Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:10:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 143005 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #75 -: юни 05, 2017, 10:33:57 »

Фани ти неплатен отпуск за отглеждане на дете ли ще пускаш сега?

Аличко добре дошла вкъщи! Имуностимуланти пие една торба... баща ми ония ден почна да ми се кара как не съм давала на детето всичко да яде, по конкретно не съм давала шоколади и сокчета... та вчера и това дадох хахах
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #76 -: юни 05, 2017, 10:35:29 »

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 05, 2017, 10:37:50 »

Ох, Свекс, голяма фенка съм на малкия ти син  blush heart

Големи сладури са, да са ти живи и здрави и тримата  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 05, 2017, 10:47:25 »

Свекс, да е жива и здрава майка ти, и да не ви ядосва много.Трудно е на такава преклонна възраст.Прекрасни са синовете ти, съжалявам за държанието на снахата!

Булче, кураж!Друго не мога да кажа!

Фани, ще стискам палци всичко да мине безпроблемно.

На мен днес ми е много отнесено.Затрупват ме с хиляди задачи, а ме мързи  и ми се спи.В петък би трябвало да пътуваме цялото семейство към Бургас, за Денят на репродуктивно здраве, но има вероятност да отложат на моя мъж отпуската и не знам какво ще правя.Чакам да ми кажат присъдата.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 05, 2017, 10:59:18 »

Добър ден!

Ние с ММ се тръшнахме болни. Първо той, сега и аз. Моля се само Алекс да се размине.
Не съм спала почти през нощта. Влади се изолира в другата стая, защото много кашля, а ние с Малчо останахме в спалнята. Освен, че съм болна, имам и месечни и стомашни неразположения, та картинката е  пълна.  diablo Алекс пък се въртя цяла нощ и постоянно се отвиваше.
Много ми е нервно, когато съм болна.  huhhuh.gif

Минаха и ергенското и моминското, остава сватбата в събота. Аз още нямам рокля и не виждам как ще си търся. Кажете някой сайт, макар че малко ме е страх дали ще пристигне това, което харесам. Мисля си за нещо в жълто.  pardon

Свекърва,  да е жива и здрава майка ти! Така да се съберете и на 100годишнината й. Ама този път и снахата да дойде.
Толкова съм гладна, благодаря, че изреди цялото меню.  blum

Булче, кураж. Бързо да се оправя и малкият.

Али, добре дошла вкъщи! Много сте хубави! heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #80 -: юни 05, 2017, 11:39:10 »

Али, добре си се върнала вкъщи! Да вие спокойно и радостно!
Булче, всички дечица стават криви като са болни... Май трябва да правите конкретно изследване кой антибиотик му действа. Опасна работа са ангините, ама трябва да си ги изтраете и да си ги излекувате хубаво. Аз сега си тегля от последствията, че в ученическите години, когато бях далече от къщи, никой не можеше да ме хване да ходя по лекари и да отсъствам от училище. pardon Изстъргвах налепите с парче сода и хоп - в клас. nea
Тони, надявам се, че не е само заради брадата Wink


Ето как хубаво правят „идеотски поглед”, когато решат да ме дразнят. Снимката е 15 минути преди да дойдат гостите, а те се размотават...

Благодаря за пожеланията към майка ми heart
« Последна редакция: юни 05, 2017, 11:41:12 от svekarva » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 05, 2017, 12:16:04 »

Али, много се радвам на всичко, което разказваш  heart Осъзнайте се у вас, нагодете се и те чакаме с подробен разказ kiss2

Свекс, не е само заради брадата, много ми е миличък, а същевременно има някаква палавост в погледа Wink

Оф, шефа ми бил с темепература 38градуса вечер и се потял и бил зле, а през деня нищо му нямало, това в продължение на цялата минала седмица, днес най-после решил да отиде на изследване, дано разберат какво му е и не се вясва тук!! На всичкото отгоре, колежката ми в офиса е болна, гърлото я боли, подули са й се лимфните възлии.. Само тя ми липсва сега  diablo beating

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 05, 2017, 12:21:44 »

Свекс, да е жива и здрава майка ти, да дочака и правнуци smile Колко неща си приготвила леле...  Bravo

Али, колко бодра и позитивна звучиш, само така! Пожелавам много щастие в пълната къща!

Булче, аз карах много ангини, когато дойдох в София като студент, изкарах 4 една след друга. Помогна ми пчелен прополис. Обаче не знам дали може да се дава на толкова малко дете, зашото той си има силата на антибиотик. А и на вкус...  nea

Днес трябва да се стегна и да ходя на пазар. Имам нужда от подновяване на гардероба с някои основни неща, нови (някакви) обувки, а може и за бански да е време да се огледам. Не ми се занимава много, защото не обичам да ходя сама.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 05, 2017, 12:31:09 »

И аз вчера си закупих едни нови сандали, много сладурски, червени.. Днес за първи път съм с тях.. За първи път  обувам отворена обувка тази година, съответно ми е малко странно.. Краката са ми леко подути, свикнали са да се ширят в маратонки/обувки.. Постоянно се чудя студено ли ми е на ходилата  lol lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #84 -: юни 05, 2017, 13:09:27 »

Свеко много са ти убави децата бре, верно че снаха ти е за завиждане !
 Иначе пуснахме изследване отново, да се види какво действа, че първото се оказа объркано... няма как да не го лекуваме до край много ме е страх от последствията от ангината, хубавото е че си го хващам веднага и не оставям да става по-зле, ама то и аз съм половин доктор...

Тони има някакъв вирус в момента, всички в гърло ги удря, ларингит, стой далече от подсмъчащи...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 05, 2017, 13:48:19 »

Далече... далече.. няколко метра са  cray cray cray
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #86 -: юни 05, 2017, 15:28:06 »

Ох, Свекс, голяма фенка съм на малкия ти син  blush heart

Големи сладури са, да са ти живи и здрави и тримата  give_rose

Свекс, вЕрно са ти много сладки момчетата и племенника в това число. С чисто майчински чувства го казвам, аз напоследък оглеждам челядта на колежките с по два змея и си мисля как Господ си знае работата. Да ме прощават майките на моми, ама трябва си особен талант да излезе човек от тебе и то два пъти. Пък снахата... тя губи, то пък бива, бива егоизъм, ама... Някак си не я разбирам. Тя не ни ли набор между другото? аз мога да кажа, че само съжалявам, че нямам свекърва. Македонка, не македонка... всеки човек до който имаш близък достъп де обогатява по някакъв  начин. А и за змейовете ми е тъжно, имат само една баба.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 05, 2017, 15:31:44 »

Булче, прегръщам те! Дано звяра бързо да оздравява и болест да не го лови повече!
Свекърва, да е жива и здрава майка ти и ти да можеш още дълги години да се грижиш за нея! Синовете ти са прекрасни и те да са ти живи и здрави!
Миме, бързо оздравяване и на вас!
Оф, само това запомних. Аз вчера бях парцал, нещо не разбрах какво стана вирус ли беше или храна, цяла нощ ми се повдигаше после чремина в други екстри, едва се движех и днес вече почти нищл ми няма.  Май е храна, понеже само аз го отнесох (и слава богу де). Та поради част от горните причини се изнесохме при нашите и сега ми е скучно.
Днес девера идва на разходка с нас, тоя човек направо ме шокира, аз съм в потрес какви жени си избира. Не знаел дали ще се получат нещата с новата, направо не знам какво да кажа!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #88 -: юни 05, 2017, 15:43:41 »

Ох, Рат, направо ме разбива твоя девер. Сега те разбирам защо се отказа от сватбата, догодина ще идеш пак smile

Та аз пиша на части...

Свекс, чудесно меню. Да ти е жива и здрава майка ти, а за твоята стогодишнина ти пожелавам другата снаха да спретне такова празненство.

Булче, ще премине всичко, но си трябва време. Ей ги мойте сополиви и двамата от седмица.

Аз пък трябва да си купя обувки като за сватба и чантичка тип клъч. Приемам идеи за стилни, но бюджетни варианти, че после по паркове и градинки няма къде да ги износя.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 05, 2017, 18:16:09 »

Ох, много съм назад, какво с девера на Рат? нали се разбирахте с етървичката? После се разведоха ли? ауууу ужас.... или нямаше сватба?!
Аз съм на сватба на една роднина и имам цели 4-5 рокли, ако не реша с коя ще се барна има опасност да направя като циганките, в смисъл да сменям тоалети на всеки час...
Али е супер-свежа
Всички болни да оздравяват! Маршшшшш.... Булче, туй твоето дете ми напомня на Кари като малка. Успях да работя чак след 4-тата и годинка. Много се разболяваше. 2 пъти постъпвахме в болница даже. Но ще видиш след 4 е съвсем друго! Стискай зъби сега!
Аз също харесвам момците на Свекърва  tease
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines