Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:24:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с усмивката на дете!  (Прочетена 142442 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: юни 01, 2017, 07:28:25 »

Честит нов месец!Честит детски празник!Дано успеем да запазим за винаги детските усмивки и радостта в очите от дребните неща!Весел празник на всички ви!

Ние днес ще действаме според времето!хубав и усмихнат ден!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #1 -: юни 01, 2017, 07:53:54 »



Честит прекрасен Ден на детето! Най-любимият ми празник. Няма да ви пожелавам да съхранявате детското в себе си. А ви пожелавам да бъдете деца - открити, доверчиви, безусловно обичащи, кипящи от желания и радостни Girl_hide

Аз вече си приемам поздравления. Защото от години отбивам поздравите на 8-ми Март. Още една годинка ще си празнувам днес blush

Маги, много весело да си изкате малки и големи smile

Миме, нищо НЕПОПРАВИМО не е станало с брат ти, жив и здрав е. Той е пълнолетен и трябва да се оправя сам в житейските ситуации. Такива емоции не трябва да те събарят емоционално  girl_wink Но за учителите и съучениците му съм в потрес  shok

Свекърва, ще гледам да не ти слагам масло в огъня, но след като сподели с всички... Снаха ти явно е доста над нещата, по принцип няма лошо. Бабата на съпругът й има РД, явно не й се ходи, при други обстоятелства ОК. Но те живеят зад океана, не е като да дойдат в неделя. И ако има нещо непримиримо между вас, то поне заради чувствата на мъжа си може малко да отстъпи от себе си. Толкова е над нещата, че е на друга планета lol lol Не си го слагай особено girl_wink От такива ситуации всички губят, но най-много този, който я е предизвикал girl_wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #2 -: юни 01, 2017, 08:00:35 »

Извинявам се за двата поредни поста, но това си е за самостоятелен Sunshine Sunshine Sunshine

https://www.facebook.com/radioENERGY.bg/videos/10155464320014189/
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 01, 2017, 08:08:49 »

Честит 1-ви Юни! Това е един от най-любимите ми дни в годината. Макар на тази дата да почина дядо ми преди много години, което доведе до дълги години не празнуване на празника за мен.. Винаги съм си мечтала да го празнувам, майка ми се постара да забравя това, защото бях на 5, когато се случи и следващите най-детски празници ги пропуснах, но от 2-3-ти клас не съм пропускала да празнувам, та до днес  danceg

Днес е празник и на любимата ми Враца  heart


Миме, съжалявам за брат ти. Звучи ужасно sad

Пускам моето вдъхновение за днес! Да сме здрави, да сме по детски щастливи и да развиваме талантите си, дори да сме възрастни (поздравявам Бубето, за което  Bravo)
https://www.facebook.com/nbc/videos/10155009857674760/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 01, 2017, 09:08:44 »

Обичайте повече!
честит ден на искрата у всеки от нас smile smile smile

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 01, 2017, 09:15:45 »

Честит нов месец и честит празник на всички машки и пораснали деца!
Булче,не ти е било ден вчера, дано през новия месец само положителни емоции да имаш, пък и днес имаш празници да празнуваш.
Свекърва, малко тъпа постъпка на снахата, жалко че за 2 часа не може да се прежали и ти създава негативни емоции в навечерието на такъв хубав празник. А другата М ще присъства ли?
Миме, съжалявам.

Аз ви споделям един линк, бях ви казала че усчастваме с Ники в един проект за кърмене и първата му част излиза днес.
http://naturalparenting.bg/na-svetlo-gallery/
http://mamaninja.bg/%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B0/item/921-na-svetlo
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #6 -: юни 01, 2017, 09:52:42 »

Рататуйче, разгледах статиите и снимките. Изглеждаш прекрасно blush Всички мами изглеждат прекрасно, толкова естествено heart Браво и на фотографите, има много хубави кадри. Прочетох и интервютата, толкова различни жени, обединени от нещо толкова нормално, естествено и красиво Bravo Bravo И най-вече това е биологична нужна на всеки, просто за малките природата го е измислила така.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юни 01, 2017, 10:12:41 »

Ами, честит да ни е празникът!
Аз за първа година не съм служебно ангажирана с деца и ми е доста необичайно. Фейсбук ми вади спомени, голяма лудница е било по малките населени места heart Така е, всичко с времето си smile
Миленка, абсолютно права си - над нещата е снахата Wink good Пък и аз си се чудя на акъла защо се връзвам, при положение, че тя и на 85- годишнината на майка ми не дойде. Хихи, може пък да е за добро Wink. Тогава си казвах, че вероятно за последно правим такова, ама на, докара го до 90 жената. blum Сигурно на 100- годишнината ще е funnytooth
Реално нищо непреодолимо няма между нас, миналата година беше за два дни, на две сватби тук /едната по наша линия/, на Бъдни вечер тази година също беше и прекарахме много весело. Все пак трябва и да отчета, че можеше да е къде по- лошо Wink. Макар от 6 години да си идват точно по това време за лятна отпуска в Европа и да остават седмица в България, ако искаше наистина да се заяжда, можеше да промени датите на пътуване, та и синът ми да пропусне събитието.  blush  Водолейска работа, не можеш да и сложиш прегради и да и определяш пътя Wink
Обаче пък ако вземе, та дойде, няма да зная в коя дупка да се завра от срам smile То и моята една овнешка работа, няма чакане, няма размисъл Wink
Миме, неприятна случка.  nea Такива вдъхновени абитуриенти на екскурзия са дар за крадците. Паспортът и книжката може да се появят някъде подхвърлени, парите ги отпишете.
Можело е да му дадат пари назаем, поне вашите да не тревожат.
Булче, силно гуш и от мен. Сигурно доста сте се изплашили.
Бубе, това да не е един доста дълъг курс, със значителна стойност, водят го различни лектори? Гледах го във ФБ в началото на годината за НИ2, че и той имаше желание да понаучи нещо, но е трудно човек да си планира времето. Аз бях преди 3 години, ама за 10дни след работа и за 4 пълни почивни дни свършихме. После организираха много пленери и екскурзии, на които се упражняваха. Създават се страхотни приятелства, ходиха чак в Куба, снимаха северното сияние... Ама все бяха млади и финансово възможни, щото кой иначе може да си позволи толкова отпуска Wink. Доволна съм, поне мога да не съм само на автоматичен режим Wink Понякога обаче като взема да търся диагонали и фокуси и губя кадъра pardon. Аз и не харесвам аранжирани снимки, с ефекти и прекалено детайлизиране, де.
Надето да каже как мина РД, пък Ина да я колегосват и радват heart
Рат, ти ми харесваш, защото позите ти са много деликатни. Леко изтръпвам като гледам обаче двете сучещи деца на различна възраст, бременните, а и по- големите, минали бебешка възраст.  crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 01, 2017, 10:23:55 »

Свекс, радвам се на щастливия ти поглед!Да си изкарате супер!И моята баба тази година прави 85, те са набори с твоята майка.Август месец ще е, няма да правим тържество невероятно, за сега си е поръчала само торта да и направя smile

Рат, много красиви снимки!Тук снимаха традиции и кърмене.Майките бяха с носии, децата също.

Миме
, кофти се е получило.Дано независимо от всичко си изкара добре!

Изпозабравих ви!

Аз готвя план Б, ако завали дъжд и не можем да ги съберем пред блока.Надявам се партито ни да успее, вярвам че 5 броя деца между 2 и 3,6 години могат да сътворят истинска какафония и да си изкарат страхотно!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: юни 01, 2017, 10:29:26 »

Маги, на 90 става майка ми, 27-ми набор е.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 01, 2017, 10:41:19 »

Мнението ми се припокрива абсолютно с това на Свекърва, някой снимки са ми странни, пак прекалено показно.. Правя си аналогия с гейовете, не ме убивайте. Свободни хора сме, всеки да прави, каквото го влече.. ЗА кърменето съм, който иска и може, нека кърми, където и когато му се налага..
Рат, (много си се разхубавила!!!)  изглеждаш прекрасно, но е деликатно, красиво и естествено..  heart Има някой в идеята си са прекалили чак  pardon

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 01, 2017, 10:41:51 »


Рат, ти ми харесваш, защото позите ти са много деликатни. Леко изтръпвам като гледам обаче двете сучещи деца на различна възраст, бременните, а и по- големите, минали бебешка възраст.  crazy

 good good
И аз така, в повече ми идат някои кадри.
Рат ме кефи обаче колко е натурална и приятна.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #12 -: юни 01, 2017, 10:56:57 »

Честит празник! Това е от любимите ми празници! Помня как сме прекарвали всяка година с Дребосъчка на този ден. Днес имахме видеопоздрав как пее песен за първи юни, а после баща й й подари едно шоколадово яйце. Днес ще имат тържество в градината.
Булче, този месец нека е много по-добър за вас от предния!
Миме, лоши неща са, но после ще ги разказва през смях като част от всички емоции.
Рат, много ми харесва снимката. И като всяко нещо са преекспонирали малко темата. Има прекалено резки в тази връзка снимки. Не че правят нещо лошо, просто не приемам силното натрапване на каквото и да било.
Свекърва, не знам какво да кажа! Странно явление ми е! И за мен е неуважително спрямо цялата ви фамилия, но пък евала, че и ти си се настроила и си над тези неща.
« Последна редакция: юни 01, 2017, 11:02:34 от Alichka » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #13 -: юни 01, 2017, 12:05:02 »

 Честит празник на малки, големи и още по-големи деца! Дано съумеем всички да изразяваме само най-хубавите детски черти в ежедневието си.  Ice_cream

 Охх, много жега, ама като един истински летен лъв се кефя на макс, че вече е топличко. Децата навън шареха с тебешири в парка. Много ми беше любимо. Детската ми градина се казваше Първи юни и много ясно помня един много шарен и пъстър празник под кестените в двора й. Това може би ми е най-любимия детски спомен.  Bravo

 И на мен някои снимки с кърмачките ми дойдоха too much. Рат, наистина си най-нежна и деликатна и изразява точно тази връзка, която представлява и за мен кърменето- нещо съкровено и много нежно. Не съм видяла на живо някоя майка да размята така млечния бар на пълен показ и не мисля, че на майката, а и на детето ще му е приятно. Може би пък е преувеличено с цел да се покаже колко е естествено, ама все пак...
 
За отношенията снаха-свекърва аз се радвам на Свекърва, че не си го слага на сърце и не изпитва лоши чувства, въпреки че много на нейното място биха. За мен на първо място е интелигентността в общуването. Ако всяка от страните се надпреварва да "настъпи" другата, животите на най-малко четирима души ще са вгорчени. Така че съм сигурна, че с или без снаха ще е много хубав празник.  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 01, 2017, 12:56:20 »

Свекърва, на мен ми харесва как винаги вижда положителното от историята  good така се докарва до 90, адано и 100год да организираш на майкя ти! Азсъм казвала и преди, че благородно ти завиждям, че на тази възраст имаш жив родител и се надявам и моите, ако може и двямата да я достигнат.
Благодаря ви! Много сте мили! Проекта е с такава цел да покаже, колко е естествено кърменето, специално са търсени по-трудно приетите двойки майка и дете, тандемно кърмещите.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines