Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 05:53:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142959 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 07, 2017, 08:56:32 »

Вие пишете,а аз чак сега влизам  blush

8 годишното момче е брат на бебока, който ще кръщаваме. За бебока съм се подготвила традиционно - дрешки, хавлия, нещо златно и играчка за него. Второкласникът също ми е кръщелник и няма как да е без подарък. Аз също си мислех за настолна игра, но си пада малко бандит и се чудех дали ще му е интересно  pleasantry Но щом и вие споделяте това мнение, ще потърся нещо такова  smile

Панди, това е почивка - щом има кой да се занимава с Бамбук Wink

Маги, с много хубава кауза се занимаваш. Хубаво е, че последните години освен, че се правят безплатни прегледи и консултации, и че въобще се дава толкова гласност на тези проблеми.

Тук заваля и ми се изпариха всички планове за разходка, дано следобед да е по-хубаво  pardon

Много ползотворен ден за всички  heart
« Последна редакция: юни 07, 2017, 09:24:15 от ma6ka_ » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #106 -: юни 07, 2017, 09:08:14 »


Като разказвате за вашите деца, също ми става мило, че съм минала по този път и вече мога да гледам откъм веселата му страна. Нищо невиждано и пагубно в емоционалното им развитие не се случва, ей ги добре образовани, доволни от работата си, с много приятели и разностранни интереси.


Дам, браво! Твоята работа е свършена, избутала са ги здрави, прави и пълноценни хора. На нас това ни предстои, но поне вече не ходим до тоалетна "в тандем".

 За средата е вярно, ние повлякохме крак в нашата компания с първия Змей. Каквото им е писано, когато е писано ще стане. Всъщност никак не бях права да си вра носа в такива лични неща, извинявай, Свекс.

Маги, чудесна инициатива. Възхищавам се на усърдието, с което се занимаваш със Зачатие. Продължавай, хубаво е да помагаме безкористно.

И аз чакам да премине облака и се мятам на метлата да отмятам задачки навън. С първото дете можех с часове да въртя кръгчета в парка, сега съм Киви Робот и винаги съчетавам разходката с нещо. Ах тия Змейове, така ме тренират за Шива  heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #107 -: юни 07, 2017, 10:03:10 »

Така, така, пиша преди да се захвана с всичко друго, иначе пак само ще си чета  huhhuh.gif

Свекърва, да е жива и здрава майка ти, с бодър дух и бистър ум Torte Големи фенове на инвестициите има във форума lol За децата не го мисли толкова, обществата и времената са различни, а и най-вярното е, че трябват двама. И двамата да са на тази вълна, иначе ще има заровени емоции за отстъпващия  girl_wink ММ иска деца от поне 4-5 години, аз обясних, че моята водолейска душа не е готова, няма такава потребност и ако има желание да ме изчака, да остане до мен до момента, в който ще го искам осъзнато. А не само "защото ни е време", "децата са смисълът на живота", "така трябва" и т.н. Разбирам я твоята снаха, макар че по показател "над нещата" ме "закопава" с опит  girl_haha girl_haha girl_haha

Панде, значи... Не стига, че си на море, дори само да го гледаш, на въздух, обградена си с най-скъпите ти хора, ами и негодуваш  beating beating Предлагам замяна - офис, по минимум 10 часа на ден някой да ти мрънка за нещо, един иска звънче, друг фльонга, трети нищо само за спорта си мрънка... Производството постоянно пресира, че нещо трябва да се направи, за да не спре линията... Въобще готова съм за гаден плаж с камъни, ако ще и акули да има lol lol

Машка, лего, лего и пак лего tease tease tease Има и хеликоптерчета ама са много чупливи, племенника унищожи няколко вече. Също може да поръчаш от АлиЕкспрес дрон, има за по 20-30 долара, някакви бейсик модели.

Почвам да копам здраво, хубав ден на всички  Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юни 07, 2017, 10:28:03 »

Добро утро (вече ден)
Маше, аз разбрах че 8годишното ше кръщавате. Щом за него трябва само подарък, и аз бих залжила на Лего май май.
Маги, прекасное това което организирате! Дано стигне до повече хора!
Мери ми, като те чета по въпроса за децата все едно виждам себе сипреди няколко години. Всички бяха в недоумение как така няма след сватбата веднага да има бебе. Еми не бяхме на тази вълна, не бяхме узряли за идеята.

Абе друго си е да си отидеш при мама и тате, всяка суркн ме чака закуска (тип 2звезденхотел), готви ми обяд (а тате не може да готви,вчера прави таратор ама с цели клони копър). Ако остана още малко не знам как ще се върна в реалността на апартямента. Даже имам времеда си порязцъкам на воля форума.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 07, 2017, 11:32:20 »

Рат, аз и с цели клончета и китки го приемам таратора, стига аз да не правя нищо хахаа, готова съм да се сменим !
Мери ми, и аз така разсъждавах, напълно си си права за себе си!

уж излезнах да обикалям с малкото животно, дъждът пак ме прецака. diablo
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #110 -: юни 07, 2017, 12:06:34 »

Аааааааа, момичета, това горното е разговор преди сватбата. Към днешна дата напълно чувствам, че има какво да дам на друго човешко същество. Искрено се надявам скоро да започнем да работим по въпроса, че нали се местим, имам и още 1 държавен, а дано до края на годината да се запиша в другата тема Girl_hide Girl_hide Girl_hide
И тъй като има две завърнали се съфорумки, орисвам и другите да се завърнат по същата причина. Най в началото, като започнах да чета форума и като реших да пиша, ми направиха впечатление, заради аватарите (чисто визуално), nansita и Snow_White. А честно казано не съм се засичала после с тях като писане. Май за тях се сещам от липсващи и незавърнали се  blush blush blush Да ме прощават, че ги споменавам, с хубаво е  Curtsey Curtsey
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #111 -: юни 07, 2017, 13:05:40 »

Мери Ми, с удоволствие чакам твоите постове.

Аз съм една от завърналите се, мога да обобщя рецептата:
1. Форумска ваканция
2. Прическа на черта без грам идея, че това е подозрително smile
3. После половината форум се изрежда да те пита теб щъркелите ли те водят насам и настоятелна нивогодишна баница, която въпреки плановете за проекти и сертификати пробутва бебета .... и готово smile

Като споменаваме Щъркелиците си мисля дали Мари не строи гнездо вече на дървото пред блока, че я няма никаква.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юни 07, 2017, 13:13:19 »

Недейте да обобщавате, че ще ви разваля статистиката smile Завърнах се, постригах се и все тая smile В тоя ред на приказки трябва идната седмица да намеря време за фризьор, че приличам на разплетена дамаджана.Косата ми много порасна, заплита се ужасно и няма ред.Ще я оформим де, не се и съмнявам.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 07, 2017, 13:13:53 »

Здравейте от Торони

Вече не мрънкам. Всичко е прекрасно. Камъчетата се преживяват.

И аз много се радвам за завърналите се съфорумки. Очаквам скоро Сноу, много ще се радвам. И за Нансита бих се радвала, но ми се струва, че няма да се завърне.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #114 -: юни 07, 2017, 14:17:06 »

Пандииии......не съм влизала тук от месеци, нещо ме накара да отворя страницата и първо чета:
И аз много се радвам за завърналите се съфорумки. Очаквам скоро Сноу, много ще се радвам. И за Нансита бих се радвала, но ми се струва, че няма да се завърне.
Значи.....самопровъзгласявам се за врачка....напоследък много такива съвпадения ми се събраха smile

Не обещавам, че ще съм редовна, защото не съм бременна и не съм се подстригала  tease tease tease
Ах, приповдигнах си настроението  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #115 -: юни 07, 2017, 14:31:52 »

И Сноу, и Нанситка, и още някои съфорумки имат толкова силно присъствие! heart Винаги с удоволствие съм ги чела и ще се радвам да се завъртат от време на време.
Маги, Варна ли беше споменала? Имам познати, които са тръгнали по трудния път. Не са ми супер близки в смисъл да ги разпитвам в детайли, но за такова нещо бих намерила начин да говоря с тях. Аз поне нямам скрупули за това.
Аз днес свърших доста задачи, но и се уморих. От лежане няколко дни не съм хич за дълго ходене. Поне минах през ГРАО, а преди малко и през док, за да маха конците.
Толкова е тежко времето тук! Като в парна баня се чувствам. Дано не завали, за да щурее Дребосъчка навън.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 07, 2017, 14:36:43 »

Сноу, толкова си ми любима  heart heart heart heart Искам те често и редовно, та дори и да не си бременна!   give_rose

Аз съм в нас, ще полежа няколко дни, наваля ме малко дъжда.. ММ ми се накара, защото сутринта ме пита, сигурна ли си, че не искаш да ти оставя колата, а аз бях много сигурна.. Отиодх на работа и нещо ми прищрака.. Затичах се към докторката и ме наваля.. Добре, че беше малко  crazy

Искам и аз на море   Girl_hide (пак да кажа, ако има някой неразбрал)

Мари според мен не е родила, но беше писала за разни дертове и притеснения, та затова не пише според мен! Кураж и прегръдки, ако четеш, на финала си  heart heart heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #117 -: юни 07, 2017, 15:01:33 »

ох Тониии как ти отива лентичката heart heart heart

аз днес съм ужасно настроение, пак е свързано с малкия, но не ми се говори да не развалям атмосферата...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юни 07, 2017, 15:03:47 »

Булче Friend Friend Friend
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юни 07, 2017, 16:49:53 »

Тоооооооониииоиоо, ох така се радвам! Лека и позитивна бременност ти желая. Ти докога ще бачкаш и ще се ядосваш на шефа си?! Я да преставаш...
Ние сме с трико и много си го харесваме. Свекс, качи снимката от Фейса на майка да се види и тук.
Друго не успях да прочета! Дано Мари да е добре!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines