Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 11:51:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 152709 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 02, 2017, 15:42:58 »

Синеморец беше прекрасен преди 15 години. Идеалът ми за романтично, самодиво място...много ми допадаше.
Всичко се промени с построяването на огромният хотел на плажа и още редица други стоежи и "облагородявания" на мястото. Сега вече съвсем не е същото.
При равни други условия, бих се насочила към Албена. Там обаче с времето е малко сложна история...
Хотелът, който предлага Руми е привлекателен, но и цените си ги бива. Въпреки, че ако е на ниво си струва, понеже на север, в курортите е пак така като цифри.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #61 -: юни 02, 2017, 15:48:09 »

Тони,
 
 Пускам ти линк към видеото: https://www.youtube.com/watch?v=JchnzNgoz6U. Не знам дали действат нещата, които споделя, доколкото помня е за прием на определен витамин. Уважавам много мнението на тази жена, има защо и историята й е в самия канал. Та, както и да е, де. Допълнително инфо не е излишно, а синузитът е много мъчителен. Дано те отпусне или намериш начин да го пребориш ! good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #62 -: юни 02, 2017, 15:52:16 »

Този хотел който Руми предлага е много хвален, всички го препоръчват  good моя приятелка миналата година ходи на Дюни в някакъв хотел, и това което ме изкефи е че са имали бебешка храна на ол инклусив-а. В Китен не бих стъпила никога повече... такава цигания е... една година се излъгахме да ходим, майкооо... то е една улица , по нея се движат и коли и пешеходци, няма къде да седнеш да ядеш без да ти се пръсне главата от чалга. Лозенец му мина модата след проблемите със замърсената вода, за справка и в Китен и в Лозенец хванах вирус и приключих с бг морето, но и ми беше писнало да ходя на море и да не мога да се къпя в морето, то или мрътво течение или ужасни вълни... Та за това от тогава сме в Гърция, най-обичам Ситония, толкова е красиво и живописно там  heart

Едит :

AGLEU ( Зори) нашумя покрай ВитБ12. Аз съм смесени чувства към нея, има нещо което не ми вдъхва доверие в нея
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 02, 2017, 16:17:28 »

Във връзка с морето, аз миналата година едва влизах във водата, ужасно изглеждаше NO
В същото време гледахме гледахме видео на наши приятели от няколко плажа в Гърция и подводни снимки бяха правил, никакво място за сравнение нямаше. Знам, че водата на Черно море е специфична, но не са само "естествени" причините да е в това състояние.
Ако живеех в България, изобщо не бих се замислила за Гърция като вариант.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 03, 2017, 00:21:41 »

Хора, днес бяхме на ресторант! Толкова рядко ходя, а много ми хареса! Дипломирането​ беше много готино, като по филмите. Само дето Томи не пазеше тихо на речите и само ходехме навън-навътре. След това шефката ми покани на ресторант да отпразнуваме завършването. Супер беше, много ми хареса ресторана, ама много едва ли ще ме заведе там. Бамбук нещо си хареса едно момиченце и след като се наяде сами ходеше по нея и се смееше. Утре е балът, тя нито грим, нито фризьор има. Аз ще се опитам да направя нещо с многото​ и коса.

Аз съм фен на Зори, много практични съвети дава.  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 03, 2017, 08:24:53 »

Добро утро!

Днес май се очертава да е мрачно. Ние сме на моминско/ергенско. Майка ми не е добре и нищо чудно да отида само да поздравя булката и толкова.
Вечерта с Влади украсихме тортата за ергенското. Получи се доста добре. pleasantry

Руми, този Арго също е много хубав.  good А за Созопол, хотелът който ни препоръчаха е точно на Каваци.

Днес ще пусна няколко запитвания и ще видя какво ще излезе.

Панди, много сте хубави.  smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 03, 2017, 13:42:59 »

Здравейте! За мен юни дойде с добро настроение и поолекнал джоб, освен всички глупости, които купих на децата за празника, последно купих на Кари това:
Чакам го да пристигне, дано и на живо е толкова хубаво, ще й отива на очите...
Дано майка ти се оправи бързо, Миме.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 05, 2017, 07:48:55 »

Добро утро!Аз още не мога да се разсъня, и едва гледам.Събота и неделя бяха динамични и хич не си и починах.Сега направо имам нужда от още 2 почивни дни.А и за капак, тази нощ не можах да спя, голямо въртене беше и сега съм като бита.

Хубава седмица си пожелавам, че миналата беше доста натоварена и не ща да си я спомням.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: юни 05, 2017, 08:07:07 »

Привет!
Надявам се кървавите събития да не са засегнали наши близки и приятели, мир на праха на починалите и кураж на всички.
За мен седмицата ще е тъжна, голямото момче отново си отива, да се надяваме, че за Коледа пак ще е тук. heart heart heart Сега ще продължат отпуската си в Осло и Талин и после през Стокхолм си се прибират.
Майка ми си духна свещичките, живи и здрави и ние да дочакаме нейните години. yahoo Леля ми се беше прясно боядисала, замъкнала боята на снаха си и станала два тона по- тъмна + белези по кожата около слепоочията и както тя самата каза, заприличала на арменка funnytooth Да и имам ентусиазма на 88, беше си купила и нова блуза с лъскав камък- брошка good Брат ми, както и може да се очаква, имаше родилка и хем закъсняха за общата снимка и духането на свещите, хем и непрекъснато се обаждаше да проверява докъде е стигнала работата. Момиченце, родило се късно снощи. Може да е дълголетница, като майка ми smile Снахата едно не дойде, но не се и обади да честити по телефона, което пък истински ме натъжи  cray Смятах да пратя от тортата и другите неща по малкия, но в последния момент теглих една наум. Хихи, после майка ми ми натри носа, че видиш ли, съвсем уместно и била казала, че и завижда за прекрасния съпруг. Ама насаме, да не притесни внук си smile. Много хора звъняха да и честитят, така е, като няма ФБ да и се обадят там funnytooth
Малкият вчера следобед имаше мач и вкарал 22 точки с 22 борби, като на интервюто след това спомена, че са в чест на баба му. Ако публикуват записа, ще ви пусна линк, много се трогнахме всички. heart
Хапването тип брънч /закуска - обяд/ беше на блок маса: агнешки печени кюфтенца, пюрета от картофи, карфиол и спанак, няколко вида хумус /с цвекло, кисело мляко и тиквички/, баница със сирене и спанак, млечна баница, задушени зеленчуци с яйца, печени пълнени домати, сърми със зеле и лапад, крем карамел, разни сладки и специално за внука на леля ми и брат ми правих гуакамоле в последствие.  Тортата беше сурова, по рецепта на Мениант, отпреди много години. В крайна сметка всичко се изяде и най съм доволна, че разните видове  тревопасни, суровоядци и месоядни и двете баби заради зъбите бяха специално уважени smile
Обаче доста се изморих, за 100- годишнината ще се пестя Wink
Прекрасен и успешен ден на всички!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 05, 2017, 08:23:02 »

Добро утро smile

Днес след 1 седмица съм отново на работа  angry

Свекс
, много искам да видя снимки, радвам се, че всичко е минало добре  heart Снаха ти може само да съжалява, не се ядосвай  give_rose

Събота и неделя изкарахме изцяло навън, от сутрин до вечер бяхме навън  yahoo

Днес ми е изморено, а имам безкрайно много натрупана работа  girl_impossible

Успешна седмица  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #70 -: юни 05, 2017, 08:30:30 »

Добро утро!

Днес ме чака тежък ден, чисто емоционално, трябва да съообщавам лоши новини и се опитвам да го преглътна... Уикенда ни мина познайте в какво? Звяр с температура...Трябваше да ходя до Пловдив за едно събитие но от сутринта беше с лека температура която се оказа отново гнойна ангина... ииии отново на антибиотик, 4 ти за сезона.Отделно научи се да мамосва за всичко и а се тръшка и за най-малкото нещо. Вчера взех едни череши, ей братче... няма такова тръшкане, не дава да ги ядем, не иска той да ги яде, а да ги пресипва от купа в купа... та видяли сте сигурно вчера снимката  lol  Ще почине вкъщи малко с леличката. ММ заминава пък днес на командировка и сърцето ми е свито заради всичките тези нападения, то и аз другата седмица съм в разгара дее... точно в Париж, така се надявам да се откажем от това пътуване ама уви.

магито успешна седмица!
alexandrova_90 ти в отпуск ли беше?
svekarva твоята снаха вече прекали... малее как овнешкото в теб не ври???



Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #71 -: юни 05, 2017, 08:42:39 »

Добро утро!

Аз както винаги хвърлям по едно око по диагонал, но все не успявам да пиша. При нас днес е почивен ден, стана и студено, та май ще си седим вкъщи. Вчера се помотахме навън, в събота търчахме по задачки, в колата с двете деца и баба им отзад бяхме като Дядовата ръкавичка lol свекърва ми си тръгва в неделя и ще трябва да направя ударна мобилизация. Тогава сигурно ще се докопам до форума за първия рожден ден на бебето tease

Свекърва, честит рожден ден на майка ти, макар и със закъснение! Да е жива и здрава още дълги години и още такива празненства да направите! А за снахата не се ядосвай, насила хубост не става, за съжаление тя губи....дано един ден се светне, че не е много готино така да прави...

Пожелавам ви спорна седмица! Аз пак ще търча по задачи, а си мислех, че като изляза в майчство ще си почивам... да бее!

Булче, бързо оздравяване на детенцето! Твоят пресипва череши, моят вода. Като види две чаши вода на масата и почва голямото пресипване. Тая Монтесори градина не ми влияе добре на психиката  beating
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 05, 2017, 09:00:06 »

Булче, в понеделник бях в отпуск, после в болничен, че ми беше възпален синузита и си постоях вкъщи  pardon Дано се оправя малкия, че аман от антибиотици вече sad

Най-важното и аз не казах, да ти е жива и здрава майката, Свекс! Да ви радва дълги години   heart

Аз да си призная не бих се притеснявала да пътувам...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #73 -: юни 05, 2017, 09:50:28 »

Здравейте от домашната територия!
Мина големият ден и дандания с изписването. Снощи док пак ми звъня - много е хубаво едно такова лично отношение! Най-вече ме пита и разпитва как каката приема нещата и си говорехме колко е хубаво с дечица вкъщи! Днес денят стартира с мрънкане от страна на каката, но вече е на градина, а мен свекърва ми ме глези. Старая се да почивам повече сега.
Свекърва, да е здрава майка ти, да има характер и пъргав ум на тези години. Важно е, за да не се предава човек! На снаха ти мога да пожелая мъжка рожба и урсус снаха.
Аз съм казвала - година и половина вече свекър ми и свекърва ми не са канени на една вечеря дори в "новия" апартамент. Свекър ми хвърли труд и пари за направа на жилището, а и подпомогна нас и девера с не малка сума за самата покупка. Свекърва ми един път е ходила до София и то по аврата с местенето. Демек, нищо не е видяла и разбрала. Ние също бяхме веднъж - на кафе, че ММ се натресе на брат си с идеята да кажем лично, че чакахме бебе. Хора, това са 150 км!!! Не е на другия край на света!
Булче, кураж! Нещо имуностимулиращо не ви ли препоръчват?
Аз тази седмица съм ангажирана да не забравя нещо важно. Голяма галимация е сега с документи, доктори, освен ежедневните неща.
Спорна седмица на всички!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 05, 2017, 09:55:07 »

Добро утро!
Свекс, браво на тебе! Аз хич не обичам да се подготвям за подобно събитие, защото все ще оплескам яденето. Гледам да ги празнуваме някъде навън. Рожденния ден на Кико е близо. Ще ходя да търся сладкарница днес. Или утре... Все отлагам.
Ще ходя до училище,  че ще пускаме една анкета на учениците.  Ще гледам да поговоря с шефа за отпуската. Не че има кой знае какво значение, но наистина бих искала да си запазя работното място. Знам ще кажете, че няма право да ме маха и закона ме защитава,  но всичко е възможно...
Днес уроците са ми от 5 нататъка. Треньорката има РД и ще къпуваме цвете, дали сме пари за подарък и сме й донесли огледало със забележителностите на Нижни.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines