Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:40:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 143824 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #150 -: юни 09, 2017, 10:57:55 »

Направих си аз справката. Тя, момата Меги психоложка била Wink Сетих се, че съм я виждала в Къртицата, ама тя съвсем не изглеждаше така. И други неща ми станаха ясни...
Обаче шапка и свалям. С такъв ентусиазъм се опитва "на краставичар краставици да продава", че чак и се получава. good Само ми е чудно, защо не прави това, за което я бива /все пак е носител на златна игла и е в Топ 10 на най- продаваните ???!!!/, ами се сили за медийни изяви crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #151 -: юни 09, 2017, 12:11:01 »

Четох, четох....и съм благодарна, че всяка вечер съм на участие с предните си гърди точно и не мога да го гледам това шоу smile На моменти имат хубави епизоди, но разните кухи лейки от къде да вземат съдържание, че да ви го покажат.
Надеее, браво! Радваш!
Свекс, на теб работи ли ти се още? В смисъл на старата работа, ти си сръчна, имаш време, почни да правиш нещо твое.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 09, 2017, 12:12:16 »

В топ 10 на най-продаваните е, защото продуктите и са евтини. Супер некачествени според повечето хора, но с добри модели и много ниска цена, което кара хората да купуват. Няма лошо де, всеки разполага според чергата си.. Но да участваш в кулинарно предаване с нейните познания и опит... По-добре да беше викнала някой да сготви, отколкото така да се мъчи.. На мен ми стана жал накрая, наистина smile

Орлин Горанов например направи вечеря, на която бих присъствала с огромно удоволствие. Много красиво и всичко изглеждаше супер вкусно  good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 09, 2017, 12:28:15 »

Мери ми, магазинчето е като вървиш от Мария Луиза към женския пазар /халите ти остават от ляво/, подчинаваш ги, магазина беше много голям. На 2 етажа /първи етаж и под него още един целия с пердета/. От вън магазинчето беше с 2 стъпала и леко наеътре беше витрината. Извинявай за обясненията, ама беше преди 4-5год поне и ми е избледняло. Тогава ни излезнаха към 450лв на стая 1 голямо тънко перде и по 2 дебели/ ама са супер, за вампири понеже дръпнеш ли ги е пълен мрак/.
Тони, аз досаждах на Мариола и Панди като бях сама. Как ме изтърпяха не знам, но им благодаря и ги обичам!
Булче, честити покупки!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 09, 2017, 12:36:49 »

Аз днес съм заобиколена от гости.. Братовчед ми, приятелката му и един техен приятел са в нас.. Утре заминават за море и ще спят тук.. ММ колкото и да оправя, все виждам нещо, което ме дразни.. Та, от сутринта оправях.. Сега излязоха и ще полежа... Гледам филми и чета книги, какво да правя  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #155 -: юни 09, 2017, 13:17:55 »

Здравейте!
Включвам се все по-късно, но днес направих супер разходка. Занесох на химическо костюм на ММ, един Лидл и обратно към нас. Даже хапнах сладолед на пейката. Дзен отвсякъде! Ако не беше този проклет вятър днес щяхме да вадим бебо с количката.
Другата седмица съм решила да разгледаме с майка гоблени и да подхвана нов. Засега имам време, пък книги и филми са ми между другото.
Мегз ги бях гледала онлайн и много се впечатлих. Отидох до магазина и... Тотално ОМГ! Зле скроени, гадни материи, шити са на верев, висят конци, къси подплати на дълги рокли... А да не споменем за дължините. Там късите рокли са като за мис Силикон, мис Плеймейт и тн.
Ама разкажете какво е било пазаруването! Не че ги няма онлайн епизодите. Ние май Кошмарите предпочитаме.
Орлин Горанов е известен в средата си, че е много добър домакин. Много хора са го хвалили.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 09, 2017, 13:31:46 »

Орлин Горанов съм го гледала в друго кулинарно риалити(честно казано, не помня как се казваше), преди доста години, и аз бях силно впечатлена от него като кулинар и домакин и изобщо от нормалното му, интелигентно, човешко поведение. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 09, 2017, 14:24:57 »

Здравейте и от мен smile

Черешката на тортата съм я гледала преди много години. Спомням си Найден как севира груба шопска (нищо не беше нарязано) и Ванко 1, който готви яйца с чушки, които ни станаха любими.
А се сетих как в първи курс гледахме по GTV (помните ли я? Мисля че сега това са всичките бТВ) едно предаване, което все едно беше черешката на тортата, но не с известни личности. Не му помня името, но много го гледахме със съквартиранките ми.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #158 -: юни 09, 2017, 14:47:30 »

Здравейте и от мен smile

Черешката на тортата съм я гледала преди много години. Спомням си Найден как севира груба шопска (нищо не беше нарязано) и Ванко 1, който готви яйца с чушки, които ни станаха любими.
А се сетих как в първи курс гледахме по GTV (помните ли я? Мисля че сега това са всичките бТВ) едно предаване, което все едно беше черешката на тортата, но не с известни личности. Не му помня името, но много го гледахме със съквартиранките ми.

помня го, с обикновенни  хора си беше хахха, на една фурната и се развали  lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юни 09, 2017, 15:23:50 »

черешката ми е простотия.

али, нз как намираш време и сили. първите месеци бях смазана от безсъние и непрестанен рев от страна на животното.а и нонстоп си имаше работа из нас.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #160 -: юни 09, 2017, 15:46:13 »

Али, пазаруването беше интересно, защото тя се представя като голям организатор, способна да създава идеи, да взима решения и да ръководи хора и бизнес от много малка, а действията и са лишени от всякаква логика. Направен е списък /на ръка написан/ с необходимите продукти по всяко ястие, в поредност на готвенето. Пише примерно червена маруля и тя отива да я търси /щото не я познава как изглежда като сурова/, после пише сирене и тя тръгва да търси и разпитва къде е. Да, ама третото е чесън, жената откъде да знае, че е зеленчук и като такъв е при марулите, пък и що ли да гледа какво има на околните щандове или да си сортира в екселски файл /примерно/ зеленчуците и да ги накупи изведнъж и да продължи едва тогава към другите сектори Oh my .... Уж голям експерт, пък не гледа по табелите кое на каква мерна единица се продава и не беше изтеглила половината неща. Задръсти опашката на касата и се върна към везните с все пълна количка, но пък в крайна сметка забрави да мине повторно през касата и излезе без да е платила.  blum
Добре, не е пазарувала хранителни стоки, само онлайн можела, ама то алгоритъмът е все същият, без значение дали пълниш физическа количка или виртуална с шивашки материали.
Дето се вика, не прави връзка с централния blush
Киви, аз не съм преставала да върша нещо с ръцете си, но не ми носи удовлетворение.  Реално творческата ми дейност се свежда до това, да повторя нещо, правено от друг и да го пригодя за моите цели и в най- добрия случай да измисля как да го направя с налични материали и умения. Не мога да го измисля изцяло, както и съм далече от съвършенството при изпълнение, което търся. А в старата работа имаше ситуации, в които трябва да мислиш за да откриеш проблема, да забелязваш и запомняш незначителни уж детайли и да правиш връзки. Отчасти ми е природна даденост, а в последствие съм доразвила с работата тези знания и умения. Това ми е силата и с това съм по- добра от другите, съответно ми е кеф да го правя и да виждам резултата.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 09, 2017, 16:16:29 »

привет!
Вчера ходих на Бензин, отдавна му се канех, обожавам Блатечки. Кари отиде да спи у приятелка, а ние отидохме на кино с майка й. До тук перфектен план, обаче се оказа че имаме не дотолкова приятна компания. Един гражданин във видимо нетрезво състояние седеше пред нас и не спираше да бърбори глупости и вкл. да ни задява. Така му се озъбих още в началото, че ме обяви за "лоша жена". Тръгна да предлага момчето до него със фразата: ако бях жена на първата среща щях да му пусна. Излезе от залата поне 4 пъти  diablo още ме е яд... Но билетите ги продава мой ученик, та ще му свия перките. Може да намажа някоя друга прожекция с намаление, заради причиненото неудобство.
Въпреки всичко филма ми хареса.
накупих на Кико сума ти Лидл-ски летни дрехи. Макар че при нас още не е дошло лятото. днес вали и е адски студено.  huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #162 -: юни 10, 2017, 09:32:17 »

Фани, това му е лошото на колективното гледане на филм, концерт или театрална постановка diablo Като добавим и скърцащи и неудобни столове, твърде силно пуснат или изобщо спрян климатик, високият звук и ето ти причина да гледаш всичко вкъщи pardon
Ще трябва и аз да го гледам, също съм фенка на Блатечки, а и на българските филми по принцип good
Хехе, снощи за последно, ама наистина за последно гледах Черешката. Възмутена съм първо, че Весо каза "Тракийска долина", като комбинира двете географски названия "Тракийска низина" и "Розова долина", второ, че съвсем режисирано и незаслужено взе приза, без да е изпълнил условието на задачата - да покаже интересна рецепта от пътуване в чужбина. diablo Познавам мястото, където си направи вечерята и смея да твърдя, че е пълен кич, особено светлинното шоу. Язък за хубавата песен за фон. Ако искаше да покаже типична българска кухня, трябваше да измеси пита или хляб, а не да ми комбинира ястията с брускети. Дразня се от псевдопатриотизъм и безвкусица... И уж давал парите си за история и изкуство... Толкова хубави манастири и стари къщи чакат реставрация, ами дай си парите там, а не във ферма, сътворена с европейски пари по проект diablo Ей на, съвсем скоро рухна къща в историческия център на Карлово, съвсем до къща- музей nea На какво учим децата си, да ходят на лов с бъгита ли?
Никой не ми е крив, че останах на този канал blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 10, 2017, 09:37:31 »

аз затуй кротко ви рекох снощи че е простотия. като цяло повечето риалитита български, нямат нищо общо със западните си събратя по душа biggrin .
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #164 -: юни 10, 2017, 10:46:03 »

Еми, зная и съм абсолютно съгласна с теб за всичко, касаещо родната телевизия. Имам някакво професионално изкривяване явно в сферата на образованието, търговията и човешкия фактор и затова гледам да съм "в крак", все едно тепърва се каня да правя кариера, а не да си кротувам пенсионерски  angry.
Хехе, такъв хубав ден е днес навън! heart heart heart
Гледам програмата на "Пловдив чете" и се чудя какво да избера и да отида. не познавам 2/3 от авторите, та приемам препоръки /освен за Радичков, де/ smile
http://podtepeto.com/ailiak/40-izdatelstva-i-nad-50-literaturni-sbitiya-na-plovdiv-chete/
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines