Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:42:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 143002 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #165 -: юни 10, 2017, 11:27:24 »

Свекърва, аз харесвам Димана Йорданова и Добромир Банев. Чамкория е много хвалена книга, сигурно ще я купим с ММ. Също и Сляпата Вайша гледам, че ще представят. Сигурно ще е интересно, макар и много масово посетено. После ще разкажеш ли какво си избрала и какви са ти впечатленията.
 
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 10, 2017, 15:54:08 »

Специално погледнах, кой е този Весо. Много ми е неприятен. Изглежда ми арогантен и надут и че имитира Блатечки (който също не харесвам)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 10, 2017, 16:49:25 »

Специално погледнах, кой е този Весо. Много ми е неприятен. Изглежда ми арогантен и надут и че имитира Блатечки (който също не харесвам)

И аз това си мислех, докато го гледах тази седмица.. За щастие изпуснах вчерашната серия  bad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 10, 2017, 21:23:42 »

Еми, зная и съм абсолютно съгласна с теб за всичко, касаещо родната телевизия. Имам някакво професионално изкривяване явно в сферата на образованието, търговията и човешкия фактор и затова гледам да съм "в крак", все едно тепърва се каня да правя кариера, а не да си кротувам пенсионерски  angry.
Хехе, такъв хубав ден е днес навън! heart heart heart
Гледам програмата на "Пловдив чете" и се чудя какво да избера и да отида. не познавам 2/3 от авторите, та приемам препоръки /освен за Радичков, де/ smile
http://podtepeto.com/ailiak/40-izdatelstva-i-nad-50-literaturni-sbitiya-na-plovdiv-chete/

Аз да ти призная, затуй вече имам и Инстаграм и ровя там. Но предимно не на българи. чуждата простотия е малко по ок, поне за мен, от нашата. И пак поддържам инфото си пресно така.

Зависи кво толерираш като стилове в литературата.
Харесвам Ъпдайк, Фицджерад, Рушди.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 10, 2017, 23:27:50 »

Еми като каза чуждата простотия да ви разкажа за днес. Както преди обяд си говорихме, че толкова ни харесва, че пак бихме дошли, въпреки, пясъка, така по  обяд се почна с едно тупца тупца, дискотека. Станахме, тръгваме за плажа и през двора на хотела минават девойки по бански  на токчета и фотографи. На плажа още фотосесии и ди Джей, все едно си на диско. По едно време една леко застаряваща по бански обяви, че това в представяне, на част от моделите, които ще участват. Голяма лудница, ама свърши.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 11, 2017, 18:58:38 »

Аз чета в ФБ постовете на Миглена ( Мегз ) и не мога да повярвам angry. Има наглостта да рекламира новото си сайтче и ... имитациите на козметиката на Кайли Кардашиан... Като даже показва в клипа името върху кутийките. Да не говорим че самата Кайли, точно такъв продукт няма... diablo
Е това е да заработваш от балъци, купуваш по долар от китайците съмнителна козметика, разчиташ на славата си и я препродаваш на бедни жени. А за здравето им- кво ли ти пука.... diablo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 12, 2017, 08:31:03 »

Добро утро! Как така никой не се е разписал?

Надявам се днес да е слънчево и приятно за разходка.
Мина и замина и сватбата на кумовете ни и понеже е сватбен форум да си споделя впечатленията. Беше добре. Ние с Алекс присъствахме чак за взимането на булката. Той се представи много добре. В ритуалната си поплаках, ама тази "Ела се вива превива..." ми е много емоционална.  cray В църквата решихме да не присъстваме. Украсата в ресторанта беше хубава, изчистена, семпла и нежна. Нямаше нищо излишно. Те използваха услугите на нашата декораторка, която прави хубави неща.
Не искам да звуча нескромно, НО булката беше мое копие. Толкова много да си приличат визиите ни, че ако я погледнеш малко по-отдалеч, ще кажеш, че съм аз.  Oh my ... Прическата й беше почти същата, а трябваше да бъде нещо съвсем различно. Роклята беше същия модел, с малки разлики в гърба и дантелата.  pardon Хубава беше, просто останах много изненадана.
Естествено получих дежа вю от нашия ден. С удоволствие бих го изживяла отново (със същия човек разбира се). heart
Аз не присъствах до края и не успях да видя ритуалите (които са започнали към 23.30ч чак), но ММ ми каза, че нищо не съм изпуснала.Той е играл пред кумовете с пилето.  heart  Добре си потанцувахме. Развях си новата рокля, която купих в петък вечерта за 15 мин. Girl_hide Лепнаха ми се 2 момченца на по 5г и не ме оставиха. Едното казало на майка си "Ей, такава жена искам" funnytooth  pardon
Така като гледам май не ни се очертава скоро да ходим на сватба. Почти всички се ожениха, а тези, които още не са, не ги виждам скоро в тази светлина.


Тази Мегз я помня от Къртицата. Още тогава ми беше малко анти. Разглеждала съм роклите й, има сладурски, но не съм поръчвала и не знам как е качеството. За козметика пък, сега чувам, че предлага.
Имам чувството, че тв не съм гледала от месеци. Не се и сещам. Само музика звучи вкъщи.  smile

Хмм Блатечки ми беше идол в училище. Обожавах го... blush Имам и посветено стихотворение на него и сериала, в който участваше "Морска сол". Ама пубертетска работа.  pleasantry


Вече започнах да се чудя да не би да сме нов месец и да има нова тема.  girl_impossible
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 12, 2017, 09:31:10 »

Добър ви ден.Много сте писали последните дни.Аз нямах време да се завъртя, камо ли да чета.Мина и замина Денят на репродуктивно здраве в Бургас.Имаше много пациенти, много лекари, беше много интересно и полезно.Аз съм ужасно изморена, но удовлетворена.Бургас ни хареса много, много хубав град!Моника дивя и сега си я прибираме със зачервено гърло и покашляща.

Хубава седмица на всички!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #173 -: юни 12, 2017, 10:06:42 »

Привет, привет  Sunshine Sunshine Sunshine

Ние купихме пердета от ДОМКО  girl_wink Един от моделиерите ми каза, че там има огромен избор и наистина е така. В магазина на Околовтъстното целият втори етаж е с текстил, има всички цветове на дъгата, имаха и много хубави вносни, даже си харесах няколко, но срок за доставка  30 раб. дни, а едните имаха изискване за количество - 50 м.  Oh my ...

Ако някой си търси, да има предвид и Домко  girl_wink

Наде, браво за оценката, наистина е много хубаво, когато оценяват труда ти, а и той има резултат  Bravo

Миме, не разбирам в какъв аспект те е впечатлило подобието във визията blush Може крайният ефект да е стечение от много обстоятелства и накрая да се е получил този резултат, а може чисто и просто да й е харесала твоята визия и да е искала такава за себе си pardon И в двата случая няма лошо  pardon

Хубаво, че дойде понеделник, да дойда на работа и да си почина lol С това местене се вкарахме в страхотен филм, вече две съботи и недели сме на обекта, имам нужда от почивка поне 10 дни на някой хубав остров Swiming Swiming Swiming Хубава седмица на всички.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #174 -: юни 12, 2017, 11:56:43 »

Къде сте се запиляли всички днес  tease

Тъй като втори пост поред е мой, ще ви провокирам малко с долната снимка  Girl_hide



Какво мислите за Прайда и за наследственото насаждане на предразсъдъци? Дали са прави гей обществото да иска да се покаже, за да разбие стереотипите, или трябва да си стой на тъмно?

Аз лично нямам проблем с хора, които предпочитат собствения си пол, нямам проблем да изразяват интимните си емоции на публични места, но още не мога да формирам сигурна позиция за Прайда, малко са ми смесени чувствата huhhuh.gif

Имаше ли прайд в други градове - Пловдив, Плевен, Бургас и др.?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 12, 2017, 12:32:49 »

Здрасти!
Какво е Прайд?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 12, 2017, 13:51:49 »

Здравейте smile

Ние се прибираме в София. Забравете мрънкането ми от първия ден, беше си супер почивка. Даже замисляме още една, но по-скоро без Бамбук smile

Тази снимка ми е грозна. Детето едва ли разбира надписа. Както се казва, сред гейовете има големи пичове, а сред хетеросексуалните има големи педерасти.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 12, 2017, 14:03:39 »

Добър ден!
Панди, сега ти е мъчно че свърши. Ама щом замисляте още една, няма да те съжалявам. А що без Бамбук, той няма ли нужда от още една почивка  blum?
Тая снимка не знам защо ми изва малко гадна, детето е невероятна красиво, ама надписа  nea .
Мери ми, честити пердета!
Ние си чакаме новата спалня и гардероб и вече нямам търпение да си подредя дрехите. Избрахме си такъв с разделение за него и нея и вече всеки да си знае мястото хахах,,,,,
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 12, 2017, 14:43:44 »

Такова чудо в Плевен абсурд да има.Но в Бургас попаднахме на анти прайд шествие на забележете "Християнските семейства".Двойки в булченски рокли и костюми минаха през града.Накрая някакъв поп ги благославяше и някакъв на руски говореше.Моя мъж заключи - сектанти!Хахахаха

Аз познавам всякакви хора.Стига да се държат прилично нямам проблеми с тях!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #179 -: юни 12, 2017, 15:39:46 »

Фани, на английски е PRIDE. Означава гордост и стадо (животински прайд като при лъвовете примерно). Сигурно искат да покажат, че имат и те гордост (все пак прайдовете са чуждоземско явления), а може да искат да са стадо crazy Знам ли pardon
Но снимката с детето много ме разтресе, грозно ми е cray Тези родители грам ли не осъзнават как възпроизвеждат ксенофобия  girl_impossible Никой не ги кара да казват, че е хубаво, или че го одобряват, но поне да не насаждат омраза. Мисля си, че прайда се бори срещу тази омрази в наши дни. Иначе има един як виц:
Сър Джон чува дандания на улицата и пита иконома си:
-Албърт, какъв е този ужасен шум навън?
-Протест на гейове, сър.
-И какво искат?
-Свободна любов?
-И кой им я забранява?
-Никой, сър!
-Тогава защо протестират?
-Педерасти, сър...

lol Малко английски хумор lol Смях на чужд гръб (или по-точно г*з) blush blush Но пък е имало в годините, особено в началото, прайдове, които си бяха пошли и перверзни. И тази страна не е красива...
« Последна редакция: юни 12, 2017, 15:41:52 от marry_me » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines