ядеше, заспиваше бързо, игра си на пясъка. Но на мен ми беше стресиращо, да не се разболее, въпреки че му направихме здравна застраховка за чужбина. То от сега нататък все така ще е. Аз все се разболяват на морето, горката ми майка. Но той е още малък и няма да помни. Та добре ще ни се отрази да се поизживяваме като младоженци.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #184 -: юни 13, 2017, 06:25:05 »

Добро утро. smile

Аз се включвам с един тъп въпрос : как за Бога педерастите отнемат дъгата на децата?!  crazy

мери ми, супер виц хахахахахахах много ми хареса.

Миме, аз пък бих се израдвала, ако кумата е търсила ефекта да прилича на теб. Това е комплимент за теб. Дори да не е било целно, пак е комплимент. Основната цел е да е най-красивата - значи ти си била топ. kiss2

Днес хич не ми се работи. Но избутвам и днес......и край!  yahoo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юни 13, 2017, 08:13:14 »

Хай! хайде всички спящи да стават. Аз имах един урок и сега ще се върна да спя. Но нека пусна нещо вдъхновяващо. Брях тоя Прайд явно е нещо като манифестация  pardon

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #186 -: юни 13, 2017, 09:05:23 »

Привет!
Фанич какви уроци пак даваш и тук или става въпрос за Скайп- уроците?
Наде, знамето им е като дъгата Wink. Обаче първо това беше международното знаме на Кооперативната система, създадена преди 160 години. Някъде 2005 се наложи да се смени и сега вече е бяло със сини гълъби. Хехе, в шкафа имах от старите най- различни големини, няма за какво да се използват, че са от онази гадна найлонова материя. pardon Не съм се сетила да ги продам на Прайда. blum Трябва да проверя дали са още там.
Из цялата мрежа върви вицът, ползван е и от кака Деси /Десислава Радева/в нейно ФБ изказване. То пък се дъвче и предъвква /изказването/. В началото ми беше интересно, но вече не искам да имам точно определено мнение както за него, така и за събитието.
Миме, няма как да не стане еднакво, при положение, че ползвате едни и същи обслужващи професионалисти. Всеки от тях залага на сигурното - щом един път се е харесало точно такова, няма нужда да се променя. А и като отидеш на две- три сватби ти става ясно, че разликата е само във външния вид на младоженеца. Те поне си сменят цветовете на костюмите, булките все са с бели рокли, с прически и грим, съгласно тенденциите, сиреч - еднакви. Най- красноречиви за еднаквостта са снимките. Все едни и същи застинали изкуствени пози със замечтан блуждаещ поглед на булката или всички подскокнали неестествено smile. Няма какво да му е различното щом и целта и нагласата е една и съща, като се почне от скромна сватба, та до така наречените "платинени" в TCL вариант. smile
Пък е и ясно, че всеки харесва най- много собствената си сватба, така трябва да е good
Хайде на хубав горещ ден yahoo Аз нещо съм вързана вкъщи и се изнервям, ама ще ми дойде и на мен времето blum
Другата седмица идва Амели и съм хванала да правя една тиха книжка. Много ми е пиплява, а и все повече и повече ме съмнясва полезността и. Снощи ми светна, че ще е по- полезно да и подаря за РД слънчеви очила, че ще ходят в Бургас да видят морете за малко. То пък нямало вече такива очила, каквито бях харесала и бях дала заявка. Сигурно майките на бебета могат да ми предложат нещо, ама да е около 50лв. Смятам да видя и по оптика магазините какво предлагат.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 13, 2017, 09:11:18 »

Добро утро! smile
Свекърва, на колко години е Амели? Сами има страхотна тиха книжка, отделя ѝ внимание 3-4 от 10 точки, а я има от година и половина и в началото си мислех, че е малък за нея, сега си мисля, че никога няма да я хареса и въобще нещо си промених мнението за тези книжки.

За очила добре си се ориентирала към оптика, само от там бих взела(в България), гледай да е хубав филтъра иначе си е мечешка услуга, иначе детето ще е много доволно, особено, ако досега не е имала.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юни 13, 2017, 09:20:05 »

Добър ден!
Свекърва, за пореден път ни отваряш очите /на непросветените/  give_rose
Миме, нормално да се подразниш, ама не си го слагай много, важно е с какви емоции те зарежда събитието,та не си проякирай кофти такива.
Фани, какви уроци в раннни зори даваш ти?

Някоя от вас може ли да ми орепоръча диетолог? Не е за мен, ама нещо майка трябва да почне да сваля, а искам да й направят цялостен режим- хранене, физическа активност някаква.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #189 -: юни 13, 2017, 09:55:25 »

Мари, на една става през юли. Даже смятам да отида на още по- практично ниво - те да си купят от Германия, а тук да им дам 30Е. Да си ги изберат по цвят и по големина. Макар че едно бебе трудно би носило нещо такова на главата си, нека го има, още повече, че очите и са светло сини.
За тихата книжка съм избрала съвсем бебешки неща, да отлепва и залепва и да закопчава и дърпа. При точките, които ми даваш /дори и до половината не стига/, по- хубаво ще е да и купя евтина кофичка с лопата и после да я хвърля, защото все трябва да има нещо "за детето" /очила, дрехи и разни други са за родителите/.
И за дъгата още нещо, но не съм напълно сигурна дали важи за цял свят: нали казват, че който мине под дъгата, става от другия пол. Като дете не си спомням да съм знаела това, по- скоро да минеш под дъгата значи, че ще ти се случи нещо прекрасно и дълго желано. Но пък аз съм расла по социализма, тогава нямаше различни pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 13, 2017, 09:58:44 »

Онлайн уроци са и някои предпочитат уроци преди работа.  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 13, 2017, 10:21:47 »

Малка ми се вижда за очила,  но не съм компетентна по въпроса. Най-правилно ще е с пари,  за тази сума има избор,  а съм виждала точно за най-малките много идейни варианти с цел  безопасност и практичност.

Книжката я взех за първия Рд на Сами,  тогава имаше почти нулев интерес, затова и мислех,  че е малък. И тя е съвсем бебешка,  със стъклени топчета под мрежа,  които да се местят,  с отварящи вратички с лепенки,  летящи птички на ластик,  пълзящи буболечки по шнура,  шумулящи листа,  въртящи около центъра си кръгове и части,  които се натискат и издават звук.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #192 -: юни 13, 2017, 10:44:32 »

Да, те хората са достатъчно деликатни да приемат парите и да и купят нещо съвсем друго, ако сметнат, че очила са неподходящи за възрастта и. Аз ще ги дам в плик с картинка очила, пък те както искат. На тези пишеше, че са за възраст от 0- до 18м., с цял ластик на главата, а и даваха неоспорими "доказателства" колко са нужни.
Пак си мисля за тихата книжка и все повече я отхвърлям като вариант за нещо, правено от мен. Гледам разни персонализирани възглавнички crazy. Иначе за Коледа получи от онези органайзери за шноли и коледно албумче за снимки и много се чудя. те идват и си отиват със самолет, не могат да вземат разни тежки дървени играчки. А още от сега е ясно, че ще ме канят нагости още първите дни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 13, 2017, 10:45:59 »

не само че не обръща внимание моят на тихи книжки, ми и на шумни такива. lol
интригуват го кабели, мишки и пакети мокри кърпи.  angry
та аз отдавна се съмнявам в този тип играчки въобще. nea
единственото дете което гушка една такава книжка е момиченце на приятели, на 4 месеца. тя спи с нея. smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 13, 2017, 11:26:20 »

те идват и си отиват със самолет, не могат да вземат разни тежки дървени играчки. А още от сега е ясно, че ще ме канят нагости още първите дни.

Абсолютно права си! good
Лятото нали се прибирахме в България, правихме и събиране за кръщене и децата получиха много подаръци. Повечето гости(а гости ни бяха само най-близки роднини) се бяха съобразили, с това че сме със самолет, но имаше и някои тежки и обемни играчки, които така си и останаха там...
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines