Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:59:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 143664 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 05, 2017, 19:10:09 »

Фани, на кратко- ожени се за тази с която се разбирахме, след 6м се разведоха. Тя вече има дете от друг /имала е паралелна връзка/. Той срещна друго момиче /с дете, родила е на 17-18, била е женена за друг/, почти веднага са почнали опити за бебе. Тя вече е бременна, ожени се и за нея. Абе направо сага и половина е.
Ще си много модерна ако отидеш 4-5, избери поне да са 1-2.
Киви, така си е! Той вече съжалява, че така избърза, ама ...  За обувки виж тенденз, паоло ботичели, нещо такова
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 06, 2017, 05:32:01 »

Здравейте от Торони!
Ние сме на море, но нещо още не го осъзнавам.
Първо Бамбук вдига температура в събота, 38,5-6-7, чак в 3 през нощта спря. Нашите дойдоха уж да го вземат, но на него нищо му нямаше. Водихме го на лекар и казаха да го водим на море.
Та в последния момент събрахме, толкова багаж, че ММ каза, че ще събираме гръцката икономика.
Пътуването мина супер, Бамбук беше буден само от границата до Солун.
Пристигнахме тук - ама не е жега. И моя мозък нещо  не включва как така море без жега. Хотелът е супер, студиото е голямо, дори с кошарата е широко.
Но плажът никак не ми харесва - ама то не е пясък, не е камъни големи, а някакви ситни камъчета, изглеждат като едър пясък ама не са. Няма да си играем в пясъка явно. А и водата е студена. Добре, че е пред хотела.
Догодина мисля да си дойдем юли. Като не е топло на мен не ми се ходи на плаж. А както каза мъжът на една приятелка - и тук се раждат деца.

Свекърва, да е жива и здрава майка ти и с акъла си smile
Булче, да оздравява малкото болничен.
Успех с шопинга на всички, които ще си купувате дрехи и обувки.
Фани, на Кари всичко и отива Wink това е трико за гимнастика нали? От телефона не виждам

Май това запомних smile Хайде, аз ще поспя и после на плаж (ама сигурно с дрехи)
(Голямо​ мрънкане, цццц)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 06, 2017, 07:59:34 »

Добро утро smile


Панде, аз мислех, че сте ходили друг път там и затова отивате, пак не съм разбрала. В Гърция масово плажовете са с камъчета. Има разбира се и от другите, хубави песъчливи и с широки ивици. Затова препоръчах и на Маги, Аспровалта. Не е скъп курорт, не е лудница (което за мен е особено важно!), плажната ивица е мегааааа широка и най-важното с пясък! Аз самата едва издържам на плаж с камъчета, какво остава за малко детенце..  sad Дано стане още по-топло и ти дойде настроението. И аз не си представям море, без да влизам във водата, та не знам, дали няма да ни се размине морето тази година наистина  pardon

Трябва да мисля подарък на Фил на нашата Миленка, канени сме на рожден ден в неделя smile

Да ви е хубав, топъл и слънчев денят  give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 06, 2017, 08:36:35 »

Привет, привет lol)

Свеки, много хубави снимки  heart Честит рожден ден на майка ти! Да са ти живи и здрави всички! Момчетата ти са много хубави  Girl_hide Както описа приготовленията, направо ми се прииска да ти гостувам  blum

Булче, дано бързо до минете този период с разболявания!

Пандииии, как ще пропускаш плаж. На мен много ми хареса на плажа при 25 градуса - няма жега, няма потене и се прибрах като цигане. Единственото кофти беше студената вода Wink Защо ще седите на този плаж, щом не ти харесва? Потърсете друг, но и аз съм с впечатления, че в Гърция пясъка по принцип е по едър от БГ.

Рат, голяма сага с девера. Винаги се чудя на такива истории. ММ има един приятел, които се ожени за бременната си приятелка и след 5 дни се изнесе, защото открил любовта в лицето на колежка. След 1 година се раздели и с колежката  pardon

Успешни покупки на всички. И аз тези дни трябва да мина през мола, че в края на месеца сме на кръщене и не съм измислила подаръци. Ако имате идеи за подарък за момче на 8 години (2-ри клас е), ще съм благодарна да споделите  good

Слънчев ден на всички  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #94 -: юни 06, 2017, 09:47:13 »

Добро утро! Слънчево е, хубаво е и от днес ще вадим бебо на терасата. По разпореждане на педи скоро трябва да сме навън и по разходки. Е, как да не я обичам тази жена!!! Така ми се зарадва на посещението вкъщи - прегръща ме, разцелува ме...
Свекърва ме срази с меню за пореден път! Определено се възхищавам на организацията.
И на мен ми е странно море без плаж или без влизане във водата. Аз живея за кисненето в морето.
Киви, клъчове има много красиви в пловдивския Дензел. Май и в София има такъв магазин. Е, китайски са, но не се чакат като от Алиекспрес. Обувки (бюджетни) си поръчвам от Kalapod. Доволна съм от качеството им съпоставени с цената, а и калъпите им ми пасват. Паоло Ботичели съм ги забравила - като стара любов приключила с големо разочарование! Най-хубавото на Калапода е, че ако не уцелиш номера си, замяната е безплатна. Плаща се 5 лв само ако се откажеш от покупката. Обичам цветни обувки освен всичко друго.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 06, 2017, 09:50:58 »

Привет и от мен!Четох ви и нищо не помня, защото пиша това от 8 сутринта.

Панде,
прежали се, топни крак във водата smile

Рат, вашия девер го боли яко главата.

При нас е веселба.Както казах миналата седмица имахме големи семейни драми.На моя мъж брат му падна и счупи прешлен.Вчера беше решаващото ще има ли операция или не.Просто бяхме като попарени всички.Операция няма да се прави, ще зараства само, човека става от леглото и се движи, но го боли.Ще е така поне 6 месеца.Какво да ви кажа, имало да става.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #96 -: юни 06, 2017, 11:13:34 »

Привет!
Благодаря още един път за поздравленията към майка ми и високата оценка на Невъзвръщаемите Инвестиции Wink Какво да се прави "шу е наше, се е арно!", включително снахи, зетьове и домашни любимци. heart Наред с неоспоримата хубост blum, все още двамата гледат оптимистично и с широка усмивка на света, а вкъщи най обичат да се блъскат, дразнят и подиграват един с друг, освен в случаите, когато аз им ставам мишена и тогава вече е нетърпимо за външни хора. Както е видно от втората снимка, не им трябва много за да ме извадят от равновесие и после да се хилят до припадък. Изобщо не споменавам цветистите ругатни, където малкият определено води, все пак е тренирал с македонци и сърби две години blum
Машка, 8- годишното ли ще кръщавате? Понеже в такива случаи /кръщене/ се подаряват предимно дрехи, а те си имат достатъчно, преди време бях купила плажна хавлия за един пубер, а за син на колежка абитуриент тази година измислих памучно одеало /хихи, това се подаряваше едно време, като тръгнеха за казармата/. Иначе зависи от детето и сумата - топки, слънчеви очила, настолни игри, в краен случай книга.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 06, 2017, 11:31:21 »

Маги, много неприятно това.. Дано се оправи човекът sad

Маш, аз също си мисля за настолна игра  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 06, 2017, 17:27:04 »

Маги, бързо възстановяване на девет ти

Сигурно не е зле плажа, ама след 4 години на Paradise beach на Тасос сме се разглезили. Днес е по-топло и вече ми е морско. Може би ще отидем и на друг плаж, но не ни се разкарва. Затова избрахме хотел на плажа.
Да похваля кумовете, които много си играят с Бамбук. А след обед ММ изведе Бамбук да спи в количката, че нещо се беше пощурил, че да се оправя на спокойствие smile
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #99 -: юни 06, 2017, 18:21:15 »

По диагонал и включване към милата свекърва - Много хубаво синове, мили са ми, особено, че се дразнят и боричкат и до днес. Онова "Инвалиди не ми се гледат" вече важи с пълна сила вкъщи и твоите думи често ми помагат да преглътна поредната доза боричкане. Да и жива и здрава майка ти, на стотния юбилей да е заобиколена от правнучета. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #100 -: юни 06, 2017, 19:32:25 »

Благодаря ти, Roxanne_ give_rose Наистина, ще и се на жената правнуче да види, ама дума не смее да обели на тази тема.  blush Големият, като по- кротък и разбран и е много на сърце. Пък и като вижда брат ми на възраст за внуци, а с първокласник, много се притеснява, че годинките му си минават. Не зная вече и аз какво да мисля и да правя blush Че снахата не иска деца, ми е видно и разбираемо /Киви, 82-ри набор е/, но като го гледам него как винаги се залепва за племенника и как му обръща внимание /за разлика от малкия/, като нищо да прилича на баща си и да иска да си има свои. Ама за тези неща са нужни двама pardon Все си казвам, да са живи и здрави, да се разбират, без значение кой прави компромиси и кой се налага.
Като разказвате за вашите деца, също ми става мило, че съм минала по този път и вече мога да гледам откъм веселата му страна. Нищо невиждано и пагубно в емоционалното им развитие не се случва, ей ги добре образовани, доволни от работата си, с много приятели и разностранни интереси.
Хаха, Тони, голям дявол е малкият. Преди малко дойде да вземе брат си да го  кара до София, че тръгват утре рано и първата работа беше да му прибере всички останали български пари, да не му тежали из джобовете. И правилно... Wink
Маги, вижда ли се счупеното на снимка? Понякога доста преувеличават
при разчитането и яко шашкат хората. Да се възстановява оптимално бързо и дано няма последствия good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 06, 2017, 20:35:44 »

Маги, много гадно, дано бързо да се оправи девер ти!
Свекърва, опасен е "малкия" ти син, виж как се грижи за батко си  Wink
Панди, това е почивка, щом има кой и с детето да се позанимава... И аз като тебе обичам да е топло като сме на море и водата да е чай, ама поне се радвай на хубаво време. Плаж с камъни мразя, обичам фин пясъкб ама рядко се среща в Гърция/Турция.
Маше, аз малко като цигане, ама златото за мен е универсален подарък. Остава за спомен, а ако не се хареса винаги може да се замени/продаде.

Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #102 -: юни 07, 2017, 07:34:58 »

Добро утро и от мен!

Свекърва, много здрава да е майка ти и още дълги години да се радва на внуци и дай боже и на правнуци. heart

За роднините по закон нямам думи nea. Единствено мога да пожелая да обича и уважава синът ти и да са щастливи заедно, другото вие ще го преглътнете заради него.
Страхотни са ти синовете , големият личи , че е по-кротък, а на малкия наистина се вижда  дяволитото пламъче в очите му.

Ма6ка, за подарък може би настолна игра бих избрала аз.

Панде, хубаво време и да си починеш.Ние също ще ходим и от сега се чудя как ще се случи " почивката " с най-малкия терминатор. crazy

Маги, бързо да се оправя девер ти.

Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 07, 2017, 07:38:17 »

Добро утро.Как сте днес?На мен са ми се заредили едни дни пак пълни с изненади и задачи.Скоро няма да си почина.

Свекърва
, вижда се счупеното!За синовете ти, много ме радват.Да запазят завинаги такива чувство помежду си.За децата, живота и всичко какво да ти кажа.Те живеят в друг свят, с други порядки и е нормално това изчакване може би.А и много зависи каква им е средата там.Хората от обкръжението им на какъв етап от живота са.

Панде, да се топнеш днес.

Сега разбрах ще ходим на ДРЗ с моя мъж!Доволна съм!

Момичета, аз извън темата, но както знаете съм част от Зачатие от години.Организираме Денят на репродуктивно здраве за 12-ти път.Ако имате близки, който имат репродуктивни проблеми има кажете да дойдат.Могат да направят безплатна консултация с 12 специалиста от страната в непринудена обстановка.Да поговорят спокойно с хора с проблеми, да чуят за новости в храненето по време на ин витро, за новите технологии прилагани при ин витро и при лечението на стерилитет!
Това е веднъж в годината и е безплатно.А за някои лекари се чака с месеци!

Айде Хубав ви ден!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 07, 2017, 07:55:22 »

Добро утро smile

Днес от сутринта се мръщи  beating Искаше ми се да си остана в нас и да не идвам на работа  tease

Маги, супер е тази инициатива, всяка година в различен град ли е? Да ви е успешна срещата и да помогнете на много двойки  heart
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines