Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 17:16:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 143111 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 01, 2017, 20:07:03 »

Да,  май и при мен ниското кръвно е проблема. Преди малко,  Симеон добре ми поигра по нервите,  та го стабилизира и сега съм по-добре  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 01, 2017, 21:32:04 »

Говорете ми за главоболие... Бях се пооправила, днес излизах. беше адска жега, не можех нито да отвворя прозорците на колата, нито да пусна климатика, че все щеше да ме схване синузита.. Отварях по светофарите и затварях при по-бързо каране.. Пак ми се полузи дискомфорта в главата, но поне не боли зверски като онзи ден  angry

Кърменето на деца, които ще имат съзнанието и спомена за това, не ми е ок.. На колежката ми детенцето е на 5, кърмила го е до 3,5 год.. Казва, че като я види без горна дреха, по гърди.. Веднага пита, не може ли да папкам.. Нещо в цялата тая работа ме притеснява, ама сигурно си има и своите почитатели, коя съм аз да говоря  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #32 -: юни 01, 2017, 22:10:56 »

Мари трудно е да разбереш без да си минала през това, как нещата се преобръщат точно за един ден, даже и да си следен от най-добритр лекари внимателно, за мен всяка бременност е риск и трябва с поне с една идея предпазливост да се отнася една жена. Wink

Тони и отбити по-рано си питат за мляко, не е толкова странно.

Да ви минават бързо главите! Скай на баща ми паракофдал само го спасява, но той е с тежка мигрена
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 01, 2017, 22:19:46 »

Али, надявам се да идем 3 пъти на море плюс няколко уикенда, аз малко като за последно, че нали септември почвам работа. Макар че всяка година се заричаме за уикендите и накрая нищо. Обикновено ходим август на море. Това сега го броя като загрявка за другото. .Ти ведро звучиш , браво , само тъй.
И аз нещо нямам спомени от първи юни, хубаво че Мари спомена за Милион и едно желания. Времената са други сега. Мъчно ми е малко , че не празнувахме днес, но тъй се получи, а и обикновено е навалица винаги на първи .То просто, както съм споменавала живеем съвсем в центъра до Царсимеоновата градина и щем не щем все сме там и по празници и уикенда е лудница.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #34 -: юни 02, 2017, 04:49:49 »

Али, ние бяхме взели една енциклопедия на издателство Фют, с капачета по страниците. Та въпросната книжка обяснява надълго и широко цялата хамалогия относно бебетата. Аз наблегнах стабилно на какво ядат и че са само на мляко, защото знам за редица случаи на грижовни каки и батковци, които ударно въвеждат глутена я със солетка, я с бисквитка. Важното е, че не им свиди на децата, споделят залъка си даже smile

За бременностите случаи разни, то целият живот е риск, ама нали знаете за Нероден Петко... смисъл от това да седиш и да ревеш... НУЛА... двйстваш, пък каквото стане и според ситуацията се справяш.

Милион и едно желание е чудесен спомен, ама кака ти Лара таз година изпрати дъщеря абитуриентка, скоро може и баба да стане, което пък нас ни праща директно в категория "леля" май, дали?

Снощи хледахме зарята от Враца, ами много е величествено с паметника и всичко. Определено имам слабост към градове с планина на близо.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #35 -: юни 02, 2017, 05:43:18 »

Записвам се в новата тема! Добро утро.
Станах още в 6 от напрежение за тая супервизия. Ако не друго, то поне ще си направя реална самооценка на това до къде съм стигнала в развитието си като психолог. Стискайте ми палци.

Ще се включа по-късно през деня с повече. kiss2
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 02, 2017, 06:48:29 »

Добро утро! smile

Киви,който помни не кака Лара,а кака Лили, в коя категория е?  lol lol

Аз от кака Лили имам само бегъл спомен, но помня, че много страдах от замяната, така и не харесах кака Лара  lol

Иначе съм на 35, нямам претенции кой в кой категория ме слага, един ден се чувствам на 20, друг на 70...
Първото отдавна не ми се е случвало.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #37 -: юни 02, 2017, 08:04:23 »

Добро утро  Sunshine Sunshine Sunshine

Аз се чувствам ежедневно под 10, ама на външен вид го докарвам на повече lol

Днес трябва да се концентрирам и да свърша доста работа, дано мотивацията ми изкочи от някъде blush

Пък така ми се ловуват светулки, а скоро и липите ще цъфнат... Ех, спомени heart

За протокла и аз помня кака Лили и "Музикална чуднотека", в коя графа съм blush

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 02, 2017, 08:18:40 »

Добро утро!

И честит празник с малко закъснение. Вчера ви четох, но не успях да пиша. NO

Много съм разочарована от вчерашната организация. Излязохме на обяд и никъде нямаше възможност да купиш и един балон на детето. Както се казва и една сергийка с някакви дрънкалки нямаше. Добре, че ни дадоха промоционални балони, че да има на какво да се радва. Разбирам, че сигурно тържествата са били сутринта, ама нали уж е и ден на града ни.  nea

После се оказа, че няма къде да го нахраня...ама никъде!Той реве, защото му се спи, навън беше ужасна жега. Супер изнервящо! Накрая се скътах на една пейка в една градинка, но в нея беше пълно с деца и той не пожела да яде. Извиках баща ми и го нахраних в колата. Заспа много трудно, защото се изнерви много от цялата работа.
Зарята ни хвана, докато вечеряхме навън. Аз не успях да я видя, ММ изтича с детето и я гледаха. Алекс се страхуваше и добре, че не решихме да отидем по отблизо да я видим.

На мен много ми харесват кърмещите снимки. good

Ние още чакаме да ни пишат за морето. Не знаем още къде да отидем и дали да сме ОИ. Според мен така ще е по-удобно с малкия, но все се намира някой да ни каже, че няма смисъл от него. Миналата година пропуснахме и сега много ни се ходи.  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 02, 2017, 08:42:36 »

Здравейте smile

Аз вчера си изкарах много хубаво. Цял ден бяхме с моята приятелка с бебче на 3 месеца.
Днес съм на дипломирането​на служебното момиче, дано не завали, както е по прогноза.

Нямам​ нищо против кърменето на всякъде, само против снимането.  На Рат снимките са ок, ама не би ми било приятно да имат снимка с майка ми толкова разголена. Определено някои са се престраши и са ми противни. И със сигурност не кърмят така чак.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 02, 2017, 08:47:51 »



Ние още чакаме да ни пишат за морето. Не знаем още къде да отидем и дали да сме ОИ. Според мен така ще е по-удобно с малкия, но все се намира някой да ни каже, че няма смисъл от него.

То не, че няма нужда, зависи качеството какво, че тези случаи, които видях миналата година на Златни пясъци, никак не ми харесаха. Ходихме редовно на бара на един басейн и понеже си плащахме, получавахме кафе в керамична чашка с метална лъжичка, съвсем друго на вид от, това което влизаше ОИ, което сервираха в пластмасова чашка с бъркалка, бира, каквато искахме-ОИ само наливна, само определена марка и т.н

Според мен най-добре е полупансион, да имаш закуска и вечеря, но в България рядко се предлага такъв вариант, защото уж ОИ е достатъчно евтин. Иначе за чужбина ОИ ти излиза супер скъпо и съвсем нормално повечето оферти за или само за хотел със закуска или полупансион(тук изключвам Гърция и Турция, върху тях нямам наблюдения).
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #41 -: юни 02, 2017, 08:58:31 »

Ние също запазихме морето, отново в Гърция, близо до Никити, обаче за първи път със закуска и вечеря. Избрахме така че малкия е вече на обща храна и не ми се обикаля и готви, та все нещо ще хапне. Миме с толкова малко дете нямате нужда от ол инклусив, можеби само със закуска за да можете сутрин бързо да се ориентирате към плажа smile

Панде дано ви се задържи времето хубаво днес! Аз пуснах малкия днес даже по къси гащи че в яслата е много жега...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 02, 2017, 09:04:26 »

Сега си писах с приятелката, която щеше да ни съдейства за намирането на подходящо място и гледам, че и тя ни е изпратила оферти за полупансион. Ние искаме да сме в България като за първа година с Алекс. Сега вече остава да се ориентираме накъде да хванем.  blush
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 02, 2017, 09:12:10 »

Между другото миналата година Сами беше на година и половина като ходихме на море, сутрин му приготвях закуска рано, после вземах само пюрета за плажа(много по-удобно е и не се притеснявам къде сме и че храната е под въпрос), вечер пак приготвях нещо леко. Така че закуска и вечеря е повече от добре good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 02, 2017, 09:13:55 »

Добро утро smile


Зарята беше много красива, от много време за първи път ми хареса истински! Яд ме е, че не бяхме във Враца, догодина мисля да се вредим.  heart heart heart

Миме, странно, моята приятелка с малката тръгнаха от тук и следобед бяха с една тумба малки дечица, с красиви балони с анимационни герои (от тези с хелии).. Имаха някакви близалки и едни играчки, които не се сещам, как се казват.. Въртиш ги и те издават звук.. (кречетало?  huhhuh.gif) Не знам от къде са ги взели, ама ми изглеждаше супер празнично и така се вдъхнових, хвана ме яд, че не тръгнах с нея, ама нали съм и болнава...  angry


Днес са честванията по случай 141-вата годишнина от подвига и смъртта на Христо Ботев.. Завиждам искрено на тези, които ще са на Околчица  heart heart heart

Темата за море ми е такова табу тази година... Никога не сме били толкова неорганизирани и не помня, кога ни е се е очертавало по-малко ходене на плаж  cray

Нови коментари..
« Последна редакция: юни 02, 2017, 09:16:06 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines